|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG
6.5.2010 16:25:26   
ksenija81
Sve je to meni jasno, ali sta je tu je, uradila sam test bio poz i sta sad. Sledi deranje umesto razgovora. A ko mene pita kako se osecam kad mi se ceo svet srusio, sto sam osetljiva bila, zaboga posle skoro dve god ja vidim neku nadu i to malo ti drkaz... ubije. Sad sigurno to vise necu raditi, ali ne zbog njega nego zbog svog zdrvlja. Bolje da ne znam nista, nego da posle ne mogu se smirim.

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Beta HCG
6.5.2010 21:14:49   
Cvetana
Mogu da zamislim kako si se osecala kad je to rekao user posted image  Meni je dr pre 3, 5 godine rekao da nemam ovulacije, da imam pcos jajnike i da nikad necu da prirodno zatrudnim. I kasnije, kad sam odlazila kod njega zbog problema s menstruacijom itd samo bi me pogledao na UZ i konstatovao da je "opet ono staro, i da ako ne planiram da zatrudnim ne dolazim".
poslednji put sam bila kod njega prosle godine, video je na UZ nesto poslao me da vadim betu, menstruacija mi je kasnila desetak dana... Naravno, beta je bila 0, a on je opet rekao da nema sanse da zatrudnim, a to sto je mislio da je mozda trudnoca su ciste i nasmejao se i rekao dodji kad budes ozbiljno htela da zatrudnis, nema ovde nista bez lekica. E, ja sam punih ociju suza izasla, moj dragi me je cekao ispred, nisam mogla da progovorim. Vise nisam nikad otisla kod njega, promenila dr, ovaj novi me ubedjuje da je sve u redu, a trudnoce nema, u medjuvremenu se kod dragog pojavili problemi...
Inace, pre toga sam isla godinama kod lekara koji su bili divni prema meni i samo je ovaj nevaspitani uocio problem, i ovaj sadasnji dr je divan prema meni, ali nista i dalje. Duboko u sebi mislim da je u pravu, razmisljam da se ponovo vratim kod njega bez obzira na sve. i jos nesto, imala sam neke situacije kada sam mislila da sam trudna, i vidjala vrlo,vrlo blede crtice pa posle nije bilo nista od toga, i na to mi je dr rekao da ne treba da se testovi rade dok ti user posted image  ne kasni bar 5 dana i vise, pogotovo ako su ciklusi neuredni, a isto tako i beta, i da ko zna koliko puta u zivotu nam se desi da smo trudne, ali da  to ode tako bzveze, ali ne radimo testove pa ne znamo.
Samo da znas, nisam ga poslusala, kuca mi je puna testica za trudnocu i ovulaciju i non stop nesto buljim u njih i bedacim se.  Ljubim te puno i nemoj da budes tuzna i besna, skodi lepoti i buducojuser posted image .

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Beta HCG
10.5.2010 14:34:53   
Bonci
devojke, treba mi pomoć. sada sam dobila rezultate beta HCG, ali i pored gore navedenih tabelica, ja nisam sigurna da li dobro tumačim user posted image
rezultat je sledeci Beta HCG: 1213 mU/ml, referentne vrednosti: do 5
helppp

(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Beta HCG
10.5.2010 14:37:12   
cipiripi
Srce moje ja ti cestitam, bices mama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Bonci)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Beta HCG
10.5.2010 14:38:29   
jelena038
IZVORNA PORUKA: Bonci

devojke, treba mi pomoć. sada sam dobila rezultate beta HCG, ali i pored gore navedenih tabelica, ja nisam sigurna da li dobro tumačim user posted image
rezultat je sledeci Beta HCG: 1213 mU/ml, referentne vrednosti: do 5
helppp
pa neka 6. nedelja, 21.-22. dan posle ovulacije user posted image čestitam! user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Bonci)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Beta HCG
10.5.2010 14:38:32   
Bonci
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
btw, ti si prva koja zna radosnu vest user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Beta HCG
10.5.2010 14:40:07   
Sanjica26 RR
Ma, kakvi prva. vidi koliko nas ima. Ja citam i gledam moje rezultate, ali cipi nas preduhitrila.
cestitam!!user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 10.5.2010 14:41:16 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bonci)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Beta HCG
10.5.2010 14:40:31   
cipiripi
kad ti je bio zadnji ciklus draga ? user posted image
ovo je 5 nedelja po tablici user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Bonci)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Beta HCG
10.5.2010 14:42:28   
Bonci
07.04.
trebalo mi je malo vremena da siđem sa plafona, od radosti user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Beta HCG
10.5.2010 14:43:17   
Sanjica26 RR
Znaci imala si malo kasnije nego ja. ja sam je imala 5.04. Blizu smo.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bonci)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Beta HCG
10.5.2010 14:43:17   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Bonci

devojke, treba mi pomoć. sada sam dobila rezultate beta HCG, ali i pored gore navedenih tabelica, ja nisam sigurna da li dobro tumačim user posted image
rezultat je sledeci Beta HCG: 1213 mU/ml, referentne vrednosti: do 5
helppp


Definitvno je rezultat koji pokazuje trudnocu user posted image Da bi bila sigurna idi kod dr da potvrdis rezultat bete


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Bonci)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Beta HCG
10.5.2010 14:44:00   
cipiripi
tacno si usla u petu nedelju user posted image  4 nedelje +3 dana user posted image  
bravo zenska, nek je sa srecom user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Bonci)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Beta HCG
10.5.2010 17:06:08   
Anoniman
Čestitam Bonci! user posted image Toliko je bila i moja beta otprilike, bila sam trudna 5 nedelja! 

