|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 9:55:52   
Maraj
Meni se rana otvorila odmah nakon skidanja konaca. Oko 2-3 cm
Cistila sam octaniseptom i mazala solcoseril gelom. I rana je delovala da se zatvorila. Ali stvorio se vodeni plih . Ja sam ga pre nekih nedelju dana probusila slucajno kad sam se tusirala. I delovalo je da se sad to mesto zasusuje. Da bi juce ujutru krenulo malo krvi a sinoc i malo gnoja. U kolicini kao 1-2 bubuljice.
Ne boli me. Vise osecam preponu. A ranh nekad oset__im kao da i dalje imam konce pa me zateze.
Da l je mogao taj gnoj da se stvori jer mi se probusio vodeni plih na tom mestu
Ostatak rane je super. Kao i posle prvog cr. Samo taj levi ugao rane. On mi je problem od samog starta

< Poruku je uredio Maraj -- 29.8.2018 9:58:20 >

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 10:02:05   
Maraj
Sad se setih. Rana me inace zaboli tj prepona kada duze setam . Tako da nesto i ne izlazim sa S u setnju

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 10:04:35   
Maslacak15
Neznam ali gnoj je posledica infekcije. znaci neka infekcija postoji barem minimalna. I generalno to ste do sad nije sve zatvorilo je atipican oporavak. Neznam kakav je bio prvi put tok kod tebe ali meni je posle dve nedelje otpala krasta i posle toga sam imala sasvim normalan oziljak rozi bez ikakvih iritacija i mazala ga jomelopom da bude lepuser posted image . Sa sest nedelja sam se osecala kao da nisam operisana sva tri puta.
Stvarno nebih da te uznemiravam, mozda je u pitanju minorna komplikacija i mozda si u pravu pa ce da prodje samo od sebe ali sta te kosta da proveris? Ako se infekcija prosiri mozda bude potrebna revizija sava itd a to stvarno ne zelis. Ali nebih ni da teoretisem bezveze, prosto ovo je situacija u kojoj stvarno mislim da treba da presudi lekar, ali lekar koji se puti, ima iskustva sa ranama tog tipa i koji sto je najvaznije treba da vidi kako to izgleda.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 10:22:24   
Maslacak15
idi, proveri. Ko pita ne skita.Stvarno ne zelim da te neko pita cuvenu recenicu " gde ste bili do sad" a ti da mu kazes rekli mi na ringeraji sve je okuser posted image . Neka ti kazu u frontu to je sitnica i bices mirnija.user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 10:45:10   
pari
I ja bih otisla kod dr.

Napolju je bas lepo sad...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 10:58:48   
mama Jo
Jesi vec bila na pregledu nakon porodjaja?
Aj' javi sta se desava 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 11:17:11   
Maraj
Mama jo nisam bila. Ne znam ni gde bi otisla. U dz bila kad minse rana otvorila. Kaze dr da oni u dz nemaju nista stetilno i da ne mogu da me previjaju oni. Kod moje dr koja me porodila ne bi isla jer sam se razocarala u nu . Tako da ne znam ni sama sta bi sada

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 11:25:49   
IvanaSK RR
Maraj, sto si se razocarala u dr?
Jedino da odes u front pa kod bilo kog dr.. Nemam pojma kako to ide...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 11:29:26   
Maslacak15
to i ja htedoh da predlozim sto i Ivana. Da odes prosto kod njih ambulantnu prijemno sta vecimaju. Ili zovi telefonom pa pitaj: dobar dan dobar dan ne znam sta da radim 6 nedelja, oziljak/ rana jos curka na jednom mestu..... Ali u principu kod njih ukuci si se porodila, oni su nadlezni pitaj sta oni preporucuju. Mozda ti kazu dodji. Znam da je u Srbiji sve komplikovano kad dnemas vezu ali mozda upali.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 11:30:49   
Maraj
E a sto se rane tice.... cim se rana otvorila, kada sam skinula konce,bila sam ja u Frontu. I ranu je pregledala dr koja me porodila . I tada je rekla "ovo nije nista". I nije htela tada ponovo da me usiva nego mi dala da se sama previjam sa octaniseptom i solcoseril gelom.
Al tada nije bilo ni ovog gnoja.
Sad sam gledala ranu, nema od sinoc gnoja.
Sipala sam 3%hidrogen i namazala solcoseril. Stavila sam gazu preko

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 11:45:47   
mama Jo
Onda prati. Ili ako postoji mogucnost da ti ranu pogleds ta tvoja drugarica sto je dr? Ili se svakako cuj sa njom da ti kaze, a ti je obavestavaj o promenama ako bude. Bas ako ti bude jako cudno onda u Front... ne znam kako to kod vas ide, ali ja sam posle prvog porodjaja kad sam dobila mastitis posle vise od mesec dana zvala Betaniju da pitam da li da dodjem na pregled kod njih ili moje dr, rekli su mi kod njih jer sam porodilja i jos uvek su oni ti koji treba da me pogledaju (ne znam koliko posle porodjaja to vazi)...
Tada mi je u betaniji gledala i grudi ali i ranu.... iako sam otisla samo zbog grudi. Mislim vise ti ovo pisem zbog toga sto mislim da, kad bi otisla u Front, tamo neko mora da te pogleda.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 11:56:48   
Rosita
Ma slobodno idi u front, sigurno ce te primiti, pogledaju te zacas i mirna si. Nece te odbiti 100 posto, ne mora tvoj dr, ko radi dole nek te pregleda.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 12:17:29   
Sanjica26 RR
Naravno da ce da te prime Maraj. Idi ti za svaki slucaj.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 12:41:14   
Maraj
Hvala vam drage na svetima.
Videcu. Za sad sm kuci sa S. Praticu pa ako primetim opet gnojni sadrzaj, otici cu do Fronta

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 12:56:52   
pari
Javi nam Maraj kako si kasnije...

