|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 8:57:51   
IvanaSK RR
Dobro jutro, devojke.
Ja sam kolica i jaje prodala. Imam onu nosiljku, ali ona je samo nosiljka, ne moze da se vezuje u kolima. Plavo bele kockice su na njoj. Ako nekom treba nek javi da saljem. Ja te nosiljke uopšte nisam koristila, samo jaje.
Maraj, i mojoj jelovnik nije mnogo bolji. Jedino tu ubaci cokolino i opisala si moje dete. Mada, ona ne jede slatkise nesto mnogo. Odvela sam je u vrtic jutros u sedam, ustala je u pola pet. I u fazonu kao kad cu doci po nju, kazem da imam obaveze i da ne znam da li cu stici pre pola tri. Jao, pa nije bila dugo, ne znamo da li ce moci ostati na spavanju. Rekoh, zovite me samo ako je frka. Idem da popijem coldrex i da malo odmorim ako me budu zvali pre njenog spavanja user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 9:10:57   
Misha i Ljisha
Ivanauser posted image
Uzivaj odmaraj.

Mi imamo jaje od D, srecom na to smo bar mislili kad smo uzimali pa je ono bar unisex i sediste ono vece. Izvadila sam jaje, skinucu eto da operem tu presvlaku. Al nismo ga ni izrabili kao ganc novo izgleda.

Ova bebaca gore iznad nas placeee...jaooo placee jadnicak fest. Grcevi valjda, ima malo vise od dva meseca. Mene vec slog hvata od nocnog plakanjauser posted image

Ja cekam platu kao ozeblo sunce. Izem ti januar. Uvek nam je najteze u januaru evo jos nisam poplacala racune a 30ti je. Obicno ja sve do 20tog.
jeee svrbi me levi dlan user posted image al mene cim krene levi krene i desni ahahah...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 9:58:31   
vonavoj
Jutro trudnice..ja sam imala noc iz pakla..moja mala je cele noci povracala..i sad kako popije,povrati..ima i proliv..milina..stomak mr boli od cimanja..mm je morao na posao..a ja ne,naravno..nema ko trece..bem ti viruscine..bila sam srrcna sto od maja nije bila bolesna i sad 2 puta za 7 dana ..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 11:24:48   
smeško
Srecan rodjendan velikom decaku, Isi!!!
Von, uspeli ste malo da ,,promesate".user posted image
Nama nije poslo za rukom.user posted image
Mi smo u petak isli na uz. Sve ok. Prosli bolovi u stomaku, pocele glavobolje i oticanje nogu. Pritisak ok.
Nama je rodjendan prosao bez drugara zbog Makija, ali bice ih jos. U petak konacno na kontrolu i nadam se da u ponedeljak krece u vrtic, nedostaju mu drugari i Ana. Nedostaje i meni da ih vidi.user posted image
Mi sve stvari za decaka imamo od starije dece, ali kolica su nam nadrljala, moracemo nova da kupimo.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 13:49:03   
milicicak
Uh, von, bas ste nastradali, da se sto pre oporavi malena
Ja sam sredila sudove i oprala pod u kuhinji i sad hocu da umrem koliko me bole krsta... razmisljam da li da rucam ili da pojedem sladoled, bas sam u dilemi user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 15:06:42   
Maraj
Evo i mene. Opet iz dz.
Ovaj put sam isla kod moje dr. Pogledala je dabl. Kaze da mi je nizak onaj Mam cor na oba parametra. Dala mi uput za institut za m i d da odradim tripl i uput za front za genetsko savetovaliste. Bogte zar sam ja toliko matora ili mi je dabl toliko los. Ja stvarno ne znam vise. Uglavnom rekla mi da na institut ode neko mesto mene da zakaze jer su puni morbila. Uzas jedan. Jos da isplaniram kad da odem do fronta

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 15:44:37   
Rosita
Hej devojke. Samo da se javim. Nista novo kod nas, ja na posao, D u vrtic i tako.
Srecan rodjendan sinku, Isi!
Milicice, bas si vredna, cuvaj se.

Mi malo u parkicu posle vrtica, sa sve stvarima. Pola sata, pa da spremam rucak, kad stigne, oko pet.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 16:03:16   
vonavoj
U bre maraj..zar toliko los rezultat.
Mi smo nadrljali..J ne moze nista da jede..jedva popije rehidranta i caja i sad ne povraca..ali ima proliv i temp 38.2..
Nisam pametna da li da je vodim kod dr..mogu da joj daju infuziju,ali kako cu ja u bolnicu trudna..a tate ne smeju...da covek poludi@

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 16:19:44   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: milicicak

razmisljam da li da rucam ili da pojedem sladoled, bas sam u dilemi user posted image


Sladoled, of course user posted image

Maraj, ne znam šta da ti kažem... da li si radila specijalistički uz (4D)?

