|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
23.4.2018 22:20:49   
vonavoj
Maraj.ja izricito trazim da mi meri grlic..zato smo imam strah od prve trudnoce..
Mili.nije dobro sto ti se za 3 nedelje tako puno skratio..a jos je rano za 25mm..stvarno mirujuser posted image
Idem da pisem u temi koliko ste se u ugojile..user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
24.4.2018 7:04:50   
milicicak
Jutro trudnice :)
Ispratila mm-a na neodredjeno user posted image nas dve cemo da uzivamo same. Jos malo da odlezim zbog ovog utrogestana pa u nove radne pobede. Danas moram i u dz po doznake i uput za komisiju jer je dr na odmoru od sutra.
Ne znam sta cu za dorucak... Mozda napravim przenice

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
24.4.2018 7:40:54   
Maraj
Jutro i od mene.
Mi ustali. Ja nesto kijam i nos me golica. Sta mi sad smeta...pojima nemam. I ja sam nocas stavila utrogestan. Morala sam. Toliko sam osecala neko bockanje u grlicu.
Rucak sam juce skuvala. Nismo ga ni probali, tako da danas ne ulazim u kuhinju.
Ni ja ne znam sta cu za dorucak. Mozda isprzim jaja za L i mene.
Inace L mi se toliko promenio od kad smo mu skinuli pelenu. Bas mi je nekako sazreo. Evo ne mogu da vam pisem od njega. Ne zatvara usta
Dobio je pravu recenicu. Sad i trazi sta hoce za dorucak/veceru. A mislila sam da cu ja tesko podneti to skidanje pelene

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
24.4.2018 11:43:56   
milicicak
Stigla iz dz, dva sata sam cekala, bas se neka guzva napravila. Sad me boli stomak, jel te nista novo user posted image
Rucak spreman, samo da skuvam spagete tako da ne mrdam iz kreveta dok ne krenem po mini bubu.
Jutros sam prala zube njenom pastom, mm je spakovao nasu, naravno da se nije setio da kupi, ne smem zaboraviti da svratim do dm-a popodne

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
24.4.2018 11:47:46   
vonavoj
Maraj,bravo za deckica!! Sve je do nas,kad odlucimo,deca brzo sazru!
Ja sam se iscimala.jutros..renoviraju nam bolnicu gde se vadi krv..pa na jednom mestu vadim standardne analize..a na drugom za zuticu..a parking mesta nigde..pametne su one zene koje muzevi voze...vise mi je vremena trebalo da se parkiram i dodjem.nego da me je neko samo.odvezaouser posted image
Oprala sam sav ves..nesto i necu peglati..sve je mekano iz susiliceuser posted image ima tona vesa..nema sanse.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
24.4.2018 12:55:47   
pari
Mene sinusi bole vec par dana tako da ne spavam uopste...em ustajem na wc na svakih sat,sat i po...em ne mogu da disem...veselo...
Jedva cekam pregled u petak da vidim kako je beba,kako sam ja...
Ja sam u ovoj trudnoci isla na svakih 4-5 nedelja na pregled.
Trebala bih polako da pocnem da perem tetra pelene i stvari za bebu...pelene susite samo u susilici ili ih i peglate?

