|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 8:34:56   
pari
Smesko, da vam uspe sto pre!


Meni se T probudila u pola 7 i naravno vec oko 8 je bila umorna i sad kao drema,a ja sad ne mogu da nastavim...Ali dobro,popila sam cedjeni sok, pojela ovsenu kasu standardno, perem neki ves... Nas dve same danas i sutra standardno...uvek mi fali moj decak kad nije tu...
Ja treba da dobijem danas,sutra...Potrudicu se da idemo malo napolje danas,bice lepo vreme...Meni juce i prekjuce bili moji tu pa se nisam javljala...isli napolje dosta,igrali se u kuci...proletelo.
Jess,kako ste? Ivana,kako je tebi? Maraj,kako je? Ljisho, je l izdrzavas? Sanjice? I sve ostale mame,puno pozdrava!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 9:20:31   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Smeško, nadam se da ste uspeli!
Pari, dobro sam. Malo jos smrckam, ali nije strasno. Jedino nikako da se odmorimuser posted image
Kad ces znati nesto iz socijalnog? Jel oni javljaju ili?
Devojke, kako ste, deca?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 9:34:16   
smeško
Uspeli! Mm odneo, minse igramo  kod kuce.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 9:46:45   
IvanaSK RR
Divno user posted image
Mama Jo, pitala si me za voznju. Ide nekako. Uzela sam i neke casove voznje. Instruktor je ok, skroz ok, ali meni nekako ne prija kao osoba. Budala ja user posted image nisam stigla ni da vozim ove nedelje koliko sam htela, milion nekih stvari sam zavrsavala. Nadam se da cu sledeće nedelje vise.
Moj najveći problem ne sto sam stegnuta sve vreme. Ja to ne radim namerno, podsvesno, a iritira me sto mi svi pricaju kao da radim namerno user posted image
Pre neki dan sam sa instruktorom izvozala dosta po gradu i na kraju se zamenili kad sam imala problem na jako velikoj uzbrdici sa mnogo saobraćaja da krenem. Mada sam ja bila spremna i da oni sviraju tri dana i cekaju dok ja ne krenem user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 9:51:35   
pari
Ivana, ne opterecuj se sa drugima...Kad sam pocela da radim davno,bila sam zaduzena za komercijalu za celu Vojvodinu...godinama pre toga nisam vozila...dobila sluzbeni auto i krenula...nije bilo idealno ali malo po malo sam naucila (tu i tamo sam udarila auto, upala u jarak 😁, ali sve je bilo ok 😉)...tako da polako,daj sebi vremena i vozi kako mozes i umes...sta te briga...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 10:17:58   
jance
I ja bah krenuh da pisem da ohrabrim Ivanu za voznju. Mm uvek kaze da vise voli te uplasene vozace pocetklnike jer zna da su barem oprezni a ne obo sto ima 100godina vozackog staza i smatra da je kralj saobracaja i popio svu pamet sveta.
Ja sam polagala na selu gde ima jedan semafor. Kad sam prvi put dosla u grad pocela sam da se tresem ko prut na prvoj raskrsnici, parkirala i nastavila dalje busom 😂
Kad sam se udala uhvatila me sveki da je vozam svaki dan i tako sam naucila voznju u gradu. Ona razmisljala o trakama i gde treba da se prestrojim, gledala parking itd a ja razmisljala o kolima i voznji. I tako skoro 4 godine. U jugu.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 12:50:32   
Rosita
E svašta sam iskucala. Ali izbaci. Jednom ne iskopiram, eto ti. Baš bezveze. Ne koristim mozilu i ne mogu da vratim. Može li to da se reši 🙁?
Samo onda sve da vas pozdravim!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 13:52:37   
Rosita
Udjoh u kuću. Bebac zaspao napolju, ja obavila kupovinu, popila kafu i išetala se. Sad sam ga izbacila na terasu da spava. U punoj je opremi i kontam da je to dobra taktika! Zaspi napolju bez sise, ako nastavlja iznesem ga na terasu. 
D izašao u bioskop, izvela ga drugarica.
Ja loše spavala i sanjala moje klasične snove kad sam napeta. 
Poz mame.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 15:04:48   
mama Jo
Pozz svima.
Jance, i meni treba takvo ohrabrenje. Ja sam Iv kao i ti, tako nesvesno... ali ja nisam sela za volan 7-8 godina... i to me jako nervira. Samoj sebi sam obecala da cu do kraja ove godine poceti da vozim. Inace jos uvek imam onu papirnu vozacku user posted image

Moji zaspali ja idem da peglam.zavesu 😩

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 15:10:34   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Meni je bila kuma Vika sa sinom. Posle idemo kod njih, jer su devojcice kukale da hoce i one da gledaju lego 2. Posle ce T da place u toku noci. Katastrofa je sa tim stvarima. I posle je kuma predlozila da dodjemo kod njih da nastavimo druzenje. 

Ivana, samo napred. Uz tebe sam. Slicno sam prosla. Jedina osoba koja me je podrzala je mm. Evo nas imas puno koji te podržavamo. :*

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 17.2.2019 15:19:51 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 15:13:52   
smeško
Ico, samo polako! Kada budes spremna sve ce leci na svoje. A ako ti instruktor ne odgovara, onda ti vise odmaze.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 15:14:12   
vonavoj
Mama jo,da li ti ta vazi? Imala je ona rok za zamenu?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 15:29:41   
Sanjica26 RR
Pari, kako si ti?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 15:57:57   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Mama jo,da li ti ta vazi? Imala je ona rok za zamenu?


