|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 21:46:06   
suzi kju


IZVORNA PORUKA: smeško

Suzi i vi idete kod nekog u goste?user posted image user posted image user posted image



Haha ponekad, mi smo pozvani 😆😆😆Mada ja vise volim da ugostim nego da idem u goste. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 22:46:28   
jance
Dobro vece. Da se zapljunem u temu. Imali smo buran i aktivan vikend. Drca jutros imala polaganje za aikido, dobili zuti pojas. Beba bila budna celo polaganje i jos sat vremena posle. Tri sata budne jednomesecne bebe. Naravno da je urlala od umora posle.
Mene ubi zubobolja.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 22:53:29   
jess021
Suzi, sto ustajete tako rano?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 23:26:56   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bebilule

Jutro mame, ja pijem kafu, M se probudio mozda prije sat i gleda crtice. Danas cu ga voditi da izvadi nalaze, za svaki slucaj, pa na cevape. To je njegova zelja, valjda je izgladnio ovih dana.



Hahaha, moj Marko je onako bolestan uveče rekao Mama, čim ozdravim idemo u onaj naš restoran na ćevape user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
3.2.2019 23:31:17   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Gde nam je Ana?


Jess user posted image ti se mene uvek setiš!

Skitali smo juče i danas. Juče išli u bioskop u 14h sa kumom i kumićem, pa posle kod njih, poručili roštilj pa klopali. Onda muški odveli decu na plivanje a nas dve ostale da natenane popijemo kaficu. Posle se muški i deca vratili pa smo sedeli do 10 sati. Jutros smo jedva ustali u 8 sati da se spremimo opet za plivanje. Posle išli kod mojih i prođe vikend u skitnji. A kuća će se sama srediti user posted image

Sad na kupanje pa da odgedam otvaranje Super Bowl-a i da idem u krevet. Popih čašu vina a pijem antibiotik, skroz sam zaboravila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 0:14:41   
Ivanka 75
Vi ste bar malo iskoristili ovaj lepi dan... Ja ga i ne videh... Samo dom zdravlja, serpu, varjacu i kompLezim pored ovog deteta, spava... Drugacije dise nego sinoc... Malo mirnije

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 0:21:16   
Ana RR
Mi smo se taman oporavili od gripa, pokosilo nas samo tako. Mm primao infuziju, Mare temp skoro 40... rastavljali se od života. Jedva sam čekala da izađemo iz kuće. Ali kašljemo svo troje još uvek, kaže dr da može da traje i do 3 nedelje user posted image

Držite se, što pre da bude bolje. Mom Marku kod kašlja puno pomogne xyzal, ja mu dam uveče da budemo mirni.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 1:07:01   
Ivanka 75
Jao Ana ne znam vise, Ivka nije cesto bolesna, lrethodna poset_a lekaru je bila pred rekreativnu aprila lrosle god, ja samo znam za temperature i to je to. Ali vidim da je ovaj virus gadan. I za decu i za odrasle. UzasAli... Će prođe... 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 2:50:55   
smeško


IZVORNA PORUKA: suzi kju

Haha ponekad, mi smo pozvani 😆😆😆


😂😂😂
Anci, svaka cas_t za lepo proveden vikend! Nece kucni poslovi nikud pobeci. Ja sam bila kod kuce pa nisam nesto postigla.😂

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 5:45:06   
suzi kju


IZVORNA PORUKA: jess021

Suzi, sto ustajete tako rano?



Pa natenane se spremimo i u 6 ih ostavljam u vrticu, Max 6:10, jer posle nmg da uhvatim parking mesto na poslu, bezveze skroz. Dobro jutro 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 6:42:40   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Milicicak, Von kako ste? Smesko? Sanjice?
Maca se budila nekoliko puta. I u pola pet skontam da sinoc nisam unela neke podatke u lap top sto sam trebala sinoc. Ustanem da unesem, program me drnda, nece nikako. Muz ustane da vidi jel sam dobro, rekoh, bas sam divno. On pokusavao da mi pomogne, ne moze, nije do nas. Bas sam se iznervirala. I vrati se on u krevet da odspava jos sat vremena, ja nastavim da se nerviram, naravno. I cujem masinu kako mi cudno radi, al sve mislim da umisljam. Eto muza ustaje i kaze da ce se polako spremati i popiti caj. Masina zavrsava i uzasno se čuje, rekoh mu da vidi sta je sa masinom. On otvorio vrata, pomera masinu,ja samo pricam da zatvori vrata, probudice decu. On vice ovo ce probuditi zgradu, a ne samo decu. Iskljucimo je iz struje i izvadimo ves. Neki moj stari brus, ispala zica iz njega! Nisam ni znala da ima zicu. Sad ne znam da li je uopšte imao i drugu zicu posto druge nema u njemu.
I dodjem na rr, ne mogu da prebacim na desktop verziju user posted image
Kakvo jutro Boze mili. Nadam se da ce ostatak dana biti normalniji.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 6:58:06   
Misha i Ljisha
Ivana al dodjes na rr i ne moz da prebacis na desktop verziju😂 slag na tortu.
Ma hajde tu je zica negde. 

