|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
15.12.2017 13:12:21   
emicaa
Srecko je danas srecko.Bogu hvala samo se smjeska.
T se pola noci smjeskala a posla plakala u snu.
Milena ljubi pilence

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
15.12.2017 13:19:17   
Sanjica26 RR
I moja S je jutros plakala u snu i dozivala me. Taman je bilo vreme za ustajanje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
15.12.2017 15:41:29   
emicaa
bila im izgleda noc za plakanje user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
15.12.2017 15:55:28   
dddaca
Gde ste mame? Decica kao da su se dogovorila da budu nervozna. Moja jutros se u snu okretala i lupi glavom na naslon od kreveta i posle toga nista od spavanja. Odvela sam je malo kod mojih, a ja isla u veliku kupovinu za kucu.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
15.12.2017 16:13:25   
Sarav
Evo ja dovela S iz vrtića. Ceo dan nosam bebu, mm radi 12h danasuser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
16.12.2017 7:47:26   
suzi kju
Dobro jutro mame.
Mi ustale još u pola 7,mm ide do posla ali nece raditi dugo. Danas nam je podela paketica k9ue opština daje a i meni i mom dragom godišnjica braka user posted image
Poklon sama spremila, a dok dođe s posla napraviću rafaelo kuglice (njegov omiljen kolac) .

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
16.12.2017 8:40:04   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Suzi, srecna godisnjica braka :*


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
16.12.2017 12:38:03   
Sanjica26 RR
Dobar dan mamite. Od jutros nema vode. Trcim da deci spremim mleko. Nema mleka. Ajde kao u pekaru. Vec vidim da kasnimo. Da li sam im po bananu. Bas su bile divne. Divno su saradjivale. Na pola puta nas je uhvatio pljusak. Posle mm javlja da ne moze da izadje iz kanc. Dolazi po mene kasnije. Ja uzimam auto i uzimam ih. Sad su kod mm, a ja u busu za Bg. Dan za pozeletiuser posted image
Suzi, srecna godisnjica


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 16.12.2017 12:45:03 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
16.12.2017 15:42:49   
dddaca
I tako ja kuckam, a onda moram sve ispocetka...
Suzi srecna godisnjica. Sanjice, kakav pocetak dana user posted image Mi smo isle u igraonicu, probila mi je mozak dok nismo otisle. Zadrzale se vise nego sto sam planirala, a rucak nije bio skuvan, pa na brzinu zbuckala, umesila testo za neke kolace, ostavila ga da odmori u frizideru, a kad se glavna kuvarica probudi krecemo u akciju user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
16.12.2017 18:17:18   
Anck Su Nmaun
Vece mame
Kako je ledeno napolju!
Mi malo skitali sad kuci uzivamo uz toplu cokoladu.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
16.12.2017 19:40:25   
medamisko
Hladno je bas. Mi skitali do drugara u ulici.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
16.12.2017 21:33:42   
Sanjica26 RR
Bolje da ti ne kazem kakav je bio zavrsetak danauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
16.12.2017 21:43:59   
Milena18
Veče!
Suzi, srećna godišnjica!
Sanjice, važno da je prošlo, sad odmori.
Vodila sam M danas na pijacu pešice. Jedva preživeh. U jednom trenutku ja plaćam jabuke i samo čujem nekog dedu "Ode ti dete! ", a ona zapucala između tezgi. Nema šta nije pipnula, čak i neke mušmule.
Ceo dan smo imali goste, tek su malopre otišli. Ne sećam se kad je M poslednji put bila budna do devet, a da je preko dana odspavala samo jedan sat. Zato se sad uspavala za pet minuta.
Lepo spavajte, mame drage.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
17.12.2017 8:21:20   
Duškić
Dobro jutro! Danas su "Detinjci", duse nase male njihov praznik.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
17.12.2017 11:08:02   
Duškić
Evo i ovde da piskaram, stavila ruckic da se krcka, m odveo decu u nabavku sa njim i da se provozaju malo.
Sad cu jednu kaficu na miru da popijem dok ne stignu.user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
17.12.2017 13:43:56   
jess021
Samo da vam mahnem!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
17.12.2017 14:57:09   
dddaca
Dobar dan mame. Jeste li dosle kuci, kakav je provod bio? Kod nas uobicajeno. Jutros se rastrcala po kuci da spremim dorucak , pa rucak. Istrcala sa malenom na brzinu napolje da kupimo hleb, a pocela da pada kisa. Mnogo mi je slatka kad pada kisa, Svaki put otvori kisobran i peva Rain, rain, go away user posted image Celu strofu, ja je ne znam da bih je napisala ovde, ali bitno je da je ona jos pre nekoliko meseci naucila user posted image Sad je zaspala sa tatom, pa cemo posle u igraonicu. Od kako je oci otvorila jutros trazi da ide u igraonicu.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
17.12.2017 15:34:12   
IvanaSK RR
Mi putujemo kuci.
Bas nam je bilo lepo. Deca spavaju user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
17.12.2017 18:37:50   
emicaa
Milena ja sa svojim nigdje ne idem pjeske,neda ruku i samo na svoju stranu ide.Ispred zgrade ga pustim da trckara i danas u brdima je mogao.Ako ga uzmem za ruku,place i nece korak napravi.Mnogo komplikovano djetence.
Jess nema te mjesecima,kako ste?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
17.12.2017 19:00:08   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Cim sam se usla u kucu uhvatila sam se posla. Deca su me pozelela, pa je bilo sa vrata mamaaauser posted image
Inace, zavrset_ak dana u subotu je bio grozan. Zove me mm kad sam usla u Bg da mi kaze da je u kuhinji poplava. Nije bilo vode i valjda sam otvorila cesmu, a nisam zatvorila. Ulazila sam ja pre puta u stan, ali voda nije krenula. Sreca da se nije podigao parket, ali je sudopera (drveni deo otisao). user posted image Samo da nije gore i da se meni u putu nista nije desilo.
Bilo je bas lepo sa nasim devojkama.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 17.12.2017 19:09:48 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
17.12.2017 19:17:54   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Milena ja sa svojim nigdje ne idem pjeske,neda ruku i samo na svoju stranu ide.Ispred zgrade ga pustim da trckara i danas u brdima je mogao.Ako ga uzmem za ruku,place i nece korak napravi.Mnogo komplikovano djetence.


