|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2019
1.4.2019 15:45:25   
vonavoj
Maraj,pogledaj apartmane,ali Jerisos.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Letovanje 2019
1.4.2019 15:54:46   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Filadendronka, Hanioti nema plažu. To što ima ne može se računati u plaži, iskreno. Mi smo bili davne 2007. godine, bili smo ili na jednoj plaži na kraju Haniotija ili smo se vozili dalje. Ja sam se razočarala jer ne postoji ni šetalište uz plažu.


Slažem se sa Haniotijem. Bili smo pre tri godine. Nisam zadovoljna bila. Jedino sto smo mi bili u hotelu pp i plaza nam je bila pet minuta hoda. Ali nigde hlada. Ne bih tamo opet isla.
Isla bih u taj Jerisos

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Letovanje 2019
1.4.2019 18:49:20   
vonavoj
Sanjice,ne bi se pokajala😁ja jedva cekam,ako idemo dva puta u isto mesto,znaci da je dobro😉

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Letovanje 2019
1.4.2019 19:01:42   
Maraj
Von gde idete, u koji smestaj?
Ma Hanioti mi je uzas. Kao i vecina prvog prsta. Nema plaze u Haniotiju.
Jedina ok plaza je Ksenija i Golden Beach(misljm da se tako zove). Al opet se mora sesti u kola i ici do njih. Meni to sa decom ne odgovara. Treba mi jedna plaza. Obisla sam plaze sa mm i na ostrvima. Sada sa decom mj to ne treba. Obisli smo prvi i drugi prst mm i ja kad smo bili bez dece. O ostrvima necu da pricam. Uvek bi tamo letovala. Al ajd sad...kad su deca mala, letujemo na severu...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Letovanje 2019
1.4.2019 19:37:29   
Filadendronka
Nama je hotel sa P/P uslugom na samoj plazi u Haniotiju. Na celom tom potezu mora se naci par metara da je ok plaza. Mada meni je gomila ljudi rekla da je svuda voda cista, lepe boje, ali da je jedina problematika guzva. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Letovanje 2019
1.4.2019 19:41:21   
vonavoj
Ja sam direktno uplatila Clair apartman ima 2 sobe,kuhinja,velika terasa.A preko travelenda smo 2015te isli,vila Elizabet..od 1.9.je cena duplo manja,vi mozete i tad..mi smo u tom periodu bili. U cetvorokrevetnom studiju,280e je bilo..Sad nam je to malo..a idemo 5.8.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Letovanje 2019
1.4.2019 19:57:19   
Ana RR
Jeste, ogromna je gužva u Haniotiju. Koliko se sećam ima par hotela koji imaju kao neku svoju plažicu, tu je gradska plaža koja je mala i uska pa se nastavlja na tu plažu na koju smo mi išli. Na njoj je kafe bar koji je sav u beloj boji, vikendom je puno grka koji se spuste iz Soluna. More je onako, nije plavo kao Jonsko user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Letovanje 2019
1.4.2019 20:01:35   
milicicak


IZVORNA PORUKA: jess021

I ja sam u problemu 😊


Ne znam ni otprilike sta da gledam ni gde. Nama treba apartman, na nekoj lepoj plazi. ...dajte predloge. Bila sam na Sitoniji, ali ne znam gde bi.  Nikiti, Neos Marmaras necu, Lagomandra je preskupa. ...sta ima jos? Jel neko bio u Vurvuru? 



Jess, ja gledam Vuruvuru, Karidi plaza je prelepa. Ali na samoj plazi nema smestaja, tj. ima nekih vila koje izlaze na plaze u zalivu ali nisu tako lepe... Jos nisam nasla gde cemo i vec pocinjem da se nerviram...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Letovanje 2019
1.4.2019 20:39:12   
Misha i Ljisha
joj mi ni ne razmisljamo jos o letovanju a valjalo bi. Doduse planiramo renoviranja pa nam je sad odmor onako u pozadini. Poznavajuci nas mm ce naprasno uzeti godisnji sescemo u kola i otputovatiuser posted image Tako smo jedne godine, nasli smestaj tacno iznad pedijatra sto je mm jako usrecilo user posted image

Meni se svidja Neos Marmaras Bili smo u Sunset hotelu cini mi se, odmah preko puta paradise plaze. Tamo bih opet isla

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Letovanje 2019
1.4.2019 21:24:53   
Maraj
Ma ima Hanioti plazu. Al je uska i natrpana lezaljkama. Nemas mesta gde papuce da izujes. Mi se nismo nikad tu kupali.
Von ne mozemo 1.9. Ja krecem da radim u julu mesecu user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Letovanje 2019
1.4.2019 21:25:29   
vonavoj
Joj,meni je karidi grozna plaza..blato,mulj,ja ne volim taj pesak,guzvu,peskir na peskiru..i inda peskiri prljavi od tog peska..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Letovanje 2019
1.4.2019 21:28:06   
Misha i Ljisha
joj bas to peskir na peskiru i sve je krcato. Ok za decu dugacak je plicak ali isti takav plicak mislim da ima i u jaoo neki resort nedaleko od Soluna. Seticu se bili smo tamo.

