|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.7.2018 3:06:04   
zece
Cestitkii miki I ja sam bila danas na uz I hvala bogu sve e ok inace sam vec 17 Ned trudna I tiroida I sve proteini se e ok

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.7.2018 16:43:41   
Maraj
Super zece user posted image
Vec17.nedelja user posted image bas leti vreme user posted image

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.7.2018 22:22:15   
MojMiki
Divne vesti Zece user posted image

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.7.2018 22:41:39   
dunja RR
Zece user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.7.2018 20:39:28   
Ksenix
user posted image za zece!

Inače, ja sam sinoć sanjala pozitivan test.. baš je bilo divno user posted image Generalno, mnogo lepo sam raspoložena, šteta bi bilo da mi negativan test pokvari raspoloženje user posted image Evo, prolazi vreme, ali treba preživeti taj 13. user posted image

Kako si ti, Dunja? Ima li još neko ko čeka?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.7.2018 21:10:25   
Maraj
Ksenix samo misli pozitivno user posted image

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.7.2018 21:24:47   
dunja RR
Ksenix, sjajno je što si pozitivna, to je jako bitno user posted image


Mene od jutros bole grudi, jakos u mi otežale, nabrekle, porasle u poslednja 2-3 dana.
Vena je izražena na desnoj još od pre 10-ak dana, ali ova težina je od jutros.

< Poruku je uredio dunja RR -- 8.7.2018 21:25:23 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.7.2018 21:39:22   
Maraj
Dunja ja sam sad na pocetku trudnoce osecala kao neku struju u grudima user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.7.2018 21:39:47   
jess021
Dunja, to je super znakuser posted image
Kad ides na uz?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.7.2018 21:42:16   
dunja RR
U petak UZ, jao al će da me drma trema, znam već, pretrnuću.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.7.2018 21:43:25   
MojMiki
Ksenix samo pozitivno....i zaokupi svoje misli necim samo da sto pre prodje vreme, druzi se.
Dunja to je super znak user posted image
Cekamo petak

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.7.2018 22:20:10   
IvanaSK RR
Suzi, tako su i mojoj kozmeticarki poiskakale vene, pokazivala miuser posted image rekoh, lepo si ti trudna... Sad ima decaka od godinu dana user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.7.2018 13:06:03   
Ksenix
Dunja, biće to dobro, sigurna sam! user posted image

Miki, prolazi meni vreme vrlo brzo, mnogo brže nego što sam unapred razmišljala.. evo, sutra OPET progesteron user posted image

Juče sam imala poplavu emocija.. od miline sam se nad svojim psom rasplakala.. user posted image

Ali, razmišljam.. ljudi čekaju razne vesti, razne rezultate.. hvala Bogu, pa čekamo ove.. sad sam skroz mirna po pitanju testa.. da smo mi živi i zdravi!

Grlim vas sve! user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.7.2018 21:55:09   
dunja RR
Ksenix, dobro razmišljaš user posted image


Meni je danas bio jako naporan da. Prvo je PDV, pa sam ceo dan provela potvrdjujući fakture, pa ih štampala, pa do knjigovođe.
Jedva stigla kući na utrogestan, legla, nit jela nit pila, od doručka. Jedva malo vode stigoh. I kako sam legla zove me mm, odveo S do doktora jer kašlje od juče.
Poslaše ga u bolnicu za plućne boelsti, tamo dr odmah rendgen. A ja poludela, ne mogu ništa , ležim sa utrogestanom. Ludim jer ga šalju na rendgen a ni krvnu sliku nisu uradli, a dete nema T, merili mu tamo i 37,4, kontrolisali mu kiseonik, to sve ok. Dete veselo, raspoloženo. Sutra mu tek zakazali vađenje krvi, a dali antibiotik. Ja sam tražila taj sirup po bulevaru nema, pa sam zvala po gradu, našla i otišao mm večeras. Napisali nespecifična upala pluća, pitao mm jel može da more, kaže dr što ne bi mogao, 7 dana će piti antibiotik. Zvala sam dr Julku, ona kaže na moreobavezno a nije joj jasno što su g slali na rendgen, njoj na osnovu nlaza deluje da je ili virusna upala pluća ili opstrukcija, videćemo sutra i krvnu sliku. On pomalo kašlje, najviše noću, nema T, i jurca po kući. Samo kašalj je prisutan.

Ja sam oko 5 pojela breskvu i evo tek sada ručala, čorbicu sa boranijom. Vljda nisam naškodila user posted image tim nejelom.


