|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.10.2020 10:08:55   
dejana007
Hvala od srca. Profesor bio pametan covek :)))))) Javljam na forumu, u skladu s temom,  svaku novost :)))))



_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.10.2020 10:51:57   
mikica88
Divno, cestitam. Da sve bude ok.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.10.2020 13:12:11   
Milena18
Dejana, čestitam! Želim ti lepu i laku trudnoću user posted image
Ja sam juče dobila pet dana ranije. To mi se do sada nije desilo. Sutra ću raditi hormonski status, ne zbog toga, nego zbog drugih nekih simptoma.
Bubice, kako stoje stvari kod tebe?

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
3.10.2020 15:09:48   
BubaBubica
Dejana divnooo čestitam! Biće to sve super videćeš!


Kod nas još uvek ništa, opet dobila pre pet dana, imali smo dva nezaštićena odnosa za vreme ovulacije i ništa... Kontam da se neće ništa desiti dok J sisa, kao i sa D što je bilo, čim sam je odbila ja sam ostala trudna. Doduše tad sam imala i ciste pa sam i njih lečila. Kako god trebala bih kod ginekologa, nisam uopšte išla od kako sam se poslednji put porodila jer više ne radi izabrani pa moram da tražim drugog od poverenja.

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.10.2020 9:36:24   
mark011
Da li neko slučajno zna gde se može primiti intralipidna infuzija(samo davanje infuzije) pred VTO?

Hvala.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.10.2020 23:39:47   
emicaa
Dejana ja sad tek vidim,divno.Cestitam i zelim ti laku trudnocu.

Vuci nam ove cekalice za sobom 🙂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mark011)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
12.10.2020 7:20:12   
vocicana
Jujujuuu, jupiiiii!!!! Devojke cestitam svima, Liliputanac, bas lepe crtice!
Zelim vam mirne i dobre trudnoce, da budete svi dobro.
Bubo, a ti si ozbiljna za peto dete?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
20.11.2020 10:19:28   
Karirana tufna
Drage moje, ja bih zelela sa vama da podelim moje dosadasnje iskustvo.

Suprug i ja vec godinu i po dana aktivno pokusavamo, pre recimo pola godine sam pokusavala da ga nagovorim da uradi spermogram, naravno muskarac koji je uvek bio zdrav, vodio racuna o ishrani i samom nacinu zivota, ne pusi, ne pije, mislio je da ja umisljam, kada je konacno shvatio da mora, uradio je. I gle cuda, spermogram los, muskarci o tome ne razgovaraju dovoljno, u svom mom istrazivanju, ja sam naisla na par tekstova u forumima od strane muskaraca. Problem je svakako zajesnicki i tako cemo ga i resiti. Dobio je terapiju, nakon mesec dana, ja sam ugledala 2 crtice, to se nazalost zavrsilo spontanim. Ali svakako smo ustanovili da mozemo, a iz raznih istrazivanja, procitala sam da to znaci da ce se sledeca trudnoca desiti ubrzo i da ce biti bolja. Takodje sam naisla na statisticki podatak, da se 1 od 5 trudnoca zavrsi spontanim u prvim nedeljama, svakako je bolje tad, nego kasnije, kada plod postane beba i moramo na kiretazu. Devojke, ako vasi muskarci nisu do sad, neka sad izvrse potrebne analize, mozda cak i pre nego pocnete da pravite bebu, skratice vam vreme i brigu. I da, ni spontani nije toliko strasan ako pogledate iz mog ugla, desilo se nesto, uspeli smo, sledeca ce biti bolja 🤗🤗🤗

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
1.12.2020 19:00:37   
Nora332
Po predlogu clanice Emica, prebacujem se u ovu temu iz teme "Znaci trudnoce". Pozdrav svim clanicama, nova sam na forumu i kao i vi ostale, i ja cekam svoje dve crtice. Juce sam dobila, jako mi je tesko palo (o cemu sam pisala u drugoj temi), pa mi ovaj forum znaci, kao i svaka rec podrske. Ovaj proces cekanja i pokusavanja je zaista tezak.


