|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/18
2.2.2018 0:49:15   
isidora88
Super emice. Kakvu kremu si dobila za mitisere?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 02/18
2.2.2018 17:04:23   
IvanaSK RR
Ovde se nista ne pise danas??
Kako ste, mame? Deca?


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 02/18
2.2.2018 20:53:52   
Duškić
Cao mamite...Umorna sam , treba da ustanem da ubacim ves u masinu a tako me mrzi.
U ciklusu sam pa sam sva kljakava.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 02/18
2.2.2018 20:55:49   
Ana RR
Duškić, pročitala sam da si u cirkusu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 02/18
2.2.2018 20:58:39   
Duškić
Pa ovakva hiihii tesko ..A bila sam "tetka klovn", mom sestricu..Karikirala mu price i glupirala se sa njim...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 02/18
2.2.2018 21:41:39   
Sanjica26 RR
Dobro vece. STa se radi na estradi?user posted image
Ja zavrsih nesto i da se tusnem da nastavim seriju da gledam. Stomak me boli.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 02/18
2.2.2018 23:58:42   
MamaNecaVo
Dobro vece mame.Uspavala sam A pa se dohvatila case vina.
Gosti su nam konacno otisli.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 02/18
3.2.2018 12:33:10   
Milena18
Dobar dan!
Emice, super za Davida!
Danas smo konačno bez temperature, za sada. Ali kako joj je t spala, tako se sva osula. Desilo joj se jednom tako već posle visoke temperature.
Uživate li u ovom lepom danu? Mi smo malo šetale po ulici, posle ćemo ponovo. Ona sad spava, a ja ću skuvati jednu kafu i čitati knjigu, da malo odmorim.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 02/18
3.2.2018 12:46:35   
isidora88
Milena kakvo lepo vreme? Kod nas kisa pljustala od jutros, a onda poceo sneg da vejeuser posted image juve je bio divan dan.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 02/18
3.2.2018 13:08:13   
Duškić
Ma vreme je da se smoris.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 02/18
3.2.2018 13:43:23   
Sanjica26 RR
Vreme je za spavanje.
Sad se razmisljam da vodim decu u bioskop ako ne dodje mm kyci u to vreme. Trebalo bi on da ih vodi, ali na putu je. Nas tri se zanimamo. Sofi boji, T pise zadatke, a ja citam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 02/18
3.2.2018 15:20:47   
MamaNecaVo
Dobar dan mame.
Nesto je vec danima monotono na rr.
A vreme je blago uzas..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 02/18
3.2.2018 15:24:25   
Sanjica26 RR
Odakle ti to da je monotonouser posted image

