|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG
27.2.2014 20:43:41   
Verolina
Nemas zasto. Uzivaj u svojoj trudnociuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 2201
   RE: Beta HCG
27.2.2014 20:46:47   
Cecana
Ana super ti je beta,cestitam.
Meni je bila 13 dan od transvera 123, a 15 dan 280.Dovoljno je da se dupla.
Hvala svima na cestitkama i od mene,sad sam tek videla da se nisam javila na ovoj temi od prvog objavljivanja bete.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 2202
   RE: Beta HCG
27.2.2014 20:53:01   
Verolina
Cecana, je l' se culo srce vec ili jos nisi isla?

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 2203
   RE: Beta HCG
27.2.2014 21:12:08   
Cecana
Čuli smo srce,išla sam sad u ponedeljak na ultra zvuk.Kaže dr.da je sve u redu,dala mi da uradim neke viruse i toksoplazmu i da dodjem na kontrolu za 3 nedelje.Nadam se da ce sve biti dobro.
Pozdrav

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 2204
   RE: Beta HCG
1.4.2014 15:19:08   
SaniSan 86
Devojke nova sam pa mi treba savet... Zadnju mecu sam imala 14.2.a plodmi dani su mi bili od 26.2-2.3..... 25.3. sam vadila beta hcg i bio je 588 a na uz se videlo samo zadebljanje materice. 29.3. mi je beta bila samo 790 a na uz se video plod od 4mm. Doktor mi savetuje da se ocistim i da to nije dobro. Nemam nikakve tegobe niti krvarenje. Ne budem lenja pa sam danas, 1.4. uradila opet betu i ona je 1218. Imao li je neko od vas slican problem i sta mislite? user posted image

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 2205
   RE: Beta HCG
1.4.2014 15:23:00   
degu
Sani beta se ne dupla baš pravilno al ako postoji plod u materici ne znam zašto odmah savetuje čišćenje. Sačekaj još nedelju dana i idi opet na UZ, do tad bi već trebalo da se čuje srculence ako je sve ok u šta se iskreno nadam user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu SaniSan 86)
Direktna veza do poruke: 2206
   RE: Beta HCG
1.4.2014 15:34:40   
SaniSan 86
Hvala ti puno na podrsci...i meni je cudno ali me ubedjuje da to nista ne valja, da se ne duplira pravilno i da bi trebalo sama da se javim u bolnicu. Zelim tu bebu ali kad mi tako nesto savetuje plasim se mnogo kako taj hormn moze da utice na plod...nisam pametna. Sacekacu jos par dana i ponoviti, valjda ce biti sve ok.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2207
   RE: Beta HCG
1.4.2014 15:36:08   
Maslacak15
SaniSan,
Sigurno ne treba nista da radis dok se situacija ne razjasni. Ako je tacno to sto kazes da ti je ciklus precizan, i da su plodni dani bili od 26.-2-do 2.3. onda je doktor 29. marta morao da vidi vec embrion i srcanu akciju i beta bi morala biti visa od 10 000. Ako ima neke sanse da si pogresila i da je ovulacija bila kasnije onda mozda ima neke nade. S druge strane beta slabo raste....

Kako to mislis da hormon utice na bebu? HCG proizvodi beba sama , tj njene embrionalne ovojnice. On je mera kako se beba razvija. I zato mora da raste. Ne moze beba normalno da se razvija a da je HCG ne prati. Postoje trudnece gde HCG nesto slabije raste ali sve jedno mora da raste i da se dupla. Da bi se srcana akcija videla na ultrazvuku beta mora da bude iznad 10 000.

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 1.4.2014 15:39:00 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2208
   RE: Beta HCG
1.4.2014 15:50:00   
SaniSan 86
Iskreno se nadam da je kasnila ovulacija... Icicu za par dana da ponovim sve i nadam se dobrom ishodu

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2209
   RE: Beta HCG
17.4.2014 13:44:29   
doraaa
devojke ja sam radila betu pre dva dana i rezultat je 1721.00 ali ja nemam neke jake simptome ... umorna sam po malo , spava mi se, blaga jeza u predelu donjeg dela stomaka i glava me ponekad zaboli ... danas idem kod ginekologa da potvrdim da li je sve u redu ... nadam se da jeste i da ce biti mala bebica tu... jako se plasim .. a volela bi da je sve kako treba da se ne daj Boze ne desi nista lose...

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 2210
   RE: Beta HCG
17.4.2014 13:47:58   
doraaa
a da zaboravila sam da napisem da mi je muka ali ne povracam ... samo mucnina stoji

(odgovor članu doraaa)
Direktna veza do poruke: 2211
   RE: Beta HCG
17.4.2014 13:50:54   
bubulence
dora,to je sasvim dovoljno za pocetak, cak i ta micnina je mozda pre izazvana psihom nego trudnocom... pravi simptomi ce tek doci!
srecno kod dr i javi nam sta kaze user posted image

(odgovor članu doraaa)
Direktna veza do poruke: 2212
   RE: Beta HCG
17.4.2014 13:52:38   
mika79
Dora čestitamuser posted image , biće to sve ok, nemoj se opterećivati simptomima, kod svake žene je različito, nekad simptomi dođu ranije nekad kasnije a nekoga zaobiđuuser posted image

< Poruku je uredio mika79 -- 17.4.2014 13:53:17 >

(odgovor članu doraaa)
Direktna veza do poruke: 2213
   RE: Beta HCG
17.4.2014 13:54:50   
Jole84
Dora nek ti je laka trudnoća user posted image javni šta kaže dr i ne brini za simptome,sve je to individualno user posted image i naravno pridruži nam se na trudničkim temama!