Sutra imam veliki ručak sa klijentom, pa će frizerka da me primi pola sata pre otvaranja salona, kupila sam Biokap farbu. U Srbotrejdu sam uzela, pustili me preko "reda", čekala bih bar sat i po, ali pustiše me jer sam trudnica .I to neki boju sena sam uzela, deluje mi malo tamnija od moje, ali druge dve plave su mi se činile jako svetle. Rekli mi u apoteci da su skroz bezbedne za trudnice. Videćemo da li će išta pokriti, vidim da sdrže i vitamine za kosu.


I tako, lud dan, a naredni će biti isti, kile mi i dalje padaju a grudi ubrzano rastu, što je dobro user posted image


< Poruku je uredio dunja RR -- 9.7.2018 21:59:45 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.7.2018 22:10:09   
Maraj
Dunja user posted image super za grudi i kile user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.7.2018 12:37:03   
Ksenix
Au, Dunja.. kakav tempo! Pa još i dete! Nadam se da će i njegovo brzo da prodje a ti gledaj C vitamin da unosiš, bar nekako da se zaštitiš. Ja svako jutro prvo popijem toplu limunadu.. do sad je palilo.. mada, trenutno imam osećaj kao da sam blago prehladjena.. a imam osećaj i da su mi grudi čvršće nego juče.. no, uskoro ćemo znati šta jeste a šta nije user posted image
Meni je ovih dana toliki promet ljudi kroz kuću, na čelu sa jučerašnjim danom.. danas ne da mi ne treba niko.. okrenuću Viasat Nature, mozak da odmorim..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.7.2018 15:11:12   
MojMiki
Dunja, Kseniks kako ste? Da znate da mislimo na vas i cekamo lepe vesti

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.7.2018 15:12:24   
Maraj
Sutra je dan d za vas dve jel da user posted image

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.7.2018 16:53:16   
Ksenix
Miki, Maraj, jedva čekam sutra.. danas sam baš nervozna.. od prekjuče su mi grude bile čvršće i bolnije a danas mi se čini da me bole manje.. mada mi se već danima čini da su se areole proširile.. u svakom slučaju, jedva čekam razrešenje misterije, pa da krenemo dalje..

Dunja, srećno i tebi sutra.. grlim puno puno user posted image Nadam se da ti je klinac bolje user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.7.2018 17:12:38   
IvanaSK RR
Mislimo na vas sutra user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.7.2018 17:38:21   
dunja RR
Hvala drage što mislite user posted image

Ksenix, grlim jako i da nas obraduješ sutra lepim brojkama user posted image


Ja sam poslednjih dana baš u jurnjavi, em S bolestan, mada dobro je, nije uopšte imao T, samo kašalj, koga gotovo sada da i nema. Pije AB i od sinoć se inhaliramo. Doktor sa klinike za plućne bolesti rekao na more obavezno, tako da čekamo još mog dr da vidimo šta će reći. Juče sam išla do klinike na injekciju, pa po inhalator, pa do osiguranja po spisak klinika na Kritu, i na kraju mi došla najbolje drugarica iz osnovne koja živi na Novom Zelandu, ona je već neko vreme u Evropi, ali tek sada u Bg, pa smo se videle juče, jer se sutra vraća na NZ. Prošli put smo se videle pre 3 godine kada je ona bila drugi put trudna, a zadesil se u Bg user posted image tada je poslednji put i bila u Bg.


I tako, ne stižem ni da razmišljam o UZ, sutra će me spucati trema.


Sada čekam još malo da odležim sa utro, danas sam oko 4 legla, pa odoh do grada po neke fakture.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.7.2018 17:53:38   
Maraj
Super dunja user posted image i bolje kad imas vise aktivnosti da ne razmisljas

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.7.2018 23:17:26   
dunja RR
Znam, nego mi se nekako baš sada skupilo previše aktivnosti, i premorim se. Posao, PDV, Sava bolestan, došla drugarica sa NZ, mm dolazi najbolji drugar iz Sarajeva, živi u Kanadi i nije dolazio 24 godine. I dolazi u ponedeljak. A mi mooožda idemo u utorak na more. Sutra UZ. Ništa ne znam, previše je svega u kratkom vremenskom prostoru.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
13.7.2018 9:53:52   
Ksenix
Dala krv, rezultati do 14h.. Sinoć nikad mirnija nisam zaspala, probudila se raspoložena.. dokle-dotle user posted image

Dunja, da danas lepo prodje UZ pa na zasluženi odmor! user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
13.7.2018 10:00:03   
Maslacak15
Ksenix, Dunja navijamuser posted image user posted image

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Pitali smo doktor-ginekologa: Ovulatornost...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here