|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 22:02:13   
vonavoj
I moj je nervozan..ostavila sam da ga mm opet uspava..nervozan je..veceras sam mu cak i temp merila..mozda ga zubi muce..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 22:05:21   
pari
Dok je uspavljujem, cupa me, gura ruke u moja usta, grebe me, pokusava da se uspravi pa kenjka i tako ukrug, onda se ja unervozim pa prenesem na nju verovatno i tako...veselo... Nervira me sto se ja unervozim,a ja bih samo da oni zaspu da bih imala malo svog mira

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 22:09:55   
Rosita
Pari, ljišo, razumem vas. Ja sam dva puta uspavala N , otvorila računar da radim, odmah se probudio. 2* 20-ak min.  Ceo dan je tako kmezav da nije prepoznatljiv. Ljišo, ako to tako izgleda, baš ti je teško. Nema T, jedino ako su zubi. Kašiku odbija, ni ne sisa puno. Jeo je proju.
Rekla sam mm da to što imam da radim lepo ću kad dođe sa posla u narednim danima, kad D nema trening, da uzmem laptop i idem uveče, tipa od 6-8 negde gde je mirno a on nek ih čuva.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 22:12:54   
vonavoj
Pari,i ja se tako unervozim..jer znam sta me jos ceka..a mm legne,i zaspi i pre njega,nekad..ili je u stanju da ga drzi u narucju i gleda film.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 22:19:20   
pari
Mm je isto to radio...drzao je i gledao film... Sad kad ga nema bih sve dala da je tu 🙂

Rosi,pametno si to smislila...to ti je jediji nacin da uradis nesto

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 22:27:08   
Sanjica26 RR
Свако има неку муку. Ево ја сам у дечијој соби и закључујем оцене. Што се види по ћирилици. И глумим полицајца. user posted image Саме смо, а глава ме никад у животу није оволико болела.user posted image А немам ниједан лек. После сам мм поруку да ми купи лек кад стигне у град, Мерила сам притисак. Он је 127 са 80 али очигледно мени не прија, јер ја имам низак.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 22:28:05   
jance
Dobro vece. Pridruzujem se veceri neuroznih beba. Evo bebuska je urlala pola sata i sad se ne smiruje, ponovo place na svakih 10min. Sve sam joj uradila, i pelenu zamenila, i podizala i spustala i pokusala da nahranim i mazila, i upakovala u cebe da se ne budi rukama....

Nervozna sam jer me mm zavrnuo, rekao mi da ne prepisujem nesto za Ogijevu skolu da ce on stampati danas u gradu da bi mi oko 6 rekao kako ije stampao i kako sam ja uopste zamislila da on to uradi kad ne stize. A sam je rekao da ce! I tako sam ja onda sad sve morala peske rukom da prepisujem.... sa sve nervoznom bebom.

Inace danas je tacno tri dana kako nismo ni ja ni beba iasli iz kuce uopste. Jos sam i dobro normalna...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 22:28:59   
Duškić
Oh, kako sam umorna.
Ma neka ga drzi kako god samo neka pomogne.
Moj zet je tako drzao dete pusti fudbal ustaje gundja, dete gleda zanimljivo mu valjda sto trce..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
24.1.2019 23:19:47   
emicaa
Moj srecko je spavao citavih 20 minuta i onda se pojavio u dnevnoj raspolozen i sa osmjehom kao da je spavao 12 sati.Jedva je zaspao opet,sve mu je bilo smijesno.Stvarno je blesavo dijete.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
25.1.2019 6:03:32   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: pari

Dok je uspavljujem, cupa me, gura ruke u moja usta, grebe me, pokusava da se uspravi pa kenjka i tako ukrug, onda se ja unervozim pa prenesem na nju verovatno i tako...veselo... Nervira me sto se ja unervozim,a ja bih samo da oni zaspu da bih imala malo svog mira



Evo citira ovo. Isto i kod mene. 
Dobro jutro. Sinoc sam se samo cula sa sefom i rekla mu da on radi haha...jao al nisam mogla na oci da gledam. Sve sam iskulirala nocas osim u 3. Sve ostalo je mm. D hoce danas u vrtic zenska

