|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 9:19:12   
mama Jo
Dobro jutro.
Svetac, i nista se ne radi, jeeeej ☺
Sanjice, vama bese slava? Ako sam dobro razumela... srecna slava 😊
Ljisho, je l' to tipa posao u kancelariji? Mislim van kuce, ne od kuce kao sto si do sada radila?


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 9:22:25   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Kako ste svi?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 9:25:39   
mama Jo
Mi se probudili malo neurozni pa smirujemo situaciju user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 9:53:38   
Misha i Ljisha
Da mama jo. Ide se na posao 😱😱😱 ne mogu sebe da zamislim. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 10:23:18   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Mama jo, jeste to je nasa krsna slava. Ali jos nismo poceli da slavimo. Sad smo se vratili sa sluzbe. Stavila da se jaja skuvaju. Posle cu do pijace kad mm dodje kuci.
Svima koji slave danasnji praznik srecna slava. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 10:30:29   
pari
Dobro jutro! Srecna slava onima koji slave!

Ja sam nesto bljak...proci ce...

Rosi, kako ste?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 10:33:20   
jess021
Dobar dan i Srecna slava svima koji slave, Sanjice 🤗
Ja dosla sam M kod mame na kafu, a L otisla sa tatom u nabavku. Budna sam od 5:20h.
Ljiso, jel posao negde u gradu? Moramo te ispitivati kad neces nista da nam kazes😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 10:35:29   
jess021
Anci, sad vidim da i vi slavite danas. 
Srecna slava! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 10:44:15   
Sanjica26 RR
Inace razveze pricu, a sada je tajanstvenauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 10:47:11   
nikiteki
Dobar dan!Srecna slava svima koji danas slaveuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 11:33:21   
IvanaSK RR
Pari, drzi se 😘 mene glava krece da zezauser posted image
Odustale smo nas dve od utakmice, ipak cemo kuci cekati tepih servis.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 12:10:12   
Rosita
Dan mame! N je dobro, samo kašlje. Jedna T od 39 i to bi to, hvala Bogu. Ali D jutros dobi T. 38, dah mu lek, spava.
Ja sam samo mrve skupila onim rucnim cudom, da N ne kupi. Necu ni ja nista raditi. Ljišo, i meni je sveta Petka posebno mila i draga ikona, blaga i puna razumevanja, nekako. Ne odosmo u crkvu. Nama je najbliža baš sv.Petke. Gužva je neviđena, a meni deca kilava.
Ja sad da popijem kafu kad oni polegaše, pa da čitam nešto. Valjalo bi i ručak smisliti🤔





_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 12:26:04   
mama Jo
Rosi, nadam se da se nece vise vracati temp.

Da, ja sve hocu da pitam sta je posao, ali necu da budem navalentna i direktna user posted image
Ma Ljisho, navices se vec.... meni uskoro istice porodiljsko, i vec razmisljam o poslu, ali necu ga jos neko vreme traziti, bar do proleca, iskreno ne mogu ni da zamislim kako ce to izgledati. Mozda se cak pomalo i plasim toga user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 13:07:26   
Misha i Ljisha
Haha recicu vam petog novembra  😂😂😂 iskreno nesto nisam rekla ni ljudima u svojoj blizini. Necu da isbaksuziram hehe...mada juce me uhvatila griza savesti sto nisam info podelila sa drugaricom mogla se ona prijaviti isto na taj posao. Jaoo jesam grozna? Ne znam bas me juce eto uhvatile tako misli kako sam trebala biti fer i reci nezaposlenim kolegama ili kolegama koji ne rade u struci da postoji otvoreno radno mesto. Pa nek najboljeg izaberu. Sta bisze vi uradile? 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 13:35:13   
Maraj
Dan mame. Mi bili napolju. Sad usli u kucu
Jess ja nisam znala za te lakoveuser posted image koja je cena, kako se zovu?
Ljiso videces bice ti super. Cim izadjes malo iz kuce

