|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
24.5.2018 14:26:08   
lesli
Dunja, super je sto je to u okvirima ocekivanog!
A za odliv bezveze, ali neka bude sad krvi i za narednih 9 meseci! user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
24.5.2018 14:28:04   
dunja RR
Dobra ti želja user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
24.5.2018 17:50:23   
debeljuca87
Ko ce docekati 11.06 da ide na prwi uz. Ali wazno da se beta udwostrucila,tj.utrostrucila... Swima zelim pozitiwne bete🤞✌🥂😆

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
24.5.2018 18:01:38   
Maraj
Dobro je dunja...

(odgovor članu debeljuca87)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
24.5.2018 19:27:14   
Sanjica26 RR
Debeljuco, vazno da se beta udvostrucila.

Dunja, bice sve u redu. Samo hrabro.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.5.2018 20:01:17   
debeljuca87
Izwïnite na dosadi,owo mi je prwa trudnoca,pa me zanima da li je normalno da me bolucka stomak i da jos sad imam nesanice i da sam malaksala?! Vto sam radila 10.05 a prwi uz mi je zakazan tek 12.06. Da li da cekam tada ili u medjuwremenu da odem da me pregleda moj ginekolog?!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.5.2018 20:27:31   
dunja RR
Debeljuco, nema potrebe da ideš na pregled, pre tog UZ koji ti je zakazan, ne može se videti srce na UZ, pa bi se samo bespotrebno traumirala.
Sasvim je normalno da si malaksala, opusti se, uživaj, brzo će proći vreme do prvog UZ.
Sve najbolje :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu debeljuca87)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.5.2018 20:41:44   
jess021
Samo da te ohrabrim!
Kao sto je Dunja rekla sve se slazem. Znam da ti se to cini, mislim uz, jako daleko, ali proci ce i te dve nedelje

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.5.2018 20:46:33   
Maslacak15
develjuco nemoj molim te nigde da ides. Samo se maltretiras. nista ginekolog ne moze da ti pomogne osim da i nabije tenziju. Sve to sto pominjes je najnormalnije. Cesce je da boli nego da ne boli stomak. Mene je probadao posteno u svakoj trudnoci narocito u pocetku. Nisu ti bez razloga zakazali za 12. jun. Zato sto trudna jesi, to govori beta a tek srcana akcija je sigurni pokazatelj zdrave trudnoce. Lekari su tu samo posmatraci i ne mogu nikako da uticu. i zato ne vole da im trudnice dolaze ranije jer trudnice ocekuju da im se kaze da je sve u redu i da ce biti ok, a sam gestacioni mesak koji pocinje da se vidi sa betom oko 1000 nije garancija. Moras da se strpis. Beta se lepo uduplala, probaj da se strpis i bice sve u najboljem redu. Veruj u to.user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.5.2018 20:57:36   
dunja RR
Maslačkonjo, kako ti se čine moji hormoni (rađeni su krajem decembra), apropo dugog protokola VTO.
FSH, progesteroni ...?

user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 26.5.2018 21:04:33 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.5.2018 20:59:51   
dunja RR
Evo i dodatak (isto rađeno krajem decembra)

user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 26.5.2018 21:00:22 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.5.2018 21:09:19   
Maslacak15
Aaaa Pa dobra si ti josuser posted image user posted image . S obzirom na krstenicu (izvini Sto Sam okrutna-moram) to Su vrlo vrlo pristojni rezultati. Ja mislim da mozes mirne duse na dug Protokoll. Odreagovace tvoji jajnici. Drzim fige jako Jako... Ja Sam optimista.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.5.2018 21:27:38   
dunja RR
Hvala Maslačkonjo user posted image sada sam mirnija, stvarno, vezano za dugi protokol.

Isto to kaže i dr Jelena, ona je prosto ubeđena da ću kad tad ostati trudna, sa ovakvim rezultatima, a ja eto laik totalni. Jedino što me požuruje zbog visokog FSH.
Mada svakog meseca osećam ovulacije, i ovulacione sluzi ima redovno, a koji god me ginekolog pregleda, za svaki slučaj me pita da li je dobro čuo da imam toliko godina user posted image

To sve obećava user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 26.5.2018 21:28:27 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.5.2018 21:38:41   
Maslacak15
Ma dobar je to FSH Jos. Ok krenuo je Malo, Ali to je Jos dobar nivo. Amh je solidan, inhibin odlican Estradiol takodje. Sve to stvarno obecava. U osnovi tvoj Problem je Samo endometrioza Tako da rezultati daju sve argumnte da se Bude optimistauser posted image . Ne treba da odlazes, Ali nisi Ni planirala to. Eto tebe uskoro medju trudnicama...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.5.2018 7:28:53   
Maraj
Dunja user posted image ja se ne razumem al mi je drago za ovo misljenje maslacka user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.5.2018 20:39:32   
dunja RR
Hvalaaa vam user posted image


Maslačkonjo, a šta misliš o ovome što sam i pored diferelina dobila ciklus normalno, da li će remetiti stimulaciju?
Jš 4 dana diferelina pa vadim hormone i onda će videti šta dalje.


