|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 10:05:23   
Misha i Ljisha
Moj malisa siska pa rekoh da vas obidjem. Znaci veceras akcija po vrucim temamauser posted image a muzevi?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 10:10:10   
Anck Su Nmaun
Muzevi ce posel toga biti zahvalni RR user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 10:33:59   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Mi svratili do pijace. Sad se njih dve ljuljaju. Mm je na poslu.
Juce smo posle podne proveli kod prijatelja na rostiljanju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 10:39:14   
mama Jo
Mo odosmo do Dunava

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 10:40:02   
Anck Su Nmaun
Mi necemo daleko za sad, mali jos malo na spavanjac . Pa kasnije

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 10:53:31   
Rosita
Dan. Ja sam toliko umorna. Nemam volje da pišem. Želudac me boli od nespavanja, stresa. N vodenaste stolice ima, grčeva. Brinem se zbog te klebsiele. Da ne bude ipsak. Ne znam šta još da preduzmem. Nemoćna sam, vodila sam ga 2* kod gastro. I tako.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 10:54:54   
MimaKos
Tusiranje, lakiranje noktiju, sredjivanje i masaza lica i druga sam zena..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 11:11:48   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Rosita

Dan. Ja sam toliko umorna. Nemam volje da pišem. Želudac me boli od nespavanja, stresa. N vodenaste stolice ima, grčeva. Brinem se zbog te klebsiele. Da ne bude ipsak. Ne znam šta još da preduzmem. Nemoćna sam, vodila sam ga 2* kod gastro. I tako.

Rosi, ljubim te... Jel nosis stolicu opet sutra?


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 11:18:19   
MimaKos
Vi se bas namuciste sa tim.... :(

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 12:02:58   
Misha i Ljisha
Joj Rosita. Ovaj moj se drao kao nikad juce predvece. Ma nista mu ne pomaze, Najgore mi je sto mu sika uopste nije uteha. Ni ne uzme je ili je uzme pa place i stenje na sisi. Gubio mi je vazduh par puta, onako kao da si ga odjednom mutirao a dere se iz sve snage. Ja prosto ne mogu da verujem da se toliko drao zbog prduckanja i kakenja. A da ne pricam to sto ga nosam uopste mu ne znaci user posted image Jos juce sam mu davala da sisa kad hoce jer se bas videlo da je bio gladan pa racunam da je to prvi skok u razvoju. I eto ti belaja uvece. Ma strasno. Nije ni cudo sto se posle komira sa spavanjem kad celo popodne oka ne sklopi od njakanja. Najgore mi je sto je sve to naravno predvece kad treba i D spremati za krevet. Srecom ovih dana je mm tu, al kako cu kad ode negde nemam pojma. Dodje mi da mu kazem da sad ispuca ceo godisnji odjednom user posted image
Moji otisli na tenis. Malo da se rekreiraju, P je evo opet dremnuo, bio je budan do sad posle sisanja u 10. Taman da ja pristavim rucak i onda kad dodje vreme za siskanje smanjicu valjda mi nece zagoreti dok sisa. Jaooo kad bih savladala ono dojenje stojecki. AL em sto se bojim, nemam pojma kako bih ga namestila em mi velike sise pa se bojim dete da ne ugusim, a bas sam citala da je to najbolji polozaj za dojenje i da se deca tad najmanje nagutaju vazduha i da onda sve to smanjuje grceve. Jer on kad sisa kao da mu kamenje pada u zeludac.

Odoh da ne okasnim s ruckom.



