|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 13:13:08   
Maraj
Pari a jel ne mozes i sa bebom da legnes pored njega? Koliki vam ne krevet user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1901
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 13:16:51   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: pari

I kod nas je srecom fleksibilno pa uskladjujem po bebi kad cemo ici. I super je sto rade do 18h pa mogu isto kad god da dodjem...ne znam kako bih drugacije sad u ovom periodu kad je beba mala.
Jos uvek imam uvece problem sa M jer zeli da lezim sa njim dok ne zaapi a ja to ne mogu nikako zbog bebe...Imate neku ideju? Sta da mu kazem? user posted image

Пари, једино што ми пада на памет да легнете сви троје заједно. Нисам имала муке са тим. Т смо припремали за долазак бебе и она је била срећна што ће да има своју собу тако да јој то није пало тешко. Док ја дојим бебу, а њој је време спавања она легне на наш кревет. Дојим бебу, а њој читам књигу. После спавањац. Кад је мм ту, онда се он мало помази са њом и то је то. Иначе, док је била беба љуљали смо је до бесвести.
Видим да је твој дечак велики као што је била Т. Тако да ако воли да му се чита док дојиш ето решења.

Стигле су јој поштом радне свеске за други разред, па их листа. user posted image



< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 22.6.2018 13:19:14 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1902
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 13:17:35   
pari
Maraj,uradim tako ponekad ali nekad nju muci stomak pa place pa bi da je nosam pa bi da sisa...
Ali da,kad moram,radim tako...pogotovo kad mi mm nije tu uvece.
Sanjice,voli da mu citam...to uglavnom.i uspem da uradim ali kad kazem da je vreme za spavanje i da ja sad idem,onda sledi problem jer me moli da ostanem,da ne idem...pa mi nekako tuzno jer je on stvarno dobar,ne histerise..samo me moli

< Poruku je uredio pari -- 22.6.2018 13:29:50 >


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1903
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 13:31:56   
mama Jo
Pari, meni je vrlo nezgodno da ih uspavljujem u isto vreme najcesce. J gleda crtani pre nego sto zaspi... znam da to bas nije najbolje resenje, ali ne glrda dugo, 15 min.i zaspi, zato je stavljam na spavanje kad otprilike procenim da ce brzo zaspati. Mi spavamo uz fen user posted image tako da, ako beba spava, a J malo nemirnija, ne probudi se.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1904
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 13:35:06   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: pari

Maraj,uradim tako ponekad ali nekad nju muci stomak pa place pa bi da je nosam pa bi da sisa...
Ali da,kad moram,radim tako...pogotovo kad mi mm nije tu uvece.
Sanjice,voli da mu citam...to uglavnom.i uspem da uradim ali kad kazem da je vreme za spavanje i da ja sad idem,onda sledi problem jer me moli da ostanem,da ne idem...pa mi nekako tuzno jer je on stvarno dobar,ne histerise..samo me moli

Onda tamo gde dojis bebu onda i njega stavi tu da lezi pored vas. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1905
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 13:43:00   
Ana RR
Ja ne volim to uslovljavanje dolaska. Marko je godinu dana išao u državni vrtić i morao je da bude tamo do 8 zbog doručka, koji nikad nije hteo da jede tamo. Ni sada ne ide na doručak već jede kući. Znam gomilu ljudi kojima ne odgovara taj dolazak do 8 sati ali koga to briga. Državna služba i boli ih uvo za sve.

Mrzim pms user posted image ajde što sam sipala punu činiju sladoleda i što sam posula lešnike odozgo, ali nije mi to bilo dovoljno pa sam prelila i mejpl sirupom. Znači treba me tući.

< Poruku je uredio Ana RR -- 22.6.2018 13:56:59 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1906
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 13:51:05   
pari
Ana,moze i to ponekad...nije strasnouser posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1907
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 13:52:18   
mama Jo
Pari mozda moze da lista neku slikovnicu pa zajedno da pricate o tome dok dojis. Mada, npr, mojoj bebi najvise prija kad je mir kada siki....

