|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 8:22:10   
vonavoj
Jutro! Dobila sam,napokon!Pari,jesi ti nju vodila na kontrolu,uvo zna da ne prodje od jedne doze antib..ja bi je odvela..A gde su to otisli u Pa,gde ima zoo? Kako da ja to ne znam😂

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1351
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 8:23:40   
pari
Sad vidim da nije bas u Pancevu nego blizu...Tamiski konaci 🙂 deluje lepo...nisam znala za to...
Da,zvacu danaa dr da vidim kad mozemo da dodjemo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1352
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 8:49:30   
mama Jo
Da, mozda najbolje pari da je odvedes, ako ste zavrsili sa ab posebno, drzimo fige da je prodje sto pre. Je l' razdrazljiva i nervozna?


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1353
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 8:52:00   
pari
Jeste bila malo i juce i od jutros...medjutim jutros smo u 6 ustali da bi vozili M pa ima i toga   sad spava vec sat i po skoro...videcu kad se probudi...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1354
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 9:02:34   
vonavoj
I moj je nervozan,slinav,lepo je spavao,ali u 6 i 15 je ustao,i nece da jede nista,nisam mu nocas davala mleko,hocu da mu ukinem,kao zeza za dorucak,evo j sad nije pio nocas i isto nece da jede.. nema nameru da spava jos..i ide tamo gde ne sme,na stepenice u wc,penje se na solju..za sekund ako ga ostavim...nisam ni jela kao covek,o kafi mogu da sanjam..

Danas hocu i za Tiku rucak lep da spremim,da joj kupim nesto da je iznenadim..kako cu sve stici,ne znam.. u pola 4 ona stize,a u 5 J ima priredbu,vrtic slavi 10 godina,pa je to u gradu,na veliko proslava,trajace do 8..M ce moj tata.

Sanjice,probaj da je pitas sta ona zeli da im kaze,pa onda joj ti reci. Uostalom,radis sa decom,znas kako ide,mene to sve tek ceka..ali treba deca sama da se bore,necemo uvek  tu.  


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1355
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 9:09:26   
Sanjica26 RR
Znas sta ce ona da kaže Von? Nistauser posted image
Ona sa svima želi da bude super. Sad polako uvidja da nisu svi sjajni kako je ona zamisljala. Opet ona je meni rekla da ona nece njima isto tako da radi, jer ona nije takva. Mislim kako moze drugacije da razmislja kad smo i mm i ja takvi. user posted image

Juce me sretne njena profesorka iz muzicke i kaže kako je T besprekorna. Kaže vec nekoliko puta je zovem za klavir svaki ton ponavlja, prati klavir. Rekla je ona meni i prosli put da je njena ruka gore cim ona pita ona sve zna. Jedno vredno dete. Fali joj samopouzdanja. To sam joj ja skrenula jer nije bila sigurna jer imaju dva puta nedeljno cas. T se odlucila za violencelo. user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 29.3.2019 9:15:48 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1356
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 9:14:06   
Misha i Ljisha
Jao Sanjice sad si me podset_ila kazemo mm i ja D da vrati jednom.malom.koji je sitniji od nje a bukvalno je u prolazu cuska. Odalami ga jednom i nece te vise dirati. Kad je ona krenula da place necu da se tucem necu da se tucem 😂😂😂 pa smo je posle jos i tesili da ne mora da se tuci al da se onda bar tuzaka. Hahah a sta da kazem? 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1357
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 9:27:02   
vonavoj
Sve vas razumem. Gledam slike sa Divcibara,nikome se nece zameriti,sa svima je ok,nije se bunila ni sa kim je u sobi,iako se ne druzi sa njima..a uciteljica je hvali,i kad god je neki decak problematican,on sedi sa T..Promenila se u odnosu na vrtic,ali nije kao neke smizle...i to se radja..Gledam sad i J sa drugaricama,skroz je druacija od T,ali nije zlocko.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1358
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 9:32:17   
Ana RR
Dobro jutro user posted image ja opet čekam mm da dođe da pijemo kafu user posted image odveo Marka na sistematski.

U četvrtak nam stiže garnitura user posted image a mi staru još ni u oglas nismo dali user posted image

Pari, pa mukica mala, tek završil sa ab i sad opet sline. Da poludi čovek. Mom Marku je nos bio katastrofalan i ja na kraju kupim gentokulin kapi i počnem da mu stavljam i već posle druge doze je bio bolje. Evo sada je skroz ok, malo kija ujutru ali to je kod njega inače tako. Kašalj je skoro prošao, dajem mu sirup od belog sleza. Još se mislim da li da ga pustim na plivanje sutra.

Sanjice, radite sa njom na samopouzdanju. Jako je bitno za život. Mora da nauči da ne da na sebe. Ne daj bože sutra da upozna nekog dečka koji će je maltretirati i šta treba, da trpi to? Daleko bilo. Mora sebe da voli pre svih.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1359
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 9:41:00   
Maraj
Jutro mame
Ja uspavljujem S
L sa dedom vozi biciklu
Anauser posted image jedva cekam slike. Bas sam juce virnula u temu ugaone g. Mnogo mi se svidka onaj plavi mebl sto si postavila sliku, za L sobu.
Pisla sam i Carkicu juce
Ne javljaju se za sad...
Mi danas u sup na slukanje za pasos...
Pari vodi je kod dr. Mada ja sam par puta i operil p sipala S u nos

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1360
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 9:52:22   
IvanaSK RR
Dobro jutro.Pari,da je inhaliras fiziološkim?
Ljiso,tako je Stefan dosao iz vrtica sa pesmicom "cke beogradske.." Tek kad sam ukucala na YouTube videla o čemu se radi 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1361
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 9:55:21   
Ana RR
Maraj, stavljam slike kada nam stigne i tepih user posted image da, u toj boji je i naša garnitura.