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
25.1.2019 6:59:14   
jess021
Dobro jutro mame!
Ja se spremila za posao pa cekam da mm doveze moju mamu. Jos uvek me boli vrat, nekad zaboravim pa se cimnem. ..uf.
Ana, kako ste danas?
Mi smo sikili oko 1h i jos je trazila da joj napravim mleko u flasicu ali je brzo posle toga zaspala. 
Danas idemo kod kake na rodjendan, moram da kupim neko lepo cvece.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
25.1.2019 7:08:56   
vocicana
Dobro jutro mame. Ja sam juce isto bila strasno umorna, dte sam uztela iz vrtica i uzela i setrivcinu, setali su me jos tri sata po gradu, ali su bili presrecni, bas mi je srce ogromno bilo. Vodila ih na pomfrit i picu, mnogo su uzivali i bili dobri, inace se koskaju non stop njih dvoje, ali se mnogo vole.
Sta danas radite, pocinje vikend?
Ovde inace pada sneg, rusiii, sitan, bas pada dobro.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
25.1.2019 7:19:09   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Kako ste, deca?
Ovde trenutno ne pada sneg.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
25.1.2019 7:20:42   
vocicana
Ivana kako si ti? Deca su nadam se bolje. Bas ste me zabrinule sa tako dugim losim zfravstvenim stanjem.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
25.1.2019 8:31:27   
Maraj
Jutro.....ja oko dece...cekam da S zaspu da mogu nesto da uradim po kuci...
L bi u vrtic al ne saljem ga jos...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
25.1.2019 8:36:02   
vonavoj
Maraj,nemoj ga bar jos 2 nedelje,zbog nje.Doruckujem,a M hvata mrvice,mnogo je smesan.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
25.1.2019 8:39:46   
emicaa
Jutro i od nas dvoje.
Mi standardno,odveli Doru i sad odmorimo pa da doruckujemo.jutros sam od pola 5 do pola 6 lezala budna.Bas lose spavam u zadnje vrijeme.
Maraj sve ok posle pada sa kreveta?
Nadam se da ste svi ozdravili.Dosta je bilo 😊




_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
25.1.2019 8:48:01   
IvanaSK RR
Voci, sad sam vadila krv. U suštini, isto sam. Doktorka kaze da je takav virus i da se tako mogu osecati i do dva meseca. Mada nadam se da ce se makar usi malo smiriti. U nekim trenutcima se javi i nesvestica. Bas je neprijatno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
25.1.2019 8:53:07   
Misha i Ljisha
Uspavah batketa. Nisam vise mogla. Jedva smo spremili seku za vrtic. Jos sam joj i pekla palacinke. On se njario. Malo i jeo. Sizio tokom jela. U vrticu se oraspolozi. Tamo mu je valjda uzbudljivo. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
25.1.2019 9:31:08   
Misha i Ljisha
Spavao citavih 20 min. user posted image Srecom bar poslah mailove ove francuske. A onda cu veceras ostatak. Posla da se u.erem u gace. A sutra dva casa, veceras cas, prekosutra cas. Januar najduzi mesec valjda. Sa najvise troskova. Jos me mm sad iznervirao kaze kupice dzemper, 5000. Pa covece sta da zvacemo? Vazduh? Rekla sam mu kako hoce. A bicu ljuta kasnije sta da radim

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
25.1.2019 9:36:05   
vonavoj
Hahaha..mora co''ek da se obuce,on ide na posao...a ti Lisho sedis kuci i pravis pare😡bas ti cini da se bolje osecas..kazi ne moze,haha.Inace,nama juce trosak za registraciju 200e...plus ustsnovljeno da prednje kocnice ne valjaju,sreca pa nas pustili,snajka mi radi,ali moramo sto pre i to da popravimo.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
25.1.2019 9:54:07   
Maraj
I ja uspavala S...
Emice ok je. Ona hvala Bogu, ko da nije pala. Ja jos ne migu da prezalim sto se to desilo...visok je krevet s kog je pala... al ona se sad ne smiruje. Nocas sam je jurila po krevetu. Ne znam.kako bi ona spavala u krevetcu. Sva se istumba u bracnom krevetu...nije ni cudo sto je pala. Joj i da se nasmejem...jutros kazem mm da me nocas bas izmaltretirala , seta po krevetu , a mm mrtav ozbiljan me pita "Mesecari"? user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
25.1.2019 10:17:50   
jance
Jutro. Ili vec dan. Danas nam bebuska napunila mesec dana. Jeeee
Jedva cekam savetovaliste ( koje je tek za dve nedelje) da vidim koliko ima kilograma. Svi kazu da se jaaako ubucila hihihi.
Mm jutros ustao nakrivo nasadjen, ne moze jadan da se naspava kad mora ujutru decu da vodi u skolu a preko dana da radi. Jeeeste a ja sam mogla sve ove godine 😒 A on mi je ovih dana kad smo zatvoreni u kuci jedina odrasla osoba sa kojom uzivo mogu da pricam. Rekla sam mu da ide da spava u radionicu ako vec u sopstvenom krevetu ne moze da spava....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
25.1.2019 10:26:41   
Misha i Ljisha
Von kupio je dva dzempera. Tacno cu ga upucati

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
25.1.2019 10:30:51   
jance
Ogi je sinoc uspeo da pocepa skafander. Sad nit da mu kupujem nit da ga ne pudtam napolje na sneg. Dogodine ce mu biti mali a mozda vise ni nece biti cestitog snega...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here