|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 14:32:45   
IvanaSK RR
Bebi,crkoh od smeha za Slaviju😂 verovatno me isto ceka..
Sad sedoh malo da odgledam film neki pa cu po macu. Juce se nije žalila na stomak.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 14:34:38   
Rosita
Ma ivana, naravno da se svima svašta desi. To početno mašenje brzina pogotovo. Samo vežbaj!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 14:45:50   
Misha i Ljisha
Bas tako svima se desava. Evo mm mi danas ostavio punta. Ju sto sam se odmah iznenadila kolko mu treba da zakoci user posted image I veciti zez kad menjas kola A GDE JE RIKVERC? U stanju sam nocu da upalim svetlo u kolima da pogledam gde je rikverc ako nisam u svojim kolima. Dok je mm ispraksan na svim kolima valjda.

Ja volim da imam svoj auto koji ja vozim i da ga ne diraju user posted image Ja se iznerviram kad pogledam u retrovizore ako su pomereni hehehe... Al dobro to je sad moja boljka.

Jaooo ala mi se spava i pored ove kafe. P se budio drzala sam ga i onda se ugrejao od mene ali pistolj i dalje pokazuje da nije visoka temp tako da ga ne diram. Obilazim.

Nesto mi je sumoran dan. Kad mi se Paki probudi idemo u akciju i spremanje. Ranije cu krenuti jer moram biti tamo na vreme a iz iskustva znam da parkinga tamo nema ni na vidikuuser posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 15:14:07   
vonavoj
Rosi,kao da pricas o meni..Ne mogu da se kontrolisem vise,i za banalnu stvar skacem..evo sad je spavao 30min i probudio se i urla,ne da mu ni da mu pridjem,nunam..samo da ga izvedem iz spavace sobe..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 16:23:16   
Sanjica26 RR
Dobar dan devojke. Nije me bilo ovih dana. Nisam bila raspolozena i samim tim nisam htela da pisem. Nisam ni dalje dobre volje, ali ajde da vam napisem koju rec. Citala sam vas sve vreme. user posted image

Danas me od jutra boli glava. Mm me je malo pre izmasirao, popila sam lek i okupala sam se. Sad mi je malko bolje. Jedva sam izdrzala nastavnicko. Uskoro idem opet u skolu. Juce smo mm i ja prepasacili. Ceo dan smo se mlatili sa bankama. Noge nisam osecala kad sam legla, a legla sam jako kasno. Veceras imam neki sastanak. Tako da dolazim kuci kasnije.

Vodila me je moja kuma Vika na predstavu i veceru kako bi me oraspolozila. Bas mi je prijalo. Dogovaramo se za sledeci put. Samo cu ja da cas_tim.

Vidim da svi neke muke mucite. Bice sve dobro.

Btw Smesko odgovoricu ti na SMS cim mi se napuni mobilni.user posted image

Rosi i Von zagrljaj za vas dveuser posted image



< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 27.2.2019 16:25:06 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 16:27:01   
Sanjica26 RR
Inace Rosi i Von razumem vas oko ciscenja. I ja sam ostra sto se tice toga. Malo pre sam im drzala lekciju. Posle ih je i mm kritikovao i rekao da nisam ja pepeljuga pa samo da sklanjam za njima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 18:06:22   
Misha i Ljisha
Nemam pojma kako smo prosli na komisiji iskreno. Bas nemam ni najmanju predstavu.  Sutra u Sremsku u 14h idem pa cu videti sta ce biti. I koliko. Bilo su izuzetno neprijatni. Tj jedna gospodja je bila. Ja se sva pogubila. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 18:32:02   
IvanaSK RR
Ljiso,sto je bila neprijatna? Sta ti je rekla?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 18:36:18   
Misha i Ljisha
Ivana imala sam utisak da me tretira kao lazova. Ispitivala me. Pa kao postavlja trik pitanja jel koristite ha mleko reko ne to je hipoalergijsko. Pa kao sta mi dajete slatko?reko nista i tako. Bas fuj osecaj

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 18:50:56   
pari
Ljisho,nemoj se nervirati...nije do tebe...
Rosi, isto kao i ja...sve te razumem...
Ivana, samo polako...
Sanjice,drzi se..mislimo na tebe...
Jess, uzivajte! 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 19:28:19   
bubulence
Ljiso a zbog cega ste isli na komisiju? Znam da hoces da produzis porodiljsko, ali na osnovu cega?  Mi smo valjda svaki put imali srece u NS na komisiji, bili su krajnje ljubazni i cak mi govorili sta i kako da radim da produzim jos 3 meseca... 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 19:47:35   
Misha i Ljisha
Bubi mi za pocetak treba da obavimo kontrole kod: neurohirurga, neurologa, psihologa, alergologa,gastroenterologa,oftalmologa, od dijagnostike treba jos minimum VEP u Bg da nas salju i td. Mislim stvarno je i td jer sam sigurna da sam nesto propustila. Strasno. Nije ni vakcinisan uredno. Tek drugu dozu pentaksima primilo juce.
Inace evo dadoh brufen. On je bolestan. 😞 curi nos. Ispirali smo i kaslje kao magarav. Juce kad ga dr slusala i gledala sve bilo ok