Clanicama Branki, Flamingos i Emica zelim da zahvalim na recima podrske u drugoj temi, hcala vam sto ste me ohrabrile. Branki, svaka cas_t na tri trudnoce, mene samo zanima - da li ti je prva dosla lako ili...? Posto si mi napisala da su sve tri dosle posle 30te. 
Svim clanicama koje cekaju zelim da vide te famozns dve crtice - tako i sebi. U ovom momentu mi to deluje kao misaona imenica - previse lepo da bi se desilo. Puno srece svima  💕

(odgovor članu Karirana tufna)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
1.12.2020 22:01:47   
emicaa
Nema na cemu da se zahvaljujes.Sve tu da pruzimo podrsku jedna drugoj.Svasta smo do sad prolazile zajedno.Mi smo dugo ovde,pa nas ima svugdje 😊



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
1.12.2020 22:17:14   
Nora332
Vidim, jako mi znaci podrska, i citala sam neke teme do sada i vidim da je ima u izobilju, sto je stvarno lepo da se vidi 😊

Ja sem sa dragim ne pricam o ovome sa ljudima... ponekad mozda. Uglavnom nas svi pitaju "a kad cete vise i vi", narocito sto je ove godine jedno deset_ak parova oko nas dobilo bebe, i to im je uvek prvi komentar. Tako da izbegavam da govorim okolini o ovoj temi jer mi je bolna. A ovde ipak ima zena koje sve to razumeju i plus su prosle mnogo toga, tako da eto. Malo cu da vas smaram u narednom periodu ali to je sto je. 😁

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.12.2020 8:22:23   
emicaa
Za takve ljude uvjek imaj spreman odgovor,ono kao "kad vama odgovara",ilu  "ne zelimo djecu".Po meni su takva pitanja vrhunac bezobrazluka.Mm i ja smo bili u braku 3 godine bez djece,nismo htjeli odmah na pocetku.Niko nam nista nije govorio ali au nam iza ledja govorkali da ne mogu zatrudnit,da imam problem

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.12.2020 9:36:06   
lesli
Moj omiljeni odgovor je bio “a vama je bas dosadno u zivotu kad morate da zabadate nos u moj?”.Najcesce su ta pitanja postavljale neke kokoske na poslu sa kojima sam bukvalno na zdravo-zdravo. Ili bi me saletele sa konstatacijom “ti si sigurno trudna, bas sijas danas” ???!U pocetku sam ignorisala, ali to ih jos vise lozi. Pali jedino ako im odbrusis. Ostali, bar ovi iz najblizeg okruzenja su znali kroz sta prolazimo i naravno nista nisu pitali.
Nora, probajte jos par meseci. Ako je ide, ja bih se bacila na pretrage. Bar za pocetak ono osnovno: spermogram, hormonski status, stitna... 


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.12.2020 10:12:42   
Milena18
Nora, dobro došla na temu!
Ne daj da te pitanja i kiomentari izbace iz koloseka. I ja sam se susretala sa time pre prve trudnoće jer smo mm i ja dugo bili zajedno pre nego što smo odlučili da je vreme da imamo dete. Evo i sada su neki izračunali da je vreme za drugo.
Meni je sutra Dan D, ako sam dobro identifikovala ovulaciju.

< Poruku je uredio Milena18 -- 2.12.2020 10:14:13 >

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.12.2020 10:26:03   
lesli
Milena, drzimo palceve 🍀 i cekamo te u temi 😊

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.12.2020 10:49:30   
emicaa
Milena drzim palceve 😊

Kad sam rodila Doru posle par mjeseci su krenuli komantari kad se malo oporavim  odmah drugo.Ne valja velika razlika.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.12.2020 15:27:35   
Nora332
Slazem se sa svima vama, jako nekulturno pitanje, u rangu sa "koliko zaradjujes", ali sta da se radi. 


