|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.8.2019 14:08:01   
dunja RR
Predivno blizanac, ma prelepe vesti♥️Ajde da vas ubrzo vidimo u trudničkim temama, biće veselih pisanja! 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1751
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.8.2019 18:01:30   
blizanac2
Hvala vam puno zene! Raduje me da mogu ove vesti da podelim sa vama, koje razumete sta ovo znaci i koje emocije lome danima. 🙂❤️


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1752
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.8.2019 23:55:15   
lesli


IZVORNA PORUKA: blizanac2

Hvala vam puno zene! Raduje me da mogu ove vesti da podelim sa vama, koje razumete sta ovo znaci i koje emocije lome danima. 🙂❤️





Tek ce da te lome kad se porodis 😁 ali o tom’ potom 😊

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1753
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
18.8.2019 8:43:36   
nata11


IZVORNA PORUKA: lesli



IZVORNA PORUKA: blizanac2

Hvala vam puno zene! Raduje me da mogu ove vesti da podelim sa vama, koje razumete sta ovo znaci i koje emocije lome danima. 🙂❤️





Tek ce da te lome kad se porodis 😁 ali o tom’ potom 😊

E ovo je tacno. 😀Redovne porodiljske emocije pa jos kada shvatis da si se napokon ostvarila kao majka. 

_____________________________





(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1754
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
18.8.2019 8:51:15   
blizanac2
Eee to jos uvek ne mogu ni da zamislim. 🙊 🙂


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1755
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
18.8.2019 10:09:29   
vojvodjanka87
Ja sam nekako realna, ja to mogu da zamislim i ocekujem to svake godine, nadam se da je ova dobitna 👍



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1756
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
18.8.2019 10:44:14   
lesli


IZVORNA PORUKA: vojvodjanka87

Ja sam nekako realna, ja to mogu da zamislim i ocekujem to svake godine, nadam se da je ova dobitna 👍





Ocekivala sam i ja to, ali je mnogo intezivnije nego sto ocekujes...bar bilo u mom slucaju. Sto kaze Nata hormoni te tresu vise nego sto mozes da zamislis plus sve sto se skupilo u tim godinama iscekivanja. No slatke su to muke i prodju posle 2-3 meseca, a onda ostane cisto uzivanje 🤗

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1757
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
18.8.2019 10:47:02   
vojvodjanka87
Naravno da je intenzivnije, ne osporavam to, samo da mi to docekam pa mozemo da mudrujemo sa vama 😊Ja to cekam 12god i mislim da je krajnje vreme, neki se secaju  od kada sam ovde i kuckam.. 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1758
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
18.8.2019 14:34:30   
Despacito
Poz zene. Vojvodjanko, moze mala pomoc..ja sam sad u iscekivanju pozivnog pisma nakon 2'' kom. Da li uput za stacionarno lecenje u izabranoj klinici od svog ginekologa uzimas nakon sto ti stigne pozivno pismo? Ili mogu vec sad sa potvrdom 2'' kom da dobijem taj uput? I da li da odmah trazim od ginek. da mi napise upute za vadjenje krvi i sve druge stvari koje su navedene da treba da se urade pred odlazak u kliniku? A same analize da uradim pred sam poziv od klinike kako bi bili svezi..i jos jedno..da mi potvrdis- kad kompletiram poz.pismo, potvrdu 2'' i uput za stac.lec., onda idem u rfzo na overu tog uputa..i tad jos ostaje samo poziv klinike..

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1759
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
18.8.2019 14:39:01   
vojvodjanka87
Uput od ginekologa za stacionarno lecenje uzimas kad dobijes poz pismo, sa pismom ides po uput. Koliko je proslo od 2stepene komisije i koju si kliniku birala? Za neke klinike kao sto je ferona ne treba nikakvi nalazi krvi bar meni nisu trazili, samo kad uzmes uput nosis ga u socijalno na overu zajedno sa poz pismom i potvrdom drugostepene komisije i tvojim dokumentima pisace ti u poz pismu sta vec treba, nmg da se set_im jesi me jos nesto pitala 😁



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 1760
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
18.8.2019 15:22:15   
Despacito
To je to..hvala ti. Proslog cetvrtka sam prosla 2'' kom, za 2"" kako si ranije opisala..udjes- izadjes..izabrala sam Feronu..nadam se da ce tamo doktori podrobnije prelistati dokumentaciju koju nosimo..s obzirom da smo svi sa razlicitim problemom:?

