|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 18:40:49   
vonavoj
Ne,sanjice,device su pedantne,i on je.kad hoce..ali je lenj.Mama jo,mislim da je bio rok za zamenu..da ces morati ponovo..proveri..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 18:48:51   
Sanjica26 RR
On je samo umoran od posla.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 19:49:19   
Maraj
Vece mame
Vidim sanjica ne da na muza. user posted image ako , ako user posted image
Ja uspavljujem S. Imali i danas goste...lepo bilo...al me nervira kad nekontrolisano grickam. A to se desava jer ke hrana duze vremena na stolu.user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 20:26:30   
Sanjica26 RR
Maraj, to kažem za muza od Von. Koliko prica da radi kontam da je previse umoran da jos i cisti. Ja sam samo na strani devica. :) 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 20:43:31   
Maraj
Ja se ne razumem u horoskop user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 20:57:53   
Sanjica26 RR
A ja se razumem u persun :D Znam samo kakve su device. I brat mi je devica. Uhvatila sam ga pre neki dan kako riba sporet. :D 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 21:44:17   
vonavoj
Ne riba radnim danima,samo vikendom,hahaha.. ko mene pita da li sam umorna. On je lav/devica😉

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 21:56:59   
jance
Vece. Evo javlja se jedan lab podznak skorpija 😁
Udata sam za devicu inace hihihi. Ja nisam lenja - ja jednostavno nered ne vidim. Ne smeta mi. Kad sam radila casove i isla ljudima po kucama, svi se kao nesto izvinjavaju zbog nereda a ja bukvalno sa upitnikom iznad glave.... kakvog nereda? Mislite na uredno sloxmzenu gomilu knjiga u cosku? Ili 4 prljave case u sudoperi? Niste vi videli nered 😂

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
17.2.2019 22:06:42   
vonavoj
Ja sve svidim,i sve me nervira.hahaha..

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 2:31:46   
Rosita
Ja evo ustala, istuširala se, jela?!? i vratila... Užas za ovu promuklost i kašalj više. Razumem vas, pari, ivana, baš.
Nema ljiše?
Spavajte, pošteni svete :)
Laku noć.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 3:59:08   
vonavoj
Rosi i ja sam bila promukla 7 dana,a grlo me nije bolelo.. ti si dobra,u sred noci sve obavis i nazad u krevet.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 6:40:34   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Rosi videb tvoj post isto nocas u 3 😂 p i ja bili budni sat vremena igrali se. Probudio se i u akciju i onda je oko 3 i 15 zaspao A meni trebalo malo duze. Bili na salasu. Kaze mm: kako smo mi podigli D na salasu?😂😂😂 tamo hladnoooo hladnooo nocu. Lozili celu noc. Ovaj mi se drao. Promenio mesto. Jedva sam cekala da dodjem kuci. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 7:50:19   
Maraj

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja sve svidim,i sve me nervira.hahaha..

I ja...pa zvocam....

Dobro jutro. Rosi probaj inhalaciju sa fizioloskim i pantenolom. Mene je u trudnoci to spasilo.
Ljiso navikli smo cesce da te ima na rruser posted image
Suzi sta bi sa tvojim rodjacima, jesu bili u lipovici? Sta je sa onim holterom sto si nosila?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 7:54:44   
Milena18
Jutro! Kako ste, mame?
Evo me na poslu, a  M ostaje kod kuće još ove nedelje. Uživali smo u ovom lepom vikendu, išle u šetnje, u šumu, kod babe. Brale smo "šumskve plodove" 😁
Ivana, pitala si za boginje - prošle su, ima još nekoliko krastica na glavi, ispod kose. Drago mi je da je tebi konačno bolje. 
Želim vam svima lep dan.



(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 8:33:14   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Maraj


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja sve svidim,i sve me nervira.hahaha..

I ja...pa zvocam....

Dobro jutro. Rosi probaj inhalaciju sa fizioloskim i pantenolom. Mene je u trudnoci to spasilo.
Ljiso navikli smo cesce da te ima na rruser posted image
Suzi sta bi sa tvojim rodjacima, jesu bili u lipovici? Sta je sa onim holterom sto si nosila?



Toliko se nerviram u ovom stanu sto nije po mojim standardima da jedva cekam da nesto nase sredimo. Npr. nervira me civiluk u hodniku, jer je sve tako nabacano. I haj sta me sve nervira. Zvocam sama sebi a mm kaže strpi se i mene nervira. 

