|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 22:29:59   
Rosita
Moji su za sad ok sa vakcinama, pu, pu. D jedino na mmr reagovao... 
Vodila D na plivanje, malo po liliju vršljala. 
Dala bebcu belance, došlo mi, oko trećine, i tako je često slinav i koristi te ovo te ono, tad mu ne uvodim novo. Za sad sve ok. Mora li celo da pojede da mu računam uvedeno?
Poz mame.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 23:04:32   
bebilule
Vece mame i laku noc. Sutra na posao.


Voci, pa je li upala ili sta? Drzala ga je ta temperatura bas dugo, cini mi se. 
A nije se samo Sofi vakcinisala, vec i Pavle. Lijepo, neka ste i to zavrsili. 
Mi smo daleko sa zdravstvom. Meni je Milos reagovao i na Pentaxim i na mmr. A pentaxim je primio kao trecu dozu, do tada su se kod nas primale Torlakove, one u obje ruke, plus i neka da popiju. Na njih je tek reagovao, necu ni da se sjecam. Ali sve je to bilo dan, dva otoka i temperatura. 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 0:38:25   
jance
Dobro vece. Dodjoh da vam napisem nesto kao anegdotu...
Prisecamo se kuma i ja uvodjenja cvrste hrane. Njen sin i moj Ogi isto godiste. Kaze ona, napuni on godinu dana, vratim se ja na posao, medicinska sestra, zavrsavam nocnu, cuva decu svekrva jer je muz muzicar i isto radi nocu. I ujutru zove sveki, kaze kuma imas tamo skuvano celo zumance, ako bude jeo da mu das jednu osminu, uvodim mu od danas. Kaze njoj sveki mrtva ladna : sreco moja jeo on moče sa 5 meseci samo ti to nisi znala. Uvedeno mu je zumance nis se ti ne brigaj! 😂😂😂
Kaze kuma da pola sata nije mogla da progovori od šoka!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 0:46:18   
jance

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

I dosla T do 37.2 on vristi njace kida tomplomer. Dadoh brufen. Ni ne zanima me kolika je temp ima je i muci ga. Ne mogu u krevetac da ga spustim. Na velikom je krevetu. D spava odavno mm i Bg. Izem ti vakcine...kad god dobijemo bocu ja pozelim da sam antivaxer majke mi


Mi imamo doktorku koja uvek tvrdi: ako je opste poznato da vakcina daje bilo kakvu reakciju, na noc daj makar Paracetamol pa tacno i nemao temp. Muci to njih cak i ako to ne pokazuju a san im je neophodan da se izbore sa reakcijom. Davala sam uvek prvu noc posle vakcine. Nisam ni razmisljala.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 2:03:23   
Misha i Ljisha
Evo imali jedno budjenje posle onog silnog dranja. I sad nesto kenjka. Ali nema temp. Mm dosao pre pola sata. Ja se razbudila i sad se mislim da li da sednem za komp da radim. 
Nisam se okupala veceras jer je on kenjkao stalno a mm nije bio kuci. A sutra komisija. Meni kosa uzas masna. Moram ujutru ustati i ujutru dok je mm tu prati kosu. Jance kaze mm meni. Ma treba njih drogirati 😂 reko jes ti normalan. A mi ne dajeml eferalgan ili febricet kad oh muce zubi i sl. Ja iskljucivo dajem kad imaju temp. Nocu dajem sad brufen ili cepice. Brufen jer je ovaj duplo jaci pa mi je lakse nocu da sunem i grlo pola sprica nego ceo. A preko dana tusiranje i eferalgan ili febricet. To mi je "taktika". 
Rosi moja D nije imala nikakvu reakciju na mmr nadam se da nece ni sad pred skolu. To joj je valjda jedina vakcina da nije imala reakciju. 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 6:12:29   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Vratila se temp ali necu sad skidati. Necu voditi D na trening. Icice u vrtic. Ili ako mali bude bas tolko lose volje necemo je  voditi ni  u vrtic. Na komisiju moramo 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 6:41:14   
Maraj
Jutro mame.
Ljiso ja sam S cim smo dosli kuci dala Panadol baby. Pricala sam vec..dever zivi u Kanadi. Njih su pre vakcine zvali na tel.da daju detetu nesto protiv bolova pre vakcine. Ja tako dam posle. Sto da se dete muci...a i nas da muci...
Bebi znaci danas na posao poale dvodnevne pauze . Lep dan ti zelim . Secam se ja kad ne radim dan / dva /tri ko da nisam radila pola god...tako se osecam.
Sto se vakcina tice moj L je odreagovao na 2.dozu synflorix-a (isto kao tvoj P, dobio 2.doze-platili smo tad jer vakcina nije bila obavezna) i imao je reakciju na mmr. I ako je dr tj sestra tvrdila da nema reakcije na mmr
Cini mi se otok iza uha i dal T
Vise se i ne secam. Moraću da precesljam temu o mmr-u da vidim sta sam pisala

