|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 14:19:07   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Rosita

Smeško, baš se radujem!
Jess, kako ste vi? Ma da, ja isto uvelk uzimam u obzir nameru. Ali mu kažem i 3 nepažnje= jedna namera. Ključno je kontrolisati se i ne nervirati oko nekih "čari" ovog perioda. Ali teško nekad, da.
Sanjice, ne zezaj se nego se leči. Doduše, ko ti kaže. Ja sam promukla skroz. Al ko me pita. Muž mi ostavio sinoć sudove. Evo šaljem mu poruku kad sam sama sa decom da to ne radi. Od čega odvikavanje kod te drugarice?
Ivana, kako si ti? Ako i mom N bude trajala ova zapušenost toliko, izludeću. 3 beroduala dnevno, malo mu. Pun je šlajma. U pon kontrola.
Bili napolju malo, vratili se, pasulj sam stavila. Valjalo bi da radim nešto.... Uf. Makar je N podnošljiviji noću bio. Prvo buđenje u 1, a ustali u 9. 
Pozdrav, mame.



Rosi, a sad vidim da nisam dodala. Mala jos uvek sisa. Nece da se odlepi od nje. Od juce je presekla. Ne moze vise ni sa kilazom da se bori, a ni sa dojenjem. Kaže dosta je vise bilo 25 meseci. Sad cekamo da nas zovu, ali ja cu svakako za to vreme da prilegnem. Deci sam rekla da odu u sobi i da leskare i citaju. Nek bude malo vise tisine. 
Inace, sad smo u gledanju kuca, stanova. Do kraja godine ili cemo da resimo ili odustajemo od toga. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 14:45:33   
jess021
Sanjice, kakve veze ima kilaza i dojenje? 😊


Ali slazem se. Dosta je bilo. I ja se nakanjujem, staz od skoro 28 meseci. M ipak dobila ab, kaze dr da je ovaj virus takav da se uglavnom zavrsi sa virusnom upalom pluca.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 14:52:51   
vonavoj
Gotova set_nja,bogami hladno je..zubato sunce,a duvka.Jos nisam.dobila,a trudna nisam,11 dana mi kasni..odlepicu,a stomak me vec 7 dana boli.Jess,dug staz dojenja.Sanjice,pitanje koliko.ce mala hteti kod tebe,jel ostaje da spava ili? Nije valjda da i preko dana sisa?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 15:06:08   
Sanjica26 RR
Jess, hoce da krene sa dijetom a jos je doji. Mnogo, mnogo je krupna.

Von, sisa i preko dana. Nece da je ostavi kod mene na nocenje.user posted image Jos mi i to fali. Neka hvala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 15:18:49   
smeško
Sanjice, kojanje tvoja uloga kada dodju? Nista nam nije jasno.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 15:20:03   
smeško
Jess i nama su to rekli.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 15:36:10   
Sanjica26 RR
Nije tu mama, a ona je kod nas.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 16:02:38   
mama Jo
O, Sanjice bice zeznuto ako je ostavi i na spavanju kod tebe user posted image

Mi smo malo odmorili svi, sad cemo opet malo napolje.
Kako su decica, Jess, Smesko, Rosi?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 16:31:21   
bebilule
E mame, mi napokon u horizontali. Cijeli dan provedosmo vani, bas je bilo super. Sad smo kod moje mame rucali i legli.


Suzi, ne zivi i nemam mm nesto vise od dvije godine. Stara je to prica vec u mojoj glavi... 
Moracu okaciti slikuu nekoj temi, da podjelim s vama ovu zimsku caroliju. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 18:36:23   
Rosita
Mi isto bili dva puta napolju. Sela sam za komp. Cekam kafu da mi skuva mm, pa da citam nesto.

Ja cu sa N lako preko dana za sisanje. To je i tako moje krivinarenje za uspavljivanje, njemu ne treba.

Sanjice, kakvi su planovi za stan? Je l cete moci kredit ili planiras neko drugo resenje? I mi bismo trebali da se aktiviramo. Sve je to meni jako stresno.


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 18:36:26   
Sanjica26 RR
Mama jo, mislim da dete ne bi plakalo kod mene. Od malo pre situacija. Ipak smo otisli kod njih. Pitam je ja da mi pokaže svoj krevet. I udjemo u sobu. Ona mi pokaže neku lampu mesec i ja je pitam da li hoce da legne. Legne ona i ja ukljucim na tom mesecu muziku. Jedno dvadeset minuta je ona ležela. Htela je da zaspi. Ali tacno vidim da ne zna kako. Uspavljuje se sisajuci. I ja je okrenem na stranu. Ona stavila rukice na usi. Usla mama i ona misli kako se ona uplasila. U stvari ona tacno ne zna kako da se uspava. Mozda bi i zaspala da nije mama usla.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 18:39:10   
Rosita
N se odmah probudi, kao i danas, ooooj majko mila user posted image . Ma nista od njega ne mogu.

