|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lidl Srbija
25.10.2018 23:20:40   
Olga75
Nisam još bila, bojim se brate da me neko ne prebije. Mora i to ludilo da prođe pa ću onda lagano da proverim cene, akcije i takoto pa da odem. Znate, onako lagano

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Lidl Srbija
26.10.2018 9:08:09   
IvanaSK RR
Olga, ja nesto sumnjam da ce ikada proci ovaj haos user posted image
Ni ja nisam bila jos. Stvarno nemam zivaca za guranje. Ne vidim ni svrhu svega toga.
Drugarica je bila i donela mi one keks sendvice (oko 120 din). Lepi su. Cokoladu obicnu plavu, slicna je najlepsim zeljama (mislim da je oko tada na akciji bila 55 din) i paste za zube, ok, nisu lose.
Ja bih probala omeksivac za ves, gumene bombone, sladoled i one njihove zamrznute bagete.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Lidl Srbija
26.10.2018 9:12:30   
nata11
Kod nas je vec prosla ona haoticna guzva. Ima guzve ali normalne kao i u Rodi, Idei. 

_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Lidl Srbija
26.10.2018 9:17:18   
IvanaSK RR
Nato, jesi li bila? Koji je to Lidl?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Lidl Srbija
26.10.2018 9:18:39   
Sanjica26 RR
Ja nemam zelju uopste da posetim ovo hvaljeno mestouser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Lidl Srbija
26.10.2018 11:54:31   
Duškić
Bila ja, na Trosarini nije guzva.
Muz kupovao granule za pse 600din 10 kg.
Ja uzela cizme 1300 svetlece za dete i lom slatkisa, ali nisu jeftini, cene onako.
Uzela i tablete za masinu 416 din.
E da i kackavalj neki lepi smo uzeli.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Lidl Srbija
30.10.2018 9:09:32   
nata11
Ne svidja mi se izbor sokova i hemije, kese za djubre su dosta loseg kvaliteta.


_____________________________





(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Lidl Srbija
30.10.2018 9:43:57   
emicaa
Hemija im nije nesto,ja sam kupovala par puta ali nije to to,kao kad kupis recimo cilit ili tako nesto

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Lidl Srbija
30.10.2018 22:06:41   
Mily83
Ja sam juce bila u lidlu inace mm radi tamo i nisam uopste impresionirana! Sve sto sam ciljano isla da kupim decija posteljina, decji ves i dukserice naravno nema broja razgrabljeno! sve van originalnog pakovanja, raskupusano ko da dzabe dele! Ne svidja mi se ni fora sa njihovim kolicima, od hrane i hemije ima dosta jeftinijih stvari al trebaju konjski zivci da se prodje objektom i probere...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Lidl Srbija
31.10.2018 7:45:50   
IvanaSK RR
Meni je lep njihov krem onaj choco nusse duo. Svidjaju mi se i bageti sa belim lukom. Cips sa pavlakom je fin. Vlazne maramice su skroz dobre za tu cenu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mily83)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Lidl Srbija
1.11.2018 16:47:56   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ja nemam zelju uopste da poset_im ovo hvaljeno mestouser posted image

E jesi naopaka user posted image
Kod nas jos uvek nije otvoren. Mislim da se otvara za nedelju dana. Na zalost, tada necu biti tu, pa cu morati da propustum taj spektakl user posted image
Salu na stranu, ne bi mi palo na pamet da idem tamo dok ne prodje gungula. Ne zelim da ucestvujem u tom opstem ludilu. Verujem da ce biti vise ljudi nego na Bajaginom koncertu pre deset_ak dana(sto i nije tesko nadmasiti) Cari zivota u ovom sugavom gradu.


