|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 7:11:48   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.
Ivanka postaces vrsna kuvarica hehe...Von kad nece nece ne vredi ni fino ni grubo. P sam drzala od 2 do 4 na po 15 min. Dorucak obavljen. Spremanje za vrtic. Danas ce biti laksi dan. Samo jedan cas imam. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 7:48:23   
Maraj
Jutro. Ja ustala gladna....danima ne jedem kako treba ...i dalje me zeza zeludac , od onog stomacnog....
Tako da...pravim palentu sad sebi

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 8:34:49   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Kako su decica?
Ja odoh da se spremam da zavrsavam sta imam oko ovog posla. I da neke papire podignem za sestru.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 8:42:56   
mama Jo
Dobro jutro, valjda.
Toliko se budila cele noci da mislim da nisam ni spavala.
Izes taj mesec u skorpiji pa odlepicemo do 14.februara svi 😂
Ivanka, tvoj post me je bas nasmejao 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 9:18:40   
Milena18
Dobro jutro!
Mama Jo, da li je zubići muče, pa se zato budi?
Kako su ostala dečica danas?
Ivana, želim ti da nađeš što pre bolji posao. Neki od kog ne stradaju uši ☺
Ja sinoć izašla po prvi put za ove dve i po godine (onu jednu svadbu na koju nisam ni želela da idem ne računam). Baš mi je prijalo, iako sam spavala samo pet sati, puna sam neke pozitivne energije. Naravno, sveki je počela da zvoca čim je došla kod nas a nastavila kad smo stigli kući, iako je mm lepo pitao još pre 15 dana hoće li moći da čuva M. To mi je malo pokvarilo raspoloženje, ali vrlo malo 😁

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 9:21:52   
IvanaSK RR
Milena, pa bravo user posted image pusti svekrvu, bas te briga! Drago mi je da si se lepo provela.
Hvala ti za ovaj posao i uši 😂 bice bolje, naci cu ja nesto, znam.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 9:32:35   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ivanka,probala i lepo,on je nekad na off kad ima nekog,pogotovo mama kad mu je tu.Necete verovati,puna sudopera,ovaj mali se ispovracao,slajm,ne znam gde cu pre,a sveki gleda film..uredno je sve mene sacekalo. Rekla sam i prosli put,necu se nervirati,ali ne vredi..



Von, da te posavetuje ova stara zena 😊 Sudovi u sudoperi, ti skuvas kafu pa lepo sednes,, popijes i udjes u zen fazu 😊Idosmo kod lekara, nastavak terapije kao i do sad, dr se cudi kako nema temperaturu a vlada grip... Mislim se ja ovo dete je cudno od rodjenja nego ti zeno ne znas, prvi put je vidi, pa i potpisasmo za odabranog skolskog lekara, i to resismo da ne lutamo vise. Nema bocke vise, joj srece, o skakanja po ordinaciji. U cetvrtak na kontrolu pa na raspust konacno Pijem kafu iz rasparne soljice, jedem ostatke pizze i cekam 10h da krenem na posao

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 9:37:26   
mama Jo
Milena sjajno, bas znaci tako kad se malo izadje! A sta sveki, zvoca zbog toga sto je trebala da cuva M? Ma mani je, proslo je, ti si se lepo provela.
Mislim da je nesto slicno i meni potrebno ☺

Joj posao, ja ne znam ni sta da kazem, neki dog.sa mm je da aacekamo jos ovog proleca i leta, pa tamo krajem leta da se bacimo na moj posao, mene tako to muci, ne znam ni sama sta da kazem.
Ivana, jesi ti u fazi trazenja?

Ivanka user posted image svidjaju mi se tvoji saveti, mislim da cu probati i ja da ih realizujem 👍

M- zubi su sigurno jer joj izlaze dvojke vec neko vreme, jedna cetvorka joj izasla i ostale joj nabubrile najstrasnije. Vec 10tak dana bas lose spava, i preko dana i noc.

< Poruku je uredio mama Jo -- 5.2.2019 9:42:16 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 9:42:03   
vonavoj
Ivanka,ucim,ucim..veruj mi. Inace odose zivci.. neverovatno je,kad mu dodje mama u fazonu je imas pomoc ja sam sad na off..a ona žena u zenu😁😁pobegla od svoje kucr gde sluzi njih 4oro,velikih.i kako ja njoj da kazem operite sudove😏Milena,neka ste se lepo proveli!Ja bi trebalo danas u bioskop sa kumom,ako mm dodje na vreme sa posla,jer M nece da ostaje sa sveki 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 10:00:22   
emicaa
Mama ho mislim d aje svakoj od nas nesto slicno potrebno 😂 Kazem sinoc muzu kad bih mogla negdje sama otici na vikend ni trunku grize savhesti ne bih osjecala sto ih ostavljam same 😁
Dora je se cijelu noc vrtila i budila.Jutros nazvala doktora da vidim dal da je odvedem i on ne radi.Tako cekam do sutra da vidim sta ce biti.
Ivana i ja navijam da sto prije ispadne neki poslic.
Milena pusti svekrvu nek gundja,to joj i jest posao 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 10:22:33   
Milena18
Ivanka, saveti su ti zlata vredni 😀
Emice, je l'' još ima povišenu temperaturu?
Mama Jo, gunđa jer mi idemo u provod a babu dovlačimo da noću čuva dete 😁 A sama pristala, niko je nije primoravao. Mislim, i ja bih više volela da smo M odveli kod nje, ali ona tamo još nikad nije prespavala, jednostavno neće. A i onako je to jednom za ove dve i po godine, tri sata ukupno, ne vidim da je baš toliko strašno. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 10:36:26   
Rosita
Hej devojke!
Milena, super za izlazak!
Ivana, i ja kažem, ti zaslužuješ bolji posao i od srca želim da ga nađeš!
Ustali smo u 10. Nikako nisam friendly sa tim, što bi se reklo, ali odmorim se. D počeo dosta da kašlje :(. U vrtiću je, mora danas, pa ću videti. Oće li proći ovo više????


