|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.12.2018 6:51:51   
zece
Cure hvalaa vam na cestitkama   

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1351
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.1.2019 7:57:11   
sunco
zene , danas mi je tacno deset_i dan nakon transvera, i danas kad sam stavila utrogestan kao da mi je bledo smedje ili bledo roze nzm ostao trag ,  malo me muci stomak a sinoc nisam mogla spavati cele noci , u ponedeljak mi je beta , iskreno jako se bojim .. 

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 1352
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.1.2019 8:04:31   
nata11
Sunco to svetlo krem boje moze biti od utrogestana. Drzim palceve. Javi u ponedeljak rezultate. 

_____________________________





(odgovor članu sunco)
Direktna veza do poruke: 1353
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.1.2019 8:07:40   
sunco
jao nadam se da si u pravu, moram izdrzati jos ova tri dana i javljam sve, nadam se da ce mi Bozic doneti srecu 🙏🙏🙏 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1354
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.1.2019 6:12:36   
sunco
i danas postoji braon sekret ali nista puno , ne lici mi nikako na menstruaciju , mozda kao kraj menstruacije, tako da verujem da je od utrogestana,(bar se nadam)  ali se bojim neceg drugog , zene dogodilo se to da u snu dozivim orgazam , vec drugi put u roku nedelju dana , da li je normalno ili ne ja se bojim zbog kontrakcija materice , nzm dal se kome to desavalo,a od sexsa se suzdrzavamo jer se bojim.ostalo mi je jos dva dana do bete nzm ni kako sam do sada izdrzala da ne iradim test  . a postajem sve lludja 🤯🤯🤯

(odgovor članu sunco)
Direktna veza do poruke: 1355
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.1.2019 5:25:54   
sunco
ja prokrvarila sinoc, nije puno ali nije ni malo, veoma sam tuzna plakala sinoc kao kisa, idem sutra na betu pa ono ... mada nemam vise neku nadu... svaki put kad odem u wc placem ... mnogo me je potreslo sve ovo 

(odgovor članu sunco)
Direktna veza do poruke: 1356
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.1.2019 8:34:14   
nata11
Sunco zao mi je. 😔

_____________________________





(odgovor članu sunco)
Direktna veza do poruke: 1357
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.1.2019 21:11:22   
vocicana
Sunco, zao mi je.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1358
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.1.2019 16:24:04   
Maslacak15
Zene pomagajte. Ima i druga tema al ovde se cesce pise. Zanima me kakve su propozicije za VTO preko fonda u slucaju visokoh FSH ??? Ima li neka fiksna granica. Posto u pravilniku pise "ocuvana funkcija jajnika" pa neznam bas sta im to znaciuser posted image I imaju li granicu za AMH.
I kad sam vec na opstoj VTO temi kako na to gledaju inace po privatnim klinikama u Srbiji. Oce da rade svakom ko plati ili imaju neke kriterijume. FSH u ovom slucaju je blizu 16, godina punih 41. znam ja sve, zadnji je voz u pitanju ali zena mi je jako jako draga i htela bih da vidim kako najbolje i najbrze do resenja.

I da najvaznije: Imamo li pozitivnih primera uspele VTO ovde na forumu ili da znate iz prve ruke ( ali bas iz prve ne rekla kazala) sa FSH visim od 15?

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 12.1.2019 16:39:59 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1359
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.1.2019 20:45:04   
nata11
Maslacak sto se tice prolaska kod komisije zavisi od grada do grada a neretko i od dr koji je na komisiji tog dana. Pr. Moja dr kada je na komisiji ne pusta zene prekomerne tezine a druga pusta i zene sa 120 kg.Mozda bolje da napises u kom gradu je komisija. U ostalo se ne razumem. 

_____________________________





(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1360
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.1.2019 21:15:49   
Maslacak15
Beograd nato11. Nema ona problem sa tezinom i sve drugo je manje vise u redu ali godine su tu i FSH je krenuo. Zakon kaze do navrsene 42. A ultrazvucni nalaz, jel on treba da se radi pocetkom ciklusa ili nije bitno kad??

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1361
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
13.1.2019 9:18:25   
nata11
Ma bilo kada moze odraditi. Mislim da kod nas na komisiji ne idu toliko detaljno u analize hormona. Jel ima odradjen HSG? 

_____________________________





(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1362
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
13.1.2019 10:24:35   
Maslacak15
Radila je HSG sad u decembru, postoji jednostrana blokada. Drugi je prohodan. Pribojavam se isto da ce da prave problem sto jos nije radjena ni jedna IUI ali to je u njenom slucaju cisto gubljenje vremena s obzirom na okolnosti. Nadam se da imaju dovoljno mozga da to ukapiraju. Samo vidim da svi pricaju razlicite price po pitanju tog FSH. Pravilnik definitivno ne sadrzi jasnu odrednicu. Znaci to je njihova proizvoljna procena.

