|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 10:07:04   
vonavoj
Bebi,kod vas ima grtalica,ovde niko ne cisti..zato ga ne volimo😁

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 10:09:54   
bebilule
Kako nema grtalice? Nisam upratila gdje ti živiš Von?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 10:30:47   
Ana RR
Bebi, da ti prenesem iz prve ruke - ni u Kanadi nema grtalice user posted image samo highway se čisti, ništa drugo. Svuda je utaban sneg. Ja sam autom prešla preko ostrva jer ga nisam videla od snega user posted image

Mare je bolje jutros, nema temp, raspoložen je. Ja sam bzvz, sad me i stomak muči, već dva puta sam trčala u toalet user posted image baš mi je mučno u želucu. Jutros sam išla da uradim laboratoriju, jbt mm je jedva sneg očistio iz dvorišta.

Uzela sam malo da radim, koliko mogu (iako me šefica tera da odmorim). U krevetu sam i kuckam i dremam.

< Poruku je uredio Ana RR -- 24.1.2019 10:31:53 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 10:32:23   
pari
Snega bas dosta...na kosutnjaku pogotovo...

Ja danas moram do katastra, osim toga nista drugo specijalno. Trebalo bi nesto jesti. Trebalo bi i njoj da dam nesto da jede ali sam potpuno neorganizovana i sa nabavkom i sa kuvanjem...moram se malo dovesti u red.

Sinoc uspela da uspavam nju pa posle njega, i taman se onda ona opet probudila. Ali dobro,proslo je ok.

Rosi,kako ste? Ana?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 11:06:05   
vonavoj
Bebi,iz Panceva sam..ciste se samo glavne ulice..a tuda gde mi idemo nista.😂mislim te ulice u naselju..do skole,vrtica..cak ni oko njih.Ana da li ste pili probiotik?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 11:08:58   
IvanaSK RR
Dobar dan. Samo da se javim.
Mi smo jutros putovali sat ipo kolima do vma, maca imala zakazan pregled ociju. Muz nas ostavio i otisao na posao. Nazad smo putovale dva sata, sto raznim busevima, sto pesaka. Noge su mi mokree. A nju sam ostavila u vrticu jer ja imam zakazano kod dr. Veselo danas.
Maslacak, nisam ispratila lepo, jel beba ne ide sa tobom? Ko ce da je cuva?
Ljubim vas sve, odoh polako.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 11:15:02   
Ana RR
Von, Mare i mm piju probiotik, ja redovno zaboravljam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 11:23:44   
Ana RR
Jao Ivana, pa zar nije mogao da vas vrati kući, čoveče? Baš vam se zalomio dan.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 11:25:37   
Maslacak15
Dobar Dan. Ne ne ide. Muz uzima Dan odmora i sedi kuci sa njom.stvarno ne mogu da je vodim, zvanican je konzorcijum i okupljanje,a dug je i Put , skoro dva sata vozom u jednom pravcu. Ja nju inace cimam po sastancima kad Su Malo neformalniji naninstitutu itd Ali ovo nebi imalo smisla. Nikad do sad nisam pravila pauzu u dojenju duzu od 4-5 sati ako i toliko. A ovo ce biti bar 13.  Nece ona biti Problem osim sto ce mozda da protestvujea Ali moje grudi videcemo...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 11:33:00   
IvanaSK RR
Anci, nije mogao. Krenuo mu je kurs i jako je veliki problem sada da uzima slobodne dane. Treba da najavi par dana unapred. Mozes misliti kako mi je bilo zanimljivo sa njom po ovom vremenu user posted image
Maslacak, srecno onda sa grudima user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 11:35:30   
Rosita
Jutro.
N je oko 20 h bez T. Malo je kenjkav. Budio se petsto miliona puta. Na 5, 10 min. Ja ne znađ šta mu je. Dvojke mu niču. Slabije jede. Eto po T rekla bih da je pregurao, ali zakašlje se pomalo i sve napred rečeno. Nisam skroz mirna.
Jutros je mm bio sa njim od 8 do 9 da ja odspavam. Starije dete od kad ne pratim u vrtić. Sve radi mm, pegla ga i odvodi. Nekad sam to doživljavala tragično, čuj da ne ustanem i ispratim dete. Ali ja pred zoru zaspim. Šta mogu.
Snega dosta, ali kaže mm ružan je ovde, nije za sankanje .
Pari, jesi li ti na Košutnjaku?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 11:35:48   
vonavoj
U bre Ivana,ala si se namucilA..kese u cizme sledeci put,izmedju dva para carapa. Kako je prosao pregled?

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 11:36:22   
Ana RR
Mogu da zamislim, Ivana. Ludnica je. Mi smo jutros jedva do doma zdravlja došli koji nam je na 3 minuta autom a samo kad pomislim na vaše putešestvije do vma... užas.

Maslačak, biće veselo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 11:45:14   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Rosita

Nekad sam to doživljavala tragično, čuj da ne ustanem i ispratim dete. Ali ja pred zoru zaspim. Šta mogu.
Snega dosta, ali kaže mm ružan je ovde, nije za sankanje .
Pari, jesi li ti na Košutnjaku?



Ma, ROSI ti kao ja. I ja sam dozivljavala tragicno. Odavno vise ne. On spremi Sofiju i odvede je u vrtic. Samo ih cujem kad zatvore vrata. 