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 2214
   RE: Beta HCG
17.4.2014 13:56:01   
doraaa
devojke hvala vam puno ... sad mi je lakse ali i dalje ne mogu da dodcekam da odem ... user posted image javljam vam sta su mi rekli .. nadam se da ce sve dobro da ispadne jer sam citala da u ovom periodu moze da dodje do pobacaja pa sam se i uplasila ... kako da sprecim da ne dodje do toga ? user posted image

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 2215
   RE: Beta HCG
17.4.2014 14:08:31   
bubulence
dora o tome uopste nemoj da razmisljas. opusti se, radi ono sto volis, druzi se sa pozitivnim ljudima i bice sve super. nema mesta negativnim mislima!

(odgovor članu doraaa)
Direktna veza do poruke: 2216
   RE: Beta HCG
17.4.2014 14:08:48   
doraaa
cak sam i procitala to da ako je rana trudnoca dosta a veliki rezultat bete da je moguce da nosim blizance .. ja ne verujem da ih nosim ali bi jako volela ... user posted image

(odgovor članu doraaa)
Direktna veza do poruke: 2217
   RE: Beta HCG
17.4.2014 14:10:47   
doraaa
hvala bubulence , znas kako je kad saznas da si trudna pa samo nesto trazis , proveravas da potvrdis trudnocu dok ne odes kod dr da on kaze lepu vest... user posted image

(odgovor članu doraaa)
Direktna veza do poruke: 2218
   RE: Beta HCG
18.4.2014 8:55:59   
nensica
heeej i ja da vam javim da mi je beta u ponededeljak bila 1280, a posle 3 dana 4100. to je valjda ok? mislim, priblizno se dupla-priblizno :) u sredu imam prvi pregled :)

(odgovor članu doraaa)
Direktna veza do poruke: 2219
   RE: Beta HCG
18.4.2014 9:13:58   
megi85
Nensice pa to je superuser posted image
Cestitam ti od srca i zelim ti savrsenuuser posted image
Javi u srijedu kako je prosao pregleduser posted image

(odgovor članu nensica)
Direktna veza do poruke: 2220
   RE: Beta HCG
18.4.2014 9:28:13   
nensica
hocu draga, i mene bas zanima!! Nocas me je boleo stomak..bas sam se uplasila u monentu, a jutros nista..:) samo sto sam non-stop gladna!!

(odgovor članu megi85)
Direktna veza do poruke: 2221
   RE: Beta HCG
18.4.2014 11:48:01   
doraaa
nek ti je sa srecom nensice user posted image ... ja sam juce bila kod ginekologa i potvrdio mi je trudnocu ali mi je dao elevit i utrogestan da pijem i da odmaram ... dok ne prodje rizican period ... user posted image

(odgovor članu nensica)
Direktna veza do poruke: 2222
   RE: Beta HCG
18.4.2014 11:53:11   
nensica
ja tek u sredu idem.. ali uopste ne mirujem, non stop negde pajem, idem, setam..i oko 6h kad dodjem kuci onda sam koma :) jel u danasnje vreme praksa da svima daju utrogestan??

(odgovor članu doraaa)
Direktna veza do poruke: 2223
   RE: Beta HCG
18.4.2014 11:55:31   
doraaa
pa ne znam ... koliko sam ja videla tamo kod ginekologa ona je svakoj trudnici to dala da pije .. ali meni je rekla da mirujem jer sam imala spontani pre dva meseca i zato dok ne prodje rizican period da lezim za svaki slucaj ... user posted image

(odgovor članu nensica)
Direktna veza do poruke: 2224
   RE: Beta HCG
20.4.2014 9:32:35   
COKA3
Devojke molim za savet... Radila sam FET i vraćena je jedna savršena blastocista. Bila sam nestrpljiva(ili sam pogrešno razumela doktora) i 7 dan nakon transfera-juce- uradila BETA HCG koji iznosi 4,7... Da li postoji bilo kakva šansa da će beta rasti 9,11, 13 dana... ili ova vrednost za sedmi dan definitivno ne valja... Da li je moguće da se embrion kasnije implantira i da tek 8,9 dan od transfera počne da luči BETA HCG... Rezultat ću svakako ponoviti, a do tad.... Pri tome nisam primala inekciju koja sadrzi hcg jer je u pitanju bio FET.

< Poruku je uredio COKA3 -- 20.4.2014 9:46:57 >

(odgovor članu doraaa)
Direktna veza do poruke: 2225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here