|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 8:54:33   
milicicak
Jutro, mame. V je nocas spavao na nama, bas ga muci nosic. Al su mu slinci beli i gusti,ne kaslje, nema temperaturu, lepo je raspilozen pa se nadam da ce samo na slinama i ostati.
Meni se spavaaaaa, do 5 sam ga drzala pa spavala do malo pre...
Smesko, bitno je da ste vi psihicki bolje,brzo ce proci virusi i bakterije. Nama je dr kad je vsgala da li da prvo da Simfloriks ili Pentaksim bila u fazonu daje bolje Sinfloriks da kompletira zastitu zbog mini bube i vrtica. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 9:00:17   
bebilule
Jutro i od mene. Danas izgleda nista od skitanja, nije vjetar, vec oluja sa kisom. Nocas sam mislila da cemo bez krova ostati. Sav snijeg je otisao za dva dana ovog juga. Bas je neka cudna atmosfera. Podsjeti me na onu pjesmu od TBF-a, Moja mater te trazi, nije popila lijek, a okrece na jugo. :))
Joj Smesko, vi bas nagrabusiste. 

Da svi slinavi brzo ozdrave! 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 9:38:00   
vonavoj
Jutro!I mi smo imali zurku od pola 2 do pola 4 ,covek nece da spava,samo tatatataa..i ja probudim mm reko zove te,uspavaj ga..Bolje je,prosla temp,nosic,pu,pu,sad sam ja kao slavina..T mi jos kaslje,boji se da se zakaslje da izbaci,jer se boji da ne povrati,i tako se vrti u krug..a dajem joj fluimucil..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 10:07:04   
pari
Joj von...bas veselo...Bice valjda lakse na prolece...nadam se! 



Mi smo standardno lose spavali...ona se stalno budila,ali to vise nije nikakva novost...

Ivana, znaci nisi vise plava? I meni je kosa dosta stradala posle porodjaja ali za sad je jos ok...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 10:48:26   
IvanaSK RR
Von, fluimucil bas tako i treba da deluje.
Verujem koliko je teško to nespavanje. Ja dobijem i uzasne glavobolje od loseg spavanja, tako da sam se svaku noc molila da makar malo odspava.
Pari, jesam plava, ali tamnije plavo. Nezgodno je uslikati pravu nijansu, te ispadne svetlije te tamnije na slici.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 10:50:36   
Rosita
Dobro jutro. Moja deca doručkovala i sad se igraju. Stariji nema još 6 g a znate vi šta on sve pita. Evo jutros pita da mu se objasni apsorpcija i pandan😁. Samo pita i priča, rekoh li ja, divan i naporan ❤. Bebac se budio, sisao, klasika. Ružno sam sanjala. Večeras goste imamo i tako.
Von, izlazite polako iz virusa, biće dobro!
Pari, super za kosu.
Pozdrav.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 11:26:45   
pari
Rosi, mala pametnica ti je sin :-)  Ja mojoj T sad dala da jede pa i ja jela,nešto sam baš gladna...imala sam potaž od bundeve i proju taman.



Ja čekam da se čujem sa mm kad se probudi...jedva čekam...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 11:40:11   
emicaa
Dora jutros imala 38.7 temperaturu.A taman je prije par dana pohvalila kako je od septembra do sad samo dva puta bila bolesna.u oktobru upala zdrijela i u decembru stomacni 
Rosi sve njih zanima 😊
Negdje sam citala da petogodisnje dijete dnevno postavi oko 400 pitanja,ja sam sigurna da moja to udupla 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 13:04:02   
smeško
Rosi, mnogo očekuješ od tako malenog dečaka da sve vreme bude miran. I moji vode računa i mirni su kada im kažeš, pa kad se zanesu odjednom.user posted image A za pitanja razumem, ja ih imam x2. user posted image

Jedva uspavaj J, baš je naporan danas bio za spavanje. Noćas se budio uz plač više puta, pa smo mi odmah jutros, pošto sada duvamo i u jogurt, odneli urin u Konzilijum.
Mm dobio Panklav jutros. Karantin smo, potpuni. Jedino ja mrdam i ništa ne stižem, mm sada ne prilazi ni jednom dečaku.

