|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 9:02:58   
jess021
Maraj, pisi u temi.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 9:13:46   
IvanaSK RR
Maraj pisi detaljnije u temi!
Jess, pustila sam je opet da pere, ovaj put sve normalno bilo. Sto se tice popravki to sve ostavljam muzu. Ajde bogati nek i on nesto radiuser posted image
Sistem proradio! A ja od pola pet pokušavam!
Emice, to mi je za one ankete, jos po malo to radim. Tj. završavam. Dala sam otkaz, definitivno mi je veliko cimanje za mesec ipo dana da bih zaradila 50e. I usi sto me zezaju jos je sto sam isla po vetru i ledu i pokušavala nesto da uradim. A auto ne bih vozila, jos nisu gotova dokumenta, a i tri godine nisam sela da vozim. Pa bi voznja u gradu bas protekla zabavno sadauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 9:16:44   
Duškić
Dobro jutro.
Nesto se razvlacim celo jutro.
Idem posle do grada da zavrsim nesto i tako. Sad dorucak da spremam i slazem ves user posted image .

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 10:01:47   
vonavoj
Samo da mahnem,dobro smo,M sad kasljuca..a pijem ferveks...Cekam goste,samo sto nisu dosli i tako.Mm na poslu,a vrh je sto posle posla ide na rucak a dolaze njegovi,majko mila...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 10:50:47   
Ana RR
Ivana, tako je nama jednom počela mašina da krči, lupa, kao da se u njoj nešto lomi. Užasan zvuk. Ja se presekla, mislila sam da je gotova. Ispostavilo se da je dugme od posteljine otpalo i upalo u filter. Jedno maleno dugmence je izazvalo takav zvuk, nisam mogla da verujem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 11:23:12   
jance
Dobar dan. Natavno sutra je 6 nedelja od porodjaja, predtala sam da krvarim pre nedelju dana i jutros sam zdravo i pravo dobila! Nervozna sam da cu nekome glavu odgristi!
Pritom me boli prednji zub jako, na brufenima sam od subote a zubarka koja radi sa porodiljama je naravno u prepodnevnoj smeni. Muz na terenu i nema ga najmanje do 12 a mozda i duze.
Beba kakila zeleno.
Ako jos bude zubarka trazila da snimim zub tacno necu ni stici danas kod nje. Kakav smor.
Trebala bih da skuvam nesto za rucak, muz trazi corbasto a meni se nedaaaa.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 11:29:37   
pari
Jance,drzi se! Proci ce i ovaj dan! A sto se tice zuba, uglavnom traze da se snimi da bi mogli da vide sta je,osim ako se bas na povrsini ne vidi odmah...

Meni T spavala 2h sa prekidima...kenjkava je nesto...kao i ovo vreme bljak...Ja gladna,moram nesto sad napraviti brzinski...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 11:36:34   
jance
Tacno. I to znaci da necu stici da mi popravi ako jos budem morala u grad da mi ga snime. Moracu na kraju sve privatno da radim a taj trosak mi bas i nije trebao.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 11:46:12   
Misha i Ljisha
Dosli s treninga. P spava. Sad me hvata pabika za ove novine jos mi nisu poslali sadrzaj za tu stranicu sto nedostaje. 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 11:55:42   
Rosita
I ja da mahnem. Evo čekam bus u kolima, tj.neku pošiljku, brat svratio, čuva N. Moji su, kažu, bolje. N dadoh da lizne med sa prsta. 
Ivana, janče, krenuo vam dan, pih, al biće bolje!
Svi se držite, pozdrav!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 17:33:57   
emicaa
Mi se vratili od dermatologa,dobio je 5 novih krema+novu kupku i neke kapi da umire svrab.Uradio je i bris na guzi da budu sigurni da mu ne treba i ab.Od sutra pocinjemo sa mazanjem jer nisu imali nista od toga u apoteci.
Malo je i prikunjao u vozu jer je imao termin u vrijeme spavanja.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 18:43:36   
Duškić
IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Maraj pisi detaljnije u temi!
Jess, pustila sam je opet da pere, ovaj put sve normalno bilo. Sto se tice popravki to sve ostavljam muzu. Ajde bogati nek i on nesto radiuser posted image
Sistem proradio! A ja od pola pet pokušavam!
Emice, to mi je za one ankete, jos po malo to radim. Tj. završavam. Dala sam otkaz, definitivno mi je veliko cimanje za mesec ipo dana da bih zaradila 50e. I usi sto me zezaju jos je sto sam isla po vetru i ledu i pokušavala nesto da uradim. A auto ne bih vozila, jos nisu gotova dokumenta, a i tri godine nisam sela da vozim. Pa bi voznja u gradu bas protekla zabavno sadauser posted image



Cestitam za auto ..

< Poruku je uredio Duškić -- 4.2.2019 18:45:13 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 19:01:23   
Misha i Ljisha
Ludnica sa ovim novinama. Dedlajn veceras u 19. Uspavljujem P i radim ispravke na kompu. Pricam telefonom sta sve treba ispraviti. Ja privatan cas i taman tad popodne u 16h krenuli da mi salju ispravke. Divota. Opsta frka mi bila. Ovog malog kupaj spremi D za karate. Mislim da je mm dobio ospice od mene.  A ja od ovih. Uglavnom par min pre 19 sve poslato ispravljeno 💪Idem da sklanjam igracke.  Sudomasinu ukljucim i slobodna sam. Dok me sef ne nazove. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 19:23:01   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Ja sam danas bas u obavezamaa. Kazem bas mm kao da nije poceo raspust. Mnogo sam umorna, a posao samo izvire.
Evo sad i dalje radim. A treba da pisem i neke izvestaje u elektronskom dnevniku. Ne znam kad cu.

