|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
17.1.2018 12:30:46   
Sanjica26 RR
E, vala ti si zasluzila da dremnes. Jel spava maca bez problema?


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
17.1.2018 12:45:01   
IvanaSK RR
Sanjice, dobila sam pa sam bas nikakva, lije kao potok... Juce je spavala sat ipo, posle toga rucala. Danas je tamo od 9-15h user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
17.1.2018 14:14:27   
Sanjica26 RR
Meni je hvala Bogu proslo. Super maca. Bas se najiskrenije radujem sto je tako lepo prihvatila. user posted image user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
17.1.2018 15:49:11   
emicaa
djevojke sta pijete,moje djetence dobilo poziv za upis u predskolsko.Boze kad sam vidjela poziv umalo da se srusim,pa majku mu milu juce sam je rodila,bila mala kao flasa kole user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
17.1.2018 17:16:33   
Ana RR
Emice, poraslo dete user posted image a mi ovih dana krecemo sa pripremama za upis u skolu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
17.1.2018 18:15:25   
Anck Su Nmaun
Rastu malci!
Mi pripremili molbu za uspis u skolu jos da nam stignu potvrde o zaposlenju i cekamo prolece.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
17.1.2018 18:30:41   
veselicaa
Porasle bebe 😊😊
Pada kisa,danas Andreji bile drugarice Nina se obradovala,mnogo voli decu.Danas sve lagano,tata nije tu pa mi zenskaci uzivamo i narucujemo tati sta da nam kupi u Nisu😊😊

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
17.1.2018 18:52:55   
IvanaSK RR
Sanjice, i ja sam mnogo srecna sto je lepo prihvatila vrtic.
A ovi skolski vec... Bas vreme leti.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
17.1.2018 19:35:24   
emicaa
ma moze ona biti kolika hoce premala je da sa nepunih 5 ide u predskolsko i tacka user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
17.1.2018 21:06:21   
Ana RR
user posted image i ja sam sa 5 krenula u predskolsku. Sin drugarice iz Kanade je krenuo sa 4,5 user posted image to je tek bzvz.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
17.1.2018 21:52:13   
Milena18
Veče!
Ko je za čaj pred spavanje?
Ivana, super je Maca, nismo ni sumnjali da će spavanje proći ok.
Emice, porasla devojka! Jesi li njoj rekla, raduje li se?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
17.1.2018 22:16:42   
emicaa
Anci,David ce krenuti cim napuni 4.A Dora ce imati kad krene 4 godine i 8 mjeseci.
Milena mi vec odavno pricamo o tome,ona sad jedva ceka.Vidjecemo sta ce biti kad dodje taj dan.Skoro je vidjela kako voze jedno dijete u nekim kolicima nakicenim a on sa krunom.To inace rade kad neko ima rodjendan,drugari dodju po njega i tako ga voze u skolicu i vrate kuci.Raspametila se,kaze jedva ceka rodjendanuser posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
17.1.2018 22:31:02   
Sanjica26 RR
Dobro vece.
Emi, vazno da se ona sada raduje. Znam da je plakala kad je bila sa onom tetom. Ovo je sad druga prica posebno sto je starija.
Sofi je prihvatila vrtic isto kao i Maca. Zato nam je T dusu izvadila. Juce me uciteljica zove da me pita za med. A samo sto smo pricali T i ja kako je u skoli. Kad ona zove. Ja rekoh evo zove uciteljica. Sta si zabrljala?user posted image Ona obicno zove cula sam od roditelja starije dece kad nesto zaskripi. I pitam ja za T. Ona samo reci hvale.user posted image Ja i ne sumnjam za skolu da ce biti problema.
Pisala sam u pogresnoj temi.user posted image
Da se malo ispravim. Pijem kupinovo vino.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 17.1.2018 22:35:57 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
18.1.2018 11:09:29   
lesica
Dobar dan drage devojčice.

Ajmo kafa, ajmo čašica razgovora!

Emi, joooooj bre, velika devojka user posted image Stalno se iznenađuje kako brzo rastu srcići jedni.
Ivana, ja nisam ni sumnjala, to je bre moja drugarica brbljbrrrbrblj, ona mora da bude sjajna user posted image ne mož' drugačije.
Sanjice, bravo za T.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
18.1.2018 12:48:19   
IvanaSK RR
Drugarica brljbrljbrlj hahahahaha
Zvanicno je zavrseno privikavanje user posted image
Mene glava boliuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
18.1.2018 13:20:36   
emicaa
kako ste djevojke?
Dora u sobi sa plaselinom a David spava.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
18.1.2018 14:34:59   
Sanjica26 RR
Mi smo kod kuce. Ne izlazim vise iz kuce. user posted image Eventualno do logopeda ako mm ne bude kod kuce.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
18.1.2018 15:39:36   
emicaa
mi isli u setnju u inat vjetru user posted image glava me zabolila,samo smo u ponedeljak setali.Sad me bole usi od vjetra,pocecu kao babe stavljati vaticu u usi kad izlazim napolje user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
18.1.2018 20:23:47   
veselicaa
Kod nas suvise hladno i duva za setnju.Nina danas zavrsila sirup,pa ipak necemo da izlazimo po vetru.
Smizle pisu domaci i uce,Nina se igra.
Ivana maca prosla navikavanje kao velika 😊

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
18.1.2018 23:31:30   
IvanaSK RR
Prosla navikavanje kao velika, al dobila danas antibiotik. Za deset dana opet navikavanje user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
19.1.2018 8:35:07   
emicaa
jutro,neko za kafu ili lonac kafe user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
19.1.2018 10:13:43   
lesica
Lonac kafe moliću.

Ivana, ljubi macu. Mrzim bolesti više.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
19.1.2018 11:11:02   
Sanjica26 RR
Вала и мени треба један лонац.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
19.1.2018 11:25:58   
emicaa
cekjte da prokljuca voda 😂

< Poruku je uredio emicaa RR -- 19.1.2018 11:26:29 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: JanuaRRska kafanica 01/18
19.1.2018 11:29:07   
lesica
Emice, u ekspres lonac!
Ubrzaju to malo user posted image

Ja danas idem na kontrolu u gradsku. Stvarno se nadam da će mi dati dozvolu da mogu na posao. Počela sam da ćopam po malo po kući, smorila su me štake više. Al nije to to još uvek.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here