Moje odose na crtani sa tatom.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 3.2.2018 18:08:21 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 02/18
3.2.2018 17:48:51   
isidora88
Sanjice koji crtac su gledali?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 02/18
3.2.2018 18:09:38   
Sanjica26 RR
Ovaj novi Mali veseljak.
Moje se spremaju za kupanjac. Kiflice se peku. Spremila sam i lava kolac. Oribala kupatilo. Prebrisala kucu. Znaci rikavela.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 02/18
3.2.2018 20:42:51   
MamaNecaVo
Sanjice,ne pise se nista.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 02/18
3.2.2018 22:36:48   
Milena18
Isidora, kako sam napisala post, tako je i ovde počeo vetar i kiša user posted image A pre toga je bilo sunčano.
NAmom, ja baš malopre pomislih kako se dosta piše. Pitala sam se čak da nije neka nagradna igra u toku. Ali ja sam ovih dana kao pala sa Marsa, pa mi je utisak možda i pogrešan. Ovo nespavanje od kad se M razbolela me je skroz poremetilo.
Laku noć, mame. Odoh da popijem čaj, pa u krevet.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 02/18
3.2.2018 23:48:29   
isidora88
Jeste nagradna igra, sutra se zavrsava valjdauser posted image
Sanjice svaka ti cast, ja sutra moram rucak neki lep da spremim i da spremam ovaj haos od krecenja.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 02/18
4.2.2018 0:40:58   
Mariya
Veče mame!
Da vam se javim u februaru, kad već u januaru nisam. Sad sam vas čitala unazad.
Svašta smo radili, najviše bolovali. Izludeh bre. H imala upalu pluća u januaru. Za dlaku smo izbegli bolnicu. Ispije pancef u ponedeljak i u četvrtak opet počne da slini. Onda L opet laringitis. Imao ga u novembru, decembru i sad opet u januaru. Prođe mu to a ostanu sline. Onda se Lu uslinila, ali ona je to brzo i lagano, sve na nogama, nije ni iz vrtića izostala. I onda se razbolela i ja, evo već 12 dan, sline i kašalj. Pa onda i muž. A L je još od laringitisa slinav, 19 dana već. Ne znam više šta da mu radim. Samo se smenjuju on i H na nosku, usisivač ne gasim. Trenutno je L super a ja se nadam da ćemo se iskobeljati više nekako. Ni ja ne volim zimu ali stvarno treba neki minus da pobije viruse i gamad.
L je za 3 nedelje rođendan, možete li da zamislite? Pentra se svuda, savladao je krevete odavno, hranilicu pre 2 dana, a danas se popeo na tobogan, seo i spustio se. I opet se popeo i spustio! Beba od 11 meseci. Kupili smo cipelice i već uveliko šetamo. Ne voli da ga držim za ruku, a već je toliko stabilan da mogu bez problema da ga pustim na betonu, na travi se sapliće i tu me pusti da ga držim za ruku.
Fantastičan je. Devojčice su isto dobre. H me oduševljava svaki dan crtanjem (sa 3,5 godine crta kao što je Lu crtala sa 4,5) i pričom. Priča mnooogo, a koristi reči i izraze od kojih padamo u nesvest, u pozitivnom smislu user posted image Luci mi je strašno kreativna, stalno nešto pravi, super napreduje sa logopedom, zna sve glasove da izgovori! Logopedica je prezadovoljna, uči brzo i bez poteškoća. Jedino ja imam problem sa neposlušnošću i selektivnim sluhom, ali to se valjda dešava svim 6godišnjacima.
Sestra je isto dobro, završila je sa terapijom, tokom februara ide na kontrolne preglede, mr, rentgen, uz, i nadamo se da je ovde kraj i da je ta grozna bolest pobeđena.
Milena to je ona peta ili šesta bolest koliko znam, visoka T 3 dana i onda osip.
Ostali bolesnici da brzo ozdrave!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 02/18
4.2.2018 0:45:30   
isidora88
Marija jesi li razmisljala da deca prime novu vakcinu protiv pneumokoka? Bas su cesto bolesni. Brzo ozdravljenje i da sto dixe budete zdravi. Bravo za naprednu decicuuser posted image
Laku noc mame

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 02/18
4.2.2018 8:02:07   
Duškić
Dobro jutro...Mare nema, pa esej...Svasta se desava, bravo za tvog malca, prodrmala si ga ti vezbicama pa sad samo pici...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 02/18
4.2.2018 10:02:28   
isidora88
Dobro jutro, sve ste vredne kad vas nema. Ja tek sad ustajem iz kreveta, stavila caj da se kuva i razmisljam sta za rucak.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 02/18
4.2.2018 10:39:54   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja cekam da dodje mm, pa da odem do pijace. Nemam pojma dta cu za rucak. user posted image Deca se igraju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 02/18
4.2.2018 11:14:08   
isidora88
Ja cu pilence u rernu. Mislila sam supu da kuvam ali nemam zivaca, jeli smo supu juce.
Kolace ne pravim a bas mi se jedu

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 02/18
4.2.2018 11:41:37   
suzi kju
Dan mame, ja na poslu, trebala da budem slobodna za vikend ali me koleginica molila da joj radim danas pa sam na poslu, i bas je neki ružan dan.
Meni svekrva ostaje u sledeće nedelje, mackice nece u vrtic još ove nedelje, valjda će se opraviti kako ttrba.
Ručak danas spremaju muž i svekrva ja idem na gotovo user posted image a ja sam libero 😎

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here