|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 10:27:43   
IvanaSK RR
Jesam 😂😂
Kaze muz pa moras na gore da povucew pa na dole. Rekoh stvarno?!😂
Ništa ja tu nisam mogla uraditi. Idem usisati kucu pa cu opet pokusati.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1301
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 10:45:48   
pari
Polako Ivana...Meni se desilo par puta da neko tako jako povuce rucnu da ne mogu da je spustim...ti probaj jos jednom...Naucices sve i posle ce ti biti lako 😌
Kod nas sve standardno...Nocu i dalje ne spavam ali ako nista,bar se dopisujem malo sa mm...kod njega bude vece... Dan proleti...trudim se da uzivam u njima dvoma...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1302
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 10:58:40   
bubulence
Povuces jos koji put gore, dole... To resava sve probleme😂 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1303
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 11:00:42   
smeško
Mame, ne znam gde da napisem pitanje. Treba mi preporuka za dobrog nefrologa u privatnoj praksi. Zakazali smo za 4.mart kod dr iz Tirsove, ali to mi je daleko.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1304
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 11:07:19   
pari
Javljam ti ja smesko uskoro...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1305
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 11:16:02   
pari
Preporucila bih Aleksandru Paripovic. Ona radi na Institutu za MiD. A privatno radi u Vasoj maloj klinici na NBg u Savaadi,blizu Delte. Ovo je preporuka moje dobre drugarice koja je prosla jako mnogo nefrologa.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1306
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 11:20:47   
vonavoj
Ja imam automatsku rucnu,to ti treba😂😂😂Sama se spusta,a dizem je ja ako treba,ahahhaa..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1307
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 11:39:07   
smeško
Hvala ti Pari puno!


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1308
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 11:41:32   
bubulence

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja imam automatsku rucnu,to ti treba😂😂😂Sama se spusta,a dizem je ja ako treba,ahahhaa..


najgora si od sve deceuser posted image .
mi odosmo napolje, vreme je divno

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1309
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 11:42:10   
smeško
Mi zakazali kod Dusana Paripovica, ali tek sledece nedelje. A u Tirsovoj tek krajem marta.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1310
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 12:54:26   
jess021
Pozdrav sa Divcbara, smestaj nam je super, ali prosli put je lokacija bila bolja, ali nema veze.  Bitno da ima snega.


Ivana, polako,bice toga jos. Ja sam skoro imala situaciju da sam zakljucala volan, to mi nije prvi put, ali sad se tocak tako namestio uz bankinu ni levo ni desno, ne moze volan da mrdne. Ja u takvim situacijama odmah zovem mm da mi da instrukcije. Sto kaze Ana ja cim ugasim auto podignem rucnu. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1311
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 12:58:57   
Maraj
Dan mame.
Jessuser posted image lepo sankanje vam zelim user posted image
Bebi user posted image pa zar se i to desava...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1312
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 13:02:17   
Rosita
Pozdrav mame, sve sam vas citala, ali zaboravih pola. Ja sam nedavno imala situaciju da vozim uz neku uzbrdicu kao uz nos sto bi se reklo, ali bas, bas, jednosmerna je. Imala sam lep zalet u drugoj brzini i kontam iznece ga do gore. Kad na pola kvrc kvrc, ne moze i ugasi se. Znaci ajde podji brale, a lik se od dole prilepio i svira. Ja ukljucim sva 4. On srecom krene da me obilazi i uspe. Dignem rucnu i psihicki se pripremam da resim stvar. Pustim noznu, auto pod rucnom ugasne klizi dole unazad, nista rucna ne pomaze. Ok, kontam da palim tako vraticu se dosta unazad, cuknucu nekog sigurno. I resim da sa sva 4 pustim ravno da klizi dole. Srecom, dvojica me obidjose. Kad se spustih u podnozje, upalih najnormalnije i izadjoh prvom najnormalnije. Zauvek, dok vozim ova kola, samo prvom.

Iznervirao me stariji sin, sva kiptim. Nista spektakularno, ali jedno po jedno. Dodje covek s polja, ostavio stvari na stolu, izvalio se i pita da gleda Tv E neces mi ga vala, naucicu vas ja pameti. Sad svoje moras rasklanjati, a uskoro ce imati posla svi po uzrastu. I tata sve radi po kuci, pa ce i on.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1313
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 13:17:10   
pari


IZVORNA PORUKA: smeško

Mi zakazali kod Dusana Paripovica, ali tek sledece nedelje. A u Tirsovoj tek krajem marta.





Kaže mi drugarica da mu je žena bolja...Zna i njega...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1314
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 13:19:23   
pari
Rodo,i ja imala sličnu situaciju sa autom kad je bio onaj sneg i led...preznojila sam se bila...ali rešila nekako...