Dobro jutro. Probudila sam se rano. Doruckovala. I vratila sam se u krevet. Deca spavaju. Grlo i uvo me bole. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 8:44:19   
emicaa
Dobro jutro i od mene.Nadam se da ste sve dobro.
Mene nije bilo vise od 7 dana,stvarno nisam bila za forum.Ovaj februar je tako grozan,samo da prodje vec jednom.
Mi stansardno,odveli Doru,sad se mazimo pa dorucak.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 8:51:43   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Rosi, kako si?
Mama Jo, javi kad muz proveri. Iskreno se nadam da neces morati opet polagati. Bolje da te pare das za privatne casove.
Sanjice, nas stan, a opet neke stvari nisu po mojim standardimauser posted image sto zbog toga sto stan nije 100% onakav kakav bi htela, sto zbog manjka para da se nesto sredi, kupi..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 9:01:48   
Sanjica26 RR
Znam ja to Ivana, ali u sledecem stanu znam sta necemo da imamo. Mm npr. non stop zakuca a nas ormar. U raspadu je. Nemam gde vise ni stvari da drzim. Ne zato sto ih imam previse, nego sto su tu stvari za sve sezone. Ormar mali. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 9:06:31   
bubulence


IZVORNA PORUKA: mama Jo


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Mama jo,da li ti ta vazi? Imala je ona rok za zamenu?


Veruj mi da nemam pojma... iskreno se nadam da vazi user posted image ako ne vazi, moram ponovo da polazem, a to mi bas ne odgovara.
Secam se da sam se nesto raspitivala, i da sam zakljucila da vazi, li ne mogu tacno da se set_im objasnjenja koje sam dobila 🙄 



Moja je istekla 2011 i receno mi je da mogu da je produzim. Ako je ne preuzmes u roku od 6 meseci od kada polozis onda ti propada. Ali to vazi samo za prvo preuzimanje. Posle toga nema ogranicenja. Bar su meni tako rekli. Ja planiram sada ovih dana da radim lekarski i idem da je produzim. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 9:16:29   
vonavoj
Emice,sta bi?I ja bolje da ne pisem,bas sam lose volje,zatrpana konstantno,imam,ide kao ludo,u wc ne mogu kao covek,frustrira..Bila.mi juce drugarica i pita me da li imam izduvni ventil,kako izdrzavam,e pa nikako,pucam po savovima..jutros sam bas popucala..Mali se zagrcnuo,ispovracao ceo dorucak,tako mu malo fali da se nesto zgrozi,neka gromuljica i sve da povrati....

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 9:21:38   
emicaa
Ma Von samo lose vijesti.Dosta mi vise svega.
Ja sam se prosle sedmice ukocila,jos sam pod lijekovima.Proslu srijedu mm ostao kuci do podne.Nisam mogla ni djecu spremiti a ni Doru odvesti.Nisam osjecala desnu ruku.Danas trebala na kontrolu i sad me zvali da otkazu.Bolesna mi doktorica.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 9:25:26   
Milena18
Emice, šta god da je u pitanju, nadam se da si sada bolje. Ljubi dečicu.
Von, u pravu je drugarica, ali sigurno je teško naći izduvni ventil kad imaš toliko obaveza. Nemaš ni mnogo vremena za sebe. Ali verovatno će ti za koji mesec biti lakše, kada maleni još poraste. Meni znači da pred spavanje budem  malo sa svojim mislima, pročitam neku stranu knjige. Pola sata ili sat mira i kao nova sam. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 9:26:29   
vonavoj
O bre,stvarno dosta losih stvari..bas mi je muka. Uspela si da se ukocih,strasno. Jesi snimala kicmu? Sta kaze dr?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 10:00:01   
emicaa
Von nisam,dr kaze da su upalili ledjni misici.Ajo do danas ne popusti onda bi me slala na magnetnu ali mislim da nema potrebe za tum.A i ko bi djecu cuvao dok ja to 😂
Milena,ok sam.Pisacu posle detaljnije.Sad nije da necu nego nemam vremena

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 10:03:33   
Ana RR
Dobro jutro, devojke! Što je lepo kad sunce sija, puna sam energije user posted image mada sam se uspavala za posao hahaha.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here