|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
4.11.2018 22:30:06   
smeško
Dobro veče! Napeglala sam se danas za ceo mesec. user posted image Ali sam išla u šetnju tri puta.user posted image

Uh, Von i ja mrzim takve dušebrižnike.

Ljisho, Maslačak, toliko me često nasmejete da vam mm zavidi.user posted image

Maraj,Rosi, Jess, Sanjice, kako su deca?
Mi sline vadimo noskom koji se kači na usisivač, ali mm glumi aparat.user posted image Ko će u sred noći da uključuje da zuji...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
4.11.2018 23:13:04   
Ana RR
Dobro veče, kako ste?

Ja ne stižem ni da čitam ni da pišem. Baš imam posla poslednjih dana tj nedelja, izbacili novi softver, prebacivanje klijenata, onda tajfun pogodio Filipine pa nismo imali radnike... ludilo mozga. Dođe vikend i ne znam gde ću pre. Sad sam se set_ila da slovencima nisam od septembra prevela ništa na sajtu pa aj i to.. i tako.

Danas bili kod mojih, vratila sam se par kilograma teža user posted image a mama me napala da sam smršala (a ja ista). Šou.

< Poruku je uredio Ana RR -- 4.11.2018 23:14:20 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
5.11.2018 4:50:19   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Ja sam zombi. Verujem i kad mm ustane i on ce biti. Pola noci je njakao i prdeo. Stalno se mislim kad ce se vise ta creva razvuci sto ga toliko muci taj prdez. A tacno sam znala. Juce kod mojih iz supice sam izvadila meso sargarepicu i krompir i izgnjecila. Znaci nije blendano i eto odmah teze za varenje i odmah belaj. Do ponoci je mm a od ponoci ja. Ipak on danas ide na posao. I D je nesto nemirno spavala. Ma juce je provela ceo dan na vetru a nije htela bolje da se obuce. 
Desno rame me otkida. Ajd sto nosim sronju od preko 9 kg vec i kad spavam spavam na jednoj strani da ga vidim pa se pokocim. Bas me boli.
Jao Ana kako meni niko ne kaze da sam smrsala 😂😂😂 a iskreno ja jesam haha...al valjda na moju kilazu to nije toliko primetno. 
Smesko nasmeja me sa tim da je tm ljubomoran haha...al stvarno kako drugacije s decom vec sve okrenuti na salu.  
Ja se samo nadam da se P spavanne nece poremetiti zbog ovakve noci. Tj da ce spavati u 9 u vreme dogovoreno za EEG

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
5.11.2018 6:28:56   
pari
Ljisho,svaka cas_t! Ja sam nervozna sto ne spavam vec mesecima...ona se i dalje budi na svaka 2h. I bude budna od 6 ujutru...

Meni proleteo vikend i bio je lep,bili smo puno napolju! Bili juce u Ns i na salasu 137...

Ljisho,drzim fige da prodje danas sve super,i P i posao!

Kako ste druge mame? Maraj,kako je S?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
5.11.2018 6:54:39   
Misha i Ljisha
Cccc Pari sad cu da te grdim salas 137 je na Ceneju hehhe... Mi smo ziveli na salasu 310. To je jos prema Sirigu.
P sad spava. A ja cu jos jednu kafu skroz sam slogirana. Hvala sto mislite na nas

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
5.11.2018 6:57:29   
pari
Znam da je u Ceneju 🙂 pa ja sam iz Ns 😊 Bili smo prvo u Ns kod mojih pa onda svi zajedno na salasu 137...Imaju bas lep avantura park za decu...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
5.11.2018 7:22:32   
Misha i Ljisha
Cenej je opste poznat zbog salasa 137, pa onda Severina ima salas pa Natasa Bekvalac ima salas, ma raznorazni budzovani se svi tamo doselili pa ako hoces da kupis kucu, neku malecku kosta 50 000 eura. A salasi idu i preko dva miliona. Na ceni smo tamo user posted image

Grdim te jer kazes u Ns na salasu 137hihih nije NS vec Cenej.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
5.11.2018 7:25:26   
pari
Znam Ljisho,zato sam ti i rekla da nisam rekla da je u Ns nego smo mi bili prvo u Ns pa smo onda otisli na salas 137 koji je u Ceneju...znam znam 😉

Verujem da su cene sad velike jer je to postalo moderno poslednjih godina...Mi smo se iznenadili sa cenama tamo jer je prilicno skupo,cak i za Bg je skupo,a hrana i usluga nisu top. Jedino je lep ambijent,priroda...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
5.11.2018 7:30:20   
Misha i Ljisha
jeste skupo. Ja nikad ne jedem na salasu 137. Trebali ste jos malo produziti jedno pola kilometra i otici na Pajin salas. Isto lep ambijent a mislim da su im cene malo bolje. A dole kad se ide posle nas cak je Brkin salas tamo je raj za decu. Imaju i adrenalin park. Samo ne znam da li kod njih moze da se bane na rucak ili je kod njih samo organizovano. Ima i salas Volic to se prolazi kroz selo i kod njih je prelepo. Mozda i najlepse. I salas miris Dunja je po meni najgori za sad ali oni su novi i tek sticu ime i nisu jos u fulu sa poslugom. Kod njih svracaju stranci sa kamp prikolicama. Ima tu jos par mesta, a po meni je salas 137 samo izvikan jer toboze je bio tamo i Tadic i Vucic i bla bla

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
5.11.2018 7:42:50   
pari
U pravu si! Hvala na preporukama,da znamo za neki sledeci put,verovatno tek na prolece ili leto. Iako je i dalje bas lepo vreme...srecom...