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 6:44:12   
Maraj
Ljiso ma nemoj prati kosu po ovom hladnom vremenu
Vezi kosu u rep i idi. Mozda ce ti P biti razdrazljiviji tamo zbog T pa ti to ide u prilog. Al.verujwm da ce vam svakako produziti.
Rosi pa ja mislim da ne to to. Ako je pojeo belance bar deo da mozea racunati da je uvedeno.
Jel nam.to nema Pari? Sta se desava Pari? Jesi ok?
Jess jeste stugli kako ste putovali? Ja ne znam ni gde ste otisli user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 7:51:02   
Misha i Ljisha
Maraj uhvatila ga bas losa volja i jako je tuzno plakao. Dadoh febricet. Gadi mu sew al je sve lepo popio na kasicicu. Popela se temp. Nismo seku spremili za vrtic cak je otisla sama do prodavnice i zove me prodavacica 😂 pita kolko hocu banana. Reko da ne bude D tesko da nosi samo par. A to znaci da je D izdeklamovala moj broj hahah ucila sam je ali je davno nisam “propitala “ znaci zapmtila je. Srce mamino. Kaze bila joj je teska kesa jer je kupila i mleko al pomogla joj je jedna baka iz ulice 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 8:08:26   
bubulence
Dobro jutro!

Ljiso bravo za veliku seku! Ja ispratila muza, doruckovala, popila kafu i cekam da se deca probude... 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 8:39:12   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ljiso,bravo za veliku devojčicu. Jess je otišla na planinu.
Moje dete je uzasno spavalo. Budila se milion puta. Ja jedva gledam,a plan mi je da idem sada malo da vozim. Cekam da odu ovi sto su se oko auta parkiraliuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 8:45:32   
bubulence

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR
Cekam da odu ovi sto su se oko auta parkiraliuser posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 8:54:42   
bebilule
Jutro i od mene. Pijem kafu, pa za poslom.
Maraj, jess je otišla na Divčibare, kaže ode u planine - tamo nema zime.
Ljisho, srećno na komisiji! Ja ne znam kako kod nas toga nema, šteta, nekad je stvarno neophodno.
Ivana, a da postaviš kakve gajbe oko auta kada parkiraš, da niko ne prilazi puno user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 8:56:47   
IvanaSK RR
Samo se ti plezi 😛😛 parkiran je na nizbrdici,a sa obe strane druga auta. Tacno bi mi trebalo tri dana da se isparkiram. Kad bi se uopšte usudila.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 8:58:59   
IvanaSK RR
Ovde je veliki problem za parking. Mnogo zgrada,a malo parking mesta.  Sad je parkiran na ulici. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 9:02:06   
Misha i Ljisha
Hvala mame. 
Ivana pa 3 dana 3 dana. Ako i cuknes nekog branikom nikkm nista zato branik i sluzi 😂 
Ja "krstila" nas auto nedavno. Isla u rikverc i pogledam u Pavla i cuknem malo banderu 😂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 9:07:56   
IvanaSK RR
Ma jok,ne usudjujem se jos uvek, da su malo dalje parkirani pa i mozda. Nisu mogli blizeuser posted image
Frka mi vec unapred od voznje,a ovako bi sedela u autu i čekala da oduuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1292
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 9:22:44   
Misha i Ljisha
A ti popij kaficu na terasi lepo i sacekaj da odu 😂 
Ovaj moj se vec probudio. Sad cemo napolje ako je otoplilo. Spala mu je temp. Moram do haus alata juce mi prodali tus crevo a fali navojak. Moram zameniti

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 9:29:42   
IvanaSK RR
Ma to,nigde ne zurim. Prvo da se oslobodim strahova pa cu posle u te komplikovanije stvari.
Jel devojka u vrticu? U koliko imas komisiju?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 9:42:44   
bebilule
E Ivana, slušaj ovo. jedan čovjek odavde, živi u selu u oklini. Došao uveče kući i parkirao svog golfa "dvicu". Ujutru nema auta, ukrali ga. Čekao da ga nazovu za tzv otkup, niko ne zove danima. Raspitivao se kod ljudi koji bi mogli nekoga znati iz tih krugova. Jok, niko ništa ne zna o tom autu. Kad za par dana zove ga komšija, kaže mu da je vidio njegovo auto u potoku ispod kuće. Elem, parkirao na nizbrdici, niko mu nije ništa ukrao. user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 9:49:19   
IvanaSK RR
Jaoj, Bebi user posted image
Ovde gde je parkiran moj auto jedan komsija parkirao pre mesec,dva i valjda nije podigao rucnu i auto mu se spustio tako da je poprecio ulicu. Zvali mu pauka. Tako da mene samo pauk može posetiti. Kamo srece dq imam potokuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 9:59:44   
Ana RR
user posted image user posted image hahaha!

Mom komšiji je auto sa sve decom unutra izašao na ulicu jer čovek nikad ne podiže ručnu. Kaže troši se user posted image to se nekad radilo na jugu, čak znam da su instruktori to preporučivali. Ali daj bre, ja jedino u garaži ne podižem ručnu. Nema parkiranja bez ručne.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1297
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 10:15:24   
IvanaSK RR
Jel vi možete da verujete koji sam ja baksuz. Odem, auto iza otisao,vratim se u kucu,lepo spremim i aj dacu ja jaci gas,nece mi otici unapred. Sednem i vec mi lose, ukljucim i ne mogu rucnu da spustimuser posted image pokušavaj i pokusavaj i nema sanse. Ni da mrdne.
Eto,toliko o mojoj voznji danas. Pa sam se vraćala u auto i opet je kao podizala,frka mi da se ne spusti user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 10:16:46   
IvanaSK RR


user posted image Moj je ovaj prvi sivi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 10:22:18   
Ana RR
Jesi li pritisnula dugme na ručnoj user posted image

Lep ti je autić user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here