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1761
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
18.8.2019 15:27:15   
vojvodjanka87
E ako si feronu brzo ce ti stici poruka od njih, mozda se sad oduzi na 2,3 nedelje posto su godisnji ali sve je tako kako sam ti rekla, cekas poruku pa posle max nedelju dana ti stize pismo sa datumom konsultacija, ti naravno nazoves njih i potvrdis dolazak ne mora taj datum koji je u pismu to je okvirno, pa onda ides po uput kod ginekologa koji overava u socijalnom u kancelariji 1, i to je to, na konsultacijama ce ti reci da li treba da vadis krv mozda neke briseve da ponovi i ti biras kad zelis da startujes.. Kod kog ce dr? 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 1762
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
18.8.2019 15:44:52   
vojvodjanka87
A da zaboravih da ti kazem, pisace ti to u SMS kad ti stigne od klinike, moras sve papire tj nalaze i zdra knjizicu i licne karte kopirati za prve konsultacije, prvo vas prima neka sestrica koja sve to pregleda i stavlja u fasciklu koja ce biti vasa za sve. 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1763
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
18.8.2019 23:49:01   
Despacito
Hvala Vojvodjanko na informacijama..znacajne su mi:) laku noc

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1764
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
19.8.2019 0:13:47   
Despacito
Nisam jos izabrala dr., niti sam bila na neki pregled kod nekog iz njihovog tima kako bih eventualno najavila postupak. Manje vise mislim da su svi ok..licno bolje se osecam kod zene gin. Bitno mi je da je dr.posvecen i pozitivan..bez obzira na sve. Moj bi izbor bio Trninic A. Ali videcemo..da li se moze birati ili ko ti zapadne?

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 1765
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
19.8.2019 11:25:05   
blizanac2
Moja beta danas 235. 😊


(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 1766
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
19.8.2019 13:44:10   
vojvodjanka87
Super blizanac 👏 Jesi javila u kliniku kad su ti zakazali uz? 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1767
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
19.8.2019 13:46:55   
blizanac2
Jesam, ja svaki dan kod njih idem da primam boce. U sredu je dr tamo pa ce mi zakazati. Kontam da pre dve nedelje nema sanse. Kada ti imas uz? 


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1768
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
19.8.2019 13:48:00   
vojvodjanka87
Tek 28. A jos 6 i 8.bile bete javljene. 28.cu biti 7+0 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1769
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
19.8.2019 14:07:51   
blizanac2
Brzo ce i to. Samo uzivaj i odmaraj. 🤗


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1770
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
20.8.2019 13:47:29   
vojvodjanka87
Sinoc sam na papiru imala mali mali sitni skoro neprimetan krvav koncic, sta to moze biti?Da ne zagledam svaki papir detaljno ne bi ni primetila koliko je to malo, Inace do sad ni jednu tacku ni braon ni crvenu nisam imala. Sve ok do jutros nema nista, a ustala sam jutros sa strahom.. 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1771
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
20.8.2019 14:19:25   
blizanac2
Ja bih volela da mogu da ti pomognem i odg na tvoje pitanje, ali zaista nemam iskustva sa svim ovim. Ali isto tako verujem da je to skroz bezazleno. I drzim fige 🤗


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1772
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
20.8.2019 20:41:38   
blizanac2
Vojvodjanko, kako se ti osecas?

Mene konstantno bolucka stomak, jajnici takodje. 

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1773
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
20.8.2019 21:10:03   
nata11


IZVORNA PORUKA: vojvodjanka87

Sinoc sam na papiru imala mali mali sitni skoro neprimetan krvav koncic, sta to moze biti?Da ne zagledam svaki papir detaljno ne bi ni primetila koliko je to malo, Inace do sad ni jednu tacku ni braon ni crvenu nisam imala. Sve ok do jutros nema nista, a ustala sam jutros sa strahom.. 





Nisam pratila redovno jesi bilw na UZ? Jel primas progesteron ili samo utrogestan? 
Ako je to toliko malo ne bih brinula. 

_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1774
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
20.8.2019 21:12:01   
vojvodjanka87
Super se osecam 😊 sve je ok 👌 Nato ma gotovo neprimetno ali sam ja panicar, uz tek u sledecu sredu, uzimam utric 3*1



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here