|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
26.10.2018 14:18:14   
pari
Ja bila konacno do 27.marta,predala dopunu za roditeljski dodatak i isla da pitam sta je sa onom naknadom za porodilje. Sad smo napolju, lepo je bas vreme. I vikend ce biti lep,radujem se...




_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
26.10.2018 14:23:10   
Misha i Ljisha
Dobar dan. P spava od 1. Mojo ce se vratiti oko 22 veceras. Nas dvoje soliramo. Bio je dobar sa babom. Ja cak nisam ni puna dva sata bila odsutna. Sve proslo ok. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
26.10.2018 14:34:09   
jess021
Hoces li nam sad reci gde si bila?😆
Ja jos malo pa kuci, smrzla sam se nesto. I danas cemo biti kuci, moram smisliti neke igre. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
26.10.2018 14:39:25   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: jess021

Hoces li nam sad reci gde si bila?😆
Ja jos malo pa kuci, smrzla sam se nesto. I danas cemo biti kuci, moram smisliti neke igre. 

user posted image na razgovoru za posao. Znacu da li sam primljena 5.11.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
26.10.2018 14:41:39   
pari
Super Ljisho, drzimo fige!

Ivana,kad ti pocinjes da radis?

Smesko,kako ste svi?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
26.10.2018 14:45:23   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: jess021

Hoces li nam sad reci gde si bila?😆
Ja jos malo pa kuci, smrzla sam se nesto. I danas cemo biti kuci, moram smisliti neke igre. 

user posted image na razgovoru za posao. Znacu da li sam primljena 5.11.


A sta je sa sefom? I ko ce da ti cuva bebu?


S spava. T i ja kuliramo. Dobila je peticu iz matematike. Cekamo da dodje mm da rucamo.



< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 26.10.2018 14:46:34 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
26.10.2018 14:50:00   
bebilule
Opa Ljiso! Sa srećom i da budu dobre vijesti 5.
Jess, ako nisi otišla kući, ponesi kancelarijskog pribora, ima da uživaju u igri sa njim. Ah te spajalice, pa markeri... user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
26.10.2018 14:50:27   
Misha i Ljisha
Sanjice ako sve prodje ok mm ce preuzeti porodiljsko. Sad i tate mogu da budu na porodiljskom. A sef pa sef je ionako uvece user posted image ako ne budemmogla nacicu sebi zamenu. A ovo je ona prilika jednom u zivotu pa sam odlucila da se prijavim

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
26.10.2018 14:57:51   
Sanjica26 RR
O pa super.  Sa srecom.  Ako vredi ne propusta se.  :)

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
26.10.2018 14:59:30   
pari
Da bude super Ljisho!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
26.10.2018 15:13:56   
vonavoj
Ljisho,navijam jako!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
26.10.2018 15:30:19   
IvanaSK RR
Ljiso, znas vec, drzim pesnice.
Olga, tako je i moj sin ucio napamet sastaveuser posted image al sad u petom je druga stvar. Kod ove nastavnice nema sastava o jeseni i o tome kako ste proveli raspustuser posted image za pismeni je neko ko ima sesir doneo u skolu, ona je stavila mislim sedam tema u sesir i valjda predsednik izvukao temu.
Sto se tice svoda, znam da inace ne salju pre trece godine, ali eto trazila sam i dali su mi uput. Imamo zakazano 14.11. Mislim da imamo mogućnost i preko njih da uzimamo obucu pa cu videti kako prica bude tekla. Na ocnom nismo mnogo uradili, ali posto sam ja zahtevala da se ponovi pregled ocnog dna (nije htela da saradjuje, a i dr sto radi sa decom nije bila tu) zakazali su nam opet krajem januara. Na Neonatoloskom mi je receno da vodimo racuna i da se rade cesce ocni pregledi i ja cu to ispostovatiuser posted image
Inace, svratili smo i u Lidl 😂

Pari, za moj posao, u utorak instruktaza, posle toga se krece sa radom. Tako bi trebalo.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 26.10.2018 15:31:02 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
26.10.2018 16:15:42   
Maraj
Ljisouser posted image navijam za taj novi posao. Znaci mnogo kad zena "izadje iz kuce". Pricale smo vec o tome ranije.... sredis se i medj' ljude.

Pari pisala sam ti u temi roditeljski dodatak. Virni tamo user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
26.10.2018 19:17:30   
smeško
Dobro vece, mame.Pokusavam da posaljem poruku grupi za dojenje, smorila sam se s mlekom. Pa se javljam. Ljubimo vas sve!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
26.10.2018 19:25:22   
IvanaSK RR
Smesko, sta je bilo? Pisi nam u temi o dojenju.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
26.10.2018 19:45:59   
Misha i Ljisha
Joj smesko pisi. Ne znam sta da ti kazem, P je sisao 4 meseca i posle toga sam batalila nisam vise mogla da se trudim. Nadam se da cete vi prevazici probleme.

