|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2019
5.8.2018 14:39:21   
mama Jo
Masnice, to je odlicno stvarno onda, da vracaju ceo iznos i jos tako, sto bi rekli tik pred rezervaciju. Super.
Mi smo dve godine sad za redom u septembru, zbog beba 😊
Sl.gpd.idemo u junu sigurno...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Letovanje 2019
5.8.2018 14:44:42   
gagana83
Booking je super stvar. Mi ga cesto koristimo, doduse ne za letovanje vece za neke krace odmore. Dobra je stvar sto vecinu smestaja mozes da rezervises ranije, pa ako u medjuvremenu nadjes nesto sto ti vise odgovara, otkazes to i rezervises drugi bez ikakvih sankcija.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Letovanje 2019
5.8.2018 15:01:39   
mama Jo
Ja nisam jos nikada preko bookinga, ali vrlo cesto gledam
Mm je sa drugarima pretprosle godine na Kopaonik isao za vikend, ali za bukvalno smesne pare, non-stop su visili i pratili i uhvatili poslednju ponudu negde.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Letovanje 2019
5.8.2018 15:59:59   
nata11

IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Ja sam juce ceo uplatila a imam otkazivanje besplatno , do 31.5. tada mi vracaju ceo novac ako odustanem.

E to je super. Ovako bi bas bio rizik. Bar po meni.

_____________________________





(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Letovanje 2019
5.8.2018 16:03:06   
nata11

IZVORNA PORUKA: gagana83

Booking je super stvar. Mi ga cesto koristimo, doduse ne za letovanje vece za neke krace odmore. Dobra je stvar sto vecinu smestaja mozes da rezervises ranije, pa ako u medjuvremenu nadjes nesto sto ti vise odgovara, otkazes to i rezervises drugi bez ikakvih sankcija.


Cudi me samo da oni nemaju neke standarde, uslove.. Zadnji put sam preko sajta nasla smestaj u Soko banji bilo je strasno. Ono na bookingu i uzivo nema veze jedno sa drugim. Soba katastroffaaa. Strava i uzas samo sto te ne proguta.


_____________________________





(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Letovanje 2019
5.8.2018 16:29:47   
MasnaMasnica
Nase agencije uopste ne rade Paxos preskup je. Meni je ovo super ispalo i to jos imao neki popust 1400 e je bio samo smestaj juce 650 e.
A booking je super bas zbog tog otkazivanja ne dao Bog da zatreba.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Letovanje 2019
5.8.2018 20:24:49   
gagana83

IZVORNA PORUKA: nata11


IZVORNA PORUKA: gagana83

Booking je super stvar. Mi ga cesto koristimo, doduse ne za letovanje vece za neke krace odmore. Dobra je stvar sto vecinu smestaja mozes da rezervises ranije, pa ako u medjuvremenu nadjes nesto sto ti vise odgovara, otkazes to i rezervises drugi bez ikakvih sankcija.


Cudi me samo da oni nemaju neke standarde, uslove.. Zadnji put sam preko sajta nasla smestaj u Soko banji bilo je strasno. Ono na bookingu i uzivo nema veze jedno sa drugim. Soba katastroffaaa. Strava i uzas samo sto te ne proguta.


Ja nisam imala takvih iskustava. Uvek gledam da ima ocena prethodnih putnika i da je ocena solidna. Preko Booking-a smo rezervisali smestaj i na Kopaoniku, i u Novom Sadu, Sofiji, Kanaliju (Grcka)... i uvek je sve bilo u redu. Samo je u Sofiji studio bio maleni kao kutija sibica, ali i to je nasa greska, lepo je pisala kvadratura.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Letovanje 2019
5.8.2018 20:31:13   
mama Jo
Maanice, cek' taj smestaj sto ste rezervisali je inace 1400e a taj dan kad si ti rezervisala je bio 650e? Pa sjajno, bas si super ,,ubola"... treba samo redovno pratiti, zar ne?

Da, ja isto za sve gledam najpre ocene drugih, nekako najpre to i iscitam i po tome vrsim selekciju.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Letovanje 2019
5.8.2018 22:11:52   
Ana RR
Masnice, extra! Mi smo hteli sada iz Sivote da obiđemo Paxos i Antipaxos ali bilo nam je preskupo, čini mi se 125 evra za nas troje pa smo odustali.

Meni se jaaaako sviđa Paros i nadam se da ćemo jednom otići tamo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Letovanje 2019
6.8.2018 10:29:21   
gagana83
Eh Ana nista ne znas! Paros je meni prvi na listi zelja. Bas juce pricam sa mm o Parosu i Naxosu, on kaze da bi rado isao ali je trajekt previse skup. Ja rekoh da nista ne brine, izbunaricu ja jeftin smestaj pa cemo tako da kompenzujemo papren trajekt user posted image Kaze, ne sumnjam u tebe.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Letovanje 2019
6.8.2018 15:25:28   
MasnaMasnica
Meni ke zelja i Krit ali to kada porastu.
Ja evo ne mogu da docekam Paxos. Da nismo zakazali neke radove oko kuce i da sam ranije videla ovo ostrvo mislim da bi i ove godine isli. Ali smestaj se jako tesko nalazi. Uglavnom moras unapred da rezervises koliko citam na forumima bar 6 meseci.


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Letovanje 2019
6.8.2018 16:46:48   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: gagana83

Eh Ana nista ne znas! Paros je meni prvi na listi zelja. Bas juce pricam sa mm o Parosu i Naxosu, on kaze da bi rado isao ali je trajekt previse skup. Ja rekoh da nista ne brine, izbunaricu ja jeftin smestaj pa cemo tako da kompenzujemo papren trajekt user posted image Kaze, ne sumnjam u tebe.