(odgovor članu Bonci)
  Direktna veza do poruke: 363
   RE: Beta HCG
24.5.2010 23:02:44   
mitic82
Zdravo svima,ja sam ovde nova i imam problem,da li moze neko da mi pomogne oko moje dileme.Ja sam u cetvrtoj nedelji trudnoce i beta HCG mi opada.Prvi put kada sam uradila test bilo je 286 i nakon nedelju dana je 17.Na ultrazvuku se videla jedna tackica,mada mi je lekar rekao da je rano da se bilo sta vidi.Idem sutra na uz i strah me je sta ce mi reci jer se plasim spontanog jer mi je i lekar rekao da je velika verovatnoca da dodje do toga.Da li neko bilo sta zna o mom problemu.Hvala unapred

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Beta HCG
24.5.2010 23:06:19   
cipiripi
draga ako ti pada, to nije ok... user posted image a tebi je bas pala... user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu mitic82)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Beta HCG
24.5.2010 23:10:57   
mitic82
hvala ti puno na prasini.....znam i ja da nije dobro,samo se nadam da ce mozda uspeti

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Beta HCG
24.5.2010 23:12:13   
cipiripi
napisala ti je 2002m u onoj drugoj temi da ponovis betu , za svaki slucaj da nije greska..
ako nije greska..zao mi je draga user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu mitic82)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Beta HCG
24.5.2010 23:14:14   
mitic82
ne verujem da je greska.Pre nedelju dana bilo je 286,nakon tri dana 86 i danas posle tri dana 17user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Beta HCG
24.5.2010 23:16:49   
cipiripi
vidi draga sa doktorom sta ti predlaze..
mora da isprati da li ces sama izbaciti kroz krvarenje ili ne.. jako mi je zao user posted image
i vidi konsultuj se sa njim da odradis neke analize na osnovu kojih mozda moze da se vidi zasto ti je otisla beba.

user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu mitic82)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Beta HCG
25.5.2010 20:53:06   
nada80
Drage moje,ja imam jedno pitanje.
Poslednju menstruaciju sam imala 05.05.2010. i jutros sam isla da vadim betu,jer mi je dosta testova,ovako mislim ovo izvadim,pa sam mirna.Medjutim,u laboratoriji mi dali rezultate,ali nisu nista rekli.Pise da su normalne vrednosti od 0-10,a meni je 4.4,da li to znaci da nema trudnoce ili sam suvise rano vadila,pa ne moze da se vidi.
Inace,simptomi su mi katastrofalni,grudi me ubijaju,jajnici bole i od petka mi je lose cim pomislim na ribu.Molim ako moze odogovr sto pre,poludecu... :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Beta HCG
25.5.2010 21:04:25   
janajana
koliko ja znam referentne vrednosti bi trebalo da se krecu od 0-5 (kad nema trudnoce) a sve preko 5 je trudnoca
imas na prvoj strani vrednosti za svaku nedelju pa pogledaj KLIK
i da, ne znam koliki ti je ciklus, ali po meni to je rano radjen beta


_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu nada80)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Beta HCG
25.5.2010 21:07:56   
jelena038
niska beta moze da znaci i biohemijsku, jer onda pada. ali navijam da je rana trudnoca. koji ti je DPO?najsigurnija ces biti ako ponovis betu za dva dana. srecno!


< Poruku je uredio jelena038 -- 25.5.2010 21:10:23 >


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Beta HCG
25.5.2010 21:29:16   
nada80
Drage,
hvala vam na odgovorima,sacekacu onda jos malo ili da sacekam da mi kasni m, kako ona zena u laboratoriji ne bi pomislila da sam neka pacenica... :) i hvala na lepim zeljama...

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Beta HCG
3.6.2010 11:08:53   
kokoloko
devojke, nemojte da mi se smejete. ako sam uspela da smućkam, to je bilo pre 5 dana. da li, i kada najpre mogu saznati.ovo pitam jer imam operaciju umnjaka za 4 dana, pa ne bih volela da se kljukam antibiotiima i kortikosteroidima. možda je glupo pitanje, ali nemam koga (sem vas) da pitam takvu glupost. čitala sam prethodne postove (ne baš sve) pa ne mogu da pronađem kad je neko najranije radio betu. hvala unapred

(odgovor članu nada80)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Beta HCG
3.6.2010 11:11:21   
Iva979
Cini mi se da je najranije 10 dana posle zaceca, mada nisam 100% sigurna

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here