Inače, pročitala sam da uspavljuješ dedu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1362
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 10:16:21   
Sanjica26 RR
Naravno da radimo na samopouzdanju. Sto je najbitnije imamo podrsku od strane uciteljice. Ne moze to preko noci.
Kaže ona njima da nije lepo da se pretura po tudjoj pernici i rancu, ali su ne dokazane. Juce je vikala na jednu devojcicu jer je vikala na nju i jos neke devojcice. Slaže neke plasticne case, pa vice na njih. Kaže T njoj odakle ti pravo da vices na nas zbog toga sto smo stale pored tebe. Posle je uciteljica tu devojcicu kaznila sto se istresa na njih. Jutros ta devojcica kad smo isle prema skoli zove T.


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 29.3.2019 10:28:21 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1363
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 10:23:41   
jance
Dobro jutro, dobar dan. Bebuska spavala od pola 10 do 6 ujutru, popila AD i spavala do 9.

Ali zato!

Evo pre pola sata se sa ledja okrenula na stomak!

To znaci da definitivno moram user posted image da krenem da je skidam sa pakovanja iliti umotavanja jer nije vise bezbedno, a taaako mi se nedaaaa. Buhuuuuu

Sad cu da citam sta ste pisale, uleteh za vreme dorucka samo...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1364
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 12:41:24   
Rosita
Dan. Ja sedim u kolima, a to znači jedem i N spava.
Pari, ništa, ispiranje nosa i to je to. Nos je zlo :(. Ja sam naučila bolnički da isperem ono- na jednu sipam na drugu izađe, to je stvarno dobra stvar. Plus nosko.
Sreća što se danas pazi na psihu dece mnogo više nego ranije. Baš tako, sanjice, postepeno. Ja sam bila takvo dete, ali sam bila uvek najbolja u školi, to se cenilo i svi su bili odlični sa mnom, nije bilo problema u školi, naprotiv, uvek omiljena. I dan danas nikako ne volim da se posvađam, oštrije reagujem. Odradim te situacije ako mora, ali moram mnogo da mozgam i pre i posle i dok to ne ostavim iza sebe. Što jako crpi. A nekome je ko dobar dan. Sindrom " dobrog deteta". Ja ne želim da moja deca budu takva, ali ponekad  vidim da  dajem savete "tu negde". Svega sam svesna, što je dobro, radila sam na tome da osvešćujem sve što me " radi".
Pozdrav, mame



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1365
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 12:54:33   
mama Jo
Dan, izmorih se na tom igralistu od ,,nemoj" ,,dodji" ,,pazi" ,,daj seki svoju loptu" ,,vrati bati njegovu loptu" svaki dan, ceo dan. Zaspale su pa idem da avasta uradim.
Sanjice u potpunoati razumem i bas razmisljam sta bih radila da sam u takvoj situaciji...
Pari, kako je malena?

Secam se da je i sestrina mala od nepune tri godine jednom tako stala da peva pesmu ,,nemam morala, nemam morala" user posted image
Cula od starijih sestara user posted image
Joj boze mali su jos, sta nas sve ceka...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1366
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 13:05:01   
Ana RR
Mene nešto glava muči. Za nedelju dana treba da dobijem a ja već nedelju dana imam simptome.

Radim neka plaćanja pa mi je glava od jutros u laptopu. Da završim pa da prilegnem malko.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1367
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 13:21:18   
jance
Ja sam dobila jutros. Upravo slistih punu kutiju mancmeloua.

Sto bi rekle ove americke mame sa fejsa, to nije prozdrljivost, to je "selfcare" user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1368
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 14:16:42   
pari
Evo mi napolju, kenjkava je T bas bas, zakazala sam dr za pola 4... Mislim da nije nista osim nosa koji bas curi i smeta joj, i oci su joj crvene...Kupila sam sinomarin baby pa joj to stavljam. Nisam je nikad inhalirala,bas cu pitati dr sta misli...
Popunjavala sam sinoc i danas za vizu za M, sledece nedelje saljem te papire u ambasadu i nadam se da cemo brzo dobiti vizu za njega. Mi imamo. I jako se nadam da cemo oko 20og ici...
Puno vas pozdravljam sve!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1369
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 14:23:19   
mama Jo
Ja sam upravo tumarala po fijokama i shvatih da nemam nista slatko.... a pojela bih sada, jaoj boze cokoladnog vola user posted image

Pari, bolje da je pogleda dr... javi sta kaze...
Drzimo fige da sa vizom bude sve ok...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1370
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 14:49:03   
Ana RR
Mama Jo user posted image ja sam upravo pojela kockicu milke sa oreo keksom. Rado bih ti poslala malo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1371
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 14:59:03   
Rosita
Kockicu? Odmah bih te zaposlila na razgovoru za posao. Karakter 😁



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1372
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 15:00:58   
pari
To sam i ja pomislila...kockicu 😁 Doduse i ja pojedem malo ali bas onu malu kockicu,ne 😁

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1373
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 15:06:54   
Sanjica26 RR
Kockica je nista.


Moje legose. Mm otisao da sipa ulje u auto. Mozda cemo morati neplanirano kod mojih. 

Deciju sobu sam okrenula naopacke. Boze kakav haos iza kreveta. Rucak mi prvi put u zivotu zagoreo dok sam se ja zaigrala u ciscenju. 😀

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1374
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
29.3.2019 15:07:53   
pari
Vredna si Sanjice iako bi trebala da se odmaras malo s obzirom da si bila bolesna

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here