|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 8:52:26   
Sanjica26 RR
mmm vocni jogurt od kad nisam jela. user posted image
Moja T se nesto budila dok nismo legli mm i ja. Kasno smo legli. Nesto sam mu opet diktirala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1226
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 9:04:19   
Milena18
Dobro jutro!
Da ukradem koji minut od posla i javim se.
Maraj, drago mi je da je L tako lepo prihvatio sestricu. On sledeće nedelje kreće u vrtić?
M mi je jutros mnogo plakala, zakačila se za mene, jedva je vaspitačica uspela da je odvede u grupu. Pretpostavljala sam da nas nešto tako čeka nakon onolikog jučerašnjeg radovanja. Nikad se ona nije radovala vrtiću. Ona je dete koja ide jer tako mora, ne buni se mnogo, ali ni ne voli.
Danas idemo u savetovalište, jedva čekam da vidim koliko je porasla.
Mame, lepo provedite dan! Šta god radile, uživajte.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1227
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 9:19:37   
vonavoj
I moj spava,a ja jedem..ihaj,naspavana..spremam se psihicki za sledecu nedelju...jednu u skolu,drugu u vrtic..sve sa M..sto znaci ustajanje u pola 7 najkasnije...
Moracu da ukljucim mm,da vodi malu u vrtic,makar i ranije,pre 7,znam da su tad dezurne vaspitacice,sta da joj radim...necu stizati sve..

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1228
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 9:37:51   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Maca je juce imala temperaturicu pa je nisam poslala jutros u vrtic. Jutros je dobro.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1229
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 9:44:33   
vonavoj
Maca i njene temperatureuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1230
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 9:52:03   
MasnaMasnica
Von svi se spremamo za sledecu nedelju.I moje krecu.
Jedino me vadi sto je U skola ispred kuce, znaci prekoputa. A N ce voditi tata. A 13og mi sveki leti za Nemacku bice veselo.😅

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1231
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 9:56:11   
mama Jo
Dobro jutro 😊
Moje su nesto izrazito razmazene od jutros pa letim od jedne do druge.
Milena, je l' juce dan u vrticu prosao ok?
Uzivajte svi u danasnjem danu.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1232
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 10:11:02   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Maca i njene temperatureuser posted image

Eto, sta reci user posted image bas me nervira vise cela situacija. I posle kad me pitaju sto ne radis kad ona ide u vrticuser posted image kao da bih ja sedela kuci da mogu da radim.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1233
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 12:03:36   
mama Jo
Ivana, kako je Maca, je l' joj se nije vracala temp.jutros?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1234
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 12:49:40   
Milena18
Mama Jo, juče je sve prošlo super. Ali jutos je čim se probudila rekla da neće u vrtić.
Ivana, otkud sad temperatura? Nadam se da je neka virozica koja će brzo proći.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1235
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 12:55:08   
IvanaSK RR
Milena, bice njoj dobro tamo user posted image
Jutros imala 37.5, samo spalo. Od tada nista. Pretpostavljam da je neki virus "protrcao" kroz organizam.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1236
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 14:08:10   
Sanjica26 RR
Dobar dan.
Ivana, cesto njoj virusi protrceuser posted image

Mi se razmisljamo da li da S krene od ponedeljka u vrtic. Kaze mi vaspitacica da rade majstori dve po dve sobe i dobro je sto je nismo dovodili, jer ima prasine. Zbog toga se i dvoumim, jer znam sta ide sa prasinom, a njoj to bas ne treba. Ne treba mi da se na pocetku razboli. T ide posle podne u skolu, pa mgu da se cuvaju.
Nesto sam diktirala mm. On ode da dremne sa Sofi. Ja cu samo da skuvam krem corbu od tikvica posto smo lepo mrsno jeli. Mozda i ja legnem.
Sutra imamo priredbu u muzickoj. T jedva ceka da krene sa casovima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1237
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 14:12:43   
pari
Mi uglavnom u kuci danas...T mi spavala malo...bile i napolju malo ali nesto nije bila raspolozena. Kasnije cemo po M u vrtic...jedva cekam da ga vidim...