Ivana, ti si se bas iscimala. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 11:50:27   
IvanaSK RR
Najveći problem je sto busevi uzasno sporo idu, pa pola pesaka, ona nece, a i jedva hoda po ovome. Ja je nosim pa i ne gledam da li u bare stajem. Nisam očekivala da ce propustiti cizme. A jutros kad smo krenuli dobih mens na svu mukuuser posted image
Oci su ok, pregled za godinu dana opet. Zbog prevremenog rodjenja i svekrvine dioptrije.. Uzimala sam uput od dr opste prakse, svaki put mora novi iako imamo zakazano pa sam usput zatrazila da je pregleda jer slinavi danima i pomalo kaslje. Kaze dr sve u redu, i dala nam neke kapi za nosic.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 24.1.2019 11:51:08 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 11:56:20   
Milena18
Dobar dan!
Vratile se sa kontrole. I dalje je puna šlajma, da nastavimo inhalacije hipertoničnim i u subotu na kontrolu. Od juče nema povišenu t, tako da je dosta bolje. 
Ivana, i mi smo peške do lekara išle, to nam je na pet minuta hoda, ali grozno je po ovoj vodurini. 
Rosi, kašalj može i da potraje. Čim je prošla t, verovatno prolazi polako.
Maslačak, srećno. Ja sam se prvog dana po povratku na posao izmlazala u toaletu za vreme pauze 😁 Strašno je kakve su mi grudi bile, a M je tada sisala 2-3 puta dnevno samo.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 12:00:13   
pari
Rosi, na nbg sam ali je vrtic u kosutnjaku 🙂 pa se vozamo svaki dan ali nije mi problem...

Joj Ivana,bas cimanje...svaka ti cas_t!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 12:49:13   
vonavoj
Pari,bas sam htela da pitam kako se snalazite,kad si sama..znaci vozis kola,cistis sneg..aaaaa.Rosi,bitno da nema temp vise..I ja spremim stvari za vrtic i mm je pre 7 odvede..mada uglavnom udje da me poljubi i moli da ne spava u vrticu.hahaha

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 12:53:07   
pari
Snalazim se u principu...samo da smo svi zdravi, to molim boga svaki dan, sve ostalo je podnosljivo...

Jutros sam se zakasljala oko 7 i probudila T 🤨 moram ja da se pazim da se ne razbolim...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 14:58:52   
Maraj
Dan mame. Ja oko dece. S sad zaspala pa da vam se javim. L bio na snegu. Uzivao sa b&d. Mi bi trebali veceras kod dr na kontrolu zbog boginja...videcu da l cemo ici..
Pari anjste mogli u Skojevskom naselju ili tako negde, blizu vrtica da iznajmite stan, da se ne cimas ...sta je uradio tm, jel nasao stan?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 15:43:14   
jance
Dobar dan. Mi so zvanicno zavejani, Ogi skoro zakasnio u skolu jutros jer je mm tesko izasao kolima.

Bebuska je spaval nocas sasvim lepo, cak je i mm odspavao jos nekih sat vremena kad je odvezao klince. Oko podneva sam joj dala da proba Babylove dohranu a cu videti do sutra kako ce ici. Za sada nema reakcija....
Pod lepim spavanjem mislim na to da se budila / jela / zaspala ponovo bez vristanja.

Pocinjem polako da se spremam za bebino prinosenje. Gledam garderobicu itd. To je pandam krstenju u nasoj crkvi, posto se krstavaju odrasli, beba dolazi prvi put u crkvu posle nekih mesec dana od rodjenja, predstavlja se crkvi i mole se za nju. To bi trebalo da bude sad u nedelju jer joj je sutra mesec dana ali nece biti zbog vremena.Mozda sledeci vikend ako bude lepo vreme.

Konacno sam pocela da planiram i Kikin rodjedan. Brdo toga treba naruciti i isplanirati a ja nikako da se nakanim, sve mi izgleda daleko. A ona jadnica svako jutro pita koliko dana vec do proslave. Naravno da sam se kasno javila za tortu i za slanise, to se zakazuje i do mesec ipo ranije tako da ce to biti iz poslasticarnice. mozda i bolje, jeftinije cu proci....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 18:22:59   
Rosita
Dobro veče.
Moje malo dete kenjkavo, kmezavo. Nema više T, neki drugi mu je vrag. Neće da jede na kašiku ništa. Kad smo ručali uzmem mekane parčiće hleba, izrendam domaću zaleđenu slaninu i blago mu namažen te komadiće. To je rado jeo. Stariji, opet, maniše ručku. Molim lepo, čeka ga za večeru to isto.




_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 20:01:15   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Moj je danas spavao jako malo. Dva puta ali prva dremka mu je bila bukvalno 10 min. A zaspao je za sekundu nije da mu je trebalo dugo da zaspi. Druga dremka za nijansu bolja ali 3 puta se budio. Tako da je veceras poceo da frkise najstrasnije vec u 6 i 15. A jeo nije od 14h i sta cu u pola 7 mu dadoh mleko. Nista nije hteo da jede popodne. Najradje bi grickao koricu hleba. Pozavrsavala sam po kuci brzinski sta sam imala. Jos D da strpam i krevet i onda za racunar. Imam svasta. Srecom jedan deo je automatizovan. Evo radi vec sve samo od popodne. 
Nadam se da ste svi bolje. 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 21:48:58   
emicaa
Moji spavaju,jos sutra i konacno vikend.
Jedva sam jutros oci otvorila,svi se radujemo vikendu da se naspavamo kao ljudi.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 21:51:32   
pari
Jao ovo uspavljivanje...poludecu nacisto...prvo je zaspala na 10 min, a onda sam je uspavljivala 50 min...strasno... Srecom pa je on zaspao brzo u tom njenom uspavljivanju. Sad sam na ivici zivaca, a treba da spavam,grrrr



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here