|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IKEA
21.4.2010 21:24:24   
lenaa
meni ikea nije nista posebno

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: IKEA
16.6.2010 11:50:23   
lanajelena
Ikea otvara shoping centre dva u Beogradu,jedan u Kragujevcu,Nisu i Novom Sadu user posted image

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: IKEA
16.6.2010 13:12:51   
mihi
Ikea ima vrlo korisnih i jeftinih stvari. Bila sam u aprilu u Bernu (CH) u Ikeii koja je za švajcarske pojmove cena jeftina, no to stvarno nije ništa posebno. E sad za Srpske prilike  sve te svtvari koje nisu ništa posebno se prodaju u Kiki, Merkuru i skupe su za naše prilike. Verujem da će se i Ikea držati dogovora sa ostalim kućama na našem tržištu i da uopšte neće biti pristupačna. Uostalom videćemo uskoro....

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: IKEA
16.6.2010 13:16:17   
Iva979
Obožavam Ikeu, tako imaju jednostavne i pristupačne stvarčice za kuću, ja jedva čekam da se otvori kod nas user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: IKEA
16.6.2010 13:23:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

Verujem da će se i Ikea držati dogovora sa ostalim kućama na našem tržištu i da uopšte neće biti pristupačna. Uostalom videćemo uskoro....


Ovo i ja mislim. Pa Kika je u Pešti jeftinija nego kod nas, iako i u Mađarskoj je Kika skuplja od Ikee.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: IKEA
16.6.2010 13:26:05   
mihi
Tako bude za sve, za mobilnu telefoniju, garderobu, nameštaj....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: IKEA
16.6.2010 13:26:17   
Iva979
Meni je Kika potpuno user posted image
+ što su preskupi, čupavi tepisi koje sam uzela za kuću su kod njih bili 40.000 a u carpetlandu 20.000 user posted image  a pritom su ovi iz Kike bili mnogo goreg kvaliteta!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: IKEA
16.6.2010 13:27:18   
Anoniman
Da, ni ja se ne palim na Kiku. user posted image

(odgovor članu Iva979)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: IKEA
16.6.2010 13:28:02   
Nana*
user posted image user posted image  Joj super da ce se i kod nas otvoriti. Kooonacno!
Mi smo skoro svake 2 nedelje u Ikei user posted image , bas smo prekjuce bili kupili neku foteljicu, vaze i jos neke sitnice. Jesi pristupacni ali ko sto je Lenaa rekla ( a ona zivi u Svajc ), kad opremis stan komplet u Ikea stil svi prokomentarisu :" iiiiiii Ikea, nista posebno, niste mogli nesto kvalitetnije " user posted image . Doduse mi smo uvek zadovoljni sa time sta kupimo. Sanjam jednu njihovu posteljinu predivna je ali 80 eura za bracni krevet user posted image , mozda snize user posted image

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: IKEA
16.6.2010 13:29:49   
Iva979
A što vole naši ljudi da im nameštaj traje po 25 godina to je neverovatno!?! user posted image
Lepo kupis u Ikei pa promenis za par godina user posted image  

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: IKEA
16.6.2010 13:29:53   
Nana*
IZVORNA PORUKA: mihi

Tako bude za sve, za mobilnu telefoniju, garderobu, nameštaj....user posted image


Nazalost je tako.... user posted image

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: IKEA
16.6.2010 13:31:53   
Nana*
IZVORNA PORUKA: Iva979

A što vole naši ljudi da im nameštaj traje po 25 godina to je neverovatno!?! user posted image
Lepo kupis u Ikei pa promenis za par godina user posted image  


Nisu nasi Ivo sto je najgore user posted image . Nasi jos preuzmu od predhodnih stanara user posted image . Nego Nemci! Imaju stvarno skupe prodavnice sa namestajem i Hand Made ali je to bolesno skupo...

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: IKEA
16.6.2010 13:34:08   
Iva979
Znaci i Nemci, ma to je onda nas covek od Nemca sigurno video user posted image  

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: IKEA
16.6.2010 13:38:35   
Nana*
Ma u Ikea kupuju jadni studenti i ljudi koji nemaju kompleksa user posted image . Mada ko sto rekoh nasi preuzmu od prethodnih stanara samo da sto vise imaju da sagrade Vilu u Srbiji user posted image . Salim se ima i nasih stavarno koji izvode i umisljaju strasno... Kupuju deciju sobicu od dve, tri hiljade eura a dete to brzo preraste, a mozes stavrno povoljno naci i za 500 komplet sobicu ( bez madraca i zavesica ) na Baby1one... Mada sam se u Ikei razocarala prekjuce, bas nemaju nista posebno za bebe...

