|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 12:41:16   
Ana RR
Mm jutros otišao da kupi hleb, zelen za supu i zelenu salatu. Vratio se bez hleba i zelene salate ali je kupio štrudlu sa makom user posted image e živote, taj bez slatkog ne može.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1301
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 12:43:57   
pari
Razumem ga Ana :-) 

Meni nešto T kenjkava...curka joj nos ponovo :-( 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1302
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 12:44:19   
vocicana
Dobar dan,Ana dobar je, ja preobozavam strudlu sa makom.
Zamesila kiflice, sada cekam da malo nadodje ovaj kvasac pa da motam, detetu sam obecala.
Inace, opasan je mali, sada sam sa muzem sumirala utiske, opasan je.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1303
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 12:45:11   
mama Jo
I kiflice i strudlu sa makom, ma sve obozavam 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1304
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 12:47:24   
Ana RR
Joj svi volimo testo user posted image ja nisam neki ljubitelj slatkog ali volim slano.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1305
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 13:01:50   
vocicana
Anci, dodji na ove brzinske nannie kiflice, extra su, mada samo pola mere pravim, nemam vremena da se zezam sa celom merom.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1306
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 13:41:41   
Rosita
Ja obožavam sve slatko. Evo, sećam se prošle godine u ovo doba, bila sam pred porođajem, ljiša jela onu princesu, keks- slatkiš, ja sam odmah otišla da kupim, pa malopre uzeh i prolete mi kroz glavu kako je, eto, godina već prošla, lepa i psihički najteža ikada za mene. ❤


Neće moje dete ništa da jede. Ma ništa, sve jedva uvalim neku mizeriju tek da nije baš ništa.
Javlja li se dunja? Nema smeško.
Sanjice ❤

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1307
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 13:45:22   
vocicana
Rosita user posted image projesce, pa ce sve biti ok. Moj je imao faze kada nisam prosto mogla da verujem, da dete koje jede kao vaska odjednom nece nista, ali nije tako, sve je ok.
Dunjci nam je aktivna u temi Kakva kolicauser posted image Milica u setnju mora. Srce moje lepo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1308
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 13:52:52   
Misha i Ljisha
Haha Rosi di si se toga set_ila. A jes vala najela sam se princeze te ko niceg. Meni je to bas lep slatkis.mi minirate dijetu 😂 salim se ja malo. Ja lezim nece san na oci. Boze neko valjda prosto nije rodjen da danju spava pa kako onda deci i zameriti 😁 
Jedva cekam da se probudi deran da idemo po seku. Danas nemam vise nista do veceras jeeew....negde cemo se svrckati. 
Ja jos zapusena sad se mislim a mozda i ja da se inhaliram. 
Ja volim sve da jedem. I vidi se na meni. Stvarno spisak namirnica koje ne volim je malecni. Otprilike pihtije i to je to ahhah...
Cekam da mi legne uplata. Valjda ce danas. Sef mi se javio sa dobro jutro al nista mi ne rece

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1309
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 14:48:27   
mama Jo
Au Ljisho sad kad se oparis pa kad opet odes u soping ko ce ti biti ravan 😊
Bravo, neka te iznenadi taman onda neka velika suma...
Ja obozavam i slatko i testo, sva sreca pa nemam problem sa kg, ali zato stalno imam problem nadutosti... ali sta cu kad volim 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1310
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 14:52:23   
pari
I ja volim i testo i slatko 😊 i mislim da bih imala problem sa tezinom kad ne bih pazila...plus mi je bitno da ne jedem bas totalne gluposti...
Kupila sam onaj flips za bebe u dm,na akciji je sad. Kupila jos neke stvari tamo. Sad smo napolju standardno pa cemo po M pa opet negde napolje.
Ljisho,kakvu si haljinu i suknju i bluzu kupila? Boje,teksture?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1311
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 14:54:18   
mama Jo
Ljisho da nam u subotu obavezno stavis neku sliku 😊
Super pari, samo uzivajte, jako lep dan je... ja sad da dam ruckic devojcicama pa cemo i mi opet napolje, jutros smo bili 2h bas su uzivale.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1312
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 15:00:03   
Maraj
Ja moje klunve uspavala. Ima sat vremena. Ja dremnula 15-ak min.
I mi bili napolju. L vozio biciklu.

Jao i ja se secam te romanse
Isla sam i u tempo da je trazim. Nisam je nasla. Al vidim sad ima neka reklama. Mislim da ne za nju

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1313
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 15:20:15   
jance
Dobar dan i ovde. Kola se pokvarila pa sam danas bila samo u negativi....

MM jutros kupio neku ribu od lokalnog ribara, kaze da je spremim za rucak. Nit znam sta je nit kako da je spremim a da mi ne smrdi kuca naredne 3 nedelje....

Toliko sam umorna i nenaspavana da mi se na trenutke vrti u glavi. Pokusala sam kesom za odpad da obrisem toplu ringlu ( mislila da odmotavam ubrus valjda)...