E pa kad izbunariš taj smeštaj pošalji i meni link user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Letovanje 2019
6.8.2018 16:59:01   
mama Jo
Posalji nam ga svima, gagana tvom izboru verujemo user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Letovanje 2019
8.8.2018 8:11:29   
Peace*
Bili smo na zapadnoj obali Krfa.
Lepe peščane plaže. Kada smo stigli, more je bilo ledara, posle se ugrejalo.
Od plaža bili smo na:
- Glifadi - mene ne fascinira, bezlična mi je potpuno, bez boje, ništa u meni nije budila. Ima kamenja (velikom) u vodi.
- Pelekas - jedna od plaža koja je ostavila najlepši utisak na mene, i najviše puta smo na njoj bili verovatno zato što nam je bila među najbližima smeštaju.
- Gardenos - ok, ništa specijalno - pre neki dan sam se jedva setila kako izgleda.
- Marathias - meni se dopala, ali realno nema ništa specijalno po čemu bi se posebno pamtila.
- Agios Stefanos - meni najlepša. Pesak je vlažan pa ne peče, voda plitka i lepo plava.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Letovanje 2019
8.8.2018 8:12:27   
Peace*
Sad vidim da je ovo za 2019. user posted image Pa tek sam stigla sa mora...

Prebacite gde treba.user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Letovanje 2019
8.8.2018 8:28:35   
mama Jo
Pa moze i ovde. Da nam sluzi kao predlog. Super zvuci 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Letovanje 2019
16.8.2018 10:06:56   
emicaa
Zezate me da vec ima nova tema user posted image
Masnice super,mirna si sad user posted image
kod nas je 95% sledece godine opet Krit,ja uopste ne zelim da idem bilo gdje drugo.Tamo se osjecam kao da sam dosla kuci,taj osjecaj nemam ni kad u Doboj odem.Onim 5% je Italija,isli bi autom pa bi dosta ustedili jer nebi placali 4 avionske karte.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Letovanje 2019
2.9.2018 17:28:16   
gagana83
Ana RR, mm je nacelno pristao na Paros sledece godineuser posted image Koliko sam videla, zvanicna cena za smestaj je od 40ak eura, pa na gore za studio. Kraj juna, ili prva polovina jula. Avgust je papren. Kontam da se cenjkanjem moze fino spustiti cena posebno zbog rane rezervacije i veceg broja noci (tamo najvise ima stranaca koji budu na ostrvu 3-4 Dana, pa prelaze na drugo ostrvo). Jeste da je trajekt uzasno skup, al kad pomislim da ljudi na Halkidikiju placaju 70-80e noc(danas sam cula da jedna vila na Lagomandri na Sitoniji za avgust traI 115e za noc) onda ovo i nije toliko strasno! Videcemo, daleko je sledece leto.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Letovanje 2019
2.9.2018 20:29:06   
Ana RR
Ju što me štrecnu, ne znam kada me neko nazvao Ana RR - mnogo bre zvanično user posted image

Videćemo, videćemo, ima vremena user posted image sledeće leto smo isplanirali sa kumovima, najverovatnije Tasos. A posle ćemo videti. Ali Paros je zaista diiiivan user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Letovanje 2019
2.9.2018 21:02:20   
nata11
Gagana mi u Nei Poriju studio na plazi avgusta placamo 60 e.Meni je zelja Spetses ali prevoz izadje strasno. Ide se avio BG-Atina a onda helikopter ili bi pak renta kar pa dalje putovanje i trajekt. Kao sto rekoh put 10_x_ skuplji od smestaja.

_____________________________





(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Letovanje 2019
2.9.2018 21:15:58   
gagana83
Ne znam sta mi bi sa ovim Ana RRuser posted image
Ja volim Tasos, ali nikako u sezoni.
Nato, kakav helikopter?Mi planiramo autom, uz nocenje negde nakon Soluna, mozda na Pelionu user posted image Vremenski nam do trajekta dodje malo duze nego kada smo isli do Kefalonije, zapravo i krace, jer je put sada Malo kraci zbog zavrsenih puteva i kroz Srb i kroz Mk. Nekih 10 sati do Atine, tj do Pireja iz Krusevca.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Letovanje 2019
2.9.2018 21:52:36   
nata11
Svejedno nisam jos uvek u situaciji da mogu planirati letovanje toliko unapred i zavidim onima koji januara znaju gde ce avgusta. Za sada nam je to naucna fantastika pa idemo na boom.

_____________________________





(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Letovanje 2019
2.9.2018 21:58:38   
nata11
Na ostrvu  Spetses je inace zabranjen saobracaj tako da verovatno negde u luci ostavljaju kola. 
P.s. zasto nemamo opciju ispravljanja poruka 

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Letovanje 2019
2.9.2018 22:09:18   
Ana RR
Nato, 60 evra za Nei Pori?? Kukuu, strašno!

Gagana, ne znam ni ja šta ti bi, rekoh da se nisi nešto naljutila user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Letovanje 2019
2.9.2018 22:35:03   
gagana83
Joj Ana user posted image
Meni je sve preko 50e za smestaj previse, ne za Nei Pori, vec bilo gde.Narocito jer smo za 1000e na Kritu imali polu pansion avionom. Mada, mi ne idemo u avgustu.
Znam da nema saobracaja ni na Spetsesu, ni na Hidri, ali moze se sa aerodroma do luke autobusom. Mada verujem da su cene smestaja tamo user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto posle maminog porođaja, tate gube li...
Nove mame su možda zabrinute zbog prvog seksa nakon porođaja, ali stručnjaci tvrde da ni tatama nije lako.
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here