< Poruku je uredio Nana* -- 16.6.2010 13:42:00 >


_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: IKEA
16.6.2010 14:47:38   
marince1
IZVORNA PORUKA: Iva979

A što vole naši ljudi da im nameštaj traje po 25 godina to je neverovatno!?! user posted image
Lepo kupis u Ikei pa promenis za par godina user posted image  


Kod nas namestaj ulazi u testament user posted image
Iva979 potpuno se slazem!


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: IKEA
16.6.2010 17:22:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iva979

A što vole naši ljudi da im nameštaj traje po 25 godina to je neverovatno!?! user posted image
Lepo kupis u Ikei pa promenis za par godina user posted image  


user posted image

(odgovor članu Iva979)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: IKEA
20.7.2010 13:24:31   
Jele
BEOGRAD 15. 06. 2010 TANJUG Milosavljević: Ikea će uloziti u Srbiji oko milijardu evra Ministar trgovine i usluga Slobodan Milosavljević izjavio je danas Tanjugu da je kompanija Ikea izabrala Srbiju za svoj regionalni centar i planira da u narednih pet godina izgradi pet šoping molova u našoj zemlji, u koje će investirati između 800 miliona i milijardu evra Švedska Ikea planira da do 2015. godine izgradi dva šoping mola u Beogradu, i po jedan u Kragujevcu, Nišu i Novom Sadu, precizirao je Milosavljević u intervjuu Tanjugu i preneo da je to ono što u ovom trenutku može da potvrdi, a na osnovu razgovora sa čelnim ljudima Ikee i švedskim ambasadorom u Beogradu.
Milosavljević je izrazio očekivanje da će sa švedskim gigantom u Srbiju doći bar jedna velika kompanija od poznatih svetskih lanaca hipermarketa i još desetak velikih trgovačkih brendova, koji nisu prisutni na tržištu Srbije, napominjući da će jedan od dva šoping mola Ikea u Beogradu imati sigurno više od 120.000 kvadratnih metara korisne površine.
"Ja sam siguran da će tako velika kompanija, lider svetskog biznisa, taj plan ispuniti", istakao je Milosavljević, napominjući da se sa Ikeom razgovara već više godina, pogotovo o njenom ulaganju u proizvodnju nameštaja i drvačko-prerađivačku industriju Srbije.
Vode se ozbiljni razgovori da Ikea kupuje proizvode u Srbiji za potrebe svojih šoping molova u drugim državama i da pomogne u podizanju konkurentnosti, kvantiteta i kvaliteta proizvodnje domaće industrije nameštaja i ukupne drvnoprerađivačke industrije.
"Po svakom od ovih pitanja ima progresa. Još uvek se dogovaramo i to je proces koji traje sa tako velikim liderima svetskog biznisa", kazao je Milosavljević.
Govorehi o planovima drugih trgovinskih lanaca, koji već posluju u Srbiji, Milosavljević je rekao da "Metro keš end keri" ove godine planira otvaranje dva nova objekta i isto toliko i francuski "Msje Brikolaž" i grčki "Veropulos", a domaći "Delta Maksi" podići će nekoliko objekata, uz već jedan koji je ove godine otvoren u Borči.
"Nikada dosta konkurencije i što je više borbe na tržištu, to je veće zadovoljstvo potrošača. To su niže cene, to je bolji kvalitet, to je veći asortiman", kazao je Milosavljević, napominjući da "nikada, ni u jednoj zemlji, nijedan ministar trgovine ne može da bude zadovoljan sa nivoom konkurencije, sa brojem učesnika na tržištu." Milosavljević je naglasio da sada situacija u Srbiji, u odnosu na stanje od pre nekoliko godina, mnogo bolja, jer je osetno veći izbor u ponudi roba i usluga na tržištu.
U odgovoru na pitanje kada bi treablo da se donese novi zakon o trgovini, Milosavljević je rekao da je taj zakonski predlog, koji je u rangu sistemskih zakona, već završen i najavio da će najverovatnije sledeće nedelje biti na dnevnom redu sednice Vlade Srbije, koja bi treablo da ga usvoji i prosledi Skupštini Srbije na razmatranje.
"Ja sam ubeđen da će i taj dodatak na ambijent za privređivanje i na legislativu u toj oblasti pomoći i privući nove investitore u Srbiju. Želim najveće evropske igrače u sektoru trgovine u našoj zemlji", istakao je resorni ministar.
On je dodao da se Vlada Srbije bori da obezbedi ravnomerniju regionalnu raspodeljenost trgovinskih kompanija na tržištu Srbije, da praktično potrošač i u Negotinu, u Zaječaru, Boru, Valjevu, Užicu, i u Koceljevi ima istu ili bar približnu mogućnost izbora.
"Upravo novi zakon i daje određena rešenja u tom pravcu. Ali ono što u ovom trenutku možda najviše nedostaje Srbiji, to je širina trgovačkih formata koji su prisutni u zemljama Evropske unije (EU), pa i u zemljama u okruženju", kazao je on.
Milosavljević je precizirao da u Srbiji još uvek nedostaju novi trgovački formati kao što su "uradi sam", "sve za kuću", "pribor i oprema za školu", specijalizovane prodavnice sportske opreme i diskonti.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: IKEA
17.11.2011 20:57:00   
Ana RR
Žene, ide li neka u IKEU? Kako da nabavim OVO??

