|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2019
4.8.2019 14:12:01   
Filadendronka
Ima li neko preporuku za mesto ili smestaj na Kasandri? Trebalo bi da budemo 8 dana u Haniotiju, pa bismo sa jos tri dana da dopunimo letovanje. Dakle glavno nam je pesak i lepa plaza generalno uz mogucnost prirodnog hlada zbog bebe. 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Letovanje 2019
4.8.2019 15:04:16   
MimaKos
Filanderonka, a da li ce hteti na tri dana da izdaju, u sezoni, mozda samo preko bookinga


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Letovanje 2019
4.8.2019 15:04:25   
Ana RR
Fil, nismo bili jer mi se dete razbolelo pre puta ali jedne godine smo rezervisali smestaj u mestu nasuprot Haniotiju, zove se Nea Skioni. Mestasce je slatko, ribarsko, ali je vise kao baza jer nema neku plazu. Vlasnik vile je divan, u sitna crevca mi je sve napisao, o vili, mestu, gde sta ima, radnje, sve, sve... ne trazi novac unapred, smestaj je jako lep. Ako te zanima poslacu ti link.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Letovanje 2019
4.8.2019 16:10:01   
Filadendronka
Mima, mi smo jedne godine isli po severnoj Grckoj u vise mesta. I to bez rezervacije. U Nikitiju u jeku sezone na samoj plazi smo nasli dva apartmana za smesan novac stvarno. A bili smo pet dana tu. Faktor srece je tu glavni. Verovatno i ove godine necemo nista unapred rezervisati za tih par dodatnih dana, ali ipak volim iz prve ruke da cujem preporuke. Za sada Siviri i Kalitea dolaze u obzir, mada sad mi Ana dade novu ideju. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Letovanje 2019
4.8.2019 16:43:13   
MimaKos
Eto, kad neko ima srece, ili zna gde da gleda. Mi smo jednom samo otisli i to u Herceg Novi i JEDVA nasli neki krs od smestaja, i to ne za male pare... od tad uvek imam smestaj unapre rezervisan. A znam da mnogi idu tako i prodju prezadovoljni!


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Letovanje 2019
6.8.2019 8:39:43   
jess021
Ima li koja od vas da ide ili je isla u septembru?  Mm ima ideju da idemo bar 7 dana, jer ovo u julu nas je malo vreme omelo da jos vise uzivamo. Ne znam.ni sta da gledam? Neki last minute. ..



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Letovanje 2019
6.8.2019 8:56:43   
MimaKos
Gledaj travelland, i Sabra, oni u septembru imaju najbolje last minute ponude, samo sada pogledaj koji su datumi aranzmana jer se to ne menja, da mozete da se unapred organizujete. Travelland mislim ima sve na 10 dana, i uglavnom su termini od 9, 19 i tako, a Sabra ima i na 5, 7 i sl . Mi smo prosle godine tako 15 dana iskombinovali, 5 u Platariji i 10 u Platamonu


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Letovanje 2019
6.8.2019 9:12:21   
Filadendronka
Yess, mi idemo preko Travellenda nedelju dana u Hanioti, a nakon toga cemo preko bookinga ili na bum u neko drugo mesto na Kasandri. Ana RR mi je dala predlog Nea Skioni, medjutim lepse mi deluje Siviri za sada. A dopada mi se Kalitea, ali je cimanje sa decom. 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Letovanje 2019
6.8.2019 9:28:03   
Ana RR
A zašto same ne nađete smeštaj? Meni su agencije nužno zlo, ako baš baš baš mora.

Jess, samo nemojte gledati Olimpijsku regiju jer u septembru sunce zalazi jako rano. Uvek bih preporučila Jonsko more.

< Poruku je uredio Ana RR -- 6.8.2019 10:44:51 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Letovanje 2019
6.8.2019 10:15:53   
jess021
Ana, nikad nesto nisam ni bila za tu Olimpsku regiju, a iskreno ni na Halkidiki mi se ne ide. Ne znam ni sama sta bih. Reklo bi se da sam u problemu😊


Kako ti sama nalazis smestaj? Treba mi bar preporuka.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Letovanje 2019
6.8.2019 10:33:51   
gagana83
Halkidiki u septembru je super opcija.

Guzva jenjava a voda je topla. Jess, kucaj prosto npr SARTI ACCOMODATION ili NIKITI APARTMENTS. Ili idi na Booking, pa i ako neces preko njih, pogledaj smestaj, ocene i probaj da proguglas email adresu smestaja koji ti se dopada. Onda im samo posaljes upit na mail. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Letovanje 2019
6.8.2019 10:34:53   
jess021
Gagana, imas li ti neku preporuku? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Letovanje 2019
6.8.2019 10:39:35   
gagana83
Imam kontakt od nase zene koja ima apartmane u Flogiti, ako ti odgovara Flogita. Ja nisam letovala tamo, ali znam ljude koji jesu i bili su zadovoljni jako. 



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Letovanje 2019
6.8.2019 10:44:16   
Ana RR
Jess, ja radim tako kako ti je gagana napisala. Prelistam booking, pogledam ocene i komentare, pogledam na mapi gde se tačno nalazi smeštaj itd pa onda kontaktiram vlasnike.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Letovanje 2019
6.8.2019 10:53:14   
jess021
Gagana, posalji pa cu videti, hvala.