< Poruku je uredio pari -- 24.4.2018 12:57:18 >


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
24.4.2018 14:31:31   
Maraj
Ja malo odspavala....bas sam danas sva nikakva. Obicno imam alergiju samo na ambroziju, ne znam sts mi je sad u aprilu... sto pari kaze, sva sam zapusena. Osecam sinuse pa mi je u glavi katastrofa.
Pari ja nemam susilicu tako da peglam. Namesti ticker. Sad sam htela da vidim tvojuser posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
24.4.2018 14:51:58   
pari
Namestila :) ja se trudim da se odmaram danas iako uskoro moram po mog decaka pa negde malo napolje...zao mi da sedimo kod kuce...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
24.4.2018 20:12:26   
Maraj
Gde ste drage, nema vas ceo dan. Ja nisam izasla danas ni do prodavnice. Trebala sam kao i svaki dan do dz po injekciju. Ne odoh. Bas mj bilo.lose zbog sinusa. Malo pre sam prsnula ampulicu fizioloskog u nozdrvu i evo, lakse mi je. Trebala sam odmah jutros...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
24.4.2018 20:15:01   
pari
U istoj smo situaciji Maraj...mene i na dodir bole sinusi na celu...valjda ce biti lakse ovih dana...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
24.4.2018 20:36:15   
vonavoj
Evo mene.od jutros po laboratorijama..vadila krv i za zuticu.pa posle pakovala bebecr stvari u orman..i od 3 kad sam pokupila J iz vrtica do pola 7 smo bile u Narodnoj basti..crkla sam..
Sve mi je dobro,hemoglobin 130..gkukoza 4.2..
Jedino mi je s-kreatinin manji za 1 od donje granice..i neki s-ukupno proteini isto za 1 manji od donje granice..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
24.4.2018 20:42:46   
milicicak
Von, tebi fale proteini. Baci se na meso user posted image
Maraj, bravo za velikog ozbiljnog decaka. Tako odjednom porastu da se prosto covek zacudi.
Mene danas ozbiljno boleo stomak, izgleda da mi ono sedenje u dz bas nije prijalo moram da priznam da sam se u jednom trenutku i uplasila, narocito sto mm nije tu. Srecom, mini buba je bila divna pa sam mogla celo popodne da prelezim pa se posle i sama okupala. Sad samo da je ubacim u krevet kad joj se zavrsi Barbi.
I ja cu sa njom na spavanje...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
24.4.2018 22:22:39   
vonavoj
Bem ti i sedenje..moras da se cuvas.
Ja sam slozila sve stvari u orman..sve je cakum pakum..tako volimuser posted image
Jos pelene da opeglam,ili ce mm biti za to..posto se ni za sta nije aktiviraouser posted image kao da nisam trudna i da sam za nedelju dana 9ti mesec..a zna da prica kad neko pita,pa da tesko joj je..a ja lipsem i uospte se ne ponasam kao trudnica..

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
25.4.2018 7:11:09   
Misha i Ljisha
Von bokte i tebi se priblizilo. Ja se vec osecam kao da nisam ni bila trudna. Hehe...
Maraj mozda ti smeta ova cica od topole, pocela je da leti svud naokolo. Evo mm koristi pumpicu vec neko vreme.

Danas sam zapretila D i mm da moraju da mi pomognu. A njih dvoje me gledaju kao da nisam normalna. Poslednji put mi kuca usisana pre nego sto cu otici u porodiliste a inace skoro svaki dan usisavam..mozete misliti prasincine u kuci. Siznula sam. A mala beba nam tu. Njih dvoje me gledali kao da nisam normalna. Dok sam bila trudna isto kao i Von lipsila sad sam se porodila i opet ja sve. E pa nece moci ove noci. Danas moram biti nadrks da bi se neke stvari po kuci obavileuser posted image
Milicicak cuvaj se.
Pozdrav trudnicice

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
25.4.2018 7:19:11   
milicicak
Jutro trudnice :)
I meni kuca vapi za usisivacem ali gledacu prasinu jos par dana, sta da radim, cekace mama da mi dodje user posted image danas moram do pijace po paradajz i jagode i dosta od mene.
Ne znam kod mene je tako da svi imaju osecaj da sam trudna i vicu na mene kad ne odmaram ali niko se ne prihvata posla, tako da em sve moram sama em vicu mene sto radim. Mm kad je kod kuce ne pada mu na pamet da nesto uradi iako kaze ostavi to ja cu, nikad se ne seti. Mada, draze mi je da provede to malo vremena sto je kod kuce sa mini bubom nego sredjujuci.
Poceo je vrat da me zeza od lezanja, treba mi masaza al i to ce da saceka.
U petak idemo da narucimo krevet, jedva cekam