Ove dve su nervozne. T ima i dalje temperaturu. Posle rucka pogledam grlo, a ono res peceno. Odosmo u dz. Razmisljala se dr da li da joj daje ab s obzirom da uopste ne pije i jak joj je imunitet. Na kraju je presekla i dala joj je ospamox. U

U sred posla ova mala nervozira. Place, nervira je T. Sad se grlimo. Cim budu gotove makarone, vecera i spavanje.

< Poruku je uredio marketing RR -- 4.2.2019 21:28:55 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 20:47:34   
emicaa
Na sve strane veselje.
Sanjice ti bas imas ubitacan tempo svaki dan,kako izdrzavas sve to 😱
Ja ujutru zovem doktora da vodim Doru,opet ima temperaturu,kaslje.Nos curi,oci suze.Trebam joj pogledati grlo kakvo je.
Ivana pa u glavi mi je bilo da si rekla da si dala otkaz,ali pomislih da sam umislila

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 20:59:03   
vonavoj
Vece,samo da mahnem,mrtva sam...ceo dan sluzim sta ce ko jesti,rucak sam spremala,posle 2h klinke gladne..sve sto smo juce kupili za klopu,za 5 dana,za nas je otislo. M je preplakao dan,samo kod mene hoce...Mm dosao u 6, pustio seriju i gleda..u soku sam bila,besna sam kao ris,ceo dan sluzin tvoje a ti dodjes i pustis seriju..U decijoj sobi haos,a secate se kako zaova vice kad moje tamo naprave haos

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 21:33:34   
Sanjica26 RR
Emi, izdrzavam.user posted image Svi spavaju. A ja cu da se tusnem, pa da upalim masine i da radim.

Mene zeza noga. Mislim da ce me dugo boleti.

Von, ja sam mislila da kod tebe nema cile mile (kao kod mene )kad su igracke u pitanju a gosti rasture. user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 4.2.2019 21:34:15 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 21:56:24   
vonavoj
Sanjice,nema cile mile..nego mali me izbacio iz takta,vreme mu je za spavanje,place,samo kod mene hoce..a oni odjednom krecu kuci..i caooo..sve tako ostalo,e vala onda je T morala sve sama..njena soba,neka brine o tome.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 22:07:17   
Sanjica26 RR
Von, razumem. Uvek nagrabuse starija deca. user posted image Ne kažem da ova mala ne sklanja za sobom. Ali mnogo više T opominjem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
4.2.2019 23:08:09   
Misha i Ljisha
Auu ja zakucala nakon sto sam otkucala onaj post gore. Ustala sam sad i upalila sudomasinu. Obavila kupatilo i evo vratila se u krevet. Von nemam reci. Ti sa malim detetom njih jos sve sluzis. 
Sanjice uzmi i ti predaha. Ostavi nekad nesto i za sutradan. 
Emice nadam se da ce momku od kremica biti bolje. Bas su to muke. 
Idem nazad u carstvo. Laku noc

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 0:04:32   
Ivanka 75
Znaci.... Dan nam je looodilo svima... Kazu mesec ulazi u skorpiju pa ce svima biti bez veze nesto do 14 februara...Ja inace prevodim neki vodic za zdravu ishranu... Jedno 100 vrsta ribe, a kao da radim u mesari naucih delove svinje krave ovce koze jareta jagnjeta bika kokoske pileta patke guske................... A onda su na red dosli pekmez dzem i marmelada! Pa kad se nisam tad samoubila necu nikad!!! Zavrsila sam sa jajima i pecurkama i rekla to je kraj za danas imam i ja dusu, od 5 sedim ppred kompa. Iznajmih komp od mm na tarifu... Jos nismo precizirali kolika je i sta hoce, tj kako da platim iznajmljivanje. Moj lap top se gasi sam od sebe, voli da ga molim izgleda. Sanjice, moras da odmoris, i ja sam ćopava malo, pala ispred Lidla u oktobru, ali to ću vam pricati neki drugi put, tragikomeNdija. Von samo tiho i neka te slusaju svi, a muzi samo kazi jao dragi pa ti si najbolji u tome, sve budi cile mile ima da te slusa, evo prenosim debelu mudrost 😊Ajd laku noc, odo da operem ovih 5cm kose pa u krevet

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 0:12:50   
Sanjica26 RR
Haha Ivanka nasmeja me slatko sa tim pre odem i sa copavom nogom. user posted image
Obisla sam starije dete. Ohladila se nacisto. Dosta je bilo rada za danas.
Laku noc zene. Nadam se da se nece neka od vas buditi u toku noci.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 1:31:14   
Rosita
Laku noć i od mene. Buđenja bilo 2 komada do sad. Imala sam lep sastanak i kafu popodne, prijalo mi je. Sredila po kući, ćaskala sa mužem i evo legoh. 
Sanjice, je l je boli grlo?
Ljišo, u 16 za 19, ma idi. Bravo za tebe.
Laku noć svima :*

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 2:42:11   
Misha i Ljisha
I drao se kao blesav malo pre. Probila mu pelena pa sam morala da ga presvucem. Dobro je da mi me zivimo u Zgradi. 
Rosi hvala. 


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 3:29:24   
vonavoj
Ivanka,probala i lepo,on je nekad na off kad ima nekog,pogotovo mama kad mu je tu.Necete verovati,puna sudopera,ovaj mali se ispovracao,slajm,ne znam gde cu pre,a sveki gleda film..uredno je sve mene sacekalo. Rekla sam i prosli put,necu se nervirati,ali ne vredi..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here