|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
17.4.2018 7:44:13   
Maraj
Jutro mame.
Ana user posted image za velikog decka!
Jess i ja sam dojila L 22 meseca. A onda je poceo proslo leto da mi bira hranu. Nece da jede nista "zdravo". Ludela sam. Razmisljam, ja te dojim 22 meseca a ti ces onda da mi rucas npr pomfrit. Sad sam kao stroga pa mora rucak da pojede bar par kasika( "zdravih")
On da se pita on bi ziveo na slatkisima i pomfritu. Al ukinula sam i jedno i drugo....

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
17.4.2018 7:57:35   
Anck Su Nmaun
Jutroo
Jess ako ti nesto znaci sad sam vozila klince nije hladno al je ipak par stepeni hladnije nego proslih dana. Jaknica i u skitnju.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
17.4.2018 8:13:44   
Maraj
Meni su oni suskavi prsluci zakon. Sve sam preprala...al kakvo je promenjivo, sve i otpakovala. Ja L obucem preko dukserice taj deblji suskavi prsluk. Inace juce sam mu i zimske cipele obula. Ne mogu da razmisljam da l ce da zgazi u baru. A on naravno ni jednu ne preskoci

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
17.4.2018 8:15:46   
emicaa
jutro,mi budni pola sata.Posle cemo u setnju kad pospremim stan.
Jess samo se obucite toplije i bjezite,godice vam

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
17.4.2018 8:16:48   
Anck Su Nmaun
To mi je najgore ne znam kako ujutru da ih obucem jer ce kasnije mozda biti toplo. Pa im spakujem i kratku majicu u ranac.
Juce oko 14h hoce oni napolje i nije bilo hladno al vetrina uzas.
Kad mala komsinica izlazi u zimskoj jakni user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
17.4.2018 10:06:47   
Maslacak15
dobar dan. mala doruckovala jos jednom pa zaspala. Inace nocas petu noc za redom samo jendo budjenje. spava u cugu i po 6 sati, sisa i nastavi do ujutro... ne budim je vise otkako je pocela dobro da dobija na tezini nadam se samo da cela prica nece biti pogubna za moje mleko. za sada se cini da ima vise nego dovoljno.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
17.4.2018 10:12:06   
vonavoj
Maslacak,to je super! Ja moram zbog mojih grudi da se budim na 2h max..da ne dobijem mastitisuser posted image to ce biti problem..tako min prve 3 nedelje.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
17.4.2018 10:15:43   
Milena18
Dobar dan!
Ana, bravo za đaka prvaka!
Mi jedva krenusmo od kuće jutros. M prvo nije htela da ustane, spavalo joj se, posle joj se nisu sviđale čarape koje sam joj obula, moja bluza isto nije valjala, htela je ona da mi bira šta ću da obučem, onda nije htela patike nego čizme user posted image
Izgleda da će i danas biti vetrovito i sivo. Samo da ne pada kiša, da možemo makar malo da prošetamo popodne.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
17.4.2018 10:30:21   
Anck Su Nmaun
Kod nas lep dan nema kise.

Jao zene pa ja za nedelju dana na posaoooooo!
Malo mi frka ispala sam iz fazona, ipak 2.5 god ne radim user posted image

Zavrsih krecenje hodnika, ostao mi jedan zid jos. Taman da odradim genwralku pre posla.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
17.4.2018 10:36:18   
Maraj
Maslacak user posted image za spavanje. I ja sam ujutru jedva cekala da se L probudi, da mi olaksa napetost u grudima.
Milena i moj sad obuo cizme. Nece patike. Al kako on u svaku baru mora da zgazi, ja mu iste i obuh

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
17.4.2018 11:12:24   
IvanaSK RR
Milena, ti imas licnog stilistu user posted image
Moja ujutru otvara oci cim joj kazem da ide u vrtic. Preko vikenda me budila u pola sedam, a radnim danom bi da odspava user posted image
Inace, i ona obozava barice, i najmanju kad vidi trci da sljapka user posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 17.4.2018 11:13:04 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
17.4.2018 12:38:23   
jess021
Hvala zene za vremensku prognozu user posted image Bile smo napolju, nije hladno.
Anck, ja ne radim vec vise od 3 godine, i kao da nikad ni nisam user posted image
Sad devojke na spavanje, a ja da nastavim da ribam kuhinju, valjda cu zavrsiti do 1. maja.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
17.4.2018 12:45:06   
Sanjica26 RR
Jessuser posted image zavrsices do 1.maja.
Ja sam od jutros u spidy i plus sam vezbala matematiku. user posted image A sad jurim na posao. Samo da se namontiram.
Sofi je u vrticu. Sutra ima cajanku sa bakama u vrticu. Posto nijedna ne moze mi smo pozvali nasu omiljenu "baku"dadilju. Sofija je obozava tako da ona ide.
Kuckamo se kasnije.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
17.4.2018 13:34:12   
emicaa
Maslacak bravo za spavanje,bebica bolje spava nego moj David user posted image
Ovde je bas toplo danas,da hoce potrajati tako.
Ivana ja Davida budim u pola 8,jedva otvori oci user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
17.4.2018 14:19:32   
jess021
Emice, izgleda da svi spavaju bolje od Davida i Mileuser posted image
Uf, crkoh. Izem ti spremanje, kad budem radila ima da mi zena koja sprema dolazi jednom nedeljno. Obrni okreni ja za krpom u rukama, samoj sebi idem na zivce.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
17.4.2018 14:21:46   
Rosita
Cao meme. Joj, kako je divno kad beba spava nocu. N se nocas budi sijaset puta pa sam mrtva. Gasovi ga muce. Prethodnu noc se budio tako da sam dva puta sastavila po dva sata, bila sam kao nova.

