|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 7:05:07   
Sanjalicaaa
Mi smo ove godine bili u Nei Poriu. Pocetkom juna, i super smo se proveli.

Vreme je bilo lepo, voda topla, cak smo na plazi videli i DELFINE! Mesto je bas lepo, siroke ulice. Dosta sadrzaja za obici u okolini. I smestaj je bio super.Jedino je voda bila malo prljava. Ali u svemu mnogo je bolje bilo nego sto sam ocekivala.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 8:05:40   
MimaKos
Meni je nei pori super zbog velikih plaza, ali je voda uglavnom prljava.. i plaze ne odrzavaju bas nesto..


(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 8:37:56   
Maraj
Fil da ti dosadi ta plaza od hotela slobodno podjite malo "na gore". Ima predivnih delova plaze.
Mi smo sad bili 2.put u Haniotiju. Nismo ni znali za ovaj deo plaze. Mi bili, videli tu gradsku i smorili se , pa smo isli na Golden, Kseniju....
Sad ovaj put....jok..
Samo se spustili tu kod Masoutisa...ma extra
Ima neki White beach bar. Tako nesto...Odmah tu pored ima deo gde bacis peskirce i uzivas

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 8:49:57   
Duškić
Bas lepo Maraj.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 13:37:09   
Filadendronka

Von, starijeg ce proci sigurno do polaska. Ali bebac bukvalno moze da dobije 7 dana pred put, ali opet infektivna faza ce mu proci. Videcemo. Najgore to pakovanje, a to je uvek na mamama. 
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Fili,koji je danas dan? Mislis da ce dobiti boginje? Ma ima fore do mora,kad idete?Pokupovali smo gricke za put,sta cemo poneti,jos ds potrpam sve..



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 13:41:05   
MimaKos
Ma samo da onaj najgori deo.bogunja prelezi kuci, ako uopste dobije... pakovanje, uvek krenem da "planiram" i na kraju potrpam sve sto mi padne pid ruku :)


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 13:42:12   
Filadendronka

Maraj, to je koliko sam skontala iz neke druge price bivsi Molos i ujedno najlepsi deo plaze u Haniotiju. Mi smo malo dalje od toga, mada mi rekose da ima i lep deo plaze levo od nas gledano u pravcu od mora. A taj deo o kome ti pricas je skroz desno. Tako da je vazno da imamo opciju. Mi bismo vrv i u obilaske, ali kazu da je parking uzasan problem. Nas hotel ga naplacuje 15e dnevno sto je cist bezobrazluk. 
IZVORNA PORUKA: Maraj

Fil da ti dosadi ta plaza od hotela slobodno podjite malo "na gore". Ima predivnih delova plaze.
Mi smo sad bili 2.put u Haniotiju. Nismo ni znali za ovaj deo plaze. Mi bili, videli tu gradsku i smorili se , pa smo isli na Golden, Kseniju....
Sad ovaj put....jok..
Samo se spustili tu kod Masoutisa...ma extra
Ima neki White beach bar. Tako nesto...Odmah tu pored ima deo gde bacis peskirce i uzivas



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 13:44:51   
dunja RR
Fil, mi smo sada bili u V.Banji, doduše nedelju dana, ali opet. Spakovala sam nas četvoro u jedan kofer, potpuno oslobađajuće!
Imali smo još, kolica, laptop, torbu bebinu (sa kolica), S ranac. Putovali autobusom. I opet je ostalo stvari koje nismo nosili, pa trećina sigurno.
Bili non stop na bazenu, tu nam trebale samo kupaće gaće, peškire smo imali u hotelu (i za bazen), i to obožavam user posted image .
Uveče šetali do 23h.
Stvari samo opterećuju i oduzimaju vreme, što manje ponesem, više odmorim, i trudiću se još manje ubuduće!

Inaače beba bila super, nije se čula u autobusu (najmlađi putnik vozač kaže), tačno su mi deca svetski putnici, a imaju i na koga user posted image
Platili smo 2 karte, a imali 4 mesta (S i bebi ne naplatiše).

