|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
20.8.2019 21:13:26   
nata11
Eto vidis.

Sada si 7 nedelja ? Bice sve ok. 😘

_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1776
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
20.8.2019 21:14:57   
vojvodjanka87
Sutra 6+0,pregurah kriticno od proslog puta 😊 Jos samo uz da prodje.. 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1777
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
20.8.2019 21:18:41   
nata11
Kod nas je praksa prvi uz 2 nedelje od poz bete. Ali preguraces jos par dana. To je to seli se u trudnicke teme. 😉



_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1778
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
20.8.2019 21:24:55   
vojvodjanka87
Meni je 27.bio transfer a sledeci mesec ovaj sad 28.zakazali uz. Mislila sam da ce ranije, bicu 7+0 tad vec



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1779
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.8.2019 12:17:20   
blizanac2
Ja juce bila na uz zbog jajnika, oni su i dalje uvecani, ali je dr uspela da vidi dva meska ali kaze nece mnogo unapred. ☺️ Sledece nedelje idem opet pa ce tada vrv moci bolje da se vidi. 


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1780
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.8.2019 12:48:38   
vojvodjanka87
Blizanac bice blizanci 😍

Moj muz navika i misli da ce kod nas biti blizanci tj ubedjen je a ja cisto sumnjam. Videcemo za koji dan. 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1781
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.8.2019 12:54:52   
nata11
Blizanac divno 💞



_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1782
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.8.2019 12:57:21   
blizanac2
I ja sam bliznakinja, i svi oko mene su navijali da budu blizanci. 😍

Samo veruj vojvodjanko, drzimo fige da budu dve bebice. ☺️❤️

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1783
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.8.2019 13:12:48   
vojvodjanka87
Bliznakinja super, i ja imam blizance u porodici ali niko nije nastavio jos, meni ako budu blizanci sto cisto sumnjam nije sigurno zbog toga 😁



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1784
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.8.2019 13:20:12   
blizanac2
Ne znam jel i u ovom mom slucaju ima veze sa tim, ali ajde. 😁 Samo neka mi to izguramo kako treba, a sve ostalo manje vazno. ☺️


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1785
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.8.2019 13:54:11   
vojvodjanka87
Pa cisto sumnjam kad je vto da ima veze sa tim, jedino ako su jednojajcani onda sigurno ima veze.. 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1786
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.8.2019 13:56:05   
blizanac2
Pa to, vto je druga prica. 🙂


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1787
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.8.2019 11:18:42   
blizanac2
Moja beta danas 1145, 18 dnt. Jel tu ima prostora za blizance? Ja zaista ne znam vrednosti bete, vidim samo da raste. 12 dnt-142, 14 dnt-253 

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1788
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.8.2019 11:20:27   
vojvodjanka87
Mislim da ima, dupla se vise nego sto bi inace, imas li neke mucnine ili neki jaci simptom? 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1789
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.8.2019 11:24:31   
blizanac2
Imam bolove u donjem delu stomaka, kao blagi menstrualni, jajnici me ubijaju ali su uvecni pa kontam da je zato, ubija me uzasnooo preznojavanje, budem mokra kao mis. Imala sam neku mucninu u par navrata, nista strasno, onako samo mi se zgadi nesto, i ona zgaravica grozna. Grudi me bole, piskim 300 puta dnevno. I tako, nista nesto strasno 😂😂😂


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1790
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.8.2019 11:25:22   
blizanac2
I da, imala sam par puta onako ostro probadanje, kao da mi neko zabada iglu kroz vaginu. Kratko traje i prodje


(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1791
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.8.2019 11:29:57   
vojvodjanka87
E to sam i ja imala neki dan to secenje dole par puta i stalo, nekad kad se umirim imam neko boluckanje u stomaku ali sve ok, ustajem rano u 6 zbog utrogestana i nemam nikad osecaj mucnine ili vrtoglavice sve je super, samo preko dana sam mnogo pospana ali to je zbog toga sto sam sama i nemam nikakve obaveze i sve mi je mrsko. Ne mogu da docekam vise taj uz dodje mi da vristim 😳 da me ne mrzi otisla bi da kupim jos jedan test da uradim 😂



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1792
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.8.2019 11:39:05   
blizanac2
Sve je to dobro! ☺️ Razumem te u potpunosti! I ja sam sama pola dana, lezim, malo set_am po stanu i osluskujem sta se desava u telu. 😂 Ja progesteron primam popodne, a ujutru i uvece utrogestan, izmedju toga pronison. Ma kakav test, mnogo toplo da se cimas do apoteke, a i uradila si ih dovoljno. 😉 Sad ce uz, svi cemo da navijamo! 🤞

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1793
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.8.2019 11:42:56   
vojvodjanka87
Svaki dan primas Progesteron? Ja sam se jedva izborila da mi da depo na svakih 5 dana i to samo do bete, primila sam ga tri puta, sad samo utrogestan 3*1 mada mi je napisao 2*1 ali ja znam moj problem sa progesteronom pa sam povecala ne moze da skodi, pijem cardiopirin i eutirox. 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1794
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.8.2019 11:46:45   
blizanac2
Progesteron svaki drugi dan, utrogestan 2x1, primam fraxiparin svaki dan, a pijem i euthyrox. Do drugog uz-a terapija u fulu, posle cu videti sta ce mi menjati. 


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1795
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.8.2019 12:08:49   
vojvodjanka87
Ja bi volela da su i meni tako dali Progesteron depo, a ne samo 3 komada, ali dr ni to ni hteo da da nego na moje insistiranje ali je zato smanjio utrogestan a ja ga povecala 😁 kao imala sam prirodnu ovulaciju i imam zuto telo dobila sam ovitrel pa zato, sta znam, za sad je dobro nema krvarenja ni nista znaci Progesteron je u redu. 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1796
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.8.2019 12:18:57   
blizanac2
Bitno da je sve dobro, sigurno je dr procenio sta je najbolje, i cini mi se da svako ima neki svoj sistem. A ti opusteno, sad ce uz da se uveris da je sve u redu. Ipak znaci, ja da nisam otisla u sredu, poludela bih, jos kad sam slucajno oset_ila da mi je stomak sa jedne strane onako izbocen, kukuuu. A ono jajnik, uvecan i oseca se. 😂 Mene malo ovaj fraxiparin ubi, sva sam u cvorovima od svih bockanja. 


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1797
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.8.2019 12:22:15   
vojvodjanka87
Ja sam se sama bockala fraxiparinom 5 dana, posle mi je hematolog ukinuo jer je procenio da je veca sansa od ponovne hemoragije nego od tromba i gubitka ploda, malo su tupe igle ali hvatala sam zalet 😁 nisam imala cvorove, ti se verovatno duze bodes.. 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1798
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.8.2019 12:28:06   
blizanac2
Ja se ni jednom nisam bocnula sama, nesto ne mogu, isla u kliniku, i oni insistiraju na tome, a sad u dom zdravlja, blizu mi je. 😁 Ne znam kad ce mi ukinuti i da li ce, zbog pai homozigota 4g/5g.. Jao da, igle su uzas! 😂


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1799
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.8.2019 12:30:39   
vojvodjanka87
Meni je stimulaciju muz davao u stomak, ma ne oset_i se nista, kad je doslo vrema za fraxi on otisao na posao morala sam sama nije to nista, prva je malo ono nije svejedno a posle svaka maciji kasalj. 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here