Ema isti slucaj user posted image
Nekad poludim , npr. bude lep dan ja sva zeljna da ga vodim napolje da ne bude dete vecito u kuci a on onda nece da seta ili kad izadjemo iz nase ulice pravac na put (ne znam u cemu mu je tu fora user posted image ). I onda cim krenemo napolje on pravac izlazi iz ulice. Duser posted image zaba ga ja vucem na drugu stranu.
ja nisam ljubitelj kolica npr. i ne koristimo ih, volim deca da koriste noge sto pre. Ali ovo.... odu mi zivci.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
17.12.2017 20:15:06   
Milena18
M kako kad, nekad me gura i ne da ruku, a nekad hoće da mi da, ali u svakom slučaju skuplja listiće usput, pipka kapije, itd. A sa tatom je bolja, sa njim se lepo iz vrtića vraća pešice, da mu ruku i polako hodaju. Ona za kolica neće da čuje od kad je prohodala, već posle pedeset_ metara krene da vrišti i pokušava da se izvuče.
Sanjice, bez veze za sudoperu, ali moglo je i gore.
Mi smo danas konačno okitili jelku i morali smo da je popnemo na frižider jer neki ovde misle da su ukrasi loptice koje treba da razbacati svuda po kući user posted image

< Poruku je uredio Milena18 -- 17.12.2017 20:17:04 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
17.12.2017 21:03:38   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Milena ja sa svojim nigdje ne idem pjeske,neda ruku i samo na svoju stranu ide.Ispred zgrade ga pustim da trckara i danas u brdima je mogao.Ako ga uzmem za ruku,place i nece korak napravi.Mnogo komplikovano djetence.


Ema isti slucaj user posted image
Nekad poludim , npr. bude lep dan ja sva zeljna da ga vodim napolje da ne bude dete vecito u kuci a on onda nece da seta ili kad izadjemo iz nase ulice pravac na put (ne znam u cemu mu je tu fora user posted image ). I onda cim krenemo napolje on pravac izlazi iz ulice. Duser posted image zaba ga ja vucem na drugu stranu.
ja nisam ljubitelj kolica npr. i ne koristimo ih, volim deca da koriste noge sto pre. Ali ovo.... odu mi zivci.

Da vam se prikljucim, oblacila sam mu dukseve sa kapuljacom da mogu lakse da ga capim, ali kako ga tek to sad iznervira, a kad ga povucem gospodin sedne na dupe, momentalno.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
17.12.2017 21:11:14   
emicaa
ma mi ne idemo nigdje bez kolica,i realno mi mnogo hodamo mali bi bio da toliko pjesaci.A sve dok je ovakav kolica su glavna.
Danas je spavao nekih 40 minuta i cijelo vece je prevristao.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
18.12.2017 11:46:02   
Milena18
Ćao, mame, šta radite?
Ja na poslu, pravim malu pauzu.
M je jutros baš plakala kad sam je ostavila u vrtiću, a bila je vaspitačica koju najviše voli i kod koje inače ne plače. Ceo dan mi je ono njeno tužno lice pred očima.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here