Oduševila sam se kad sam videla, ovo je idealno za nas user posted image user posted image user posted image učiniću sve samo da nabavim!!!!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: IKEA
17.11.2011 21:00:49   
maslackic
Imas u idei na NBG ,ona velika, prodavnica koja se zove svedska kuca, i kod njih mozes da porucis...

p.s. ne znam da li je ok da pisem ime prodavnice ali Anci obrisi ako ne smem

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: IKEA
17.11.2011 21:51:00   
Ana RR
Super, hvala ti user posted image user posted image sve ok user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: IKEA
18.11.2011 9:36:28   
viking
E, Ana ja imam taj ram :) Meni je ta Ikea tj. Idea blizu, kupiću ti ako hoćeš.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: IKEA
18.11.2011 9:49:33   
Ana RR
Jaooo Viking!!! Reci kako je divan user posted image user posted image user posted image ma neću da te cimam, kad budemo išli preko reke svratićemo. Kaži mi samo koja je to Idea, je l' ona kod Airport City-a?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: IKEA
18.11.2011 10:09:24   
viking
Jeste, tamo je Ikea, mada ja nisam ram kupila tu već u Budmpešti, ali oni imaju gomilu tih sitnica. To je prva radnja s desna na levo, odnosno poslednja s leva na desno :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: IKEA
18.11.2011 13:27:37   
Bebilina
Ikea je sezonski namestaj- koristis godinu, dve, pa bacis user posted image
Ima to i svojih prednosti i mana. Ako se planiras seliti i probas da rastavis sastavljanje ti nece ici od ruke. Zavrtnji, navrtke i rupe za njih ne trpe to...
Ja sam pre par godina kupila par potrepstina za kuhinju- cedilicu, tiganj, neke otvarace i policu za kupatilo... Sve je propalo dok si reko keks- oljustio se teflon, zardjalo, prestalo da otvara, otupelo... Ne znam stvarno, ali vise volim da platim 2-3 puta vise, ali da znam da mi dete nece posle 6 meseci jesti teflon sa tiganja ili wok-a... Kvalitetne marke istih traju mi po 4+god (teflon tiganji i wok) ili dozivotno (ima i posudja koje ima takvu garanciju) a Ikea ni godinu dana... Racunica prosta: plati, pa klati user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: IKEA
18.11.2011 13:42:35   
Bebilina
E sad sam se setila jos neceg sto ne mogu previse da kudim. Za deciju smo sobu uzeli stocic i sve stolicice. Bio je najskuplji set koji oni prave, stabilan je, ok po tom pitanju posle 2.5god (ako se dobro secam). Ali farba se guli sa njih, za nijansu vise no sto bih volela, ali ipak ok obzirom na frekventnost i nacin koriscenja.
E takve stvari- deciji namestaj koji se brzo preraste isl mislim da vredi iz Ikee, ali opet bez rastavljanja i ponovnog sastavljanja...

Jos jedna stvar koju smo imali je njihova sofa. Uzasno iskustvo- ispala im je u transportu i imala pukotinu na dnu iza naslona za ruke. Mi to nismo tada primetili, a kad posle 1.5god retkog koriscenja jesmo nisu hteli da je zamene iako ima garanciju 10god. Nama na srecu nije vise trebala i poklonili smo je takvu (bezbedna je bila za koriscenje) ali da nam jeste trebala ne bi mi bilo svejedno...

Takodje se koriscen njihov namestaj tesko prodaje i za tren gubi vrednost.

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here