Prvo napadaju sto je zena sama, zatim kad udje u vezu zasto nije jos verena, zatim zasto se nije udala, zatim zasto nema dece, i na kraju, zasto samo jedno? A kad ce drugo? 😂 "Svijetu se ne moze ugoditi". Jezim se na sva navedena pitanja. Ne zadirati nikome u intimu osim ukoliko osoba sama ne podeli i zatrazi savet. 
U mom slucaju, znam da pitanja nisu maliciozna ali svakako pocinju da mi smetaju jer je bilo par "zasto sad ne ostanete trudni pa nam se deca igraju i budu generacija". Nisam na dugme niti je to ok po meni, ali ljudi ce uvek pricati. U ovom momentu takve stvari zelim da delim ovde, uzivo mi se bas i ne prica o tome. 😁
Milena, srecno! 😊

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.12.2020 15:51:57   
branki*
nora,ja sam prvo dete dobila putem vto.imam jedan jajovod samo,n bas sjajan,jedan je odstranjen i zato sam isla na vto sa 29 godina.nakon toga sam 3 puta prirodno zatrudnela.jedno je moje drgo dete,jedan abortus i jean pobacaj spontani pre par meseci.
evo,kasni mi jedan dan,trebalo j danas da dobijem....ali,ne ocekujem bas,samo kazemuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.12.2020 17:44:20   
Nora332
Branki, bas mi je zao da to cujem! 😕 Vidis, ti si za mene zaista snazna osoba i divim ti se kako si sve to izgurala a ides napred i dalje. Tako i treba. Saljem ti sve pozitivne vibracije, drzim palceve da se M ni ne pojavi! 😊 i sigurna sam da ce biti ponovo taj plusic uskoro! Citala sam da zene lakse ostanu trudne nakon spontanog, da se to brzo desi. Ne znam koliko je istina ali dosta takvih primera sam videla po netu. Tako da eto, ovaj mesec, sledeci - bice dve crtice sigurno! 😊 od mene imas podrsku i razgovor kad god zatreba! 


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.12.2020 17:53:56   
veselicaa
Drage da što pre predjete u trudničke teme ❤️

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.12.2020 18:17:44   
lesli


IZVORNA PORUKA: Nora332

Ne znam koliko je istina ali dosta takvih primera sam videla po netu. Tako da eto, ovaj mesec, sledeci - bice dve crtice sigurno! 😊 od mene imas podrsku i razgovor kad god zatreba! 





Evo, ja sam kontra primer za tu tvrdnju. 🙄Prvi put sam zatrudnela dok sam trepnula, prvi mesec. U toj trudnoci sam imala pobacaj (missed i kiretazu) i posle toga vise nikada nisam zatrudnela prirodnim putem.Niko nema blage veze zasto, ali eto tako je... A vantelesne uspevaju.

Branki ajde bre zeno radi test! Ja bih do sad 5 testova uradila 🤣Cekaaaaamoooo i tebe! 🍀

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.12.2020 19:55:21   
branki*
norauser posted image da li sam hrabra ili takav tasam leptirast tip,sta znam,tako je,kak,o bude...mislim,tako kazem jer imam dvoje dece,ali opet...znam kad sam pokusavala da zatrudnim prvi put ,pa boze mili,te depresije,plakanje,testovi,mejbi bejbi bio tad aktuelan..
lesliuser posted image ja sve mislim da je nemoguce,cak ne bih ni d mislim jer ocekujem da ce sutra garant,pa ne bih da se razocaram..ali,ako ne dobijem sutra,uzimam test.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.12.2020 20:58:42   
lesli
Sta da ti kazem, ja sam ovaj put 6. dana posle transfera uradila baby rapid i bio je pozitivan. I uradila sam ih jos jedno 10 da se uverim da je to to 🤣🤣🤣



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
3.12.2020 11:14:20   
Milena18
Hvala na lepim željama, devojke!
Kod mene ovog meseca ništa, jutros sam dobila.
Branki, kakvo je stanje kod tebe?
Nora, nemoj da se obeshrabruješ, ako za par meseci ne uspe, odi do ginekologa, predložiće vam šta dalje da radite.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
3.12.2020 13:07:31   
branki*
Ja uradila malopre test.negativan.nista.m kasni drugi dan.ako je nema za 2 dana,ponovicu test sa prvom jutarnjom.

Milena,cekamo sledeci krug.Nora,a kod tebe i sypruga sve ok?izvini,mozda si i pisala.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here