|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
12.4.2018 9:54:09   
IvanaSK RR
Jutro.
Milena, bravo za pametnicuuser posted image
Maca nije imala temperaturu, ali je i dalje nervozna, slinavi i malo kasljuca. Dace Bog da se završi na ovome i da ovog puta preskocimo doktora i antibiotike.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
12.4.2018 21:31:53   
vocicana
Joj sto volim kada procitam da su svi bolje.
Milenice user posted image za gackice, dusa moja lepa. Ja od sl nedelje skidam konacno sve pamperse pa da vidim da li ce hteti gaci ili najlon na guzu, da ne idem u off.
Nesto je slabije raspoozen za jelo, tacnije sprovodi neki sistem koji samo njeu odgovra, petice su tuuuu, jedva cekam da i to prebrinemo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
12.4.2018 21:36:30   
Sanjica26 RR
Dobro vece.user posted image
Moje spavaju. Bas su se izmorile. user posted image Bili smo bas dugo napolju. Sad da se tusnem, pa da citamuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
12.4.2018 21:38:47   
vonavoj
Joj.zavidim vam kad vam deca vec spavaju..moje ustaju u pola 8,ali u vrticu spavaju.i onda je uvece problem..iako smo bile.ceo dan napolju,one se i dalje igraju...ne zele da legnuuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
12.4.2018 21:41:10   
vocicana
Moj se sin tako dnas zakucao kod babe ja msm da je d 18 h mogao da spava, dakle da ne poverujes. Ljljao e, trcao, vristao, izazivao da ga gnjavis, med je pravi. Nadam se da suprug nece imati vecih problema da ga uspava vecerasuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
12.4.2018 21:43:02   
Anck Su Nmaun
Vec? Moji u 20 h kad ne idu na trening, kad idu onda 21h
Mada ustaju svi u 6h al poludela bih kad bi mi duze bili budni...i kod mene nema zele ne zele user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 12.4.2018 21:44:09 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
12.4.2018 21:44:47   
vonavoj
Kako? Kako? Kad ustaju?
Onda je logicno..rano ustaju...moje i da legnu na vreme..vrte se kao buve u krevetu.

< Poruku je uredio vonavoj -- 12.4.2018 21:45:44 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
12.4.2018 21:47:23   
vocicana
Ustaje oko 8-8:30. Spavanje oko 13:30, do 15 h tada ga budim, akcija non stop, jede se, normalno funkcionise. Kupanje oko 21, posle tga mlekce i malo jos bude sa nama u dnevnoj sobi, odnesem ga u sobu, poljubim ga pokrijem i to je to.
Nema sta

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
12.4.2018 21:48:18   
Anck Su Nmaun
Pa ne znam i kad su ustajale.kasnije oko 7h opet su isle u 20h . Jednostavno mislim da nemaju sta da traze kasnije budni, a i potrebno im je sna vise nego nama. To nam je rutina. Pustam.ih jedino za letnji raspust duze jer se zaigraju napolju.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
12.4.2018 21:53:10   
Sanjica26 RR
Von, zelim ti da ti ovaj mali bude spavalica.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
12.4.2018 22:02:05   
Anck Su Nmaun
Von navika je cudo. Nekad i kad kazu kao ne spava im se , ja ih proverim posle 10 minuta one hrcu...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
12.4.2018 22:14:53   
vonavoj
Probala sam sve..i mrak..i tisina..ali.ne vredi.nisu spavalice..
Ni kao bebe nisu bile..moja T je sa 8 meseci spavala jednom dnevno..user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
12.4.2018 22:24:48   
Misha i Ljisha
Moja verovatno hrce odavno. Isto kao i kod Anck, kad ima trening kasno onda uvece malcice kasnimo ali to je sve uglavnom oko 21h. I ja bih odlepila da mi kasno leze. Em sto radim uvece a i kad da se druzim s muzem??? user posted image i ovako se druzimo tokom mog radnog vremena hihihi...

Von ja se salim sa mojim tatom kao u onom filmu varljivo leto 68. "Moj problem je vezan" user posted image "cvrsta ruka sve resava" tata mi se valja od smeha ali me u principu podrzava. Zaguljena sam za to spavanje pa sta da kazem. Ne nadam se uopste spavalici ali mislim da se ni buduci nespavac ne nada majci kao sto sam ja user posted image
Kako ste mame? Ja uskoro u ovu temu prelazim.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
12.4.2018 22:33:39   
Sanjica26 RR
I mi smo zaguljeni i za spavanje i za ishranuuser posted image Za hranu vise ja. user posted image

Ljiso, uskoro prelazis.
Moja T sutra ide na izlet. Sutra je probni prijemni, pa su se doset_ili kad su vec skraceni casovi nek se ide na izlet.
Sofi je veceras pocupao decak mladji od nje. Samo je prisao i dohvatio je. Ala sam viknula.
On za koji dan puni 3 godine.


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 12.4.2018 22:34:25 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
12.4.2018 22:37:21   
Misha i Ljisha
Sanjice imamo iste prioritete user posted image

Gde ste bili kad ju je pocupao? Na igralistu?