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 19:59:33   
bubulence
uh, svasta nesto vas ceka... ne brini zbog vakcina, mi smo kasnili sa svim vakcinama oko godinu dana... ali je sve primila na kraju...
ako imate izvestaje specijalista koji kazu da je potrebno produziti bolovanje komisija i mora da produzi... tako je bar nama bilo, ali mi smo produzavali svaki mesec. nismo ono od jednom dobili 6 meseci....
naoruzaj se strpljenjem

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 20:31:26   
Ana RR
Ljišo, valjda će biti ok. Jbg. A zašto će tebi produžetak, mislila sam da nigde ne radiš sem od kuće user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 20:38:05   
Misha i Ljisha
Ana uplacivala sam sebi doprinose jer sam znala da necu moci da radim puno radno vreme.Znas i sama. Placen si po satu. Kolko radis tolko zaradis. Moj tata ima poljoprivredno gazdinstvo pa smo on i ja o tome razmisljali davnih dana da mi se uplacuje preko njega i da mi ide staz. Jer su vlasnici poljoprivrednih gazdinstava izjednaceni sa privatnicima

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 23:06:58   
jance
Vece.
Ljiso mojima se desavalo da se razbole posle vakcine, obori im imunitet.
Ja sam uspela danas i da operem kosu i da odspavam pola sata i sredim kucu malo. Bebuska bila generalno raspolozena, jedino joj oko pocelo krmeljati.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 4:56:35   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Rano jutro. Evo dadoh brufen pocela da pada temp i sad pijem kafu. Gotovo je s mojim spavanjem.  Mozda cu ga voditi kod dr danas.  Jako kaslje i curi nos. 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 7:52:53   
Milena18
Jutro!
Jao, Ljišo, opet je zaribao, baš mi je žao. Pa odvedi ga ako tako mnogo kašlje. 
Kako su ostala dečica?
Mmm odveo M u vrtić, a ja još malo krećem na kontrolu. Jutros mi je pričala šta sve ona voli da ja radim: da je vodim u vitić, da idemo u šetnju, da idemo kod babe, da perem sudove 😂

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 8:23:04   
bubulence
Ljiso zeno draga, koliko to spavas?

Dobar dan zene! 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 8:25:14   
mama Jo
Jutro zene.
Samo da vam se javnem i mahnem, fale mi sati u toku dana jako, sto bi rekli - ne znam vise ni gde udaram user posted image
Ljubim vas sve 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 8:33:51   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ljisa ni ne spava. Nije ni cudo sto sefu zahrce u slusalicuuser posted image
Milena,sudovi 😂
Ljiso,hoces ga voditi kod dr?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 8:53:24   
vonavoj
I ja cu da odlepim od slina u korenu,slajma.nista nismo spavali..kaslje,pa je onda povratio mleko u 3..sinoc isto..ima slajma...hoce li ti zubi vise..kao pregazena sam

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 9:01:05   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ana uplacivala sam sebi doprinose jer sam znala da necu moci da radim puno radno vreme.Znas i sama. Placen si po satu. Kolko radis tolko zaradis. Moj tata ima poljoprivredno gazdinstvo pa smo on i ja o tome razmisljali davnih dana da mi se uplacuje preko njega i da mi ide staz. Jer su vlasnici poljoprivrednih gazdinstava izjednaceni sa privatnicima


Pametno. Ja se još nisam odlučila na to. Ne daje mi se šugavoj državi ništa. Radim full time, za fiksnu platu (koju mi je tri puta povećala u ovih godinu dana) i zaista ne mogu da se žalim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 9:27:31   
Maraj
Jutro
Ja oko S pa oko njenog dorucka, naseg rucka
..umalo mi meso nije izgorelo jutros. Nestala voda u serpi i samo cujem nesto puca...jbg...jos se L upiskio jutros u krevet...pa peri , ukljucuj masine...sad uspavljujem S...
L me iznervirao pred vrtic...
Udara metalnim auticem o zid i gleda kako malter otpada sa zida...e stvarno cu da poludim od ove "igre" decaka...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 9:34:41   
Misha i Ljisha
Ako pitate mm ja odvalim spavanje spram njega 😂 akopitate mene on odvali spavanje spram mene hahah...mi smo hit.
Bilo kod dr. Grlo crveno. Krci dok dise. Dobili inhalacije berodualom na 6h i antibiotik. Rastvorili mi u apoteci i ja se evo sad neckam dati il ne dati. Jutros nije hteo da jede. Pa pomislih rece dr grlo valjda ga boli. A opet evo od 4 jutros kako dadoh brufen temp se ne vraca. Pametna nisam.  Rekla sam mm ako mu se vrati temp dacu mu klacid ako ne samo cu ga inhalirati i ispirati nos.
Ana mozes ti i samu sebe da prijavis ja sam razmisljala o tome. Ali su stvarno bezobrazni 60% zarade su doprinosi. Pa ti gledaj od 100 000 njima ide 60. A tebi 40 ne da nije dovoljno za bilo sta. Ja sam uplacivala doprinose 30 000. Oset_ili smo to i te kako plus svi pregledi u trudnoci i troskovi a opet stvarno nisam mogla raditi nista prvih 5 meseci i onda mi je dobro doslo porodiljsko. I dalje ne radim full time za sefa. Tako da znacice mi produzetak porodiljskog. Jedva cekam 14h da vidim kolko su mi produzili. Ma samo da doguram nekako do jaslica. I sve ce biti ok. 
Danas divan dan. Kazu i do 19 stepeni ce ici temp. Nadam se da cemo ga svi provesti napolju. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here