Ana, mrzi me da listam😆

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Letovanje 2019
6.8.2019 10:59:19   
Ana RR
Ja sam toliko zadovoljna smeštajem koji smo imali sada na Tasosu da bih opet išla tamo samo da nije u pitanju Potos user posted image Da nije bilo kumova mi ne bi ni uveče tu bili, Limenarija je na 2 minuta a zilion puta je lepša uveče. Potos nema šetalište, da ne pričam da su u Potosu samo srbi i rumuni user posted image Bili smo jedno veče na klopi u Limenariji, jednom u Panagiji, jednom u Teologosu, često smo večerali u tavernama na plaži, tako da smo preživeli user posted image ali kućica je savršena, vlasnici predivni, svaki drugi dan su proveravali da li nam nešto treba. Oni imaju i apartmane ali mi smo hteli kuću i nismo pogrešili.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Letovanje 2019
6.8.2019 11:05:33   
lesica
Fili, Nea Skioni je sjajan kao baza, krajnje nenametljiv, sa apsolutno svime potrebnim, a sve je nekako ušuškano i tu.

Realno, vrlo je blizu i Sivirija, i uopšte tog celog poteza na zapadnoj strani.

Jess, a Pelion? Zapadna strana zbog malenih, i bez mnogo lutanja po brdesima user posted image Milina, Afisos, ili Kala Nera.

Mi smo ovo leto bili na Pelionu na istočnoj strani pa još nedelju dana na jugu. Malo je reći da sam oduševljena, sa napomenom da nam je ovo do sada bio najdinamičije letovanje uprkos kršu od vremena.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Letovanje 2019
6.8.2019 11:06:11   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: jess021

Ana, mrzi me da listam😆


user posted image

Mogu da ti pošaljem link za Nea Skioni ako želiš.

< Poruku je uredio Ana RR -- 6.8.2019 11:07:05 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Letovanje 2019
6.8.2019 11:08:32   
MimaKos
I ja se ove godine bas razmksljam, iskreno, meni se ide u Egipat bas pa cu da pratim ponude i za to, nikad nisam isla


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Letovanje 2019
6.8.2019 12:38:17   
jess021
Les, sad cu da guglam gde su uopste ta mesta😂

Znam samo za Nea Skioni, ali necu bazu za obilazak, hocu da mi je super tu gde jesam 😁

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Letovanje 2019
6.8.2019 12:42:35   
jess021
Les, nasla. Deluje mi daleko. Jeste isli kolima? Koliko traje put?



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Letovanje 2019
6.8.2019 12:46:05   
lesica
Pazi, Nea Skioni je u suštini i super...

Ima glavnu gradsku plažu koja je sasvim solidna , a nekako u levo u odnosu na more (ukupno 3 minuta od te glavne plaže) ima još jednu sasvin solidnu plažu.

Desnu deo mesta u odnosu na more ima smeštaje koji imaju svoje delove plaže koje su uglavnom sredili pa se praktično iz dvorišta ulazi u vodu.

E sad, ko šta voli... meni je recimo jako odgovaralo ovo maleno, ušuškano selo koje ima sve da ne moraš da mrdneš nigde tokom boravka, a sa druge strane što je tako pozicionirano da možemo da zujimo sa jedne na drugu stranu Kasandre a da nam maksimalno treba do pola sata, koliko otprilike treba do Afitosa i Kalitee.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Letovanje 2019
6.8.2019 12:47:27   
Filadendronka
Mima, nisi bas odabrala dobar tajming za Egipat. Mi cemo naredne godine vrv Tursku, nismo bili. Ana, nama je ovo preko Tavellenda izletelo bas povoljno, inace uglavnom odemo na lice mesta i trazimo. Ako nam ne legne mesto idemo dalje. Ali cesto naleti dobar last minute, a ovo je prvi put da smo uzeli the first minute ponudu. Lesi, ti par dana dopunskih bismo negde gde ima puno dece da bismo se malo odmorili od naseg trogodisnjaka !😂😂😂 Yess, a zasto ne Tasos? Mi smo bili u Limenasu na magistrali u vili sa bazenom, posto smo svaki dan isli na drugu plazu i odatle nam je bio pun pogodak. 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Letovanje 2019
6.8.2019 12:50:42   
lesica
Do Peliona?

Pa recimo od grčke granice oko 4 sata lagane vožnje , stani svaki put po malo na puš pauzu...

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Letovanje 2019
6.8.2019 12:52:08   
jess021
Fil, nemam pojma. Pre nego sto smo isli ove godine gledala sam Tasos, ima super ponuda...ali sam nesto odustala od ostrva dok su jos mala deca. Nemam pojma zasto. A ne znam ni zasto opet gledam more, i isla bih i ne bih.  Nemam pojma mi da li bih dobila godisnji 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 pravila za savršene vaskršnje praznike
Da li ste suzdržani prema zapadnoj tradiciji i lovu na jaja, koji nemaju veze sa našom uskršnjom tradicijom? Zaboravite ...
Ne želiš da vidiš svog unuka? Da čuješ kak...
Kako bi bilo da se pomirite sa tim ko i šta su vam prioriteti i samo priznate da naš sin nije deo toga. Vrlo jasno ste n...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here