|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lidl Srbija
20.11.2018 22:09:41   
isidora88
Ima li u nekom lidlu kuhinjica igracka? Hitno nam treba, kod nas nema :(((

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Lidl Srbija
21.11.2018 8:49:49   
IvanaSK RR
Isi, ja cu zvati danas, al ti vec rekoh da sumnjam da ce ista biti od toga.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Lidl Srbija
21.11.2018 11:52:11   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

koji sladoled uzimate?


Porodični Gelatelli. Čokolada je odlična.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Lidl Srbija
22.11.2018 9:06:44   
Olga75
Još nisam bila a već se i u Vršcu otvara. Svečano izjavljujem da ću otići sledeće nedelje makar kupila samo jednu čokoladu.
Dobila sam njihov letak-bilten-reklamu-štalije i vidim da ima onih BožićnoNovogodišnjih sitnica, stižu praznici pa da se pripremim dok još nije sve završilo na pijaci.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Lidl Srbija
22.11.2018 12:48:26   
milicicak
Ni ja jos nisam bila a iskreno ni ne planiram. I u Grckoj ga zaobilazimo za kupovinu.
Mene vise boli sto u Ikeu nikako da odem 😥

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Lidl Srbija
22.11.2018 13:02:43   
IvanaSK RR
Mi smo probali onaj sladoled sa tri ukusa. Ima dve vrste, za onaj novac su skroz ok. Cula sam da je neki sa orasima dobar.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Lidl Srbija
22.11.2018 15:35:21   
pari
Mm bio opet u lidlu, baš mu se sviđa...Probali smo smrznutu picu, nije loša za te pare ali ništa posebno...Hleb ražani im je odličan. Mileram isto. Sir u listićima, tipa edamer je isto super. Jogurt je dobar.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Lidl Srbija
22.11.2018 17:54:16   
vonavoj
I meni se jogurt svidja,voce je ok kod nas.Kupila sam 2 brusa za 1200din..i jos mi malko veci,85d..ja imam problem sa velikim grudima,a tu ima bas korpe d i e..super su za te pare..nista losiji od onog koji sam platila mnogo vise..Da znate devojke sa velikim grudima..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Lidl Srbija
23.11.2018 7:28:40   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

koji sladoled uzimate?


Porodični Gelatelli. Čokolada je odlična.



Ana kad preporuci sladoled nema greske

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Lidl Srbija
23.11.2018 15:48:50   
Ana RR
Duškić user posted image user posted image šta ću kad smo ljubitelji sladoleda user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Lidl Srbija
24.11.2018 18:25:42   
nata11
I vanila je odlicna. Ja volim po kuglu u vrucu kafu.

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Lidl Srbija
24.11.2018 19:15:26   
Mariya
Ja sam ušla u subotički lidl, kad sam videla da nema ništa od marki koje ja kupujem samo sam se okrenula i izašla. Već sam bila iznervirana što sam kružila kao budala po parkingu da bi našla mesto, pa je unutra bila gužva, tolika da ne možeš da prođeš, ljudi se sudaraju sa kolicima, pa vidim sve meni nešto nepoznato, sve uvozni proizvodi, samo sam rekla mojoj Lu "Ajmo mi odavde, idemo lepo u Rodu"user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Lidl Srbija
24.11.2018 23:17:40   
vonavoj
Mariya.kako uvozni proizvodi?Ljudi ne shvataju da lidl kod nas radi isto robne marke,znaci nasi pakuju za njih..jogurt,kis.mleko,Pilos, sve je to nase...ima i njihovih proizvoda,ali bas malo..Npr.meso, cevapi su bili iz Hrvatske,palenta iz Rumunije..ali npr.kvasac,suvi je iz Nemacke..

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Lidl Srbija
24.11.2018 23:56:48   
IvanaSK RR
Ima i nekih nasih proizvoda, da.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Lidl Srbija
25.11.2018 10:31:34   
Duškić
Voda ,secer, instant kafa, nasi pakuju. Sto kazu gore bas malo proizvoda je strano ali ok.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Lidl Srbija
25.11.2018 16:37:20   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: nata11

I vanila je odlicna. Ja volim po kuglu u vrucu kafu.


I uz vrući čokoladni kolač... user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Lidl Srbija
25.11.2018 16:47:16   
IvanaSK RR
Mi danas vanilu i jagodu uz lava mafine user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Lidl Srbija
25.11.2018 16:58:55   
pari
Ja pravila kolač od maskarponea i smrznutog voća iz Lidla :)

Ivana, daj recept za lava mafine :)

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Lidl Srbija
26.11.2018 0:50:21   
Mariya

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Mariya.kako uvozni proizvodi?Ljudi ne shvataju da lidl kod nas radi isto robne marke,znaci nasi pakuju za njih..jogurt,kis.mleko,Pilos, sve je to nase...ima i njihovih proizvoda,ali bas malo..Npr.meso, cevapi su bili iz Hrvatske,palenta iz Rumunije..ali npr.kvasac,suvi je iz Nemacke..


Prošla sam pored slatkiša, , testenina i muslija. Nisam videla pionir čokoladu npr, ni najlepše želje nego one fin care i choceur, ništa fidelinka, sentela itd, a kod muslija nema funfit koji ja jedem nego sve nešto nepoznato..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Lidl Srbija
26.11.2018 7:44:55   
IvanaSK RR
Pari, napisala sam u temi mafine 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Lidl Srbija
26.11.2018 10:48:59   
Ana RR
Mariya, ja inače ne kupujem te domaće proizvode pa ne znam ali što se tiče lidla moraš da potražiš na ambalaži šta piše. Kao npr kad uzmeš u Maxiju brašno ono njihovo a dole sitno piše da proizvodi i pakuje Danubius ili ko već...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Lidl Srbija
30.11.2018 1:00:36   
Mariya
Zašto ne kupuješ domaće Ana?
Pa to ću da uradim sledeći put. Samo ću bez muža da idem, poludeće dok ja iščitam deklaracije user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Lidl Srbija
30.11.2018 9:35:34   
Ana RR
Mariya, ne sviđaju mi se. Pionir i najlepše želje su mi čist šećer, npr. Mada moji muški ne biraju, samo neka je slatko user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Lidl Srbija
30.11.2018 11:45:00   
Rosita
Kako se zove ona neka hvaljena cokolada ovde, Ana, koju ti u lidlu kupujes? Doduse, sad ne jedem mlecno. Je l ima neka dobra crna sa lesnicima, bilo gde? Delezova nije posna.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Lidl Srbija
30.11.2018 12:51:18   
Ana RR
Rosi, ja sam pisala o sladoledu od čokolade user posted image drugo ništa nisam kupovala user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here