|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 15:39:32   
Sanjica26 RR
I ja sam to pomislila koliko on ima godina kad se izgubio u Tempuuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 16:04:37   
Rosita
Ne znam šta se ono juče desilo. Ja D u principu ne vodam za ruku, ide opušteno pored nas i pazi se sam. Mi smo pošli iz kfc-a svi, sa gostima, i on je umesto ka liftu krenuo ka dexicu- onaj krug gore na trecem spratu a mi sa druge strane kruga, mm ga je video nakon par sekundi šta radi, ali ja nisam shvatila da ga mm vidi. D se vratio na početno mesto odmah kad je video dq nas nema i trči ka nama sa ledenim licem. Trajalo je to kratko ali dovoljno da se oduzmeš.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 16:09:50   
Dragce86
Hahaahhahahah, ima 30 :) Ma neka radnja tipa Tempa, Metroa sadrasnjeg, tako su mi pricali, znam da su bili rafovi sa hranom i slatkisima pa je tu zalutao, e sad koja je tacno, ne znam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 21:09:28   
Milena18
Jess, da, bili smo popodne u savetovalištu, sve je super. Pisaću u odgovarajućoj temi.
Ja se baš plašim toga o čemu pišete, M je baš živahna i voli da trči i da se krije. Evo malopre smo se jurili svo troje po Maksiju, na kraju je muž morao da je iznese a ja da završim kupovinu.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 21:18:56   
mama Jo
Hahaha Milena user posted image
Tako se i kod nas zavrsi svaka kupovina, J mora da se odvuce negde da bi mogli da zavrsimo, haos 😊
Sta radite mame?
Ja isla u outlet u Indjiju sa drugaricama, dozvolila sam sebi dva sata zjakanja pa je sad sa vrata bilo- kupanje, sikenje, uspavljivanje user posted image glava me zabolela user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 21:46:28   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Da kucnem malo posto mama jo pita sta radimo. user posted image Ja sedim na T krevetu, radim na lap topu i gledam kako sredjuje svoju sobu. Kaznjena je. Sve detaljno sredjuje.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 28.8.2018 21:47:07 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 21:47:12   
Maslacak15
joj to je bas stresno tj traumaticno kad izgubis dete iz vida na javnom mestu. Pa jos sa puno ljudi. Tu su sekunde ko godine. Desilo mi se u par navrata jel stariji ima taj momenat da oce da zvrnda. On to tako spontano, bez zle namere, samostalan decko, odlepim. Kad se setim....
Kod mene svi polegali, ja korigovala neki poster a sad bi morala i da spremam neku prezentaciju. A mrzi me drama posto me A driblala ceo dan. Al sta da radim, nece samo da se spremi. POzdrav mame!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 21:59:51   
Sanjica26 RR
Ajde, ajde Maslacak jos prezentaciju. Evo i ja nesto radim. T je sredila sobu. Sad me zove da joj pravim drustvo za stolom. Place. Odoh kod nje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 22:13:58   
mama Jo
O, a zasto je kaznjena? user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 22:22:18   
Sanjica26 RR
Otkucala sam i ode post. Pored milion opomena ona se na ulici glupira. Ovo joj je najveca kazna. Sve je detaljno sredila. Umorna je izgleda bila, a ona ne moze da se kontrolise kad je umorna. Uvek je takva bila i kao beba. To je ono sto Ljisa pise o spavanju da ne cekamo da dodje voda do poda. Sa njom moramo tako i ako je velika.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 22:42:35   
vonavoj
Sanjice.dobro ti je dosla pomoc oko sredjivanjauser posted image
Mene je J danas iznenadila,zove me u sobu,a ono sve slozeno,ali sve na svom mestu...sve je sama,iako je bila bomba u sobi,uspela je! Bas sam ponosna,a i one budu,jer ih pohvalim uvek.
Vodila sam T kod zubara,stavili joj lekic,pa za 2 nedelje kod nase zubarke..bila neka kreten od dr..kao devojcice,ne skaci,ne bacaj se..mislim se nisi je ni za ime pitala,a drndas se nad malim deteto...ko voli zubara i ne boji ga se...nije joj ni objasnila sta cw joj raditi,samo zini,zini i ne zatvarajuser posted image ..jos ja kazem,ona je plasljiva,voli da joj se objasni,ma jok... i onda zasto drzavne ustanove propadaju,pa sve olos radi.a da odes kod nje privatno,smeskala bi nam se..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 22:47:48   
Sanjica26 RR
Von, rekla sam da vise ne ulazim u sobu makar bila bomba. Usisem i prebrisem. Vise od toga necu. Ako je njima lepo meni je jos lepse.user posted image

Sad je soba cakum pakum. Sve je stavila na gomilu i razvrstala. Izljubile smo se pre spavanja.

I Sofija je naslozila sve stvari iz susare. Ona voli da sredjuje.