Joj i moja D ima problem i to sa klasicnim sto ja kazem bulijem u vrticu. On je najveci i najstariji, i bas sam juce prisustvovala kako je najsitnije samo gurnuo iz cista mira, jer boze moj on mora biti prvi u koloni za pranje ruku. Mali se prosuo najstrasnije po podu. Ne kapiram sta ta deca misle. I moju D izgleda maltretira jer mi se stalno zali, ali posto vaspitacice nista ne govore ja sve svodim na salu i kazem nas tata je jaci od njegovog tate sredice ga nas tate (inace stvarno nam se tate poznajuuser posted image ) a njoj govorim da kulira.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
12.4.2018 22:37:52   
vonavoj
Ja sam slab autoritet..a mm nikakav za to spavanje..njemu super,zamolila sam ga da ih okupa i legne..on ih okupao i one rajzuju,a on seo i gleda tv...reko jesu li zaspale,pokrio si ih..kaze nisam...😭

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
12.4.2018 22:42:55   
Anck Su Nmaun
Opet mislim da je sve stvar navike.
Ne mogu reci deca su mi spavalice ali kad svaku noc u isto vreme lezu i organizam navikne i spavace im se ...samo verujem da mnogi nisu istrajni u tome. Kod nas nema ne spavalica mrak spava se? i ta budjenja u pola noci sem ako su bolesni to se ne racuna.

Pre neki dan mi je Tarina drugarica rekla da sam stroga user posted image jednostavno kod mene mora da se zna red. Bez toga bi bio haossss.

A bas mi je i u neku ruku drago da me bar neko smatra strogom jer mislim da im dosta popustam oko nekih stvari user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 12.4.2018 22:44:12 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
12.4.2018 22:45:07   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Sanjice imamo iste prioritete user posted image

Gde ste bili kad ju je pocupao? Na igralistu?





Mi smo bili u trpezariji, a oni u dnevnoj. Meni su oci kad sam sa decom uprte u njih. Pricam sa drugima i slusam, a ka njima su oci. Samo je prisao i dohvatio je. I ja sam viknula. Pritom Sofija je postala takva dobrica (prosla je faza njakanja) da mrava ne bi zgazila. Pre neko vece su oni bili kod nas. I dohvatio je neki Sofijin balon da nosi kuci. Sofi mu nije dala. I ona kad je probala da mu uzme on je sa onim vrhom sto drzi balon ju je ogrebao ispod oka. Mogao je oko da joj istera. I majka mu nije dala da krene kuci dok se ne izvini. I naravno da se nije izvinio. Nego je moja sofi prisla i zagrlila ga je.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
12.4.2018 22:53:01   
IvanaSK RR
I bre, ovde sve majke kraljice user posted image
Posto nisam od tih odoh ja u krevet user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
12.4.2018 22:56:31   
Anck Su Nmaun
Ivana kraljiceeee lepo se ti napajki..odoh i ja.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
12.4.2018 23:08:11   
IvanaSK RR
Ajde treba ustati ujutru u sest.. V kad ti zapeva na uvceuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
12.4.2018 23:08:40   
Misha i Ljisha
Joj Sanjice tako i ja nekad dreknem, onako bas u strahu. Ja bih se odsekla da sam videla da je tako blizu oka ogrebao a opet mi glupo da dizem frku izmedju dece. Nek se svadjaju. Npr danas ovaj mali kaze mojoj D lazes da sam ja to rekao, a on je rekao onako kako je ona rekla. user posted image I Morala sam da mu dobacim iz kuce (sve se odvija ispod prozora pa sam sve cula) "nemoj da govoris D da laze kad govori istinu". E onda je mali poceo da lupa kontru da joj ne da loptu, i da govori kako je Sendi njegov pas. I moja D je rekla ne treba joj njegova lopta ali Sendi je njen pas user posted image Ma smesni su ko cirkus. al tacno mi se zeludac okrece kad mi neko tako namerno "masira" dete. Sve se suzdrzavam i kontrolisem neka deca sve rese izmedju sebe al eto nekad se i ja upletem.

A sto se tice strogoce, cinjenica da mm samo kaze "zvacu mamu" sve opisuje. Po mojoj mami sam ja babaroga a vec vidim i u vrticu me smatraju za strogom mamom. A ja isto kao i Anck imam utisak da bas dosta dopustam.user posted image


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
12.4.2018 23:17:48   
Sanjica26 RR
Ljiso, ja sam azdaja i da je moje dete napalo nekog. Moje dete bi dobilo turu.
I ovaj mali se inati. Npr Sofi crta i on joj otme papir i namerno nece da vrati.
Ajde prepisujem fazi trogodisnjaka. Sazrece.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
12.4.2018 23:22:43   
Misha i Ljisha
joj Sanjice i da ja vidim D jeste dobila bi sigurno sto ti kazes turu, ali ja se ne uplicem kad je zezaju. Pustim je da se sama bori. Bas tako kad mi bude onako jak krivo a cujem joj po glasu da ce zaplakati pruzim onako njoj podrsku iz daljine.ALI se i dalje ne uplicem niti ja govorim drugom detetu nesto.Mada lako meni, moja nije uopste agresivna niti nekog namerno zeza niti bilo sta slicno.

Jao sef me zvao i zadao mi posla....Pa ja nikad necu otici na spavanje user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
13.4.2018 6:29:11   
vocicana
Dobro jutro devojke.
Ja da zaokruzim ovu ocajnu smenu i d palim kuci jos kolik za pola sata. Bas sam umorna vise.
Ljiso, pusti sefa.. Da li zna da siuser posted image ?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here