|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 9:37:41   
Maraj
Von ja ne znam da kuvam u ekspres loncu user posted image
Imam ga..stoji na terasi u kutiji...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 9:39:47   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Maraj, sta ima tu da se ne zna. To nije neka filosofija.
Brisite u temu, a Von nek ti objasniuser posted image Ja moram da letim u skolu.
Moja se probudila. Stavila sam joj dorucak. I odoh.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 10:15:41   
MasnaMasnica
Jutro mame. Meni samo jedno dete kucu,i spava pa ja da virnem.🤣Von i oni imali kontrolni ,i U je prosle nedelje prvi, iz matematije i sve je uradila i dobila bravo ali im je uciteljica rekla da je to 5ica!🤣 I kod njih je bio iznenadni.



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 10:25:46   
IvanaSK RR
Ne mora da bude glup fudbaler user posted image mada, lakse bi bilo da je glup, znala bih da je to to. Ovako vidim koliko zna i moze, a nece, lenj. Pa tacno da ga zgromim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 14:49:02   
Maraj
Gde ste mame. Ja pijem drugu solju caja.... nesto se smrzoh u stanu. Pre podne kuvala boraniju, peglala, raspremala stan. I sinoc smo imali goste... al sad kako sam sela, tako se smrzoh. Upalila sam grejalicu. S drema pod cebencetom. Evo sad ce i da se budi...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 15:16:02   
pari
Ja bila malo napolju sa njih dvoje. Ja palim i klimu da greje i grejalicu u spavacoj...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 15:29:56   
Ana RR
Mi smo juče uključili grejanje (ovih dana smo palili uljani radijator ali mm je juče uključio gasnu peć) i sad je super u kući. Još sam kuvala supu, pekla ručak u rerni, evo sad luftiram user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 15:40:41   
Misha i Ljisha
Dobar dan. Mi bili do vrtica po seku pa u prodavnici. Malo se proset_ali. Sad cemo uskoro da je spremamo za performans 😂 
Ja se nesto umorila iskreno. Mi grejemo vec danima. I na salasu kad smo bili lozili smo u subotu. Tamo je vec naveliko bio velik mraz.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 16:10:21   
Maraj
Ja isto uljani radijator upalila. Nisam izlazila napolje. Gledam kroz prozor svi u zimskim jaknama

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 16:45:48   
emicaa
Mi smo isli set_ati,sad se vratili kuci.Jao sto je hladno.Mi radijatore uopste ne palimo,griju nam cijevi iz poda(nije podno grijanje).Grije i previse,proslu cijelu sam prozor otvarala da malo rashladi unutra.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 16:49:28   
Sanjica26 RR
Gde ste zene?  Ja cu uskoro po T.  Posle da gricne nesto i u muzicku.  Mm se zanima pravljenjem kostima Sofiji za maskembal. Ona je malo dremnula i ide sa njim,  pa posle nastavljaju rad. Bas je zima napolju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 17:28:06   
vonavoj
Emice,cije cevi,vase😁Hranim M,T ode kod drugarice, J se igra..mm jos na poslu.Mi ne grejemo jos,u nedelju je tata zalozio,jednu vatru samo😏

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 17:37:28   
Rosita
Hej mame. Ja evo dala N da sisa. Nervozan je za medalju. Noću se dosta budi u zadnja 2-3 dana. Nos mu proradio. Da vas pitam, vas mame koje ste dojile a beba vam sama izbacila rano noćni podoj. Evo N je već četiri meseca bez noćnog pa i ranog jutarnjeg sisanja. Tek u 8 je sisao. Ali ovo ne mogu dugo izdržati. Jeste li davale da sisaju u vreme rasta zuba i drugih noćnih zezancija? Sa D nisam imala tih problema, on je sve vreme sisao noću🙄

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 20:40:51   
Tiziana
Rosi, mi kad smo jednom izbacili nocni podoj, nismo mu se vise vracali. A ona je dosta rano izbacila. Cini mi se da je za vreme rasta zubica i kad su bili oni skokovi u razvoju cak slabije sisala. Nocu smo samo mazali one neke kapi, sad da me ubijes ne bih mogla da se set_im kako se zovu, ali oboma su prijale. A kad je nosic bio zapusen jedini problem je bio sto nisu mogli cucu, oboje su bili navuceni, ali se vise ne secam sta smo radili tim povodom😕

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 21:33:38   
Misha i Ljisha
Rosi D je izbacila nocno sisanje sa 11 meseci i nisam joj nista nocu davala dok se nije razbolela nesto pre druge godine. I tu se zeznemo i damo joj i soka i kojesta, pojili je i cvrc trazi ona i narednih mesec dana pa sam onda presekla. kapiram kad su bolesni moze izuzetak.Al tesko se vratiti na staro