Ja kada sam u pms-u, pravo sam pig user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1908
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 13:53:46   
Maraj
ANA user posted image ima li onaj smajli , da mu bale cure user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1909
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 13:55:44   
IvanaSK RR
E ja resila da napravim sebi kupkuuser posted image javljam se iz kade user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1910
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 13:56:37   
Ana RR
user posted image izvinjavam se što trudnici pravim zazubice user posted image

Što je najgore, uopšte mi se nije jelo ništa slatko nego mm zapeo da jedemo sladoled. On je kriv user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1911
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 13:58:19   
MimaKos
Ivana blago tebi, prednosti kade :( koju ja ni u jednom stanu nisam imala..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1912
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 13:58:34   
Ana RR
Inače, imam osećaj da ću ranije dobiti user posted image ako bude tako, onda ću dobiti i na moru user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1913
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 13:59:16   
IvanaSK RR
Moji uslovi za kupovinu stana: vc mora da ima kadu i prozor, kuhinja prozor, i terasu. user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1914
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 14:00:14   
Maraj
Ana sto ne uzmes tablete za odlaganje ciklusa. 365 dana cekam more i jos da dobijem na moru....ja sam pila. Konsultivala se sa gin
I vim sam prestala u roku od 2 dana sam dobila

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1915
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 14:00:25   
mama Jo
user posted image i pogled na more user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1916
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 14:03:01   
MimaKos
Ovo za wc se slazem 100 %, moj nema prozor i ubi nas vlaga

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1917
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 14:04:09   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo

user posted image i pogled na more user posted image

To je uslov za kupovinu kuceuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1918
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 14:05:48   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: mama Jo

user posted image i pogled na more user posted image

To je uslov za kupovinu kuceuser posted image

Moja pusta zelja..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1919
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 14:05:50   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: mama Jo

user posted image i pogled na more user posted image

To je uslov za kupovinu kuceuser posted image


I kucu i stan bi user posted image


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1920
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 14:06:18   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja ne volim to uslovljavanje dolaska. Marko je godinu dana išao u državni vrtić i morao je da bude tamo do 8 zbog doručka, koji nikad nije hteo da jede tamo. Ni sada ne ide na doručak već jede kući. Znam gomilu ljudi kojima ne odgovara taj dolazak do 8 sati ali koga to briga. Državna služba i boli ih uvo za sve.



Anci, mi nemamo tih problema sa doruckom. I kad je T isla jela je tamo dorucak. Negodovala je u pocetku, ali ona za svaki obrok negoduje. Dorucak je isto placen. Nema izvoljevanja. Sad je mnogo bolja situacija. Sad svaki dorucak i kod kuce pojede.
A ova mala ne bira. Ona voli sve da jede. user posted image Nama odgovara jer smo vezani za radno vreme. Bilo bi mi lakse kad ne bi morali da idemo na posao. Ali mm ima svaki dan i sluzbu. Mora da stigne tamo. Meni je kuma pricala koja je vaspitacica (u Beogradu) da roditelji koji rade mnogo rano dovode decu u vrtic. FIrma te ne pita. Drugo je posao od kuce, pa ti onda mozes da povedes u tvom slucaju kad ti odgovora. Dusa je boli kad dodju tako rano.
Tako i moja sestra sina odvodi vec u sedam u vrtic. Putuju na posao.

Ivana, uzivaj kad mozes.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 22.6.2018 14:14:48 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1921
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 14:14:46   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Maraj

Ana sto ne uzmes tablete za odlaganje ciklusa. 365 dana cekam more i jos da dobijem na moru....ja sam pila. Konsultivala se sa gin
I vim sam prestala u roku od 2 dana sam dobila


Maraj, nisam ih nikad pila, nešto me ti hormoni ne privlače. Ali sa druge strane, ako dobijem na moru ja barem dva dana neću iz sobe izaći. Jako mi je obilan ciklus. Videću, nadam se da će biti ok.

< Poruku je uredio Ana RR -- 22.6.2018 14:16:59 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1922
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 14:16:23   
Ana RR
Sanjči, nemam ja ništa protiv dolaska u 8 sati ali ne volim to uslovljavanje. I znam puno ljudi kojima to ne odgovara. A ne rade od kuće. Ni ja ne radim oduvek od kuće.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1923
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 14:17:51   
MimaKos
Ja sam pila primolut nor za odlaganje ali mi je posle ciklus bio strasno bolan i obilan, ne bih preporucila nikom..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1924
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 14:36:02   
IvanaSK RR
Kod nas je doručak u pola devet i bilo bi pozeljno dovesti dete do tog vremena. Niko ne pravi problem ni ako se dodje kasnije.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here