Sanjice, majka treba da je nauci drugacije. To vec i razgovor moze da resi. Velika je.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 18:45:16   
vonavoj
Rosi,Sanjice i mi smo.gledali stambene kredite prosle.godine,pa smo se ohladili..mi ne placamo stanarinu,pa nemamo taj trosak da kazemo da nam je isto placali kredit ili stanarinu...cekamo da mm malo krene posao,pa da zaglibimo 30godina,to ce biti prezivljavanje onda..vama zelim srecu!Inace,Sanjice,tu i tata devojcice treba da se ukljuci..Gledala sam teme,interesuje me iskustvo sa Femisan a,ubise me ovi ciklusi na 40 dana,izglera da cu dobiti...neizvesnost ubija..a nemam ciste,sve ok..da li i piti nesto ili ostaviti tako,da bude normalno na 40 dana..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 18:51:34   
Sanjica26 RR
Da, Rosi slažem sa tobom.

Von, i sa tobom se slažem. To je duga prica. Mnogo radi.

Pisacu u temi o stambenim kreditima. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 20:23:50   
Maraj
Vece mame. Mi imali goste. Fino bilo...ja sad uspavljujem S. Po drugi put...
Bebi daj sliku snezne idileuser posted image
Emice nema...kako li je Davidu sa novim kremicama

< Poruku je uredio Maraj -- 16.2.2019 20:24:38 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 20:31:32   
smeško
Nama se J od pocetka sam uspavljuje. Starije smo nosali i ljuljali. Mozda je bolje da mama legne pored cere kao sigurnost, nw mora da sisa.

Nama J spava od 20h, tada pije sirup. Stariji su u pokusaju spavanja. N se veceras zalio da ga boli testis. Da odlepis. Je l'' i vi ponekad imate utisak da nemate predaha u brigama? Da isu jedna za drugom?Maro, sta ste resili za vakcinu?Jess, kako ste? Ico? Zasto Pari nema, sta sam propustila?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 21:06:39   
jess021
Smesko, jos kad si opicen kao ja sto sam, nadjem brigu i kad je nemam. 


Mila je veceras razbila nos, tj pukla glavom o zid, a drzala neko cebe pa se nije mogla docekati na ruke vec pravo nosem😕Evo sad spava, nema temp.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 21:28:03   
jance
Vece. Velika deca su u kadi, kolac izvadjen iz rerne, muz na probi. Jedino me bebuska urnuse celo vece. Bili nam gosti, nosila ju je gosca celo vreme, ona se sa njom mazila, gugukala, sve divno i krasno ko najbolja beba ns svetu. Cim su otisli ona je zaspala ali se probudila 10min kasnije i krenula da urla! I to sa sve zacenjivanjem da sam mislila da cu zvati mm da nas vozi na hitnu. Cistila joj nos jer sam mislila da je guse slinci, to je jos vise razdrazilo, pa onda vristi vristi pa mi zaspi na rukama pa pokusa da proguta i ko da tu ostane bez vazduha, probudi se pa krene ponovo da vristi i tako u krug. Plus kolac u rerni.... Na kraju sam je spustila u krevetac kad mi je stoti put zadremala na rukama, probudila se 5min jasnije srecna i raspolozena, narednih pola sata je gukala i smeskala se u kreveticu. A ja se tresla narednih 15min ko prut, morala izaci napolje da se dozovem. Evo sad je jela i zaspala.
A kad pomislim da mm hoce jos jedno dete.... brrrrrrr ja ovo ne mogu vise. Previse sam matora za ovakve haose. Mozda jad bi mi platio dadilju da zivi sa nama tu dok beba ne napuni 2 godine recimo obda bih razmislila 😂

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 21:35:55   
mama Jo
Ahahahahahha user posted image jaoj jance, izvini ali ismejah se user posted image
Prvo dva puta citam kolac izvadjen iz rerne i nije mi nista jasno, tek onda shvatih da je u pitanju kolač, a ne kolac user posted image radim na 30% u vecernjim satima. A to je redovna pojava-kad su gosti tu oni milina, pa jos kad mi kazu - jaoj pa ona je tebi super, vidi kako je mirna samo user posted image a kad oni zatvore vrata od stana, tako se beba pretvori u vristalinu user posted image
Ja sam mm tako rekla za trece - jedino ako mi nabavis dadilju do 3.godine...

Jess, pa kako to, je l' joj isla krv na nos? Je l' se poplasila?
Moja mladja evo zaspala, idem sad stariju da poteram, pa bih mogla oprati svoju kosu...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 21:36:26   
smeško
Joj, bre, Jance. A zamisli kako je meni kada sve vreme citam kolaC a ne kolaČ. 😂 Salim se za ovo kako je meni, naravno.😂


Jess, milica mala, je l'' ostala modrica? 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 21:40:36   
mama Jo
Hahahaha, smesko i ti kao i ja u vecernjim satima na 30% user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 21:58:48   
jance
Hahaha sad i ja kontam sta sam napisala.
Ovi moji ko da ih ne hranim. Izasli iz kade cisti i sredjeni evo ih jedu kroasane sa eurokremom i skroz su se izmazali, kidisu na to slatko ko da nista danima jeli nisu.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 22:36:03   
mama Jo
user posted image
Moglo bi jos jedno kupanje da padne user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 22:47:35   
vocicana
Dobro vece mame, ja na poslu, citam sta Jance kaze za kroasane sa eurokremom..ma kidise na slatko i na slano, covek jede, razbija. A mm samo ide za njim i opominje, ne za zid, pazi krevet, ne hvataj prljavim rukama to...a jaaaa

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 8:28:51   
smeško
Dobro jutro! Evo dremamo od sest da nahvatamo urin J da nosimo u Konzilijum. Upropastili smo dve kesice, nesto nas nece danas.


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here