|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
20.10.2018 21:49:06   
vojvodjanka87
Veceras sam primila stop ali reci cu im u ponedeljak na aspiraciji za insulin ako mislite da ima potrebe, ja sam iskreno mislila da nije strasno 😕citala sam da je granica 24 a moje 35 nije mnogo iznad

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
20.10.2018 21:51:11   
Maraj
Vojvodjanka za uspeh vto nekad je i 24 mnogo... zavisi od organizma
Ja stvarno ne znam koja je granica
Al neka "glupost" moze da ometa uspeh vto

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
20.10.2018 21:56:16   
vojvodjanka87
U pravu ste bolje da ne rizikujem kad sam vec unapred to uradila reci cu im pa kud puklo da puklo🙂glukoza je u granicama normale inace, hvala vam na svemu devojke 😊

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
20.10.2018 23:05:40   
jess021
Vojvodjanka, kod koga radis vto? Ja sam sve 3 radila u Betaniji. Bolje reci, relativno je kod koga kako utice povisen insulin, bez obzira na referentne vrednosti.
Srecno jos jednom 🤗

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
20.10.2018 23:07:51   
vojvodjanka87
Kod Dr S. M, on me vodi odavno i upoznat je sa svim😊i zadovoljna sam

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
21.10.2018 1:30:11   
zece
Zdr Mila vojvodanka pitaj Dr za insulin dali ce ti dati Metformin jer glikoza I insulin utice na implantacija inace mi smo vec dosli do 32 Ned trudnoca 

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.10.2018 18:21:52   
vojvodjanka87
Danas radjena aspiracija nazalost samo dve jc od 6 folikula,razlog tome pretpostavljam nizak estradiol 5dc je bio 160,sad ostaje da cekam da me ne pozovu pa idem u cetvrtak da mi vrate a ako budu zvali znaci da se nisu oplodileuser posted image Jako polaze nade u mm dobar spermogram ostaje da vidimo sta ce biti user posted image Ako neko zna kako da pomognem E2 da raste vise nek mi pise..

< Poruku je uredio vojvodjanka87 -- 22.10.2018 18:23:06 >


_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.10.2018 19:52:08   
jess021
Vojvodjanka, dovoljna je i samo jedna jc. 
Jesi li im rekla za insulin? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.10.2018 19:57:17   
vojvodjanka87
Iz tvojih usta u Bozije usi! Jesam i rekao je da ne treba terapija nije strasno kao, a ja sam  kupila utrogestan i pocela da pijem veceras posto pise na onom papiru za pripremu mada mi nisu rekli, nadam se da ne skodi. 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.10.2018 20:01:52   
nata11
Ako si pocela U. Slobodno uzimaj. Verovatno u guzvi zaboravili da ti kazu. Koliki ti je AMH? Sta si imala od terapije?
Nemoj da brines samnom je bila zena sa jednim 5-cell embrionom pa sada ima devojcicu. Drzim ti palceve.

_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.10.2018 20:06:35   
vojvodjanka87
Amh mi je 3,36 a od terapije sam imala 8 dana gonal po 150 ij i zadnja 3 dana dodali cetrotide, joj a mislila sam da ce biti i barem 2 za zamrzavanje da u slučaju neuspeha ne prolazim sve ovo opet😐

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.10.2018 20:17:54   
Maslacak15
ne znam zasto tako slabo odgovaras na stimulaciju. To je odlican AMH. A FSH? Estradiol je normalno da je nizak na 2cd ili 3 cd ali onda treba da naglo raste i da bude oko 200 pg po zrelom folikulu pred aspiraciju ako su jajne celije zrele. Ta informacija od 5cd nam ne znaci mnogo. Ali definitivno si slabo odreagovala ako si dobila samo dve JC. Zvuci kao klasican slucaj "low responder". Mislim da bi trebalo da nadjes nekog reproduktivnog ginekologa da vidi o cemu se radi. Posto ne sticem utisak da se po tim klinikama bave detaljima. Mozda ti prosto treba drugi protokol. Eto Dunji odgovara kratak protokol a ne dugi. Sve zavisi od organizma.
U slucaju da ne uspe VTO ( a ja se nadam da si jos u igri, jedan embrion je dovoljan) definitivno bi trebalo videti sta je sa insulinskom rezistencijom... Javi sta su ti rekli, a mi navijamo.user posted image