Kod nas standardno budjenja i budjenje u 6. Juhui to znaci Paki spavao od pola 7 do 6 ujutru sa budjenjima naravno. Eno igraju se. Dorucak im je vec spreman. Idemo na trening. 

Moram se pozuriti. 
Nadam se da su decica dobro. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 7:01:54   
IvanaSK RR
E Ljiso zamisli, pa bas slag na tortu user posted image Ja nemam pojma da se snađem kad sam na mobilnoj verziji.
Aj pozuri. Ja sam vec i doruckovala i popila pola kafe.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 7:03:37   
Milena18
Jutro!
Nikako ne stižem da se javim, ali mislim na vas.
Ivana, biće bolje, pa ne može tako da se nastavi ☺
Smeško, kako ste?
Emice, kako je Dora?
Von, Milicicak, da li su maleni bolje?
Mi smo super prošli sa boginjama, uopšte ih nema mnogo, a nije se ni češala. Počele su već i da otpadaju.
Odoh na posao. Pljušti kiša, baš mi se ne izlazi. Lep dan želim svima!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 7:09:52   
IvanaSK RR
Milence, bas mi drago sto ste lepo prosli sa boginjamauser posted image
Ma treba danas da završavam papire oko auta, sve me strah da se nesto neiskomplikujeuser posted image
Evo ukljucih drugu masinu da vidim da li negde nije zalutala druga zica, ako je uopšte postojalauser posted image
Kaze muz da moguce i da padne pa da unisti pumpu. Uzas. Pre nego sto smo videli sta je trazila sam garanciju, istekla letos. Mada u takvim situacijama ni tri garancije ne pomazu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 7:35:39   
emicaa
Dobro jutro
Milena nisam ni znala da se borite sa boginjama.
Dora jos spava,definitivno ostaje danas kuci.Par puta ju je budio kasalj.
Ja sam se probudila sa glavoboljom,nadam se sa ima jos tableta inace ce mi biti divno.
Ivana ajd sve,ali to da ti nece prebaci na desktop verziju je prava tragedija 😛

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 7:47:16   
IvanaSK RR
Ccc, samo se vi smejte, a da znate kako je meni bilouser posted image
E to su valjda tri stvari pa da zavrsimo za danas.
A program i dalje ne radi. Ako budem morala ici tamo da mi to srede roknucu se.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 8:12:50   
emicaa
Gdje tamo 😂 a briga te imas auto 😊
Jedva dobih uciteljicu da kazem da T ne dolazi danas,stalno zauzeto.Kaze dosta ih danas nece doci 
Evo ga i srecko se probudio,da samo znate kako je divan i sladak kad se pojavi u dnevnoj onako osamucen 😍

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 8:14:15   
Ivanka 75
Zene, dobro jutro!Zelim vam miran i divan dan danas 😊

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 8:17:07   
pari
Emice,tačno znam taj osećaj :-) 



Ivana,mogu da zamislim kako si se iznervirala...ali sad će sve biti dobro sigurno!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 8:18:07   
Maraj
Jutro...ja sam L poslala u vrtic... S sam uspavala. Ljuta sam na mm i tako...

Milena super sto vec prolaze. Moja S dobila 11 .1.i evo jos uvek ima kraste po glavi i par na celu user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 8:22:08   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Noc prosla tako sto se Sofi upiskila. Mm otisao da proveri T. I cujem ga kako je tusira. Ustala sam skinula posteljinu. T izmerila temp. Sofi u kupatilu prica kao da je 2 popodne. 

Posle mm uzeo solju za vodu, a ona prazna. Znaci stukla je celu i nije piskila pre spavanja. Nas dvoje smo bili na telefonskoj vezi. Mm pricao sa kumom, a ja sam koleginicom koja prezivljava kao moj tata. Ona dodje malo kod mene da gleda nase slike sa vencanja, posle ode kod mm. I na kraju ode u krevet. T je cele noci imala temp. Idem sad da je proverim. 

Moram u skolu. Docice mm da ih cuva. Inace i Sofi se prehladila. Samo teku sline. 

Ivana, bas ti je bilo zabavno. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 8:23:20   
pari
Proći će Maraj brzo! Je l se L radovao?


Nas dve budne od 7, ona nešto kenjkava...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 8:31:26   
jess021
Jutro!Ja dosla na posao, a racunar opet ne radi, tako da sad kuliram i pijem kafu, a posle verovatno necu zna ti kud pre.
Milena, super za boginje.
Ivana, kakvo je stanje sa masinom? Jesi pogledala filter?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 8:58:56   
Maraj

IZVORNA PORUKA: pari

Je l se L radovao?



Jeste Pari on voli. Jedva je cekao...
Nego mm mi kaze da kad je odveo jutros L video vaspitacicu kako se "nadula" kad je videla da je L dosao... dal da pisem u temi o vrticima...
One sad imaju manje dece jer je raspust. Pa se 2 grupe spajaju
Al ja sam i ranije videla da ona "ne mirise" L. Sad sto je "negodovala" kad je L videla... imate li vi te "situacije"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here