Meni je dosta Sitonije a i Kasandre ja bih na Tasos ili stvarno tako negde Jerisos i sl.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Letovanje 2019
1.4.2019 21:37:33   
vonavoj
Plicak mi jw samo za przenje..ja mojima stavim misice i plivaju. J sa nepune 2 je ulazila i plivals sama..dosta je 3m plitkog,treba ih i u plitkom nadgledati,a ne mozes da plivas,onda kao morz..ovako svi plivamo😁😏

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Letovanje 2019
2.4.2019 7:58:09   
jess021
Mame, imate lj predlog za smestaj Jerisos ili Amoulliani  (valjda se tako pise)-Amuljani? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Letovanje 2019
2.4.2019 10:03:13   
vonavoj
Vila Elizabet,pisala sam gore. Na odlicnom je mestu.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Letovanje 2019
2.4.2019 10:05:44   
medamisko

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Plicak mi jw samo za przenje..ja mojima stavim misice i plivaju. J sa nepune 2 je ulazila i plivals sama..dosta je 3m plitkog,treba ih i u plitkom nadgledati,a ne mozes da plivas,onda kao morz..ovako svi plivamo😁😏




ja ovo isto kazem,

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Letovanje 2019
2.4.2019 10:12:18   
Ana RR
Jess, naši prijatelji su letos išli u Amuljani, kažu da im je bilo super. Oni su tražili baš mesto za odmor, bez gužve. Ne znam gde su bili smešteni ali mogu da pitam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Letovanje 2019
2.4.2019 10:26:00   
jess021
Ana, molim te da ih pitas. Iako sam dobila neke info da nije vas mesto da ceo odmor provedes tamo. Nemam pojma. Def nesto moram naci.



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Letovanje 2019
2.4.2019 10:28:22   
bebilule
Gledala sam slike jess drugarice, baš lijepo izgleda.
Što se mene tiče, dok je more čisto i nije prevelika gužva, svako mjesto je da provedeš cijeli odmor. user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Letovanje 2019
2.4.2019 10:30:58   
Ana RR
Tako sam i ja čula, da je više za izlet nego za 10 dana boravka ali oni su baš to hteli. Potpun odmor za njih i dvoje dece. Ona je frizerka i radi od jutra do sutra, ubija se od posla. On isto puno radi i nije im bilo do gužve i skitanja. Pitaću pa ti javljam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Letovanje 2019
3.4.2019 8:31:51   
jess021
Zene, help!

Sto vise gledam, manje znam. Hocu apartman u nekoj kuci, vili. ..ali da ima dvoriste. Ovo sve sto.mi nude su neke zgradurine gde nemas gde izaci sem na plazmu kad ides.
Nadam se da ne trazim nemoguce.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Letovanje 2019
3.4.2019 8:39:15   
vonavoj
Jess,onda gledaj nea rodu,tu ima kuca sa dvoristem.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Letovanje 2019
3.4.2019 10:24:32   
Ana RR
Jess, poslala sam drugarici poruku juče ali kad će mi odgovoriti pojma nemam. Ona baš puno radi pa nekad prođe i par dana dok se čujemo.

Mi smo imali super smeštaj u Platamonu, išli smo tamo kada je Marko imao 2 godine, bili smo sa prijateljima i njihovom decom. Bilo nam je prelepo iako realno more tamo nije neko. U Platamonu smo se kupali na jednoj plažici koja je kao peščana uvala i jedina je takva u Platamonu. Ili smo išli u Nei Pori gde je plaža milina za decu. Ne bih više nikada otišla u taj deo Grčke na more ali tada smo gledali nešto blizu a kada su nam se i prijatelji priključili stvarno nam nije bilo bitno gde smo već da se lepo provedemo. Evo ti link za smeštaj, mi smo bili u sobi na spratu, sa terasom a dvorište iza je prelepo sa raznim zanimacijama za decu https://www.gplatamon.com

< Poruku je uredio Ana RR -- 3.4.2019 10:27:22 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Letovanje 2019
3.4.2019 10:26:10   
Sanidej
Verovatno Pefkohori u junu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Letovanje 2019
9.4.2019 8:03:51   
jess021
Jos uvek nisam nista nasla.

Gledali smo i neke hotele ali cela Sitonija je u uveliko rasprodata, a nesto nemam kad da idemo p agencijama. Porfi beach je lep, ali 1600€ nocenje sa doruckom. To mi je bas mnogo. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se živi bez majke? Teško. Ali neko i ...
Kako se živi bez srca ispod kojeg si disala i rasla prije ovog nepredvidivog svijeta.
U godini jubileja dm nagrađuje vernost kupaca
Beograd, 23. april 2024 – U godini kada proslavlja dve decenije poslovanja, dm drogerie markt kreirao je nove pogodnosti...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here