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 21:35:17   
Maraj
Rosi svaka cast kad ste tako rano izbacili nocni. Meni se S budi oko 3 pa oko 5/6 da sisa. Ustvari to pred zoru ke muce gasovi od lezanja, pa dok se ne isprducka stenje i jauce. Pa joj ja dam da sisa da je umirim.
I L mi je dugo sisao nocu

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 22:01:06   
Rosita
Hvala žene. Ne valja arčiti kapital zvani noću se ne sisa, mada mi teško padaju ta buđenjs, al trudiću se da istrajem :). Nos, zubi, šta li mu je. D je plakao non stop pa je i sisao, a N je sam odustao sa oko 2 meseca i to je otprilike od mesec i po do dva sisao oko 4-5, pa posle 2 se pomerao da bi osmica bila neko vreme za podoj, kad ispratimo brata u vrtić. Al eto, ništa nije večno :). Ne traži on da sisa ali sinoć nije moglo da mu se doaka u krevecu pa smo ga malo i nosali. Pokušaj da ga stavimo kod nas propast živa, to ga je tek razbesnelo, nije navikao. Videćemo šta nam nosi nova noć.
Ivana, možda tvoj sin zavoli nešto tokom školovanja pa to bude učio... Moj brat je trenirao fudbal i završio trogidišnju školu pa ga majka isforsirala da ipak završi 4. stepen. To je bilo dobro jer je u nekom trenutku odlučio da upiše DIF. To je voleo i sve u roku završio! Sad se bavi svojim poslom na više frontova i super mu je.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 22:57:53   
vonavoj
Rosi.ja sam davala sisu.kad god su trazili..to im je uteha..zato sam sa godinu presekla i pocela da spavam😏sa mladjom sam imala vise srece..sa ovim najvise...jer se budi jednom,max dva puta..A devojke su bile na svaka 2-3h na sisi..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
3.10.2018 7:49:13   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Rosita, utesi meuser posted image mog sina kad pitas sta bi bio kad poraste, cime bi se bavio, on je samo u fazonu fudbala. Dok je bio manji pa je i vojsku spominjao, sad je izricito protiv user posted image
On fino igra fudbal, nije los uopšte, ali takve dece ima na svakom koraku. Nije on Ronaldo, Mesiuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
3.10.2018 7:58:08   
emicaa
Ivana i boljo sto nije kao Ronaldo,to fuj kaka 😂Mene malo dijete probudilo i opet zaspalo,sad cu ja budit njega 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
3.10.2018 8:16:04   
IvanaSK RR
Ahahhaahahhahaahahhaa, fuj, kaka 😂😂 a Matic? user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
3.10.2018 8:28:59   
Maraj
Jutro mame. L odveo mm u vrtic. On mi salje poruku...vaspitacica se opet zali na njega. Mislim stvarno.... bas vise pizdim oko nje. Pa ziv je , na adaptaciji je ..proci ce. Al ova žena ja kad gos dodjem ona sedi za katedrom natrontana u 5 jakni i pije nesto iz solje. Verovatno caj. I samo kuka na L. Stvarno cu puci jednog dana sto se nje tice.

Rosi meni S zaspi oko 21h sisajuci. Sa mnom u krevetu. Vise je ne prebacujem u krevetac. Probudi se kad je prebacujem. Spava sa mnom. Probudi se oko 3h da sisa. Nastavi da spava do 5/6 kad ponovo sisa. Ne dizem je iz kreveta. Samo joj gurnem sisu u ustauser posted image ona se nasisa i nastavi da spava

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
3.10.2018 9:47:51   
Misha i Ljisha
Maraj ja procitala da je tvoj L odveo tvog muza u vrtic user posted image Procice. Mazi ga vise kad se vrati kuci i pricaj sa njim. Velik je on nece to dugo valjda trajati.

Dobar dan vec za nas. Ustali rano. D u vrticu. Mm danas opet za Bg D ce opet propustiti trening a ima utakmicu u nedelju user posted image jako se nerviram sto jos nismo kupili auto, al bas bas. Izludjuje me to. Mozemo je P i ja voditi na trenige. Termini su ok osim petkom ali petkom je uvece i to bi mm uglavnom mogao da je vodi, a kad ne moze mozemo je npr sredom voditi i pre i posle podne. Pa da opet ima 3 treninga nedeljno.

Moramo se uskoro organizovati ko svet ovo nema smisla.

Ja za danas imam rucak user posted image tako da kad P rucka odosmo u neko svrckanje. Bar do prodavnice. Nigde jos nismo bili od jutros.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
3.10.2018 9:51:51   
Maraj
user posted image pa da ljiso, moze i tako da se procita user posted image
Ma to samo ova jedna vaspitacica , stalno ima nesto da zamera i kuka...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
3.10.2018 10:10:33   
IvanaSK RR
Maraj, posto je samo ona u pitanju, njoj klimate glavom i govorite da cete resitiuser posted image
Meni je olakšanje sto sin moze sam na trening, nekih 500m nam je udaljen balon. Jedino što je malo kasno, al dobro, veliki je vec.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here