|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
22.6.2018 10:46:04   
Maraj
Bljak....valjda cu uspeti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
22.6.2018 11:31:33   
lesli
I mislim da ne bi trebalo da ispiras grlo i prskas tantum verde.
Ja to za zube znam, ali nisam nikad ispostovala. To mi je bas previse. Kao i za ginekoloske briseve... Sto kaze maraj, bljak!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
22.6.2018 15:34:57   
milicicak
Smesko, sta kaze konzilijum?
Mini buba i ja gledamo fudbala, cekamo da tata dodje pa da probamo da odemo da kupimo sandale, izabrala je juce model. Pa onda da probam da im napravim palacinke za veceru

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
22.6.2018 16:58:21   
Maraj
Pa i ja virkam da vidim ima li smeska. Gledaj kad je danas porode... mene su odma na prvom kknzilijumu porodili. Nista nisu odlagali
Doduse i puno zena doslo, nisu imali kreveta pa sve nas koje smo pred kraj spustili u salu za porodjaje.
Mili koje palacinke pravis, jel.ove nase, domace? user posted image
Ja napravila sebi sataras. U kako sam se slatko najela sa feta sirom
Bas mi prijalo povrce

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
22.6.2018 17:32:21   
milicicak
Maraj, domace :) americke sam probala da pravim bez mleka ali nije to to... Elem, videcu da li cu da pravim, ozbiljno me boli stomak, opet imam onaj grozan osecaj da ce beba da ispadne... Najverovarnije cu ih zamutiti pa cu ostaviti mm-u da przi a ja cu da gledam fudbal user posted image
Sad sam se bas smorila, 5 prodavnica sam zvala, nigde nema Milami sandalica koje je mini buba izabrala

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
22.6.2018 17:35:28   
Sanjica26 RR
Mili, ajde sibni u inbox sliku da probam da odem do fabrike. Ima kod njih i prodavnica. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
22.6.2018 17:41:00   
milicicak
Sanjice, poslala :) meni treba prodavnica u Bg-u mora mini buba da proba, sve koje sam zvala imaju samo patofne...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
22.6.2018 18:37:31   
Maraj
Mili naedinama su oni imali neku lrodavnicu. Ja nisam ulazila ali sam iz kola videla

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
22.6.2018 20:41:06   
vonavoj
Nema nam smeska da se javiuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
22.6.2018 21:15:17   
lesli
Smesko, nadamo se da ste dobro user posted image
Javi nam se kad budes mogla

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
22.6.2018 21:17:27   
Maraj
Smesko ?
Ja sam se dogovorila sa mm da me ujutru vozi do laba da izvadim krv i da dam bris grla. Necu ni prati zube
Samo da se vec jednom zavrsi ovo. Ne disem normalno vec nedelju dana

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
22.6.2018 21:22:27   
Sanjica26 RR
Ja imam neka dva njena broja, ali nisam sigurna da li su ispravni. Ne znam da li da joj pustim poruku. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
22.6.2018 21:26:55   
Maraj
Ja nemam njen br al je imam na fb. Pustila sam joj poruku na fb

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
22.6.2018 21:37:22   
lesli
Sanjice, mozes da probas sa sms-om.

Maraj, pametna odluka za bris.

Javite obavezno kad bude nekih novosti od nje.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
22.6.2018 22:20:13   
Maraj
Javila mi se smesko na fb.
Dobro je. Evo njene poruke:

Jurim danas, dopler, konzilijum, ctg, beba spava kad sam ja na redu, a po 20 minuta traje jedan...u ponedeljak na programu, organizujem davanje krvi u zavodu tako su tražili...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
22.6.2018 22:37:26   
smeško
Devojcice moje, user posted image
Tek u 17h mi rece sestra da su mi zakazali za ponedeljak, a sve vreme cekam. Po poslednjoj info medju prvima sam na programu, vec oko 7:30. Smucio mi se vec ovaj ctg! Ispada da beba spava dok mi rade, a kada se vratim u sobu onda se razmrda. A ponavljaju sve dok im se ne cini da je ok. Isla sam na dopler, isla na konsultacije u vezi sa podvezivanjem jajnika kada me vec otvaraju, davaoci krvi se odazvali odmah, kupila zavoje. Malo sam uzbudjena i dekoncentrisana danas. Dete mi je po pljusku krenulo u V.Banju, sve vreme razmisljam kako mu je tamo i kako ga je tata na kraju spakovao, pokvario mu se telefon. Jos sutra ruckam, u nedelju samo doruckujem, posle na dijetu. Danas sam sva u organizaciji poslednjih detalja, cak i kucu organizujem odavde. Javljam se redovno obecavam!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
22.6.2018 22:41:42   
vonavoj
Smesko,bice sve ok. Hrabre sreca prati, i pozitivna si, sve si organizovala,super!
Cekamo.ponedeljakuser posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
22.6.2018 22:42:49   
Maraj
Smeski pa jer ces pristati na podvezivanje? Kontracepcija nije opcija? A i niste iz tamo neke zabiti da ne znate da se cuvate.
Ne znam...vidi, ti odluci.
Meni beba isto spavala sad na ctg-u. Vreme ovo i njih smlati

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
22.6.2018 22:50:07   
smeško
Von, user posted image
Maraj, opcija su sve vrste kontracepcije. I vec sam potpisala. Svaka sledeca trudnoca bi mi bila zivotna opasnost. Tako da cu sve da iskombinujem.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
22.6.2018 22:54:19   
vonavoj
I ja bi se podvezala..kad mi spirala ispala..pilule necu..hormoni. i sta mi ostaje..user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
22.6.2018 23:06:55   
smeško
Ja i ne smem pilule zbog vena. Samo spirala i prezervativi. Vec me otvaraju, a ja ne zelim vise trudnoca, ovoj mojoj decici treba mamica.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
22.6.2018 23:20:34   
Maslacak15
Srecno smesko, bice sve okuser posted image user posted image Divim vam se do iznemoglosti sa tim gladovanjem to mi od svih prica o srpskim porodilistima deluje najokrutnuje. Bila sam gladna kao VUK. Ne mogu da zamislim da mi ne daju da jedemuser posted image Ali sta da radis, i za to imas iskustva . Nije to nikakav specijalan zahvat, jajovodi se podvezuju ne jajnici. To je njima trivijalan zahvat. Slazem se da ima logike odraditi to. Ja nisam sto volim da se pravim pametna user posted image i mislim da ne moze da mi se desi da zatrudnim a da ja to necu ali u principu je ok resenje.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
22.6.2018 23:23:50   
smeško
Da, jajovodi, cuj jajnici.user posted image
Gladovanje se lako podnese dan ranije, jer smo uzbudjene. Ali, dan kasnije...Au, pojela bi vola.user posted image A oni ti daju keksic i caj.user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
23.6.2018 1:24:37   
lesli
Znaci, stize dasa u ponedeljak! Smesko user posted image

Meni stomak upao u seriju stezanja, cekam da stane pa da idem da spavam kao covek...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
23.6.2018 6:39:12   
Maraj
Jutro drage
Ja cekam da dodje moja mama da pricuva L a mene mm da odveze do laba. Konacno da dam krv. Trebala sam hos prosle nedelje...a i bris grla cu dati. Ne popusta me ovo grlo. Sinoc sam se inhalirala al sam sa fizioloskim. Posle mi mm kupio pantenol pa cu i njega danas da ukljucim.

E i meni je gladovanje katastrofa. Ja nisam pred cr jer su trebali dan kasnije da mi rade. Samo to jutro nisam nista jela. Rekli mi da sacekam konzilijum i tamo odlucilibda ce biti taj dan ne sutradan. Al zato nakon cr samo caj a sutradan su kao ukljucili i bistru supu. Uzas... al valjda tako treba. Bilo je zena koje su i o d supe i caja povracale

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Porođajna priča: Moja beba je imala moždan...
Mali Tim je bio dugo očekivano dete. Svi smo mu se radovali, i mama i tata, kao i njegova starija sestra Tia.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here