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 11:26:00   
emicaa
Milena nema stalno,jutros je bila 38.4.Kad popije sirup onda 7-8 sati nema vise.Zato mislim da je virus.Da je upala neka nesto bi je bolilo i imala bi cesce T



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 11:38:07   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Milena18

Dobro jutro!
Mama Jo, da li je zubići muče, pa se zato budi?
Kako su ostala dečica danas?
Ivana, želim ti da nađeš što pre bolji posao. Neki od kog ne stradaju uši ☺
Ja sinoć izašla po prvi put za ove dve i po godine (onu jednu svadbu na koju nisam ni želela da idem ne računam). Baš mi je prijalo, iako sam spavala samo pet sati, puna sam neke pozitivne energije. Naravno, sveki je počela da zvoca čim je došla kod nas a nastavila kad smo stigli kući, iako je mm lepo pitao još pre 15 dana hoće li moći da čuva M. To mi je malo pokvarilo raspoloženje, ali vrlo malo 😁




Milena, kod nas je to normalno. Mi svratimo na kafu i ostavimo ih , kad dodjemo odmah jos na vrata nismo usli: "Dobro ste se setili " ...itd.
Opusteno..

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 11:48:41   
Maraj
A meni se tako ide negde...
Zamislila sam da odem u neku brvnaricu. Pa i bez struje....

Merih se malo pre 2kg sam smrsala od ovog virusa. Eto nesto i pozitivno u virusu user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 12:01:08   
Ana RR
Maraj, baš kažem mm kako mi se negde putuje. Barem na vikend. Čisto da nisam kod kuće.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 13:55:56   
pari
Bas neko bljak vreme...

I meni jutros M nesto kasljao dosta...stavila mu Sinomarin u nos,popio toplo mleko...A ja vodim T kasnije kod dr na redovan pregled i vakcinu...iako joj se malo cuje u nosu kad dise,ustvari kad spava...videcu jos sa dr.Maraj,super za 2kg 😉 Ivana,iskreno se nadam da ces naci neki bolji posao!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 14:55:58   
smeško
Evo i mene u karantinu! Sada smo potpuni! 😥Imam povisenu T i grlo me otkida. Jutros odmah isla kod dr i ona mi dala uput za bris. Dok mi stigne rezultat mogu i da odapnem. Bar sam najgore prosla, presisala sam 37.2. Salu na stranu, J mi samo jos veceras pije sirup i posle je bez zastite. Rekla sam joj da mi treba samo zbog dece, da je izasao iz bolnice, pio jak ab,...kao da ga pijem svakog dana pa ne moze da mi da. A meni je grlo slaba tacka, kada ovako krene ide sve do potpunog otoka. Posle se cude kako izgledam.🤬

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 15:18:18   
Ana RR
Jao Smeško, a baš sam se pitala kakvi ste :( trebala si da odeš privatno da uradiš onaj brzi test na streptokoke.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 15:22:08   
mati
Zdravo zene... Virusi i dalje aktuelni.
Ja juce vadila ks, ispade da je ovaj moj skoro pa dvomesecni kasalj alergijski. Opet me nakljukali tabletama i videcemo da li ce imati efekta.
A dup..nce sto me boli od longacefa, ne mogu ni ko covek da legnem.
Ivanka, dugooooo te nije bilo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 15:22:36   
vocicana
Dobar dan mame. Moj je isto jutros nesto bio topao, ali sam mu dala malo rufena i odvela ga u vrtic.
Zvala vaspitacicu, merila mu je temperaturu, nema, pobrisao je sve za rucak sto je bilo, tako da opusteno.
Zelim svima da budete dobro, jer ovo je ljudi bez veze, kod mene je na poslu haos, samo od promene vremena.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 15:43:56   
smeško
Anci, ja i ne znam za taj test.😂

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 15:52:15   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja ne znam gde udaram.
Nocas smo lose spavali. S se cele noci budila i odlazila u kupatilo. Plasi se da se ne upiski, jer se pre neko vece upiskila. Ustao mm, ustala ja da je tesimo. Ustala na kraju T. I posle toga je zaspala. Jutros sam sibnula na posao. Mislim da više nista nemam da kucam u onaj elektronski. Povraca mi se od njega. A vidim i kolegama. Kako sam stigla nisam ustala sa stola i lap topa. Inace sam se ukocila. Ne mogu glavu da okrenem.
Moji sad spavaju, a ja odoh da se refresujem tusiranjem. user posted image
T je živnula od AB. Sofija slinavi, ali cuvamo je.

Smesko, drži se.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 15:56:04   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: smeško

Anci, ja i ne znam za taj test.😂


Eto sad znaš user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
5.2.2019 15:58:03   
vocicana
Srecica mala. Neka joj je bolje samo. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

imena
DJURICI

koje ime vam se najvise svidja?

Iskra (27%)

Kruna (7%)

Hristina (22%)

Senka (16%)

Srna (23%)

Rosa (5%)


Ukupan broj glasova: 166

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here