|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
23.1.2019 19:33:58   
Ana RR
Ma ništa me ne pitajte. Ovo je strašno.

Nego, Marka od juče jako bole noge u predelu listova a sad mu se bol penje na više. Jedva hoda. Znam da se to dešava zbog temperature ali nije ga nikad bolelo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
23.1.2019 19:42:27   
Rosita
Ana, ima virusa koji udare na zglobove :( baš mi je žao.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
23.1.2019 20:34:54   
Maraj
Vece mame
Rosi i ja sam za ab. I zbog desavanja u deembru...nece mu odmoci...
Ana bas vas drzi dugo....

Ja uspavljujem S. Dobra je. Ceo dan je zagledam... bas mi je krivo sto minse desilo da je pala...da mogu, ono sto kazu , da vratim vreme...al.jbg...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
23.1.2019 20:39:42   
vonavoj
Ana,daj mu brufen na 6h,bez obzira na temp,tako se leci taj virus koji udara na zglobove. Sestrin mali nije mogao da hoda kuk ga boleo.Maraj,bie toga jos,ne nerviraj se..bitno da je sve ok.
Inace,zove me mm i kaze "koji smo mi idioti"..reko zasto? Istekla nam registracija 15.12..ludnica. on o poslu,ja o deci,ni na kraj pameti..sreca pa nas niko nije zaustavio..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
23.1.2019 20:41:51   
pari
Ana, to obicno bude od temperature...nadam se da ce vam svima biti sutra bolje!

Maraj, sta da radis...desava se...

Mi bili do drugarice,bilo lepo, malo se deca igrala, ja uspela malo sa njom da popricam...

Njih dvoje skroz budni a vec je skoro 9. Malo mi je nezgodno posto prvo moram nju pa dok se ona ne probudi,onda njega a desi se da se ona vec probudi pa moram opet nju pa opet njega...o boze 😁

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
23.1.2019 20:44:21   
Maraj
Vonuser posted image desi se...od silnih obaveza covek zaboravi. Dobro pa se setio.
Pari user posted image super za izlazak. Jesi probala da zajedno legnete svo troje. Ja sam par puta tako uspavala L i S kad smo bili sami.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
23.1.2019 20:53:39   
vonavoj
Pari,prija izlazak!Kad sam sama sa njih troje,ja se sredim i svi legnemo u isto vreme😂inace ga bude,pa se vrtimo u krug.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
23.1.2019 21:13:45   
jess021
Vece mame!
Ja skuvala supu, napravila lazanje, okupala se i lezim u dnevnoj. 
Jutros sam ustala sa ukocenim ledjima, jedva funkcionisem ceo dan, najgore mi da vozim, ne mogu da pogledam ni levo ni desno. 
Anci, otkad Mare pije ab? Posle 3-4 doze bi trebalo da mu je bolje. 
Von, synovitis ide iz kuka jer se tu nakuplja tecnost, a ne znam da li i u ostalim zglobovima. 
Pari, cini mi se da si raspolozenija i bas mi je drago zbog toga. 
Rosi, kako je N? 
Maraj, I meni je M zveknula iz kreveca direkt na glavu a ja bila pored, tako da sve znam. Ljubi S.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
23.1.2019 21:30:48   
Sanjica26 RR
Dobro vece.
Isla sam posle casova da uzmem novi mobilni. Ovaj je zreo za kantu. Preko mts-a cu. Sutra ga uzimam posto im stize roba.
Kupila sam pantalone. Jedine koje su mi se svidele i nisu skupe. Deca slazu lego.
Sofija je svoj slozila. Sad T.

Jednu losu vest sam cula u skoli, pa sam malo tuzna. Jedan ucenik ima rak abdomena. Zao mi je deteta.user posted image

Sutra sam sama sa decom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
23.1.2019 21:40:02   
Ana RR
Evo sad ima 38 temperaturu. Dakle upucaću se više.

