|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 6:42:10   
degu
srecno Ljiso user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 6:43:15   
vonavoj
Ljisho, ti si legenda...krenulo je! Drzi se! Kad pre na 2min i otvaranje jok..navijam za epi!user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 6:48:22   
Misha i Ljisha
Pa ne znam von kako to. Bolje da sam kuci jos stiskala zube. Al ja pomislila na 2 min brzo cu biti gotova kad ono medjutim. Evo istusirala sam se. Sad ce me voditi u predpoeodjajnu salu za smenu od 7. I odmah trazim epi

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 6:57:53   
vonavoj
Samo setaj,ako mozes,da se sto vise spusti i da se brzo otvoris! I da stigne sto pre hepiuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 7:17:19   
Sanjica26 RR
Hoce neko da obnovi Ljisinu temu. .user posted image
Ajde Ljiso, nek ti daju taj epi i nek se zavrsi sto pre.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 18.4.2018 7:24:00 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 7:28:47   
milicicak
Sanjice, mislim da nema teme za Ljisu, ja bar ne mogu da je nadjem.
Vidim, Ljiso da virkas, jel stigao hepi?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 7:34:29   
Maraj
I jao Ljiso, user posted image pa ovo navijanje krenulo a ja sirim ves po kuci!
Ajde derane!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 7:35:07   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: milicicak

Sanjice, mislim da nema teme za Ljisu, ja bar ne mogu da je nadjem.
Vidim, Ljiso da virkas, jel stigao hepi?


Ako nema otvarajte novu. I ja sam trazila nema.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 9:52:45   
bojana92
Mislila sam i ja da ce biti cetvrtak 😃 Srecno Ljiso 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 10:34:49   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: milicicak

Trudnice, molim vas, nemojte da se ljutite na mene ali meni je nezamislivo da mm ne zna nesto da uradi oko mini bube, pa tacno bi bez pi... ostao da proba da izgovori ja to ne znam/ne umem/ne mogu. Isto vazi i za situaciju kad bi nesto pogresno uradio, ma ne bi ga bilo.


Potpisujem. Ja sam potpuno mirna kada su njih dvojica sami. A čuvao ga je sam od bebećih dana.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 11:15:38   
bojana92
Mm zna sve oko dece,najvise volim kad ih on sam cuva,tad su mi najsigurnjji.Ne volim kad mu mama dodje da mu pomogne oko cuvanja,sto nema potrebe,jer samo pometnju napravi bez potrebe.Konacno sam uzela rezultat od geneticarke,i sad napismeno imam sa je moja devojcica zdrava.Neopisiva sreca sto je ona dobro.Sad ovo malo do kraja ima da uzivamo u iscekivanju seke.Hvala Vam puno mame i trudnice na podrci,savetima i pozitivnim mislima.Posebna zahvalnost Maslacak.Hvala Vam user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 11:32:26   
Maraj
Divno bojana user posted image znam kako se osecas user posted image

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 11:37:37   
Maslacak15
Bojana mnogo mnogo mi je dragouser posted image . I krivo mi je zbog pretrpljenog stresa. Ali vazno da je proslo... Uziivaj sad pls, svaka trudnoca je dragoceno iskustvo, treba ceniti svaki trenutakuser posted image

Au trudnice, pa sta cete sad, preselila se Ljisauser posted image Morate pod hitno da se uozbiljite i vise da pisete da nadomestite prazninu. A nebi bilo lose i da vam se pridruzi jos par cekalica, to je uvek najlepse
user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 11:53:04   
smeško
Kako si, Maslacak? Kako se oporavljas?

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 12:01:06   
lesli
Dobro jutro tj dan svima!

Mene od jutros bolucka stomak, tako da sam se prikucala za krevet. Boli skroz nisko i sa strane i ne prejako, vise je iritirajuce sto ga od jutros osecam skoro stalno, a ne sto boki ne znam ni ja kako. Inace, bila sam na kontroli pre 5-6 dana i sve je bilo ok, nema vise kontrakcija i dr je gledala i grlic i posteljicu i na kratko user posted image , pa se nadam da su ili ligamenti ili sirenje materice.

Maslacak, mislim da bi zece trebala da namse pridruzi posle (sutrasnjeg) prebrojavanja user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 12:15:15   
Rosita
Je l bese zece makedonka?

Cestitam!

