|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.2.2019 21:47:19   
nata11
Moj savet je da pronadjes dr koji ti odgovara i kome verujes. To je najbitnije. Po mogucstvu otici kod dr na konsultaciju pre vto. 
Srecno. 

_____________________________





(odgovor članu Zvoncicazana)
Direktna veza do poruke: 1376
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.2.2019 11:08:11   
vocicana

IZVORNA PORUKA: mkgirl

Ne znam da li je negde pisano ali molim vas da mi neko ko ima iskustva odgovori, da li je istina da crkva ne priznaje vantelesnu oplodnju i da zbog toga nece krstiti dete iz vto? user posted image da li je neko krstio svoje dete nakon vto?

mkgirl, religija nas uci da nastavimo zivot na zemlji, da ostavimo iza sebe potomke i sirimo ljubav, veru i nadu. Ako te crkva odbije da krstis dete, to onda nije crkva i zasluzuje najvecu kaznu. Ja ne znam gde ti je to na pamet palo?! Na kraju, znam da nije tema ni za ovo sto pisemo ovde, kakva je to zajednica dve zene ili dva muskarca koju crkva odobrava, vencava ih i njihovu decu dobijenu krsti???????!!!!!!!
Molim da se vise ovakve stvari ne pisu.
Ovo su pitaja koja su ...bez razmisljanja postavljena. Molim vas

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mkgirl)
Direktna veza do poruke: 1377
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.2.2019 16:34:48   
vojvodjanka87
Devojke da vam se javim da sam ok da cekam svaki dan da mi stigne poz pismo, trebalo je jos ove nedelje ali nije, u svakom slucaju datum za konsultacije ce biti kraj ovog meseca tako da stimulacija krece u martu, ovaj put ce biti uspesan verujem u to 😊 Pratim vas cesto gledam sta se desava i znam da ste sve dobro, ljubim vas 😘🥰

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1378
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.2.2019 17:27:11   
nata11
Vojvodjanka 👏👏👏



_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1379
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.2.2019 22:30:55   
vojvodjanka87
Ja danas dobila hormone sto sam radila ponovo za konsultacije... FSH 4.69, lh 2,56,pg 0,8,estr 34,0,prolak266.4,tsh malo povisen i pored terapije 2,28,testosteron 2,22 i to je povisen a vadila sam i dhea to mi je 328,4 a granica je 340,0.Sta mislite o ovom hoce mi taj testosteron praviti problem? Pocinjem sa konsultacijama 4.marta i verovatno cekam sl ciklus sto je krajem marta i krece bockanje 😊

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1380
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.3.2019 7:56:23   
Malenamrvica
Vojvodjankoo, kako si? 😊 sjetila sam te se danas ujutro. 😚

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1381
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.3.2019 18:29:03   
vojvodjanka87
Cao Mrvice 🤗 Super sam pripremam se da se bockam sama pocinje krajem meseca, kako si ti kako je bebac 😘



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1382
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.3.2019 18:48:31   
Malenamrvica
Super, drago mi je da polako kreces. Ja sam dobro,za dva tjedna ulazim u 6 mjesec. Dolazi nam curka 😊. Javljaj kako ide.

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1383
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.4.2019 12:25:35   
Malenamrvica
Vojvodjanko, kako napredujes? Veliki pozdrav ti saljem.

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1384
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.4.2019 7:32:48   
vojvodjanka87
Mrvice 🤗 Pa produhio mi se ovaj ciklus dosta sto se nikad ne desava danas mi je 42dc dobila sam neke tablete za izazivanje jos 5kom da ispijem i dobicu za 2,3 dana pa krecemo sa bockanjem... Kako si ti, slabo ulazis na forum vidim da ne kuckas sa ostalim 🤰... 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1385
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.4.2019 10:56:32   
Malenamrvica
Znaci jos malo i kreces 🤗. Dobro sam, jurim stalno negdje, dosao mi necak pa sada imam zanimaciju oko njega, ne kuckam al tu sam 🤗😊

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1386
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.4.2019 11:03:57   
vocicana
Malena mrvica, bravo za tebe, ja u temu ne ulazim cesto, ali nista lepse od lepih vesti.
Vojvodjanka, samo napred!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1387
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.4.2019 11:21:17   
Malenamrvica
Jucer bila na ultrazvuku, imamo jos 3 mjeseca do kraja. Sad mi je vec postalo malo teze, ali nedam se. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1388
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.4.2019 11:24:48   
vocicana
Tako je u zadnjem trimestru, ali sve se izdrzi i prodje tako brzo, kada uzmes mirisljavka u ruke, bices najsrecnija!!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1389
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.4.2019 13:58:53   
veselicaa
Pisi u trudnickoj temi,ima tamo dosta trudnica user posted image user posted image

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1390
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.4.2019 14:37:37   
Malenamrvica
Veselica, pisala sam i tamo. Ovdje sam samo svratila pitati kako je vojvodjanka. 😊

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1391
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.4.2019 10:53:45   
blizanac2
Pozdrav devojke, nova sam ovde i u celoj ovoj prici..🤗 Skupili smo sve papire za vto, u ponedeljak ih predajemo, pa me zanima koliko dugo se ceka od komisija do odabrane klinike? 

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1392
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.4.2019 11:08:12   
vojvodjanka87
Pozz, pa zavisi gde ti je komisija i da li biras privatnu ili drzavnu kliniku, ja sam npr prvostepenu prosla u decembru, drugostepenu u betaniji u januaru i usla sam u proces upravo, veceras krecem sa bockanjem, a usla bi i pre nego sam dugo cekala pozivno pismo zbog potpisivanja ugovora za ovu godinu i ostalo, konsultacije bile krajem februara pa sam cekala da dobijem i sad krecemo 💪  Srecno ❤️



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1393
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.4.2019 11:21:53   
blizanac2
U bg-u sam. Juce isli na prvostepenu i vratili nas jer meni fale brisevi, cervikalni i vaginalni.. Gospodja dr mi uopste to nije spominjala, niti je bilo na spisku koji mi je dala, u medjuvremenu izasao novi pravilnik.. Pa se nadam da ce biti ok i da u ponedeljak prolazimo prvostrpenu. Ti si se resila muke sa papirologijom i cekanjem. 💪 Srecno i lagano da preguras bockanje i sve ostalo! 💝


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1394
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
15.4.2019 20:50:40   
vojvodjanka87
Javi se jesi prosla komisiju sta je bilo 😊 Ja se devojke uveliko sama kuci bockam sutra ujutru mi je peta boca pa poslepodne uz, ali ja planiram oko 12 da odem da izvadim E2 za svaki slucaj da znam na cemu sam. Javim se posle uz sutra



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1395
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
15.4.2019 21:05:27   
Malenamrvica
Vojvodjanko, sreeetnooo 🤗🤗

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1396
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
15.4.2019 21:07:22   
vojvodjanka87
Hvala Mrvice trebace mi 😘



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1397
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
15.4.2019 21:09:31   
nata11
Vojvodjanka navijam 🤗🌸💜

Javi kako napredujes.

_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1398
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
16.4.2019 8:54:46   
blizanac2
Zavrsila u rfzo-u, cekam da mogu da zakazem u visegradskoj.. Sve ovo mi traje kao vecnost.Srecno 🌸🤗

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1399
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
19.4.2019 13:22:40   
vojvodjanka87
Sutra aspiracija, ali nece biti transfera zbog blagog hipera... Drzite fige da bude dobar ishod.. 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here