Von, nikad mi to neće biti jasno da otac ne može da bude u bolnici sa detetom... ova država je tragikomedija.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 16:29:10   
smeško
Joj, Von. Ja bih je , ipak, odvela, mogu da joj daju infuziju i u dnevnoj bolnici.
Maraj, sta pise, koliki su izracunati rizici?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 16:32:29   
vonavoj
Ma nasi su kreteni najveci..nema dnevne bolnice..morala bi da ostane..pa onda sutradan je puste posle vizite..koja bude i u 10h..a ja na stolici da budem cel3 noci,tesko..sad sam joj opet skuvala rehidrans,popila je pola l..i caja..i spava sad..nisam joj brufen dala,obula sam joj mokre carapice

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 16:33:46   
smeško
O, Boze. Stvarno su kreteni.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 16:51:17   
Rosita
Valjda ne bi morala da sedis na stolici kao trudnicauser posted image
Maraj, svakako otidji do geneticara. Mozda on drugacije misli.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 16:59:09   
Maraj
user posted image

Smesko evo slike. Kaze mi dr iz dz danas da mi je ovaj Mam cor nizak u oba parametra. I kod papa i kod hcg. Ja se stvarno ne razumem
0.49 je hcg a 0.38 pap
Moram otici u to genetsko savetovaliste.
A za tripl ne znam sta cu
Evo epidemija malih boginja je na institutu za MiD a ja treba da odem tamo da zakazem i da vidim kad ce da mi rade. Ovo sve naopako...

< Poruku je uredio Maraj -- 30.1.2018 17:00:19 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 17:26:51   
vonavoj
Dala sam joj brufen..nije ga povratila..opet je zaspala..
Sreca pije rehidrans..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 17:27:49   
vonavoj
Maraj a niko ti nije rekao sta to znaci?!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 17:54:37   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: milicicak

razmisljam da li da rucam ili da pojedem sladoled, bas sam u dilemi user posted image


Sladoled, of course user posted image


I ja sam to pomislila ali sam se zamalo ispovracala posle prvog zalogaja, ne prija mi slatko uopste user posted image
Maraj, MoM-ovi ti jesu nizi ali ti je sveukupni double dobar. Idi u savetovaliste pa vidi sta ce oni da ti oni reci...
Von, nadam se da ce malena brzo ozdraviti

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 20:28:31   
Rosita
Von, javi kako je. Uff, bas je to grozno kad povracaju i ne jedu :(
Moja komsinica je lezala nedavno na IMD par dana. Ima puno morbila :(. Ja se nesto ne plasim vise. Trenutno sam u nekoj minus fazi pa se brinem oko nekih gluposti... Naterala sam se da spremim i rucak i veceru da se sa necim zanimam. Za moj mozak dokonost je djavolji terenuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 20:38:49   
vonavoj
Ja sam prelezala male boginje..ali viruscine vladaju..
Joka je bolje..pojela je plazmicu i spavala skoro 3h..
Ali je dosla T iz vrtica..suzave okice..37.5..ali nista je osim nogu ne boli..i sto place,cvili.imam 3 bebe..mm je u subotu vadio zub,umire jos..obe su na njega..ja mu dodjem kao medicinska sestra..samo da mene zaobidje!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
31.1.2018 7:22:26   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.
Von bas te snaslo. Nadam se da tebe nece pokositi. Ja uvek kazem samo da se ja ne razbolim. a mm me pogleda i kaze mislis samo da se dete ne razboli? Ne, ne mislim vec mislim samo da se JA ne razbolim jer ste vas dvoje onda ugasili a ja cu morati onda ionako sve bolesna da radim sad sto radim zdrava. user posted image

Meni nocas protekla noc u ustajanju, cak je D trazila vode, kao u inat kao da nisam ustala dovoljan broj puta pre togauser posted image

Idemo do pekare, nemam pojma sta za dorucak da joj spremam pa cemo u pekari nesto uzeti.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
31.1.2018 7:47:23   
Maraj
Jutro drage. Ja ustala gladna. Isplanirala da pojedem bananu pa da idem do dz po injekciju, kad nema ni jedne banane u kuci. Mm sve slistiouser posted image tako da sam pojela sad narandzu.
Ljiso meni su najbolja przena jaja kad ne znam sta cu za dorucak user posted image . Sad sam "na kazanu" kod mojih posto oni cuvaju L dok ja odem do dz tako da kodnjih i doruckujem. A nema lepseg obroka nego kod mame user posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 31.1.2018 7:48:57 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
31.1.2018 8:06:21   
Rosita
Von, nas drugar dan- dva nije mogao na noge da stane ovih dana. Roditelji premrli. Dr rekao da taj virus ide na misice. Ako tako slucajno bude da se ne sekiras previse. Procice brzo.
Ja krenula na posao. Lose sam spavala. Kao i uvek kad krenem da razmisljam previse. Moram hitan mentalni reset :).
Od sutra sam na raspustu.
Pozdrav svima.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
31.1.2018 8:19:32   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Vonavoj, kako ste? U pravu je Rosita, i muz i ja smo bolesni, sve nas boli, jedva hodamo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
31.1.2018 8:31:57   
milicicak
Jutro, trudnice. Ne znam sta je ovo, svi su bolesni ili stomacni ili obican virus... Kad ce da padne neki sneg da pobije ove viruse.
Ja sam jutros bila do dz po doznake i upute, to mi je 10min peske i sad me stomak odvaljuje... Sa T sam sa ovakvim bolovima otisla na porodjaj sad mi je to svakodnevno i bas me nervira.
Kupila sam ceri u prodavnici i sad ne mogu da prestanem da jedem. Mm me jutros zezao da ce on morati da povede racuna o mojoj ishrani jer sam se zaokruglila na odredjenim mestima :D

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
31.1.2018 8:40:06   
vonavoj
Rosita,dobro si mi rekla..da se ne uplasim..ne bih ih ni vodila kod lekara...ako je virus.procice sam..sa brufenima..
Noc je ok prosla..povracanje je prestalo..jeste da nije jela,ali je pila..i imala 38.2..dala joj brufen u 6 i zaspalaa opet..a starija 37.8..
Samo da mene zaobidje..nema ko da mi pomogne i prinese bilo sta...mm na poslu..

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here