Moj stariji isto se vikendom rano budi, ali to od kad je beba tu. Docice valjda na svoje.

Von, ja sam se bila smorila jer sam morala da upotrebim pumpicu, ali to je kratko trajalo, sad ne ispumpavam, mislim da se prilagodjavam bebcu.

Jos nismo izasli napolje i to me smara. Vreme je lose bas i nekako mi se ne da. Izlazimo malo na terasu. Imam kolica koja mogu samo da se guraju @od sebe@. Ja volim kad je beba ka meni u pocetku. Poslala mi prijateljica njena, nova su, ali ne zna ni ona mogu li ka sebi. Videcemo kad mm dodje.

N su malo kao ispucale usne od sisanja i oblizivanja. Valjda se se to samo regulisati. Koza mu je sad skroz ok, bio je sav od ljustenja kad se rodio, bas mi to bilo cudno jer D nije bio takav. Doduse, D ima superkozu i nikad nije imao probleme,

Smorila sam se jer od jutros nema struje, tek je dosla.

Pozdrav mame,

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
17.4.2018 14:22:14   
vonavoj
Jess.bas smo o tome pisale u aprilskom baru!
Kao manijaci!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
18.4.2018 7:58:18   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Zatrpala nam se tema od tema o dijetama.
Meni od sinoc nije dobro. Povracalo mi se i glava me je bolela. Sad mi se ne povraca ali mi se manta. Lezim dok T ne ustani. Posle cu da joj dajem instrukcije za dorucak.
Sofi je otislw u vrtic. Obukla je haljinicu za cajanku. Tata ju je spremio. Cujem je kako kaze jadan mali vrabac. Ustala sam da je poljubim pre polaska. I stvarno imamo vrabca ispred ulaznih vrata ispred terase, ali ranjenog. user posted image Mozda se udario o vrata. Mm mu je stavio mrvice hleba.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
18.4.2018 8:19:52   
emicaa
dobro jutro.
Sanjice opet ti lose?
mene ledja ubijaju od kad sam se probudila,a boli me i lijeva ruka.Kao baba nek sam user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
18.4.2018 8:22:17   
Sanjica26 RR
Ma, da. Samo sto je sad mrs. Jos mi je mm sinoc isprzio jaja i slaninicu. Njam, njam. Bice mi bolje. Malo cu da odremam dok T ne ustane.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
18.4.2018 8:24:31   
vonavoj
Sanjice, treba da dobijes,pa ti je lose?
Moje je mm odveo u vrtic,pre ulaska u kola mala je upala u baru,pa su se vracali da se presvuce..tj.hulahopke,jer je obukla suknju..lepo mu kazem mora ruka i da im se unapred kaze,male su one...ali ne vredi..
Ja pijem kafu pa cu na pijac,i do kineza da kupim kofer za T..ide na Rudnik,imamo mali i veliki..a treba mi srednjiuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
18.4.2018 8:29:51   
Sanjica26 RR
Jos 14 dana do ciklusa po kalendaru.
Vazno da ih je odveo. Jel bilo plakanja sto se iprljala?
Odlete vrabac. Kaze mm da je toliko lupio o staklo dok je Sofi cesljao da su se oboje prepali.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
18.4.2018 8:34:54   
vonavoj
Onda si na polovini..moje sestra ima te promene pre ciklusa i kad je u ovulaciji..
Naravno da je bilo.plakanja..i urlanja na njih..gde gledateuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
18.4.2018 9:12:37   
mama Jo
Jutro i ovde drage 😊
Pozivam vas sve na rucak, i trticu popodne, danas je mm i meni godisnjica, 3 godine braka 😊
Pa spremamo nesto lepo da iznenadimo tatu kad dodje sa posla 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
18.4.2018 9:38:27   
Maraj
Jutro i od mene.
Mama jouser posted image srecna godisnjica
Ja pala s nogu od jutros. Prala ves tj palila masine pa sirila ves. Inace sam ustala gladna! Isprzim sebi mladi luk i jaja. L vristi, hoce i on al mu se sad ne svidja to zeleno sto vidi u jajima. Przi njemu drugo jaje. Popio je solju caja pa piski na 15 min. A to znaci kompet skidanje. On kad piski i carape skida user posted image tako da milion puta obuci i svici. Na kraju evo ga h gacicama i majici. Carape vise i ne oblaci. Ja na kraju pojedoh hladna jaja a kafa je jos uvek topla...za divno cudo...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here