Veruj mi da nemam pojma... iskreno se nadam da vazi user posted image ako ne vazi, moram ponovo da polazem, a to mi bas ne odgovara.
Secam se da sam se nesto raspitivala, i da sam zakljucila da vazi, li ne mogu tacno da se setim objasnjenja koje sam dobila 🙄
Inace, Von, jesi ti dobila paket kod Mame iz magarece klupe? Pratim je pa vidim na insta da je objavila pobednika nagradne igre koji ima isti nick kao ti ovde... ali prelecem te storije, pa nisam kliknula na profil 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 16:41:39   
vonavoj
Yes,mama jo,ja sam😂😂bas sam se prijatno obradovala!Inace,M overio pod,glavom,pao sa kreveta,spavao i nismo ga culi i samo baaam..ja trk..a on na celenku pao..valjda je ok.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 17:20:46   
IvanaSK RR
Ok, ja sam budala, javno da napisem. Dva puta napisala post i izbacilo me i nisam kopirala.
Nemam pojma ni sta sam više pisala. Nasmejah se Jancetu i izlasku iz auta i pravac u bus. Hvala vam sto me hrabrite, divne ste. ❤️
Mama Jo, sto nisi promenila vozačku?


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 17:47:51   
Ana RR
Dobro veče user posted image nadam se da ste svi zdravi!

Smeško, videla sam da ste kući i da je uz bio dobar user posted image
Jess, kako ste, jel bolje?

Mi smo ceo viked skitali, mrtva sam umorna i neispavana user posted image sad mi treba još dva dana da odmorim user posted image

Ivančice, tebi treba neko kao mm user posted image on je odličan instruktor, sve lepo objasni, smireno, bez nervoze, milina.

Mm riba kupatilo i nikako da završi a ja ću se upiškiti user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 17.2.2019 17:49:40 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 17:56:25   
vonavoj
Ana,opet cekas,dok on sve to lepo.izglanca!Moj usisao detaljno kucu,kaze Micko sad mozes da lizes pod,posto nam lize papuce. Ja oprala prozore,sad pecem mafine i dolazi mi drugarica sa malom kao J.Ivana,samo vozi,vozi,polako,stecices rutinu.nista drugo.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 18:00:49   
Ana RR
Jao Von, tri sata mu treba. On potroši celu bocu onog cilit bang-a za jedno pranje user posted image pa još i asepsol naprska, kao da sam ušla u operacionu salu user posted image Mislim da se ugušio unutra user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 18:07:32   
Rosita
Samo neka čisti :D. Mm hoće sve ali ga uvek čekam za sve 😬. 
Jao što sam ja nervozna. Sve mi smeta a to su sve gluposti. Ja u kupatilo, D za mnom. Kaki mu se. Ne pazi kad otvara vrata, juče je brata patosirao. Činija kikirikija, hop na pod. Oće da skače, hoće pokret i sve razumem al baš mi teško da smireno objašnjavam, grrrr. To su sve gluposti, al kad upadnem u nervozu imam i svoje bube pa dok se reset_ujem. A nisam u pms- u 😂. Još uživam njenog veličanstva bez.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 18:10:31   
Ana RR
Sve znam Rosi, Marku stalno nešto ispada. A nije mali.

Gotovo, još minut i ići ću u toalet dole u suterenu, eksplodiraću user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 18:28:07   
vonavoj
Jos nisi Ana! Dobar ti je muz,sve dezinfikuje,car!I moj je pedantan,kad hoce,devica,ali lenje gene ima!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 18:28:58   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR


Mama Jo, sto nisi promenila vozačku?



Ivana, evo veruj sad kad me pitas ni sama ne znam.... ispala sam bas neodgovorna sto se toga tice, kad mi je istekla tada vec dugo nisam vozila i sve tako kao - a, zamenicu, sta sad ionako ne vozim... i eto... sad ako budem morala ponovo da polazem, bas cu biti ljuta na sebe. Koliko vidim papreno je sad to. Uf, evo sad sam besna na sebe zbog toga. Kaze mm da ce mi proveriti ovih dana svakako ide u sup, pa ce pitati.

Rosi user posted image
Razumem skroz sve sto kazes...

Von, super za nagradu, cestitam ☺

Ostali, kako ste- Jess kako devojcice?

Ana, jesi stigla? user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 18:33:36   
Ana RR
Isterala sam ga, mrzelo me da silazim user posted image rekla sam da ću mu kupiti masku za sledeći put, ugušio se. Nije normalan. A kupatilo nema prozor već samo ventilaciju.

< Poruku je uredio Ana RR -- 17.2.2019 18:34:12 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 18:33:36   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Jos nisi Ana! Dobar ti je muz,sve dezinfikuje,car!I moj je pedantan,kad hoce,devica,ali lenje gene ima!



Von, ja sam devica ali nisam uopste lenja. I mm kad riba kupatilo bude kao da si usao u operacionu salu. Nije skoro jer non stop radi. Mogla bih da ga podset__im. :D

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 17.2.2019 18:48:00 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here