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.10.2018 20:23:41   
vojvodjanka87
Maslacak FSH je 5,6, imam samo jedan jajnik pa se nisam bas puno ni nadala ali nisam ni mislila da ce biti samo 2jc, bas sam htela u drzavno bolnicu jer ce vise paziti na mene obzirom na moj problem sa krvnim sudovima u glavi nego u nekoj privatnoj, bice sta bude, kolika je sansa da se te dve oplode obzirom da je spermogram odličan? 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.10.2018 20:35:12   
dunja RR
Vojvodjanka, ne brini za jedan jajnik, meni uglavnom samo desni radi, mada nekad i na levom nešto uberu, ali slabo.

Što reče Maslačak, nek promene protokol, bitno je potrefiti pravi, na koji dobro reaguješ. Kod mene je sada rađen dugi, a on se radi isključivo mlađim ženama. Međutim, Goca je ipak dala šansu, kaže da su mi mladi jajnici, i bila je u pravu, sa 42 moje godine dobili smo 10 jajnih ćelija, a pre 5 godina isto na dugom protokolu dobili smo 12.
A pre godinu dana na kratkom protokolu, 4 jajne ćelije. Ogromna razlika. Baš sam loše reagovala na kratki protokol.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.10.2018 21:01:57   
vojvodjanka87
Super reagujes Dunja cim svaki put dobijas jajne celije, eto mi smo mislili da ce biti vise kad ono cvrc jedva dve, sad samo da se nadam da su dobre i da ce uspeti🙂

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.10.2018 21:04:44   
Maraj
Vojvodjanka ja ne mogu da verujem da ti nisu nista rekli za utrogestan. Kako je moguce da su zaboravili. A i insulin nije nesto s cime se igra. Kazem ti mojoj prijateljici je bas to bio problem.
Navijam da se primi bar jedna od te dve user posted image

Sad nesto razmisljam, ja sam pocela sa utrogestanom na dan vracanja embriona. I to vaginalno. Ne oralno.

< Poruku je uredio Maraj -- 22.10.2018 21:06:42 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.10.2018 21:16:51   
Maslacak15
Dada zamenila Sam. Ali sustina je da ti jedna vrsta protokola mnogo bolje lezi....to je individualno
  Osim Toga uvek se set_im nase dace koju Su odjavili i U leskovcu i U beogradu zbog loseg odgovara na stimulacije i jako jiskog amh Pa je dobila iz prirodnog vto ciklusa svoju devojcicu ( znaci bez stimulacije Ali Su aspirirali jednu jajnu celiju i radili oplodnju)Samo treba verovati!!
 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.10.2018 21:19:46   
vojvodjanka87
I verujem i nadam se to mi je jedino preostalouser posted image

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.10.2018 21:27:49   
dunja RR
Sve ti je Maslacak rekla!Navijamo! 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.10.2018 21:29:19   
vojvodjanka87
Hvala vam na pomoci i savetima, vise sam od vas saznala nego od doktora, javljam se u cetvrtak ili nedaj boze sutra😕

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.10.2018 21:34:55   
jess021
Da, secam se Dace😊Ona je u NS ostala trudna.
Vojvodjanka, ja sam ostala trudna kad sam imala najlosije embrione, tako da samo napred, sve ce to biti dobro. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.10.2018 22:53:09   
vojvodjanka87
I ja se nadam da ce ta dva biti dobra🙂

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.10.2018 15:29:57   
nata11
Da li je neko pio Pronison i do koje nedelje T?


_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.10.2018 15:43:15   
Maraj
Nato ja pila celu trudnocu i 2 nedelje posle porodjaja

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.10.2018 16:34:00   
nata11
Hvala ti. Malo mi nejasan izvestaj hematologa pa da vidim da li sam dobro razumela. Nastavljam do kontrole. 

_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here