P spava. Ja evo sterilisala flasice. Sad cu nesto da jedem, pa da namestim krevete za moje kad dodju da se samo bace pod tus i u krevet. Sutra imam i cas i hocu u crkvu da idemo. Svasta hocu sutra, nadam se da ce P biti dobrica. Lepi moj mali decak.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
26.10.2018 19:50:37   
Sanjica26 RR
Smesko pisi u temi ili pisi New Mom. Ona ti je savetnica.

Dobro vece. Ja zavrsila neke poslice. Sad cekam da se mm vrati iz crkve. Bas dugo traje sluzba zbog praznika. Sutra na sluzbu idemo. Nasa krsna slava je sveta Petka. Jos nismo poceli da je slavimo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
26.10.2018 20:07:37   
Maraj
Vece mame
Smesko pisi nem mom. Ja sam se cula s njom posle prvog porodjaja
Ona je koliko se secam, skoro dobila 5.dete user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
26.10.2018 20:40:26   
mama Jo
Vece 😊
Ljisho, drzim pesnice i ja 😊
Jeste, New Mom peto dete dobila skoro, a pratim je i na fb i insta, cesto bas deli savete o dojenju, mislim da od nedavno ima i yt kanal posvecen bas dojenju. Smesko nadam se da cete brzo resiti sve...
Kako provodite petak vece?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
26.10.2018 20:45:23   
jess021
Ljiso, navijam! !
Mi se uspavljujemo. Danas smo jos bili kuci, sutra cemo napolje, a imamo i jedan rodjus. Bila nam je kaka pa smo se bas lepo igrale. Kasnije su lakirale nokte. Ne znam da li znate da imaju neki deciji lakovi skroz bez mirisa i peru se vodom, otkrice godine😊
Smesko, pisi u temi, pomoci cemo.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
26.10.2018 20:50:56   
Sanjica26 RR
Da, da videli smo Jess, ali nikako da kupimo. user posted image Ima ih u Liliju.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
26.10.2018 21:09:10   
Rosita
Vece mame. Pregurasmo dan. Dete nocas 39 T, bogme uhvatila me frka, prva T pa tolika, sirup povratio a čepiće namadoh. Al skinusmo i on je hvala Bogu ceo dan ok. Dobio od dr kapi za nos. Krvna slika ok. 
Danas nam kola stala skroz u putu. Ni makac. Šlepanje do majstora :(.
Ljiša zna, svim srcem navijam.
Smeško, piši šta je bill. Noćas sam mm rekla evo u ovim situacijama dojenje je spas. 
Ja sam ceo dan mrtva, a sad me uhvatilo nešto da sam ok. Oooo, kad bi samo bila mirna noć...
Pozdrav .

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
26.10.2018 21:20:46   
vonavoj
Rosita,i vi ste u klubu pokvarenih auta. Mi smo ga 2 puta slepali za 10 dana.strah me i da sednem u njih.Navijam za mirnu noc,beg temp i kaslja..ja sam isekla luk pored glave,pogusicemo se..ali valjda ce njemu znaciti..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
26.10.2018 21:32:09   
Sanjica26 RR
Grdne pare dadosmo na popravku
Rosi mirnu noc ti zelim.
I vama Von.


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 26.10.2018 21:37:21 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 7:13:08   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. P mi se pribudio oko 1 ja mislila 5 i dadoh mu mleko (zeznula se ahha)i onda se standardno probudio u 5 i trazio mleko.  
Rosita nadam se da se temp nije vratila. 
Hvala mame sto navijate. Ja sam zadovoljna kako je prosao razgovor ali sam i svesna toga da ako neko ima vezu da ce upasti jer je izazovno radno mesto. No bili smo samo jedan momak i ja na razgovoru.  Stekla sam utisak da im se svidjam. Videcemo. Adrenalin me je lupio tek po povratku. Tamo sam bila smirena. Bila sam i iskrena. 
Danas imamo i goste. Na danasnji dan se moja Dunja krstila. Odlucili smo da je krstimo na Svetu Petku jer prvi put kad je videla ikonu Svete Petke pocela da je ljubi. Nije imala ni godinu dana tad. I u crkvi bi uvek otisla pravo do ikone Svete Petke i resili smo da je ne krstimo sa godinu dana vec da sacekamo danasnji praznik da je krstimo. Tako da je Dunja rodjena na Bogojavljenje a krstena na Sv Petku. Divni praznici. Ja se salim i uvek kazem moje sveto dete. 
Odoh da zavrsim jutarnje rituale. Pa na posao. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here