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 13:57:58   
MimaKos
Sad je lovefest u v banji, kako mi se ideeee 😍


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 14:01:18   
Filadendronka
Dunja, to je tacno za stvari. Super za autobus, ne bih se usudila da putujem sa njima dvojicom. Mada, ako se ne varam, vi planirate i Bosnu. Moji su u autu svaki vikend bukvalno, mada meni je svaki put to stres kako cemo da prodjemo. Uglavnom sve bude ok, ali smo prosli put jedva doputovali posto je J toliko plakao i stajali smo bar tri puta tokom voznje od dva sata. A isli smo na Tasos sa starijim koji je ceo put prespavao i jos smo cekali da se probudi kako bismo se ukrcali na trajekt. Dakle, nema pravila. 

< Poruku je uredio Filadendronka -- 2.8.2019 14:02:34 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 14:06:44   
MimaKos
Filanderonka to je zaista stvar srece i raspolozenja, moji su more uvek dobro podnosili, odnosno put, a jednom nam je put do Bg preseo, koji je 250 km, nije prestao da vristi... ko zna zasto


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 14:13:39   
dunja RR
Fil, mi baš često putujemo na na duge trase, za Bosnu smo sa S išli sigurno 10-ak puta, autobusom, u jednom pravcu 8-9 sati.
Ali, S je bio prvi put sa 10 meseci, beba će ići sa 5.
Putovali smo i kolima na more, i avionom je S leteo do sada 6 puta (prvi put sa njegovih godinu dana i bio je jedina beba u avionu koja nije plakala, a bilo ih je jedno 30, putovali za Tursku), nikada se nije čuo, meni je avion zakon. Mada on se ni u busu ne čuje. Prosto voli da putuje.
I vozom je putovao (za NS, za etno selo kod Kosjerića ..), tu je najviše uživao.
A autom i bisom na puno kraćih relacija.

Pazi, svetski putnici su backpackeri, oni putuju sa avio, najviše busom, vozom, kažem ja da će S biti svetski putnik user posted image , kako suoer podnosi, a izgleda i beba ide istim stopama.
Sve joj je zanimljivo.

A negde na pauzi, izašli smo iz busa, a iz još jednog (drugog) busa Niš ekspres izašla jedna mama sa bebom dečakom, mali vrištii, vriši, kažu ceo put je prevrištao. Videla sam da su ga izneli u autosedištu (mi nismo nosili, ja sam S držala u rukama). A jedna baba prišla Milici i kaže, kako si ti doobra, a vidi njega, kako je bezobrazan. Ja joj rekoh, pa beba je to, umoran, vrućina, kako može beba od 4m da bude bezobrazna user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 14:26:54   
MimaKos
Dunja, i mi smo kad je imala 4 godine bili u avionu punom.beba, isli isto za Tursku, strasno.koliko su vristali... meni bilo zao i roditelja i dece. Jos se ona zbunila kao sto placu ova deca, a bukvalno je 20.beba do god dana bilo u avionu..


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 16:26:34   
Filadendronka
Dunja, sve zavisi od deteta, ali realno roditelji stvaraju navike. Kad pomenu Kosjeric tamo u okolini zive roditelji jedne od mojih najboljih drugarica i bave se seoskim turizmom. Divno im je sve sredjeno i ljudi su za primer. Pa ako nekome treba bekstvo od gradske vreve slobodno moze kod njih. Tu sam za dodatne informacije. P.S. Ima li neko ideju gde da budemo jos par dana nakon Haniotija? Mislim na neki smestaj, mesto u Grckoj na prvom prstu ili tu oko Soluna? Isli bismo na bum cisto da dopunimo letovanje kad se vec ukazuje prilika.  