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
25.4.2018 7:46:03   
Maraj
user posted image milioniti put me izbacuje rr od jutros

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
25.4.2018 8:08:14   
pari
Vrlo je malo muskaraca koji su saosecajni,koji hoce da nesto urade i kad im se ne kaze... i mnogo je sposobnih i jakih zena koje mogu sve same...mozda smo mi lude?! user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
25.4.2018 8:56:45   
vonavoj
Jutro!
Ja priznajem da sam luda..ej.prekjuce sam vozila auto da mi promene gume,mm ih ubacio..ali ih posle nije izbacio..i sta cu,juce jednu po jednu izbacivala..da bi mogla sa kumom da idem u setnju,da stavi kolica..
Ma sve i oko priprema za bebu palo na mene..i juce napravim haos..reko imam i pelene da peglam,sve sam slozila..ukljuci se..i sinoc ispegla sve peleneuser posted image
Ajmo da nosimo nesto na tavan.ih da ide u prasinu,reko hoces ja da nosim trudna..i besan je odradio sve..a ja lagano,i ovo i ovo..a nikad krajauser posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
25.4.2018 9:41:00   
Maraj
I ja preterujem sa radom... posle me danima boli stomak. Evo ja se gegam kad hodam. Bolucka me. I sinoc i jutros sam stavila utrogestan. Da l pomaze...ne znam...al eto stavim gs kad me bas boli

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
25.4.2018 9:45:26   
milicicak
Maraj, meni je utrogestan posle 20-e nedelje cista bogojavljenska vodica uopste ne verujem da pomaze, Maslacak bi sad i reference navela da to potkrepi.
Ja ga sad stavljam 3x dnevno zbog grlica i jer je Tika izgledao zabrinuto ali nikakvu razliku u bolovima ne osecam, boli kao kad ga nisam stavljala.
Vratila se sa pijace, bas sam brzo obavila kupovinu. Sad mi jagode mirisuuuu, moracu malo u Nutelu da ih umocim user posted image bas sam prase

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
25.4.2018 9:51:00   
Maraj
Pa verujem mili...al eto...stavih ga.... ne znam kad misli da me prestane. Navukoh strah neki....tako me boliuser posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
25.4.2018 9:58:29   
milicicak
Da li pijes Mg? Meni se cini da mi on vise pomaze nego utrogestan, bar mi se stomak ne steze onoliko cesto.
S druge strane, ja nisam disciplinovana sto se mirovanja tice, jer objektivno ne mogu ceo dan da prelezim u krevetu. Nas dve smo do 7 sati same, vikendom je mm cesce na poslu nego kod kuce, treba spremiti rucak, srediti ves, pokupiti krs koji se skuplja a ja nemam carobni stapic user posted image a zbog mini bubine alergije, nemam bas mnogo opcija da narucujem hranu... Tako da priznajem da ne mirujem koliko bi trebalo ali mirujem najvise sto mogu u ovim okolnostima pa nije ni cudno sto me stomak boli

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
25.4.2018 10:02:59   
Maraj
Mili pijem onaj mg direkt. Ujutru. Imam i grceve u nogama. Jel ti pijes ujutru ili uvece?
I ja se ne smirujem. Oko L stalno. Moji mi pomognu pa ga izvedu napolje ili ga odvedu kod njih. Al onda ja magarac, krenem da cistim i rssklanjam po kuci...i eto..opet sebi napravim haos

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
25.4.2018 10:21:03   
milicicak
Pijem Mg ujutru, pre nego sto odvedem mini bubu u vrtic

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
25.4.2018 10:31:30   
vonavoj
Ja pijem 2x dnevno Mg.ali od 175..ima 300kom za 600din u Dmu.njihova marka..

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here