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 14:22:08   
Sanjica26 RR
Evo Maraj Lakic
Moji treba da se vrate iz set_nje.  Gotov je rucak. Posle cu da dremnu.  Sutra smo same.  Mozda zbrisemo na Srebrno jezero. Videcu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 14:33:46   
vonavoj
Srecna slava! Kod nas je noc katastrofa prosla,od kaslja nije mogao da spava..jutros ga spremila za dr,i u kolima se ispovraca,sve slajm..sazrelo je.. dr kaze virus,grlo crveno,ali virusno...imao je 37.3 jutros,ali to je za bebu normalno.Da ga inhaliramo i fitobalm na grudi i beli slez..Nisam znala da postoji 3% fizioloski rastvor za inhaliranje..da znate,kaze brze se izbaci slajm..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 14:37:01   
Sanjica26 RR
Von postoji, postoji. Brzo ozdravite.  :*



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 14:37:31   
Maraj
E da von i ja sam skoro cula. Ima u apoteci Beograd da se kupi. Oni prave taj
Samo moras da cekas pola sata otprilike dok naprave. Ja ga nisam kupovala al mi rekla komsinica da je dobar tj jaci i za inhalaciju bolji
Al javiće se jess da pojasni

Hvala Sanjice user posted image nisam znala za ovo. Super je

< Poruku je uredio Maraj -- 27.10.2018 14:41:02 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 15:09:25   
vonavoj
Kod nas se kupuje u ampuli od 5ml..fabricki je.Ma moje nisu sklone kaslju,pa ni ne znam..a ovi virusni kasalj je grozan.Starija se patila sa usima do druge godine,mala nista konkretno..nisu bolesljive,pu pu..ali ovi virusi ubise.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 18:14:35   
mama Jo
Ja nisam cula ni za te lakove ni za taj fizioloski user posted image
Sta se radi?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 20:17:40   
Maraj
I ja von kupijem taj. Ali navodno je ovaj sto se pravi u apoteci jaci. Tako sam cula...
Sto se prehlada tice. Ja ne znam sta je ovo al meni L gotovo da nikad nije bio prehladjen. Al sad kako je krenuo od septembra u vrtic.... uzas jedan...
Jel i vasa deca tako? Brine me njegov nos i disanje. Pio je panklav do utorka. U sredu krenuo u vrtic i od cetvrtka vec pun nos. Ne mozemo da se izborimo sa slincima.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 21:26:11   
Sanjica26 RR
Sve je to normalno Maraj. Neko lakse podnosi vrtic sa virusima.  Neko teze. Moja starija se kupa.  Mladja se obukla u pizamu. Sad idu na spavanjac.  Mm i ja cemo da raduckamo nesto.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
27.10.2018 21:33:06   
mama Jo
Maraj, to je neizbezno, probaj ishranom da mu jacas imunitet sad jos vise, malo da forsiras nesto sto jaca imunitet, mada verujem da to svakako radis, kao i svi. Ali mislim da to tako mora kad se podje u vrtic...

Mi se spremamo za spavanjac, bebuska spava vec uveliko. Lep dan danas, sutra mm stize po nas, i tako ☺

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
28.10.2018 7:32:48   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Ja se bojala sa promenu vremena i za P 😂😂😂 budio se celu noc tako da je spavao evo do 7 po novom vremenu hahah...kaze mm to zato sto sam se brinula kako cemo ga pomeriti uvece da soava sat kasnije pa se on sad jadnicak ovom celonocnim budjenjem sam ispomerao. Mucio ga stomak celu noc. Evo ustao i kakio i sad je veseo. A celu noc je jadan prekukao. Mm jos spava. Ja sam ok iako sam ja bila sa P nocas jer sad preferira mene mali cova. Ali mm je ustao svaki put. Danas najavilo lepo vreme mi se izdogovarali za rostilj na salasu a nema sunca nigde i duva vetar. Ali bila sam napolju nije hladno. 
D isto ustala. Ma ko zapete puske smo heheh...Zelim vam da lepo provedete nedelju u krugu porodice

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here