Moramo danas da odvedemo Kiku na slikanje, treba joj za aikido pasos. Za Ogija imam od prosle godine, za nju nemam nista u toj velicini....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1314
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 15:24:34   
pari
Ribu mozda u rerni da spremis? Jedino tako se nece osecati jako...Ja je ne spremam uopste jer je ne volim,a M je jede jednom nedeljno u vrticu i to je to...Ali trebala bih sad zbog T...
Napolju na suncu je stvarno divno...evo mi jos napolju...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1315
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 15:28:27   
vonavoj
I mi smo bili 2.5h napolju, M nesto slabo jede..ne lici to na njega,a kao da ima manje slina..mozda od zubica..Pms me drma,opet 40ti dan.iako pijem virak,i tako..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1316
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 15:29:37   
pari
I meni T manje jede ovih dana,ne znam sta je...Drzi se von!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1317
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 15:36:51   
bebilule
Ja ribu spremam 1-2 puta sedmično jer je M baš voli, a i ja. Ali ja to radim u pizza pekaču, ili u poslovnom ili napolju. A neke riječne, tipa škobalj i sl. su mi baš komplikovane jer imaju puno sitnih kostiju. To se može riješiti ako ih zasiječeš pa na vrelo ulje da ih sprži. A neki prave i u expres loncu sa povrćem, to sam probala i odlično je. Zavisi šta ste kupili.
Ja čekam 16, po sina, ručak, pa vani.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1318
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 16:15:49   
Maraj
Moj L jos spava. S budna...
Nego vec neko vreme hocu da napisem pa nikako
Kad udjem na rr prvo mi se otvori pocetak strane na kom u desnom uglu pise br regustrovanih clanova. Jel vi primecujete koliko je svaki dan sve vise regisgrovanih? Meni to zapalo za oko poslednjih par dana. I sad "pratim" rast user posted image

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1319
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 17:00:27   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja na kratko da se javim. Isla do sela, posle po mm i T kolima svratila. Posle po Sofi, pa svi cetvoro u nabavku. Sofi spava. Sad treba da je budimo za ples. Hteli smo da je pustimo da spava, ali posle ce da place ako ne ode na ples.

Moram da pisem u odgovarajucoj temi za skolu. T je bas ovih dana kmezava. Zafrkavaju je sto je mrsava, user posted image drugarice joj preturaju po pernici, po sveskama. Pisacu u odgovarajucoj temi.

Edit. Ne možemo da je probudimo koliko je umornauser posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 28.3.2019 17:08:55 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1320
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 17:36:41   
mama Jo
Maraj, ja sam to odavno primetila jer se secam.koliko je bilo registrovanih kad sam se ja prijavila tek, onda sam posle slucajno gledala i skontala da broj raste haos, posebno kad su nagradne ige i to one kad se skupljaku ikonice

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1321
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 18:11:56   
vonavoj
Uh,ima dosta novih,uglavnom po temama za nagrade,ali dobro..ja vec treci put pisem za pharmalife,ali dodju nove i uzmu nagradu,hahaha.Moja J spava vec 3h,ne mlgu da je probudim,4 dana nije spavala u vrticu,i danas zakucala.a i bile smo 2.5h napolju.. zato je M spavao samo 1h..njemu je dosta.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1322
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 18:15:04   
mama Jo
Preumorna, tako i J kad nekoliko dana ne spava preko dana samo jedan dan zakuca 3h i vise 😊
A malci zato sou sa spavanjem user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1323
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 19:53:52   
Misha i Ljisha
Pa slikala se ja u tome sto sam kupila. Di dam vam kacim slike? Tamo u temi? 

Kad se picnem sa sve frizom i sminkom onda cu vam se uslikati. 
I moj P je danas konacno odvalio 2 sata. Sad se vec dobro umori valjda pa mu treba. Jos da preskocimo to spavanje u 9 i bilo bi super. Jer tad dremne bukvalno 20 min. Odnosno kad bi ujutru toliko samo produzio spavanje ne bi.mu trebalo. Njega i dalje gasovi bude najstrasnike verovali ili ne. Al ne dajem mu probiotik vec neko vreme. Pr3ziveli smo i jice babin pilav solidno hajd da kazem. 
D ima poslednji trening na ledu u petak pa ide pauza od par nedelja dok se topi led i susi beton. Za to vreme ce ici 4 puta na karate pa da polaze za zuti pojas. Inace moje dobro dete doslo iz vrtica i odrecitovalo treneru pesmicu neku baci pet za ceo svet i bla bla za tvoja jaja. Mm slog strefio. Mene takodje. A vec par puta dolazi iz vrtica sa nekim "pesmicama" neprikladnim tipa "pazi se ova mala gazi sve" (ma ja tekstove ne mogu ni da popamtim) i ne znam sta jos. I pricam da to nije lepo i ko je to naucio i danas sam vala odrukala vaspitacici 😂 kaze mi jutros vaspitacica upravo joj istu tu pricu prica jedan decak iz grupe. Pretpostavljam da je i njega mama "ribala". Tako da su danas u vrticu imali predavanje od strane vaspitacice. Trener je D izbacio ranije sa treninga juce. Izasla je sva uplakana. A ona jr inace tamo najposlusnija i najredovnija da su joj dali neku medaljicu za redovno dolazenje. I bas je trener izgrdio. Plakala je kao kisa. Mm i ja je isto grdili i dobila je kaznu.  U svakom slucaju ima 3 devojcice koje su neke valjda smizlice (ako se secate one sto je ukrala bombonu 😂 e ona te pesmice "propagira") i vaspitacica mi je rekla da je ok sto smo reagovali i kaznili je. Dusa me bolela juce dok je plakala ali stvarno nema smisla. Stvarno se covek zapita Boze sta li roditelji uce svoju decu? Mislim te pesmice vulgarne nisu oni smislili vec su culi od starijih. Inace.ova moja je naivna blenta. Jaoo Boze kako li ce ona u skolu? 😂

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1324
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 20:08:05   
bebilule
Joj Ljisho izvini, znam da nije zezancija, ali ja oplakah. Mogu misliti trenerove face. 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

roditeljska ljubav
Lu

Da li mislite da vi ipak više volite svoje dete/decu nego njihov otac?

Da (42%)

Ne (58%)


Ukupan broj glasova: 107

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here