(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 12:12:52   
mama Jo
Rosi user posted image
Izdrzi. Proci ce.... znam da ces se izmuciti, ali zaboravices. U potpunosti te razumem.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 12:15:57   
Rosita
Ivana, nadam se da će se pokakiti ujutro. Nosimo na IMD u njihov lab. Najgore što je ta klebsiela ultra opasna. A njegove stolice su bezveze. Ovako je ok. Noću ga baš muči stomak. Veruj da nisam pametna i osciliram u raspoloženju u vezi sa ovim. Dq ne pričam da sam sa njima sama.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 12:16:51   
MimaKos
Hahahha joj muke, velike sise pa me strah da ga ne ugusim.. i mi se borimo sa pozom zbog grceva i guta vazduh bas, halapljivo jede... meni se cini da se najlepse najede kad lezimo na boku na krevetu.. ovako kad ga drzim ispada mu sisa iz usta i guta vazduh.. izdrzi mama 🤗

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 12:19:59   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Rosita

Ivana, nadam se da će se pokakiti ujutro. Nosimo na IMD u njihov lab. Najgore što je ta klebsiela ultra opasna. A njegove stolice su bezveze. Ovako je ok. Noću ga baš muči stomak. Veruj da nisam pametna i osciliram u raspoloženju u vezi sa ovim. Dq ne pričam da sam sa njima sama.


Znam sve sta pricas. Mi se jako mucimo sa pelenom, ne smem ni da pisem...
Od sutra sama sa njima... mislim da cu posandrcati nacisto.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 12:27:42   
Misha i Ljisha
Bas mi je zao Rosita. Ja se nadam da je nalaz pogresan. Mislim bas 80% klebsiele u kaki da ima...Guglala sam malo i ne izazivaju sve klebsiele upale pluca i td. Mada jeste komplikacija jer je mali. Ja drzim fige da je sve ok i da deran samo puno njace kao ovaj moj. (a samim tim se nadam ni da mom deranu nista ne fali)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 12:31:02   
mama Jo
Drzimo fige svi...da konacno prodje!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 12:31:38   
IvanaSK RR
Ljiso, jel to onaj americki stil dojenja? Cimerka tako zamahivala po sobi sa onim jadnim detetom u porodilistu, a ja sam gledala i krstila se user posted image
Rosita, iscitala sam tamo u temi i malo citala na netu o tome.. Stvarno se nadam da je pogresan rezultat. Zao mi je sto vas je to snaslo... Normalno je da se i sekiras, da te boli želudac.. Al stvarno nije bilo potrebe da vas sve to snadje..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 12:32:54   
mama Jo
Nisam isratila to za sikenje... cek, da vidim 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 12:34:38   
MimaKos
Moj se tada jos vise naguta vazduha i celog ga nakvasim... :) ne odgovara nam nesto

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 12:34:49   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ljiso, jel to onaj americki stil dojenja? Cimerka tako zamahivala po sobi sa onim jadnim detetom u porodilistu, a ja sam gledala i krstila se user posted image


user posted image ja bih pre rekla Africko hehe...Jer koliko sam shvatila zene u africkim plemenima tako doje decu. hIhhihi evo ga cuje se deran. Caooo

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 12:37:28   
mama Jo
Aha, znam o cemu se radi...


Cao, odo i ja malo da se skrasim i smanjim nervozu

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 12:37:29   
IvanaSK RR
Evo pisala sam ti u temi Dojenje...
Ljubimo derana😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 12:37:52   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Aha, znam o cemu se radi...


Cao, odo i ja malo da se skrasim i smanjim nervozu

Sto si nervozna?


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 12:38:25   
Rosita
Mamajo, devojke user posted image

Ma izem ti praznik. Kod mm nema praznika. Plus, D nije u vrticu. Razumem ja i njega, ali bre nekad poželim da mi sjaši sa grbače. U najboljem slučaju dq se u gubi u vrtić. Posle mi žao. Dobar je ali non stop nešto priča, hoće.
Jutros smo išli u pekaru da doručkuje. Hrana, drugi razlog što volim da je u vrtiću. Ja sebi mogu bilo šta, njemu mora biti ukusno. I tako slabo jede.
Juče sam samo supu spremila. Ima je i za danas.


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
2.5.2018 12:40:24   
mama Jo
Joj ne znam... a to me onda cini jos nervoznijom, tako kad naidje neka bez razloga, a, sto Rosi kaze, samo bih da mi svi sjase za grbace 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Nedoumica oko imena :)
nana90

Kako da damo ime nasoj devojcici?

Lara (38%)

Elena (40%)

Stasa (22%)


Ukupan broj glasova: 156

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here