Jess, počeo je da pije u ponedeljak, amoksiklav je dobio.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
23.1.2019 21:42:47   
emicaa
Sanjice pisi nam u temi koji si uzela 😊
Anci hoces ga voditi opet doktoru?Nevjerovatno od kad vas drzi.
Pati super da si uzivala.A pokusaj da idete svi zajedno u krevet,mozda ce vam biti lakse tako.
Moji pilici spavaju,i mene nesto mlati.Mislim da cu i ja brzo.Ujutru opet srecko i ja na cas fizickog.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
23.1.2019 21:44:54   
jess021
Ana, ako i nocas bude imao temp, odvedi ga opet sutra. Ab bi vec trebao da deluje.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
23.1.2019 21:55:10   
Rosita
Devojke, evo mi se uspavljujemo. Ako noćas bude imao T dajem mu ab od ujutru. On se ponaša normalno kad je bez T. Ždrelo mu crveno. Urin normalan. 
I mi smo dobili amoksiklav, kažem, da imamo. Možda, ana, i dalje ima t jer je virus takav, njemu ab ne može ništa🙁.
D rekao zubar da su mu odlični zubi. Baš je srećan. Dobio masku i pastu. Pregledao nas sve kad je došao.
Ja usisala sa N. On je zlatan kad mu ništa ne fali. Dobra naša dečica.
Jess, masaža bi ti dobro došla.
Ja od Nove g nikako da jedem zdravije. Evo sad slava, pite, kolači... Sve danas ću, sutra ću. 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
23.1.2019 21:58:38   
Maslacak15
Ana bas se muciteuser posted image . Mozda je ipak virus. Narocito kad bole zglobovi itd. Ovde je danas bilo bas jezivo hladno, tipa -5 najvisa dnevna. Ovo moje malo dete ja neznam kako ona do sada nije pokupila sto sta kako je masiram i povlacim po prevozu non stop. Sutra i prekosutra vrtic ne radi, S ce mi biti kuci pa taj popodnevni teatar bar otpada. Skola mi je blizu, to nije problem. U ponedeljak idem na jednodnevni put, ujutro u sest krecem, vracam se uvece oko sedam zivo me zanima kako ce to da izgleda sa mojim grudima. Ja inace nemam te probleme sa preteranom produkcijom ali istini za volju i ona je sisala sve vreme na 2-3 sata, sad mozda na malo duze. Ali valjda cu izdrzatiuser posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
23.1.2019 22:23:16   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Moji spavaju svi ja za kompom. Sef opet ima neke nove fiks ideje. Sto volim kad me iscima da nesto naucim i na kraju pojeo vuk magarca. Al imam utisak da su svi ti biznismeni takvi. Prepuni ideja a retko sta do kraja izguraju. Evo i ovaj francuz. Inace veceras balansiram. Pokusavam da uradim bar jednu stranicu newslettera za francuze i da obavim sta treba za sefa.

Rosi ja se nadam da je vas proslo. Ana sto kazu zene ispade virus. Brufen za bolove, nema druge.

PAri kako proslo uspavljivanje. Jao ja sam D do trece uspavljivala. A onda smo ostale same a ja morala da radim za sefa. OD tad se sama uspavljuje. Veceras je samo legla i odmah zakucala. Pitala me samo "mama jel 9" user posted image i okrenula se i zaspala. Dusa moja.

P muci kasalj. Razmisljam da ga malcice inhaliram na svoju ruku. Povrati slajm ali nije to nista alarmantno. Evo spava nije nijednom kasljucnuo. Danas u ledenoj dvorani spavao super. Na mm sam nekako standardno besna vec mesec dana. Izbegavam ga iskreno. Nista od razgovora do daljnjeg. Em imam posla. A kad ne radim uglavnom zakucam. Izes ga par veceri zaredjam sa poslom i onda sam jedno vece koma u 7 sa P. Ne mogu drugacije.

Odoh evo apdejtovao mi se program za sefa.

Maraj ne brini. P mi dva puta roknuo D jednom. Desava se. Al znas kako kazu. Bog deci jednu ruku podmetne, i ne udare se jako