Inače, da vam sipričam nešto, možda je neki znaaak.
Juče sam bila ceo dan sa S i ćerkom (2,5 godine) moje najbiolje drugarice iz osnovne, koja živi na Novom Zelandu ali je trenutno u Mađarskoj, snima neki film. Malena je ovde sa babom, mamu nije videla neko vreme.
Mala inače ima istu kosu kao ja (što bi reko Savauser posted image ), bli smo u parku, i odvela sam ih u crkvu oboje, da bi čovek koji tamo radi, rekao kako su mi divna deca, a ona, duša je posle pola sata našeg druženja oočela da me zove mama user posted image inače skoro je počela da priča i priča srpski od kada je ovde.
Ja sam u početku objašnjavala ljudima da joj nisam mama, a posle nekog vremena sam odustala, i pravila se da sam mama, kad me već ona tako slatko zove user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 27.5.2018 20:40:25 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.5.2018 10:59:36   
Maraj
Jao dunja user posted image diivno. Ma sigurno je neki znak. Zasto ne verovati u to. Sto ljudi kazu, pozitivne misli privlace pozitivna desavanja user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.5.2018 11:09:05   
pari
I ja verujem u to user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.5.2018 11:16:46   
IvanaSK RR
Suzi, devojčica uskoro sigurno ❤️❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.5.2018 14:41:51   
vocicana
Da li ima istalepse od toga. Dunja user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
29.5.2018 10:43:50   
lesli
Dunja, drzimo user posted image da krenete sa stimulacijom za neki dan! user posted image

A malecka je hit! user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.6.2018 18:11:55   
dunja RR
Drage, nikako da javim stanje, u stalnoj sam frci, posao, vrtić, injekcije.
Elem, danas je 4. dan stimulacije, dr kaže da je estradiol super, jutros sam ga vadila.
Odradila sam i biohemiju i sve ostalo, gvožđe se podiglo i mislim da je ok(pijem Heferol), vitamin D sam uradila, isto je porastao od Vigantola i ok je valjda (pila sam po deset__ kapi dnevno u maju, sada sam na 5). Odradila urin, urinokulturu, sve je ok. Kod interniste-endokrinologa imam zakazano u subotu, da pogleda biohemiju, da odradim ekg i po potvrdu za anesteziju, i da vidim za fraxiparin, šta ćemo.


Za ove 3 nedelje sam smršala 7kg, pešačim po 10km dnevno, zdrava ishrana, 4l vode dnevno. Fali mi jako malo pa da budem na istoj klilaži kao kada sam zatrudnela sa S, moguće je da ću i doći na isto do transfera. I na sve to me danas dr šalje gore kod ćerke, na limfnu drenažu, kaže zato što sam se ugojila user posted image . Odbila sam naravno, pa u sred postupka sam, smršala, i nastavljam dalje sa skidnjem kg. Rekla sam joj tako, da ću svoje metode primeniti, kaže dr ok, pešačite bar sat vremena dnevno.



Inače, aspiracija i transfer padaju sledeće nedelje, izgleda baš na rođendan mog deteta.


Danas je pored mene sedela u čekaonici, a posle otišla na transfer jedna naša vrlo vrlo poznata glumica.


< Poruku je uredio dunja RR -- 4.6.2018 21:06:50 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.6.2018 18:17:50   
dunja RR
Lesli, napiši m molim te pp, gde si uzimala utrogestan.

Znam da će me dr poslati kod Hrama (prošli put mi račun beše 7.000, odnosno ceh račun nisam ni dobila), to mi je mnogo.
Ako ne moram striktno tu da uzimam, javi gde je ok.Ili ako nije bitno gde, mogu i kod mene u apoteci, gde je uvek dobar popust.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.6.2018 19:32:52   
Maraj
Dunja jedno ogromno user posted image za 7 kg. Bas si odlicno smrsala za tako malo vremena. Svaka cast! O preporuci da se "popnes na sprat kod cerke" necu da komentarisem.... user posted image
Utrogestan mozes kupiti u bilo kojoj apoteci. (Naravno ovaj kojibse distribuira kod nas, ne taj sto Goca "valja") Oko 700 i nesto din je jedna kutija. Meni je ostalo par kutija utrigestana od 200. Rado cu ti ih pokloniti.
A to sto ce ti transfer biti na S rodjendan, meni je to jos jedan predznak user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.6.2018 19:46:46   
lesli
Super Dunja user posted image

A sto se utrogestana tice mozes da kupis bilo gde. Ja sam kupila tj. preuzela (dobih na recept i pre et) u apoteci u kraju gde zivim. Sad poneku kutiju i dokupim posto sam na 4x200, pa mi nekad zafali pre nego sto odem u dz. jedna kutija je oko 700din.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here