Nadam se da si ti dobro i da vredno rastesuser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1363
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
13.1.2019 13:04:51   
nata11
Ma nece. Mislim da ce proci lako. A zasto ne izvadi hormone drugog dana ciklusa kada je drugacija vrednost . Jel moze to. ( ne radi upitnik na tastauri izvinjavam se user posted image )

Da dobro smo za sada. Napredujemo.
user posted image

_____________________________





(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1364
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
16.1.2019 12:50:25   
Tamarche80
Zene, sta da radim? Pre 5 dana sam radila betu 14. dana od inseminacije i bila je ispod 1. Isti dan sam prekinula sa utrogestanom ali do danas nisam prokrvarila. Znam da utrogestan hoce da pomeri ciklus ali nemam ni osecaj da cu uskoro dobiti. Da li je neka od vas imala ovakav slucaj? Da li da ponovim test? 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1365
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
16.1.2019 13:18:25   
Maslacak15
tamarche zao mi je user posted image Ponovi test za svaki slucaj ali nemoj previse da se nadas. Jedino ako je neka ultrakasna implantacija ali ni to nije dobro. Implantacije posle 12 og dana ne budu obicno vijabilne kako se to kaze. Verovatno treba vremena dok progesteron skroz padne. Zene razlicito reaguju.

(odgovor članu Tamarche80)
Direktna veza do poruke: 1366
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
16.1.2019 13:22:43   
Tamarche80
Ne nadam se, nisam se nadala previse ni posle inseminacije jer sam imala samo 1 folikul dok je drugi izvadjen pa imamo jednog eskima. Nego nikako da dobijem pa da krenem sa terapijom za sledeci ciklus. 

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1367
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
16.1.2019 16:11:20   
mkgirl
Ne znam da li je negde pisano ali molim vas da mi neko ko ima iskustva odgovori, da li je istina da crkva ne priznaje vantelesnu oplodnju i da zbog toga nece krstiti dete iz vto? user posted image da li je neko krstio svoje dete nakon vto?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1368
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
16.1.2019 16:23:17   
dunja RR
Nije tačno, ja sam sa sveštenikom pričala pre VTO i dobila blagoslov, i krstila sam dete, i čekam drugo dete iz VTO, i nju ću ako Bog da krstiti čim pre user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 16.1.2019 16:25:07 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mkgirl)
Direktna veza do poruke: 1369
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.1.2019 9:18:11   
vojvodjanka87

IZVORNA PORUKA: mkgirl

Ne znam da li je negde pisano ali molim vas da mi neko ko ima iskustva odgovori, da li je istina da crkva ne priznaje vantelesnu oplodnju i da zbog toga nece krstiti dete iz vto? user posted image da li je neko krstio svoje dete nakon vto?

Ma to su gluposti ,kao da crkva mora znati da je dete VTO ,kako ce znati ako ti ne kazes...sve i da je tako ako nece da krste dete ti cutis za vto i gotovo ili odes negde u manastir gde te ni ne poznaju i krstis.Ima tako mnogo nacina,ali nemoguce je da nece ...nema razloga pa dete je kao i svako drugo user posted image Zene ja sam ponovo u "igri" prosla sam komisije sad ce to brzo sve jer sam ovog puta privatnu kliniku biralauser posted image Nadam se da ste sve dobrouser posted image

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu mkgirl)
Direktna veza do poruke: 1370
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.1.2019 9:23:31   
vojvodjanka87
Zna li neko da mi kaze o odnosu mog FSH i LH hormona ,sad na ovom vadjenju FSH je 3.62 iu/l a LH 0.96 iu/l.A prosli put su bili FSH 5,6 miu/ml LH 4,6 miu/ml

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1371
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.1.2019 9:39:26   
Olga75

IZVORNA PORUKA: mkgirl

Ne znam da li je negde pisano ali molim vas da mi neko ko ima iskustva odgovori, da li je istina da crkva ne priznaje vantelesnu oplodnju i da zbog toga nece krstiti dete iz vto? user posted image da li je neko krstio svoje dete nakon vto?

Pa crkva bi trebala da bude otvorena za život. Ako to žrtvovanje roditelja da donesu na ovaj svet novo biće nije dovoljno da bi dete bilo primljeno u veru onda i ne treba niko da bude kršten.Ako je greh koristiti kontracepciju onda VTO ne može biti prepreka krštenju

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mkgirl)
Direktna veza do poruke: 1372
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.1.2019 10:19:21   
Maslacak15
meni ovo pitanje po malo lici na tesku provokaciju nekog pametnjakovica koji siri svoja " moralno eticka nacela" po forumu. Nije ni vredno odgovora. Mkgirl za slucaj da si stvarno zena koja prolazi kroz VTO postupak, udalji doticnu osobu iz svog zivota odmah. A ukoliko samo provociras, alal vera.....

uvek sam prilicno skepticna kad se pojavi neko i prvim postom krece sa nebuloznim i kontroverznim pricama.u ovom slucaju kranje je degutantno.

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 17.1.2019 10:21:20 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1373
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.1.2019 10:30:01   
Olga75
Jooj user posted image
verujem da je najbitnije roditi zdravo dete i usrećiti ga a da li će krstiti dete je lična stvar. Ima toliko religija na ovom svetu a ova tema stvarno nije za to.
Maslačak, davno smo bile istovremeno na jednoj temi user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1374
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.2.2019 20:44:27   
Zvoncicazana
Cao svima. Skupljam papire za vto. Jurim se sa nalazima. Tamo amo. :) iz Kragujevca sam i rZmixljala sam da radim ovde vto... ako ima neko neki savet preporuku slusaam 😀

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here