Zubaruser posted image ja ga se najstrasnije bojim. Jos se secam iz skole jedne zubarke koja je bila jako drcna. Ostale su mi traume.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 28.8.2018 23:02:21 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 23:24:20   
Rosita
Grozno kad ti zubari bace trud u vodu. To je dete!
Sanjice, zar onaj andjeo kaznjenuser posted image ?
Da, i D zvrnda i uvek je tu negde, al eto.
Pravim tortu. Pečem kore. Ko pravauser posted image . Sutra mi rođendan.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 23:35:30   
Sanjica26 RR
Mora i andjeo da bude kaznjen. user posted image Zao mi je sto sam je kaznila ali sredjivanje sobe ne treba da se radi po kazni, nego zbog toga sto treba. Zvrnda i ona. user posted image
E, pa srecan ti rodjendan. Evo uskoro i meni. Da, da device su u sitne sate vredneuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 23:48:00   
Rosita
Pre neki dan D je nenamerno polomio igracku detetu u parkicu. Nenamerno ali je polomio. Dete place, steta nadoknadiva, neki propeler, 100 dindzi kod Kineza. Dogovor- ja cu platiti stetu za tebe,,a ti posao da odradis za mene. Sortiranje svih igracaka obavljenouser posted image
Hvala draga!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
28.8.2018 23:55:59   
Sanjica26 RR
Haha Rosi bas smo lukaveuser posted image
Tek sad vidim kako je ona detaljna kad sredjuje. Toliko detaljna da je i prasinu brisala. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 0:06:09   
mama Jo
Srecan rodjendan Rosi 😊
Vredne devojcice 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 0:42:24   
Rosita
KlikKlik

Hvala puno, evo torta sutra uz kaficuuser posted image

< Poruku je uredio Rosita -- 29.8.2018 0:43:26 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 7:04:27   
Maraj
Jutro mame...

Secate se da mi se nakon carskog rana malo otvorila. Mazala sam octaniseptom i solcoseril gelom. Mislila sam da se rana zatvorila.
Juce ujutru malo mi prokrvati na tom delu
Kad sinoc izadje mi i malo gnoja user posted image
Ne znam sta da radim. Da l je alarmantno ako se pojavi malo gnoja.
Ne znam ni kako se sad to stvorilo. Delovalo je da se rana zatvorila

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 7:20:42   
Maslacak15
Dobro jutro! Marej odmah U Front, molim tE. Nadam se da nije strasno Ali gnoj je definitivno infekcija, proslo je vise od mesec Dana od porodjaja nemoj se zezati. Nemoj da se plasis Ali nemoj da se oslanjas na savete iz druge ruke kakvi god bili. Idi molim te proveri. Sve najbolje i javi se.user posted image



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 7:48:45   
mama Jo
Dobro jutro mame.
Maraj, i ja bih otisla... nadam se da je sve u.redu, javi se sta kazu. user posted image
Mi smo katastrofa spavali... ja gotovo oka nisam sklopila, beba se non stop budila, a od 4 do pola 6 sam je nosala... onda se opet u pola 7 probudi... sve vreme nesto stenje, i sad jutros tako u nekom polu snu kakne jedan klikercic... muci je stomak sigurno.
Bice ovo jedan dug dan 😩

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 7:58:25   
pari
Maraj,i ja se slazem sa Maslackom...bolje idi kod dr.

Ja prezivela noc. Svi smo zajedno na kraju spavali na velikom bracnom krevetu. Oni super spavali a ja nikako,stalno sam se trzala i budila plus je T sisala na 3h.

Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 8:29:52   
Maraj
Cula sam se sa rodjakom koja je dr. Kaze da pratim. Rekla sam joj da je gnoj izasao u kolicini kao ona crvena pubertetska bubuljica. Dakle nije mnogo. Otkud znam. Sve se mislim proci ce samo od sebe. Sipala sam 3% hidrogen . Namazala solcoseril gel i stavila blago gazu da mi se ne lepi za ves. Otkud znam...da pratim danas da l ce biti gnoja user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 8:40:40   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Maraj, aj isprati danas ranu pa vidi da odes kod dr. Dosta je proslo od porodjaja, trebalo bi da se rana sredila do sada...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
29.8.2018 9:02:16   
Maslacak15
A jel bolno? Na dodir? Crveno? I mislim cinjenica da jos ima krvi.... Ne znam Maraj ali ja stvarno mislim da to treba neko da pogleda ko ima iskustva. Rodjaka ti je mozda lekar ali ni ona nije videla zar ne? Prosto proslo je vise od 6 nedelja od operacije, trebalo bi da oziljak vise i ne osecas a ne da krvari i gnoji se. Ne kazem, mozda je rana povrsinska i lokalna nije duboka mozda se sve resi brzo i krajnje je bezazleno ali sam misljenja za svaki slucaj da bi trebalo da proveris sa zaista srucnim ljudima. Bolje da odes jednom predostroznosti radi nego da rizikujes dalje komplikacije makar rizik za njih bio i 5 posto.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here