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 16:36:03   
dunja RR

Da nisu cika Zorko i teza Cica? Mi kod njih idemo.. Imaju 2 cerke i Bg. U Ražani su, i jednom zaseoku.. 
IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Kad pomenu Kosjeric tamo u okolini zive roditelji jedne od mojih najboljih drugarica i bave se seoskim turizmom. Divno im je sve sredjeno i ljudi su za primer. Pa ako nekome treba bekstvo od gradske vreve slobodno moze kod njih. Tu sam za dodatne informacije. 




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 16:39:49   
Filadendronka

Daaaaaa, Stojanici!!! :) Malog li sveta! :) Bas divno da si bila kod njih, znas onda sve. 
IZVORNA PORUKA: dunja RR


Da nisu cika Zorko i teza Cica? Mi kod njih idemo.. Imaju 2 cerke i Bg. U Ražani su, i jednom zaseoku.. 
IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Kad pomenu Kosjeric tamo u okolini zive roditelji jedne od mojih najboljih drugarica i bave se seoskim turizmom. Divno im je sve sredjeno i ljudi su za primer. Pa ako nekome treba bekstvo od gradske vreve slobodno moze kod njih. Tu sam za dodatne informacije. 






(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 16:43:13   
dunja RR
Haha, znala sam! Predivni ljudi, i baka Vida ♥️Kod njih je raj! Mi kod njih vozom idemo, Prolazi ispod kuce. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 16:49:03   
Filadendronka

Daaaa, cika Zorko je cuveni radnik zeleznice. Zaista stalno ulazu u domacinstvo i klopa je odlicna.
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Haha, znala sam! Predivni ljudi, i baka Vida ♥️Kod njih je raj! Mi kod njih vozom idemo, Prolazi ispod kuce. 



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 16:55:58   
dunja RR
Klopa sjajna, a teta Cica je profesionalna kuvarica. Mom S ispunjavala želje, palačinke, kolači, divota..

Odosmo u of ali neka, zaslužuju reklamu. Mozemo se jednom tamo naći sa klincima 🙂


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 17:15:47   
MimaKos
Kako to predivno zvuci !!!

< Poruku je uredio MimaKos -- 2.8.2019 17:16:39 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 17:32:05   
Filadendronka
Pa neko leto provede na selu. :) Bilo bi divno okupljanje na cistom vazduhu.
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Klopa sjajna, a teta Cica je profesionalna kuvarica. Mom S ispunjavala želje, palačinke, kolači, divota..

Odosmo u of ali neka, zaslužuju reklamu. Mozemo se jednom tamo naći sa klincima 🙂




(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 17:42:57   
MimaKos
Ja sam kao mala leta provodila kod babe i dede na selu, bilo gomila dece, jos pamtim te dane. Sad babe i dede vise nema, kuca zapustena, a mi placamo etno sela da bi imali isto sto sam ja kod babe i dede kao mala.


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 17:50:42   
dunja RR
Da da, isto tako. Mi smo 4 sela imali, 2 babe i dede, pa po 20 dana u svako. Brodac, Draževac , Kučevo i Petrovac na Mlavi. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 17:53:57   
dunja RR

I svako leto u selu, cim skola zavrsi. Nekad se ode na more, nekad ne. Ali u Bg preko leta ni dan nismo bili. 
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Da da, isto tako. Mi smo 4 sela imali, 2 babe i dede, pa po 20 dana u svako. Brodac, Draževac , Kučevo i Petrovac na Mlavi. 






_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Letovanje 2019
2.8.2019 18:30:23   
MimaKos
Isto i mi i jos se secam tih.leta i druzenja, meni je cak i bombardovanje ostalo u lepom secanju (ustvari nikakvom jer su nas odah spakovali i odveli na selo) jednu sirenu sam cula, a celo leto mi proslo fenomenalno!


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







U godini jubileja dm nagrađuje vernost kupaca
Beograd, 23. april 2024 – U godini kada proslavlja dve decenije poslovanja, dm drogerie markt kreirao je nove pogodnosti...
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here