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
23.1.2019 22:51:42   
Rosita
Ljišo, ja evo nisam N inhalirala, ne vidim da mu je neophodno, a ne mogu da slušam da viče. Samo fiziomer. Mada on sedi 5 min i gleda crtani dok mu izmerim t živinim toplomerom. Ne puštam mu inače. D već duže samo braću Kret gleda.
Baš javi, maslačak, kako je prošlo. I ja bih u nekom trenutku mogla ići da držim nešto tako od jutra do večeri i baš mislim oko grudi. Ali ima do tad mesec, dva. Ako izuvodim šta planiram, preko dana ne bi trebalo ni da sisa. Čoveče, milina kad više mleko nije glavna hrana.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
23.1.2019 23:14:12   
Misha i Ljisha
P ne gleda crtace. Voli iskljucivo samo spicu od ben i holi i andjeline balerine. Nista mu nije zanimljivo.bracu Kret gledamo vec godinama i vidim sad ima novih epizoda. Kad uhvatim da bacim pogled. Evo drzimo se. drekao i prdeo.dokle vise??? Toliko me stipa i grebe uzas. Sad me bukvalno poceo daviti toliko mi stisnuo grkljan. Ja ne zna jel to druga deca rade ali ja cu od mojih svisnuti. D mi je sitno sitno stipkala grudi uzas. Na kraju vise nisam znaLa sta cu. spavala sam nocu u rolci. A kakvu cu taktiki s ovim nemam pojma 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
23.1.2019 23:41:27   
Milena18
Mene je M grebala dok sisa toliko da se mm jednom zgranuo kad je video koliko sam izgrebana i stavio joj čarapice na ruke 😁 Na tu fazu se nadovezala faza grizenja, ali isto samo u sisajućem kontekstu.
Pari, super što si malo izašla, to uvek prija, pa makar i na kratko.
Maraj, ne sekiraj se mnogo, svima su nam deca padala sa kreveta.

Ja sutra ne radim, vodim M na kontrolu a moram i dva puta da je inhaliram. Prija mi to što ostajem kod kuće, ali već sam iskoristila četiri dana novog odmora, a nije još ni februar.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
23.1.2019 23:53:18   
Rosita
Ljišo, ja sad kad sam puštala N u svrhu merenja T, ja sve komentarišem crtani, "prevodim" 😁
Evo i N 2* se budi. Ja ne znam šta bih da ne sisa. To mi je najjednostavnuja opcija. N pomalo ujeda, to od tih grubih radnji. 
Evo sisamo pa se nadam sušenju kose.
Milena, odmori se sutra.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 0:00:02   
Sanjica26 RR
Evo ja ne spavam. Ne znam sta cu pre. Sad sam uzela da smazem picu. Nije zdravo da jedem ovako kasno, ali ajde kad sam budna.
Prevodim nesto. Treba da zakljucujem ocene u e-dnevnik. Mora da bude sve gotovo do petka.. A imam za sve osme razrede. Ustajem rano. Idem u selo. Bice veselo kad bude zvonio alarm.user posted image

Milena, odmori malo. user posted image

I sutra sam planirala svasta da uradim, a sama sam sa decom. Sto kaze mm mozes ti to.user posted image On to kaze kad mi nesto tesko ide.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 24.1.2019 0:01:46 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 8:26:15   
jess021
Dobro jutro!
Ima li snega? Kod nas bas pada, mrzim kad moram cistiti auto, iako nije tako strasno. 
Mene nervira sto M dok siki jednu ruku mi gurne ispod pazuha i cacka, meni odmah roletna padne.
Ana, kako ste jutros?
Rosi?
Milena, javi sta bi na kontroli. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 8:48:19   
emicaa
Jutro,ovde pada snijeg.Od hladnoce bi i pingvini padali u nesvjest.
Srecko i ja da doruckujemo pa treba da idemo polako.
Kako su djecica od jutros?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 8:51:07   
vonavoj
Jutro.Mrzim sneg😂od jutra negativa.Znaci i vas deca cackaju,mene J jos uvek,grkljan, mi je zezamo jesi li se napunila...kad joj je tuzna,spava joj se,mazi se samnom,samo digne rucicu..ali je nezna..sada je i M poceo,ali on stipa..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 9:34:10   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Vratila sam se iz sela. Pada sneg puno. Morala sam auto da ocistim.Zaspala sam u 2. 

Sad sam spremila deci dorucak, pa sredjivanje kuce.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 9:51:58   
bebilule
Jutro!
I kod nas opet pada. Ustvari, kod nas pada već dva mjesecauser posted image . Meni odmah pozitiva, sve je bijelo, čisto i zavejano. Jedino što onaj kreten s grtalicom stalno prolazi (ako se sjećate onog klipa Ja volim Kanadu), pa dok s autom izađem na ulicu ima lopatanja.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here