Emice, ja se trudim da poštujem pravilo negativnih i pozitivnih misli. Čim kažeš bolest, to je dominantna reč, bez obzira što ispred nje stoji negacija. Ako si me, uopšte, razumela. Mogu i naširoko, ali verujem da to već znaš.

Ozdravite nam svi brzo!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 13:29:56   
Rosita
Meni je mama bolesna i sad se već nerviram. 5-ti dan, pije ab ali vraća se T. Pušač je, kašlje baš. Otišla je konačno na pregled, ja telefonom ne mogu da je iskontrolišem. A i tatu hvata virus. Samo nerviranje.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 13:46:05   
Sanjica26 RR
Dobar dan žene.Evo i T sa temperaturom. Sad sam joj gledala grlo. Ocajno je. Sad ce morati da istrpi dok ne odemo kod dr. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 14:01:59   
Ivanka 75
Vidim veselo kod svih... 😊I dobro prosla nocas, lepo spavala, ali disanje ubrzano bilo samo tako. Jutros odemo u dom zdravlja, epilog svega, grdnja sto je nismo doveli ranije, sta smo cekali, 2 urbazona danas i sutra, hemomicin, krvnu sliku sutra da damo i tako... Veseloooii.... Drala se ko koza za inekciju, sestra kaze majko nemojte da se smejete, a ja smejem se i placem u isto vreme. Mm je stisnuo izmedju nogu, ja drzim ruke i glavu, sou... Kazem ona nikad nije primila inekciju a sestra kaze onda ima pravo da se dere ko mile volje 😊Sad valjda lakse dise, inhalirasmo je berodualom, nadjoh jedan jedini u apoteci, mi imamo neki od pre 3 godine i to kad sam ja bila bolesna. Toliko o mom poznavanju inhalacija 🤔A kad je pogledas ne bi reko da joj nesto fali. I ona sama tvrdi da nije bolesna 😅 Sad da se smirim oko spremanja rucka pa  da zavrsim prevod stoje trebalo da bude gotov prekljuce... 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 14:04:29   
suzi kju
Bas je puno bolesnih, moje mackice kaslju i dalje ali cini mi se manje nego juce, nocas su fino i spavale pred zoru je Ema kassljala ali i danas manje, evo spavaju vec po sat vremena nisu se nijednom nakasljale.
Mm danas slobodan, jutros isli kupili po trenerke svima, malo se ponovili, stize nam prolece 😆😆slutim malo. Smorila je zima. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 14:43:21   
mama Jo
Pozdrav drage zene. Evo par dana ne pisem, a bas mi nedostajete 😊
Citam koliko-toliko uvece jer jedino tada uzmem tel.u ruke bukvalno... ne mogu vise da ga koristim prekk dana, kako ga uzmem tako obe kidisu na njega, a uzasno me to nervira...
Kod nas standardno sve, u utorak cemo malo kod mojih na par dana, dugo nismo bili, prijace nam malo da promenimo. Ja se sve trudim da budem super a realno bas me smorila ova zima sad vec, ide mi se napolje da budemo dugo.
Eto, jos tako sama sebe malo istripujem kojekakvim mislima, ali generalno se trudim da budem kul i super.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 15:09:26   
smeško
Mama Jo, razumem te, potpuno. Jedva čekam prolećne šetnje.
Spremam ručak, širim veš,usisavam. Sve brzinski, jer kad J ustane, mm ne može da bude sa njim.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 15:21:23   
jess021
Ej mame, sta radite? Moji svi spavaju, napolju neka kisa.  Prepodne smo 3 sata bili na igralistu, posle 100 godina. Bas nam je bilo lepo.
Kasnije cemo kod jednih prijatelja i eto, svasta nesto.
Ja se nesto ne opterecujem vremenom, zao mi sto smo manje napolju, ali dobro. Posto smo vec isplanirali zimovanje nadam se da ce biti jos snega😊