Ja vec 3h napolju sa T...milina kad spava...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 12:58:05   
mama Jo
Uzivaj pari.
Maraj, prati user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 13:38:10   
Sanjica26 RR
Dobar dan zene. Nisam stigla danas da se javim. Vodila T u skolu, Sofi kod mm. Trci do skole. Vrati se po Sofiju, uzmi T. Stavljaj rucak, usisavanje. Evo sad sam sela.
Sutra sam zakazala pramenove. Malo da se uljudim za pocetak skolske godine. Imam bas puno obaveza.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1292
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 14:46:16   
jess021
Maraj, nadam se da ce sve biti ok, ali nemoj da se zezas.
Sanjice, znaci turbo!
Joj to i mene sve ceka za koju nedelju, ali sta da radim.
Moje smizle spavaju, ja oprala kosu. I ja cu kod frizera za vikend, da se sisam i farbam.
Ivana, gde si? Kako je Maca?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 14:57:04   
Sanjica26 RR
Turbo Jess. Sve pesice obavljam. Ovo je nista sta me ceka sledece nedeljeuser posted image Ali navicicemo se lako.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 15:11:28   
IvanaSK RR
Jess, sa macom se borim. Jos je probudi sin i njegovo društvo, sad je treba preziveti do veceras.
Dobro je ona, nije uopšte imala temperaturu, ali sam je i danas ostavila kuci (i zeznula se 😂)
Krenula da sredjujem njene stvari , al sam posle odustala. Sacekacu jos mesec dana da skroz promenim letnjo - zimsko.
Ne znam kako vi ostali, al meni nedostaje prostora. A nemamo mnogo stvari. Samo premeštam sa jednog mesta na drugo i opet isto. Imam i velikih stvarcica za nju, pa stvari da vratim, da dam.. Sad ce verovatno biti i za bacanje letnjih. Ne znam kako ljudi zive u manjim stanovima.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 15:14:17   
mama Jo
Ivana, isti problem imam... sad kad se vratimo kuci planiram to da sredjujem, stvari od J i U vise ne znam cije je sta user posted image
Mi imamo u planu jedan deo u spavacoj sobi sto nam je ostava da povezemo sa sadasnjim ormanom i da od toga napravimo kao sobu garderober, nadam se da cemo to uspeti do kraja godine jer ja stvarno vise ne znam gde cu stvarima...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 15:17:48   
jess021
Ja to redovno razvrstavamuser posted image Nesto vracamo sto je Mili malo, nesto dajem drugarici sto ima cerku mladju od Mile. Jedino ne znam sta cu sa tim stvarima sto su prerasle, a sto su nase jer za trece jos nismo odlucili.
Sanjice, i ja sve peske. Iako mm kombinuje da mi kupi auto jer dok njih odvedem u vrtic, pa na posao. ..ima da gubim po sat vremena u putu, a ionako ne znam do kad ce ostajati u vrticu, da li ce cekati da ja zavrsim pa da dodjem po njih, sto je najverovatnije.

< Poruku je uredio jess021 -- 29.8.2018 15:18:29 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1297
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 15:22:41   
Sanjica26 RR
Jao muke zive sa stvarima. Danima mi je muka, jer treba to da sredim. Mm i moj je mali ormar. Nesto drzimo u plasticnim velikim kutijama koje su na ormaruuser posted image T ima ormar koji je podeljen i sa nekim Sofijin stvarima. Sofi ima bebecu komodu. Nista necemo da menjamo. Tek ako se skucimo.

Jess, imam auto, ali ga koristim samo kad je stani pani. Kao npr kisa ili velika udaljenost tipa selo kad idem na posao. Ili onaj dan kod drugarice kad sam bila sa decom koja je na Dunavu. Gledam da ustedim zbog goriva.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 29.8.2018 15:30:29 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 15:33:46   
mama Jo
Jess, hoce tvoj posao biti u kancelariji ili odlazak na teren? Mozda dobijes i sluzbeni auto, ima li za to sanse?
Mm dok je radio u prosloj firmi imao je na raspolaganju sluzbeni 24h, to nam je bas znacilo. Sada nema, ali postoji sansa da dobije.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 15:39:51   
Ana RR
Maraj, ja ne bih čekala, već odavno bih bila kod lekara. Bolje sprečiti nego posle kukati, daleko bilo.

Ja još uvek imam Markove bebeće stvari, i krevetac i kolica i as i hranilicu... a da li će biti drugog deteta još ne znamo user posted image mi imamo još dve spavaće sobe na spratu, koje trenutno ne koristimo kao takve već veliku koristi mm kao radnu + sada su tu i Markove igračke, a u manjoj (koja treba da da bude Markova) su plakari sa stvarima. Planiramo da prebacujemo gore spavaće ali ne znam da li ćemo odmah raditi i sobu za Marka, on još uvek ne želi da spava sam user posted image trenutnu spavaću bi onda pretvorili u radnu sobu za mene, što mi zaista treba. Ali treba praviti plakare, staviti klimu gore.. nisam pametna da li to raditi sada ili sl.godine.

A zapravo htedoh reći da i pored toga što imamo prostor gore, što imamo garažu sa policama za odlaganje - opet nekad zafali prostor. Ja bih 85% stvari bacila jer su nepotrebne ali mm me samo popreko gleda kada to spomenem user posted image zabranio mi je da sređujem njegov ormar jer mu uvek pobacam stare majice user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here