Trudnicka je tema nasladjauser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 12:40:58   
Maraj
Jeste rosi. Zece nam je iz MK.
Lesli i mene je ja mislim prva 4 meseca boleo stomak svakodnevno. I sada me bolucka kada se preforsiram al ta prva 4 meseca su mi bila user posted image
Ja uzela polako da pakujem stvari za sutra tj vadim L stvari. Na Zlatiboru je uvek nesto hladnije. Do nedelje smo tamo al opet, svasta treba poneti...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 12:51:18   
Maslacak15
lesli mene je u prvoj trudnocinon stop boleo stomak, a nisam imala nikakve kontrakcije. Sigurno ligamenti i istezanje. U drugoj mnogo manje a u trecoj nista. Valjda se sve izadnjalouser posted image user posted image

smesko dobro sam, carski je bio pesma, stvarno za pozeleti samo, nagrabusila sam sa ragadama ( po sistemu ko ne plati na mostu plai na cuprijiuser posted image ) ali guramo.... Mala je super beba, za sada mogu da potvrdim da su devojcice manje komplikovane od decaka ( iako su moji decaci bili fini). Ona je bas pojam fine bebe- za sada. Da je ne hvalim previse pa da se pokvari. Ne dernjavi se, super spava i po 5-6 sati u cugu nocu, nema nekih vecih problema sa probavom ( malo stucanja bljuckanja i prduckanja ne racunam). Jedino sto se samo zanima za sisanje i jelo a ne za moju pricuuser posted image

Zece je heroj, zasluzuje lepu dobrodoslicu na ovom topicu. A mozda budu i user posted image user posted image . Jedva cekam da se javi sa UZ.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 13:10:16   
lesli
Ja sam na kraju 4. i neka bolucka do kraja ako treba, samo da ona bude dobro.
Inace da prijavim da su Maraj i bojana92 dobile pojacanje user posted image user posted image
Nego zene, kada ste vi oset_ile vase bebe? Ne mogu to da docekam, jer mi se cini da cu biti mirnija kad je budem osecala.

Maraj sta si uradila sa ogtt-om? I papom?
Lepo se provedite na Zlatiboru! Setajte, uzivajte i nadisite se lepog vazduha i za nas koji nismo mnogo mobilni user posted image

I ja jedva cekam da se zece javi, da cujemo koliko ih je. user posted image Dosta je toga pregurala i zasluzila je da malo uziva user posted image user posted image

< Poruku je uredio lesli -- 18.4.2018 13:12:31 >

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 13:14:24   
Maraj
Hej lesli, znaci i kod tebe devojcicauser posted image divno
Papu i kolpo sam radila u dz. Kad budem isla kod mog gin reci ce mi rezultate. A za ogtt jos uvek nisam nista. Imam zakazano tek za 3.maj u dz tako da cu videti do tad. Mozda i odem opet do moje dr u dz da mi promeni sa 50gr glukoze na 75gr

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 13:22:57   
lesli

Super sto si to odradila, da ne razmisljas! A za ogtt, ja sam uvek za varijantunda trazis jos jedno misljenje, kao sto ti napisah u onoj temi.

Nifty tako kaze, a i doktorka je to potvrdila na poslednjoj kontoli! user posted image

Inace mi je lom u glavi zbog toga. I srecna sam i nisa sto je user posted image . Sa jedne strane mi je posle svega bilo svejedno sta je, samo da je zdravo, sa druge jako volim devojcice, a sa trece se brinem sto je zensko - da li ce jednog dana morati da prodje sav ovaj pakao kao ja user posted image
Da se razumemo, ni mm nije bilo lako za ove 3 godine i vidim da ga lomi kad ja nisam dobro, ali mi se cini da lakse to podnosi od mene ili bar bolje krije emocije user posted image

Ajde necu vise da mracim user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 13:29:52   
Maraj
Lesli, Boze zdravlja, bice i user posted image . Ja sam prvu trudnocu isto ostvarila putem vto i imam decaka. Sada sam prirodnim putem zatrudnela i cekam devojcicu.
Prolaze i muskarci "pakao" kao i mi dok ne dodju do potomstva. Mozda manje optereceni, al ne zaboravi da ima i miskaraca koji se bore sa azospermijom. Svega ima, sto ti kazes, da ne mracimo... user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 13:55:51   
lesli
Uglavnom sam presrecna sto je user posted image , ali zna tako da me uhvati povremeno da bih ipak vise user posted image . Da li su hormoni ili moja luda glava, ko ce ga znati?! user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 14:14:59   
smeško
Maraj, ja ti rekoh za ogtt. Kada vec opterecujes pankreas, onda je bolje da to bude kako treba. Nije poenta samo videti koliko raste glukoza u krvi, vec i da li se spusta posle dva sata. Ja imam vadjenja na 0', 30', 60', 120' 180'. U prosloj trudnoci sam dijagnozu netolerancije na glukozu i dijetu dobila bas zato sto se secer nije spustao dovoljno brzo. Ali, kako odlučis. Ja sam instrukcije dobila od endokrinologa, kaze da ginekolozi nisu bas najbolje edukovani za to ili ne obrate paznju. Mada, moj ginekolog je i sam dao isto. U frontu su mi u prvoj radili sa 50, ali u 16.nedelji.
Maslačak, sjajno! Drago mi je da si dobro! Uhodacete se vi, polako. Nadam se da i decaci pomazu.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
18.4.2018 15:00:44   
vonavoj
Gde ste trudnice!
Ja sam danas toliko prepesacila da sam ne mogu da mrdnem..kupila sam odelce za izlazak bebca iz bolnice.ostalo sve imam..osim peskira za kupanje i onih sitnica za bolnicu i pelena...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here