< Poruku je uredio gagana83 -- 1.11.2018 16:51:02 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Lidl Srbija
1.11.2018 16:57:03   
emicaa
Negdje sam vidjela naslov da se jos 3 otvaraju 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Lidl Srbija
1.11.2018 16:59:06   
dekidaki0206
Aha, sledeći vikend u Beogradu na Adi, u Kruševcu i ne znam gde treći, čini mu se u Pančevu. A do kraja godine još nekoliko će biti otvoreno.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Lidl Srbija
1.11.2018 17:33:16   
Rosita
Mm bio i razočaran je. Kaže kao da je u TSV ušao. 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu dekidaki0206)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Lidl Srbija
6.11.2018 11:36:59   
Rosita
Update- ni meni se nije svidelo. Sve je poluprazno. Kupili smo slatkise, eto nesto novo po ok cenama, ostalo... Deo za bebe prazan, ja htela neke pahuljice da uzmem, ni jedna jedina vrsta. Uzeli smo i nesto hemije i obavili neku nabavku kad smo vec tu, ali sigurno se necu cimati da cesto svracam.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Lidl Srbija
7.11.2018 21:18:46   
Filadendronka
Meni Lidl u Zemunskoj skroz ok. Klasican njihov koncept prodaje kao i u drugim zemljama. Cene dosta povoljnije u odnosu na Maxi gde inace gotovo sve kupujem. Nervira me uglavnom rulja koja sve razbaca kao na tezgama na pijaci i ogromna guzva. Nema bas puno izbora medju artiklima, ali konacno da se pojave neki novi proizvodjaci i nesto drugacije. 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Lidl Srbija
8.11.2018 9:06:08   
IvanaSK RR
Ja videh u katalogu neke cizmice za sina, cena im je 1700 din. Planiram da danas odem, valjda ce ih bitiuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Lidl Srbija
8.11.2018 9:47:53   
Maraj
Ja nisam bila do sad. Mama i mm jesu. Uglavnom brzo se rasproda. Guzva velika. A cujem kojekakvih prevaranata oko lidla ima. Tako da...otvorite 4.ociju...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Lidl Srbija
8.11.2018 10:13:53   
mama Jo
Ja sve cekam da vidim malo bolju situaciju na parkingu, ali bukvalno svaki da n ceo dan je prepun, ne ulazi mi se...


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Lidl Srbija
8.11.2018 16:46:26   
IvanaSK RR
Mi smo malo pre bili.
Emice, pitala si me kako mi se svidja.. Ne znam, nisam nesto posebno oduševljena. Napisah gore sta sam probals od proizvoda, bili smo tada. Guzvu prave velika kolica i to bih menjalauser posted image nekih proizvoda uopšte nema,prazni rafovi. I nema labela nigdeuser posted image
Ulje je vec neko vreme 100 din i secer mislim da je 57 din.
U suštini, treba kupiti samo ono po sta si dosao. Mada, tu je i dosta proizvoda za probati, kojih nema kod nas.
Uzela sam sinu čizmice i za taj novac su skroz ok.
Mozda sam ja navikla na Tempo, Maxi pa mi se ovo nesto posebno ne svidja. A i cenama koje su im iznad proizvoda me užasno nerviraju.
Sve u svemu, tresla se gora, rodio se misuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Lidl Srbija
9.11.2018 11:17:51   
branki*
i kod nas se otvorio...nije los.dopada mi se sto je prostran i cist.ne dopada mi se sto nema korpi,nego samo kolica i sto nema puno robnih marki.ako je sampon,dve marke,ako je cips,dve marke itd.i sto oni redari samo spartaju.ovako nije lose.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Lidl Srbija
11.11.2018 9:49:35   
mali_mis
Meni Lidl skroz odgovara što se tiče cena user posted image Makar mi je bliže od Hungarikuma i Metroa.
Dobro mi je što grickalice nemaju one smor pojačivače ukusa E621, jer Ami ne sme. Očarao me je sladoled, nema onog "ne mogu da stanem kad navalim", ovaj me brzo zasiti, onaj naobičniji šampon za kosu od litre od jabuke i citrusa mi je isto odličan, kakao od po kile za 200 dindži kao zamena za neskvik, pica za 200 din (ja sam je zaboravila u rerni, pa mi je mama sve po spisku spomenula). Jeste gužva, samo nekako uvek gledam da idemo prepodne, i kad nisu penzije, jer su mi prvi put dekice izbile bubrege, kad me odvale kolicima. Ali sve kase rade, i ljubazni su.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Lidl Srbija
19.11.2018 17:04:15   
pari
Mm bio već dva puta, njemu se sviđa...Našao je povoljne ovsene pahuljice, a toga jedemo baš dosta, pola kg je 85din, super su. Suhomesnato,sir,grčki jogurt. Njihov keks mi se ne sviđa, barem ovo što smo probali, Petit beurre i neki ovseni, nije mi to to. Kupio je i deterdžent za veš, videći baš kakav je...Jeftinije može da se nađe dosta toga...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Lidl Srbija
19.11.2018 17:27:53   
Ana RR
Mi smo bili par puta i to uglavnom zbog sladoleda user posted image nakupovala sam i neke sireve (tvrdi, brie, camembert). Nismo ni jednom upali u gužvu, kasu prođemo za minut.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Lidl Srbija
20.11.2018 18:07:04   
Filadendronka
Ja sam bila vec par puta, uvek kupim puno toga. Krastavcice po 95 din, vlazne maramice 100, krem je odlican, jaja 10kom oko 100din, zamrznuto povrce povoljno i kvalitetno... koji sladoled uzimate?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here