Gde nam je Ana?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 16:33:32   
vonavoj
Jess.kod vas ne duva? Kod nas bas duva!Mama jo,samo pozitivne misle!Skuvala sam kafu,da zadam T kontrolni iz matem,pa da usisam kucu..uzela sam ferveks,tipicna prehlada kod mene.Gosti mi ne dolaze,nema sanse da ih bolesna dvorim,tj.da se ispravim danas ne dolaze,nego sutra posle lekara.znaci za sutra sprrmam rucak...zaova me u 1 zove,kaze malo pre sam ustala,sva sam natecena od spavanja,a ja kuvam u sebi,nisam spojila 2h u cugu..i kao sutra imaju u 8 i 20 pregled,u pola 6 moraju da krenu,a treba im 1 i 20min do Bga...samo da bi dramila..mislim se zabole me..niko ni mene ne zali,ala sam zla. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 17:04:46   
Misha i Ljisha
Smesko nasmeja me. Ja imam stone “gratitude attitude “ svakog dana ga protrljam i zahvalim na necem. 
Ja danas uspela da operem prozore i zavese i da sredim kucu malo vise nego “kud pop prolazi “ jeee...
Brinem se malo za sutra. Treba konacne info za Te novine da dobijem za jos jednu stranicu. A sutra vodim D na trening ujutru i svasta jos imam u toku dana. Valjda cu sve stici jer moram im tu stranicu sutra srediti i komplet sve poslati na stampanje 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 17:10:11   
mama Jo
Naravno, samo pozitivno 😊
Ljisho, srecno sutra, ne brigaj nista 😊
Danas je bas ludo vreme ceo dan, sva sreca pa je bio najlepsi deo dana kada smo bili napolju, posle i vetar i kisa sad, meni izgleda pritisak pobenavio samo mi se pije kafa, mislim da cu sad jos jednu da skuvam, a to ce mi biti 4.danas user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 19:43:40   
IvanaSK RR
Dobro vece.
Meni maca bas slinavi, tj. nekako joj je nos zapusen, a i nije user posted image sin je dobro, malo se ponekad zali na glavobolju, ali je ok.
Idem u temu Sta smo dobile danas na poklon da se pohvalim. user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 19:46:03   
Misha i Ljisha
Jos da oribam kupatilo posle svoh nas. I gotovo. D je vec spremna za krevet. Cudi me da ne trazi da igramo ne ljuti se covece.  Sinoc dok nismo odigrali partiju nije se smirila. Jutro ce da bude turbulentno. Batke se vec nesto meskolji eto njega uskoro verovatno. Odlepice od zuba. A guza mu se crveni kao semafor danas. Verujem da ce neki zubic. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 21:23:40   
suzi kju
Mi bili kod prijatelja pa se zasedeli, kada sma videla da je pola 8 trk kuci kupanje spremanje, ujutru decu rano budim pa moraju ranije i da legnu. Mukice moje u pola 6 ustaju videcemo kako ce to ujutru izgledati.Sutra vece ce vec u 20h biti u krevetu. 
Vikend j eproleteo, ne radi mi se, marta sam na odmoru, jedva cekam. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 21:35:23   
smeško
Suzi i vi idete kod nekog u goste?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 21:37:37   
Sanjica26 RR
T i dalje ima temperaturu ali ne prelazi 38. Mozda cemo joj dati nesto pre nego legnemo.Laku noc devojke. Mirnu noc vam želim. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 21:39:02   
Maraj
Ja spremila mog L sutra za vrtic. Nije bio mesec i po... nadam se da nece odmah dovuci neki virus...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here