A sina samo oštro ;-) 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1315
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 13:27:24   
IvanaSK RR
Evo me,preživela samuser posted image
Rucnu sam rešila,al sa obe ruke,jak mi muz (on je vozio auto). Sve bilo super dok ne videh radove na putu. A izabrala taj deo jer najlaksi. user posted image
I kad sam se vratila htela na komsinicino mesto da parkiram,al se zaglavila zabica. Uf,onda htela rikvercom gore al neceee. Na kraju se spustim niz ulicu,okrenem i parkiram gde je bio.
Sve u svemu, ćeraćemo se mi jos.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1316
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 13:45:33   
vonavoj
Ivana,polako,bices sve uspesnija! A ja i moja automatska,covek se osloni,danas vozila tatin auto,menjali se,on uzeo moj da odveze kod elektricara,zeza centralna brava,i parkiram auto i po navici ne dizem rucnu,jel se sama podize na mom autu,i opala .odoh.hahha...Jess,uzivajte!Rosi,o da..i ja ludim.bre i ova velika sve ceka..e nece moci,ima da namesta svoj krevet,sklanja sa stola..kao kucna pomocnica sam..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1317
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 13:51:40   
IvanaSK RR
Von,plan mi je da svaki dan vozim po malo. Tj u početku tuda blize dok se malo ne sredimuser posted image
Meni treba automatik zbog menjaca. Ne znam da li ste znali ali se brzine tesko menjaju kad se ne pritisne kvacilo 😂 a i sto ide u trecoj umesto u prvoj ihahaj

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1318
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 13:53:04   
Rosita
Naravno da znamo, ivana. To se sve i meni desavalo user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1319
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 14:04:39   
Misha i Ljisha
Dobar dan. P spava pod temp Je ali nije velika. Komisija nam je u 16 i 40. Ja se evo okupala posklanjala sudove i oribala sporet. I sela da popijem Kafu. Bili da zamenimo crevo za tus i bili malo napolju. Dunja i ja igrale fudbal Pavle nam je bio sudija 😂.
Ja nisam vozila po Bg nepamtim jer kad idemo poslednjih godina idemo porodicno i uvek mm vozi. On ionako zna Bg ko svoj dzep tako da se ni ne guram al bila bi mi frka evo priznajem. Po NS i ostalim gradovima mi nije frka al Bg je stvarno haos. Tako da Ivana samo polako. Ja obozavam da vozim i od kad sam polozila mislim da sam vozila skoro svaki dan. 
Evo D sela za komp opet joj dadoh u onom programu da se zeza. 
Rosi tako i ja nekad puknem zbog D. Sedi i kaze mama daj mi vode. A casa joj na kuhinjskom delu i pored case bokal. A ona udaljena na pola metra. Pa majku vam vasu gotovansku...


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1320
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 14:15:43   
Rosita
Ljisho, srecno!!!

Nisam ponosna uopste sto sam izbesnela, a danima sam smirena u reagovanju. Lepo pricam i pricam, ali neke stvari se ponavljaju. Sve ja savrseno znam kako i sta treba sa decom, a pogotovo mojim konkretnim. Samo nekad nemam snage. Ovaj mali me ubi nocu vise. Stvarno ocajno, najgore sto vise ne mogu da spavam ni kad mi se ukaze to malo prilike, ne mogu da se opustim do sledecg budjenja... zvucim kao totalna negativa, ali ljudi moji ja ne spavam mesecima...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1321
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 14:16:44   
IvanaSK RR
Jedino mi ostaje da se preselim u Novi Sad user posted image
Srecno na komisiji.
P. S. Rosita, ja sve mislim da niko od vas nije bio ovoliko los :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1322
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 14:20:16   
smeško


IZVORNA PORUKA:  Kaže mi drugarica da mu je žena bolja...Zna i njega...


Hvala ti puno! Zakazali za sutra u 17:30.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1323
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 14:26:32   
bebilule
Ja vozim od svoje 19. godine i mislim da sam dobar vozač. Ali Bg ne poznajem. Sjećam se da sam možda mjesec dana posle polaganja otišla sa drugaricama u Bg, onako samouvjereno. Ljudi moji koliko sam ja krugova na Slaviji napravila....user posted image
Sad vozim loko svaki dan, po Sarajevu kada odemo, na put idemo samo ljeti na more, to mi uopšte nije frka, mada su ovdje putevi haos. Gdje god da krenem moram neku planinčinu preći.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1324
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
27.2.2019 14:29:29   
Rosita
Meni pre 2 dana N zaspao u kolima taman kad smo stigli. Ja na Nbg uvek idem preko mosta na Adi. I reko, ajde kad spava, idem malo da ga vozam. Pa sam otišla preko Gazele. 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here