_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
5.11.2018 7:44:36   
vocicana
Dobro jutro mame, da izlistam sta ste pisale, pa I ja malo da se javim. Od virusa I bakterija I suga svakakvih ne mogu dete da iscupam. Taman se malo primiri, opet ista prica. Grejanja jos nema u kontinuitetu, krenule varicele, ne znam sta da radim, ali bas ne znam.Nadam se da ste vii sa malo vecim bebama dobro, vidim da se maleni bas cesto bude, joj ja sam tu stvarno bila srecna.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
5.11.2018 7:46:47   
smeško
Dobro jutro!Divna ideja za neki salas! Ali, to u prolece, ja nikada nisam bila tamo.Ljisho, drzimo palceve da sve lepo izdrzite danas i da svi rezultati budu dobri!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
5.11.2018 8:01:21   
Misha i Ljisha
Za eeg ne brinem. Za alergo onako. U svakom slucaju samo se nadam da ce zaspati u vreme u koje treba da spava. Evo krecemo svi. Doruckovali i spremni. Sto se spavanja tice P je milina uglavnom. Ali eto desi se

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
5.11.2018 8:37:22   
milicicak
Ljiso, drzim palceve. Javljaj se :)Mi smo imali katastrofa noc, budio se svako malo. Mini buba zavtsila inhalacije sad da doruckuje pa da vidimo sta cemo

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
5.11.2018 9:04:51   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ljiso, drzim pesnice da spava. Javi se sto pre.
Ja samo da vas pozdravim i odoh malo da radim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
5.11.2018 9:11:35   
Misha i Ljisha
Zaspso i 9 hihi...svajcarac mamin. I evo u marami spava. Ja cu stojati sve vreme. Sta da radim. Valjda sad nece odvaliti spavanje 😂😂😂 i naravno visicu na telefonu juhuu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
5.11.2018 9:15:26   
IvanaSK RR
Ljiso, a kad ce da mu rade test?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
5.11.2018 9:16:21   
Misha i Ljisha
Sad mu rade Eeg a posle idemo na alergotest.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
5.11.2018 9:17:34   
IvanaSK RR
Aha. Bice on dobricauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
5.11.2018 9:20:52   
jess021
Jutro!!
Mi smo dobro.  L je ostala sa kakom, a M sam odvela u vrtic iako je kukala da i ona ostane. Nista spavala nisam, mm povracao celu noc, M se budila. ...
Ljiso, kod tebe sve neke poznate licnosti😂 Nata, Seve....
Ja nisam nikad bila na 137, nekako mi se cini da se ne bi uklopila😆
Nadam se da necete dugo cekati na rezultate eeg.
Ana, kakvi bre Filipini? Gde ti radis?☺
Odoh po neki dorucak, da ne kaliram, kad smo kod kilograma. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
5.11.2018 9:29:15   
emicaa
Jutro 😊
Srecko i ja smo se bas naset_ali,doruckovali i sad svako svojim poslom.Njegov je da napravi haos u sobi 😂
Ljiso javi rezultate.
Mm je opet sinoc imao grceve,ali naravno da ni razmislja o tome da ode doktoru 😤

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
5.11.2018 9:33:26   
jess021
Emice, kakve grceve?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
5.11.2018 9:40:29   
milicicak
Ljiso, bravo za batketa! Kad su rezultati?
Ana, tebi je bas uzbudljivo...
Jess, i tm je zaradio stomacni, bas mi je zao, da tebe zaobidje.
Ja ne znam sta je sa ovim virusima, ovo je haos... A najavljuju ovakvo vreme do kraja meseca. Krajnje vreme doslo kad ja kukam da zaladi 😂
Odoh da probam da spustim bebca da dremne pa da probam da popeglam nesto

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
5.11.2018 10:30:36   
Duškić
Sta radite mamice!?
Mi jos uvek kasljemo.
Malo je svezije jutros, spremili se i sad idemo do prodavnice.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
5.11.2018 10:35:47   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Ana, kakvi bre Filipini? Gde ti radis?☺



Ja radim u Londonu hahaha A skoro svi virtuelni asistenti su nam na Filipinima, imamo dvojicu iz Gane. A Filipine svako malo pogađa neki tajfun, sad je bio malo jači pa su nedelju dana bili u haosu. Danas je konačno sve kako treba.

Mili, jeste uzbudljivo, da znaš :D

Ljišo, držim fige da sve bude ok.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here