Joj Ivana...da joj prodje danas!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1238
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 14:18:33   
jess021
Znaci svima akcija od sledece nedelje. L je u nedelju imala stomacni virus, povratila jednom, pa nismo nigde isle, danas popodne cemo napolje.
Maraj, super za velikog batu!
Milena, jeste bili u savetovaliste?
Ivana, jesi proveravala skoro krvnu sliku kod Mace?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1239
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 14:26:54   
IvanaSK RR
Jess, nisam zadnjih dva, tri meseca, ali smo celu zimu vadili krv na oko dve nedelje. Gvozdje je znalo da bude nize...
Ona je sad i dobra kakva je bila zimus, ono je bilo strasno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1240
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 14:29:21   
Rosita
Iskucah iuser posted image .
Imamo goste ovih dana. Teča i tetka i dvoje male dece. Otišli svi u zoo. D i tata sa njima. Juče bili i mi u delta c. Ne volim tc. Ali ajde. N bio dobar, spavao. D mi se izgubio na par trenutaka, sekund nepažnje i nesporazuma, odsekla se, on užasnut trči i nađe nas. Ma! Srećom sve prošlo ok.
N vodili na IMD kod očnog. Pregled brzinski. Kao, ne deluje da su suzni kanali. Tobradex i veštačke suze od terapije. Kontrola za mesec.
I ja ću uskoro nešto za posao morati da uglavim da radim. Pojma nemam kad.
Odoh malo po kući da poradim, uskoro će ekipauser posted image
Ivana, da od 1.9. Stanu sve muke!!!
Srećan početak svima!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1241
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 14:38:29   
Sanjica26 RR
Rosi, srecno i vama. I srecno sa gostima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1242
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 14:39:07   
IvanaSK RR
Rosita, hvala ti user posted image ja se nadam da ce i sin malo zavoleti skolu pa da i tih muka necu imatiuser posted image
Mogu misliti koliko si se odsekla u tc. Ufuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1243
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 14:49:11   
mama Jo
Joj da, skoro smo na Strandu prisustvovali situaciji kad je tata dosao do malenog... ispostavilo se da ga je trazio neke vreme, covek je bio van sebe, jedva se kontrolisao, kad je viknuo ,,mama place ne mogu da je smirim jer te nema pola sata"... samo sam se najezila cela.
Bukvalno svaki sekund na oku moraju biti, posebno tako kad su guzve neke.

Sanjice, ako imate opciju da ne ide dok se tamo ne pozavrsava - bolje mozda.
Mi cemo malo sacekati sa akcijom oko vrtica 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1244
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 14:55:01   
Sanjica26 RR
Mama jo, imamo opciju seka cuvalicauser posted image
Videcemo do ponedeljka. Ali mislim da ce mm vise za to da ostane kod kuce prvu nedelju. Meni tesko pada kad se razboli Sofija, ali on je jos gori od mene.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1245
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 15:00:57   
Dragce86
Joj, i ja se stalno po tim TC ispresecam. Muz misli da paranoisem, a onda ga ja podsetim kad je bio mali pa se izgubio u Tempu medju rafovima i njegovi ga trazili, trazili i odsekli se zivi, a onda on nadje njih posle pola sata i kaze : - Ma gde ste, vi, bre, trazim vas sto godina! :D :D :D

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1246
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 15:07:01   
mama Jo
Verujem Sanjice. Pa seka cuvalica je jedna od boljih (da ne kazem najbolja) opcija user posted image

Joj Dragce, sad je mozda smesno, a verujem koliko su se ljudi odsekli kad se to desilo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 1247
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 15:12:53   
Sanjica26 RR
Brata i mene je sestra cuvala. Starija je od mene tri godine. Skoro je toliko i T starija od Sofi.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1248
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 15:30:52   
Sanjica26 RR
Salje mi poruku malo pre drugarica. Posle sluzbe nesto joj je dete cudno zvucalo. Ona je odvede kod dr. Naravno dobila je terapiju. Izvinjava mi se, jer mozda je Sofi pokupila od nje. Zao joj je jer zna koliko je osetljiva Sofi. Prvo ona nije znala da ce da dobije terapiju. Jedna dobra dusica. Morala sam da je zovem da se ne sekira. Ne mogu citav zivot Sofiju pod stakleno zvono. Pritom nista specijalno nije maloj. Samo je dobila berodual i erius.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1249
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 15:37:41   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Dragce86

Joj, i ja se stalno po tim TC ispresecam. Muz misli da paranoisem, a onda ga ja podsetim kad je bio mali pa se izgubio u Tempu medju rafovima i njegovi ga trazili, trazili i odsekli se zivi, a onda on nadje njih posle pola sata i kaze : - Ma gde ste, vi, bre, trazim vas sto godina! :D :D :D


Ne mogu a da ne pitam koje je godište tvoj muž user posted image ako se kao dete izgubio u Tempu a Tempo postoji u Bg oko 15 godina... user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here